Luftriffel, 15m - Stilling | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 02. juli 2022 - kl. 06:01
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 30467 Niels H. Overgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 9 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 12 198.58
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 5 199.60
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
4. 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 12 199.25
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
5. 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
ST1 13 197.54
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
6. 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 9 197.89
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
7. 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 13 197.38
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
8. 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 18 197.22
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
9. 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 10 197.10
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
10. 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 23 195.91
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
11. 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST1 4 198.50
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
12. 105094 Katrine Christensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 7 196.86
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
13. 81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 5 197.20
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
14. 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 10 195.80
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
15. 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 8 194.13
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
16. 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 4 197.50
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
17. 83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 7 196.57
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
18. 104261 Bjørn Voigt Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 11 196.09
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
19. 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
ST1 20 195.10
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
20. 122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 23 194.00
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
21. 138054 Sylvester Svendsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 16 193.38
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
22. 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 9 195.22
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
23. 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 5 195.60
R1198 R2198 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
24. 102711 Sofie Møller Frantsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 9 193.78
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
25. 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST1 9 194.56
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
26. 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 16 192.25
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
27. 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 12 192.33
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
28. 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 12 193.33
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
29. 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 13 193.23
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
30. 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 17 191.00
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
31. 49572 Maria Degn Jensen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST1 4 195.50
R1199 R2197 R3194 R4192
Sum782 Snit195.50
32. 84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
ST1 6 192.83
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
33. 127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 12 192.25
R1196 R2196 R3196 R4194
Sum782 Snit195.50
34. 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 6 194.17
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
35. 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
ST2 16 191.00
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
36. 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 4 194.75
R1199 R2198 R3194 R4188
Sum779 Snit194.75
37. 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 12 192.42
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
38. 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST2 11 190.55
R1198 R2194 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
39. 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 9 190.22
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
40. 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST2 14 190.93
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
41. 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 8 190.50
R1196 R2194 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
42. 135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
ST2 6 191.33
R1196 R2194 R3192 R4190
Sum772 Snit193.00
43. 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 26 187.31
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
44. 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST2 6 191.17
R1196 R2195 R3190 R4189
Sum770 Snit192.50
45. 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 15 189.27
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
46. 43374 Allan Clausen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST2 7 188.14
R1194 R2194 R3192 R4190
Sum770 Snit192.50
47. 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 11 189.64
R1194 R2192 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
48. 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 11 188.64
R1193 R2192 R3192 R4192
Sum769 Snit192.25
49. 86870 Jesper Langhoff Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 7 189.14
R1193 R2193 R3192 R4190
Sum768 Snit192.00
50. 59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 6 188.67
R1194 R2193 R3191 R4190
Sum768 Snit192.00
51. 122870 Anna Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 18 187.61
R1195 R2192 R3191 R4190
Sum768 Snit192.00
52. 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 11 187.91
R1193 R2192 R3192 R4190
Sum767 Snit191.75
53. 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
ST2 16 187.25
R1194 R2192 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
54. 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 7 189.00
R1194 R2192 R3191 R4188
Sum765 Snit191.25
55. 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 21 186.48
R1195 R2190 R3190 R4190
Sum765 Snit191.25
56. 98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 4 191.00
R1193 R2191 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
57. 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 6 189.33
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
58. 34116 Kasper Kjær Jensen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 4 190.75
R1194 R2192 R3190 R4187
Sum763 Snit190.75
59. 43033 Christian Jakobsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 5 189.20
R1193 R2193 R3191 R4186
Sum763 Snit190.75
60. 99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 7 187.86
R1195 R2190 R3189 R4188
Sum762 Snit190.50
61. 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 12 185.67
R1191 R2191 R3190 R4190
Sum762 Snit190.50
62. 85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 8 185.50
R1193 R2190 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
63. 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 8 188.38
R1194 R2190 R3189 R4188
Sum761 Snit190.25
64. 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST2 4 190.00
R1197 R2196 R3190 R4177
Sum760 Snit190.00
65. 29739 Martin Mohr Jakobsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 5 188.20
R1193 R2192 R3191 R4184
Sum760 Snit190.00
66. 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 19 186.21
R1191 R2190 R3190 R4189
Sum760 Snit190.00
67. 25849 Helene Klejs Dam Sørensen Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 10 186.10
R1193 R2189 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
68. 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 9 185.56
R1190 R2190 R3190 R4188
Sum758 Snit189.50
69. 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 24 184.08
R1190 R2190 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
70. 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 4 189.00
R1191 R2189 R3189 R4187
Sum756 Snit189.00
71. 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 8 187.25
R1192 R2189 R3188 R4187
Sum756 Snit189.00
72. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
ST3 13 185.15
R1190 R2189 R3189 R4188
Sum756 Snit189.00
73. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 22 184.18
R1192 R2189 R3188 R4187
Sum756 Snit189.00
74. 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 7 187.00
R1191 R2189 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
75. 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 16 184.94
R1189 R2189 R3189 R4188
Sum755 Snit188.75
76. 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 13 184.77
R1191 R2190 R3187 R4187
Sum755 Snit188.75
77. 68878 Elan Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 4 188.50
R1190 R2189 R3189 R4186
Sum754 Snit188.50
78. 126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 5 186.20
R1191 R2188 R3188 R4186
Sum753 Snit188.25
79. 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 8 185.88
R1191 R2191 R3186 R4185
Sum753 Snit188.25
80. 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 11 184.82
R1190 R2188 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
81. 44603 Kasper Clausen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 4 187.75
R1191 R2189 R3186 R4185
Sum751 Snit187.75
82. 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 4 187.50
R1190 R2187 R3187 R4186
Sum750 Snit187.50
83. 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 8 183.88
R1189 R2188 R3187 R4186
Sum750 Snit187.50
84. 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 12 183.75
R1189 R2188 R3186 R4186
Sum749 Snit187.25
85. 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 4 187.00
R1192 R2187 R3185 R4184
Sum748 Snit187.00
86. 55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 10 183.20
R1187 R2187 R3186 R4186
Sum746 Snit186.50
87. 141814 Andreas Meng Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 6 182.50
R1189 R2189 R3185 R4183
Sum746 Snit186.50
88. 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 10 178.90
R1189 R2187 R3187 R4183
Sum746 Snit186.50
89. 25213 Stine Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 5 185.20
R1192 R2187 R3184 R4182
Sum745 Snit186.25
90. 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 13 180.15
R1188 R2188 R3185 R4183
Sum744 Snit186.00
91. 61692 Lasse Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 13 181.23
R1189 R2185 R3185 R4184
Sum743 Snit185.75
92. 42764 Thomas Brokholm Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST2 4 185.50
R1192 R2190 R3180 R4180
Sum742 Snit185.50
93. 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 9 180.22
R1188 R2186 R3185 R4183
Sum742 Snit185.50
94. 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 7 179.71
R1192 R2185 R3184 R4180
Sum741 Snit185.25
95. 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 10 180.80
R1187 R2185 R3184 R4184
Sum740 Snit185.00
96. 89588 Isabella Nissen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 10 179.90
R1189 R2187 R3184 R4180
Sum740 Snit185.00
97. 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 16 178.75
R1189 R2184 R3184 R4183
Sum740 Snit185.00
98. 94784 Laura Von der Lippe Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 4 184.75
R1189 R2185 R3183 R4182
Sum739 Snit184.75
99. 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST3 8 181.38
R1186 R2185 R3184 R4183
Sum738 Snit184.50
100. 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 8 178.75
R1188 R2188 R3183 R4178
Sum737 Snit184.25
101. 22127 Danni Urup Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 6 180.17
R1186 R2184 R3184 R4182
Sum736 Snit184.00
102. 106985 Lotte Bredahl Jelling fS
DGI Sydøstjylland
ST3 18 179.50
R1186 R2184 R3184 R4182
Sum736 Snit184.00
103. 20732 Anders Kildehøj Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 4 183.75
R1187 R2185 R3184 R4179
Sum735 Snit183.75
104. 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
ST3 6 181.00
R1188 R2183 R3182 R4182
Sum735 Snit183.75
105. 114363 Jacob Allan Mortensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 7 178.71
R1188 R2186 R3182 R4179
Sum735 Snit183.75
106. 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 6 181.83
R1185 R2184 R3184 R4181
Sum734 Snit183.50
107. 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 11 179.00
R1185 R2183 R3183 R4182
Sum733 Snit183.25
108. 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 4 183.00
R1192 R2183 R3180 R4177
Sum732 Snit183.00
109. 25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 12 179.17
R1186 R2183 R3182 R4181
Sum732 Snit183.00
110. 62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 11 177.27
R1184 R2184 R3183 R4181
Sum732 Snit183.00
111. 88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 6 179.50
R1187 R2184 R3183 R4177
Sum731 Snit182.75
112. 34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 6 180.33
R1185 R2182 R3182 R4180
Sum729 Snit182.25
113. 56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 10 176.30
R1186 R2183 R3180 R4180
Sum729 Snit182.25
114. 43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 10 178.50
R1183 R2183 R3180 R4180
Sum726 Snit181.50
115. 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 9 176.44
R1184 R2182 R3181 R4178
Sum725 Snit181.25
116. 125082 Oliver Overgaard Hoffmann Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
ST3 10 177.20
R1183 R2182 R3180 R4179
Sum724 Snit181.00
117. 53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 5 178.40
R1187 R2181 R3180 R4173
Sum721 Snit180.25
118. 101878 René Møller Maciejewski Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 4 180.00
R1186 R2182 R3177 R4175
Sum720 Snit180.00
119. 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST3 4 179.50
R1188 R2182 R3181 R4167
Sum718 Snit179.50
120. 138195 Rune Grønborg Junker Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
ST3 4 179.00
R1185 R2182 R3181 R4168
Sum716 Snit179.00
121. 128936 Nicoline H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 7 175.57
R1183 R2178 R3177 R4177
Sum715 Snit178.75
122. 101491 Gustav Røjkjær Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 5 175.20
R1182 R2177 R3176 R4176
Sum711 Snit177.75
123. 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 8 175.50
R1178 R2177 R3177 R4176
Sum708 Snit177.00
124. 107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 4 176.75
R1187 R2177 R3175 R4168
Sum707 Snit176.75
125. 44018 Johan Christiansen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 8 169.25
R1183 R2178 R3172 R4172
Sum705 Snit176.25
126. 117692 Lea Linda Bejning Andersen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 4 176.00
R1181 R2179 R3179 R4165
Sum704 Snit176.00
127. 107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 8 172.75
R1177 R2176 R3176 R4175
Sum704 Snit176.00
128. 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST3 4 175.75
R1180 R2178 R3173 R4172
Sum703 Snit175.75
129. 112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 6 171.00
R1178 R2174 R3173 R4170
Sum695 Snit173.75
130. 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 4 173.25
R1177 R2174 R3173 R4169
Sum693 Snit173.25
131. 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 4 169.25
R1172 R2169 R3168 R4168
Sum677 Snit169.25
132. 25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 7 166.00
R1172 R2170 R3166 R4165
Sum673 Snit168.25
133. 126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
ST3 7 161.86
R1168 R2166 R3164 R4161
Sum659 Snit164.75
134. 47308 Filip Olsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 4 163.25
R1168 R2163 R3161 R4161
Sum653 Snit163.25
135. 102283 Isabel Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 4 161.50
R1181 R2179 R3149 R4137
Sum646 Snit161.50
136. 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 3 194.67
R1196 R2195 R3193 R4-
Sum584 Snit194.67
137. 30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 3 193.33
R1195 R2194 R3191 R4-
Sum580 Snit193.33
138. 124705 Christian Bannow Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
ST2 3 189.67
R1194 R2193 R3182 R4-
Sum569 Snit189.67
139. 55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 3 189.67
R1192 R2189 R3188 R4-
Sum569 Snit189.67
140. 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 3 189.00
R1195 R2188 R3184 R4-
Sum567 Snit189.00
141. 139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 7 130.43
R1151 R2146 R3135 R4131
Sum563 Snit140.75
142. 70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST2 3 185.00
R1188 R2186 R3181 R4-
Sum555 Snit185.00
143. 138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 3 185.00
R1190 R2190 R3175 R4-
Sum555 Snit185.00
144. 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
ST3 3 181.33
R1183 R2181 R3180 R4-
Sum544 Snit181.33
145. 68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 181.00
R1185 R2180 R3178 R4-
Sum543 Snit181.00
146. 89856 Ib steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
ST3 3 178.33
R1179 R2178 R3178 R4-
Sum535 Snit178.33
147. 69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 3 174.33
R1184 R2170 R3169 R4-
Sum523 Snit174.33
148. 55505 Jens Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 3 165.00
R1171 R2166 R3158 R4-
Sum495 Snit165.00
149. 120373 Carsten Sølvberg Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 155.33
R1162 R2154 R3150 R4-
Sum466 Snit155.33
150. 145303 Allan Krantz Jensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
ST3 3 152.00
R1161 R2156 R3139 R4-
Sum456 Snit152.00
151. 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 3 139.67
R1143 R2138 R3138 R4-
Sum419 Snit139.67
152. 31260 Rikke Mæng Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
153. 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
154. 20598 Nicklas Højfeldt Kildehøj Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST1 2 198.00
R1200 R2196 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
155. 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
156. 19352 Henrik Strand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 2 190.50
R1193 R2188 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
157. 23543 Marie S. Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
ST2 2 190.00
R1192 R2188 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
158. 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
159. 68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST2 2 188.00
R1190 R2186 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
160. 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
161. 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 2 185.00
R1188 R2182 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
162. 25354 Claus Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
163. 99690 Lasse T Andersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 2 185.00
R1185 R2185 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
164. 62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 184.50
R1187 R2182 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
165. 25639 Carsten Hauge Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 2 183.50
R1184 R2183 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
166. 134571 Kim Kristensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 183.00
R1184 R2182 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
167. 117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
ST3 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
168. 55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 182.00
R1185 R2179 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
169. 55915 Lasse Rogert Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 181.00
R1182 R2180 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
170. 100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 180.00
R1184 R2176 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
171. 143713 Julia May Skovgaard Asboe Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
ST3 2 180.00
R1181 R2179 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
172. 54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 179.50
R1180 R2179 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
173. 69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 175.50
R1176 R2175 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
174. 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST3 2 175.50
R1176 R2175 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
175. 25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 2 175.00
R1183 R2167 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
176. 143735 Dennis Dahlin Hansen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 174.50
R1179 R2170 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
177. 128784 Mathilde Dahlin Hansen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 173.50
R1175 R2172 R3- R4-
Sum347 Snit173.50
178. 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 173.00
R1174 R2172 R3- R4-
Sum346 Snit173.00
179. 12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 172.00
R1177 R2167 R3- R4-
Sum344 Snit172.00
180. 131709 Kasper Jarner Damm-Nielsen Toftlund Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 2 171.50
R1173 R2170 R3- R4-
Sum343 Snit171.50
181. 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 170.50
R1175 R2166 R3- R4-
Sum341 Snit170.50
182. 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 2 164.50
R1167 R2162 R3- R4-
Sum329 Snit164.50
183. 23502 Mogens Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
ST3 2 164.50
R1170 R2159 R3- R4-
Sum329 Snit164.50
184. 111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 160.00
R1161 R2159 R3- R4-
Sum320 Snit160.00
185. 135637 Kristian Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 155.00
R1158 R2152 R3- R4-
Sum310 Snit155.00
186. 120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 147.50
R1150 R2145 R3- R4-
Sum295 Snit147.50
187. 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 146.50
R1147 R2146 R3- R4-
Sum293 Snit146.50
188. 147081 Gregory Zilinek Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 136.50
R1138 R2135 R3- R4-
Sum273 Snit136.50
189. 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
190. 47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
191. 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
192. 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
193. 19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
194. 126970 Katrine Petersen Karsholte Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
195. 44597 Kenneth S. Wadt Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
196. 126932 Pauli Knudsen Karsholte Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
197. 17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST3 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
198. 97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
199. 148176 Stefan Heise Jørgensen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST3 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
200. 69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 164.00
R1164 R2- R3- R4-
Sum164 Snit164.00
201. 144790 Ricky Hartmann Eiken Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 164.00
R1164 R2- R3- R4-
Sum164 Snit164.00
202. 130241 Henrik Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
ST3 1 161.00
R1161 R2- R3- R4-
Sum161 Snit161.00
203. 134537 Peter Anderskov Jensen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
ST3 1 161.00
R1161 R2- R3- R4-
Sum161 Snit161.00
204. 129001 Kristian Theilade Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
ST3 1 158.00
R1158 R2- R3- R4-
Sum158 Snit158.00
205. 125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 1 131.00
R1131 R2- R3- R4-
Sum131 Snit131.00

Til toppen