Luftriffel, 15m - Senior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 02. juli 2022 - kl. 06:01
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 32 199.66
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 11 199.55
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 29 199.34
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 9 199.22
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 29 199.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 12 199.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 13 199.15
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 16 198.88
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 15 198.73
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 12 198.58
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 19 198.53
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 13 198.23
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 27 198.22
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
SE1 20 198.20
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 13 198.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 140159 Rene Holst Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 11 198.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 26 197.65
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 4 199.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
19. 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 6 199.33
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
20. 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 12 198.92
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
21. 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 12 198.83
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
22. 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 9 198.56
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
23. 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 18 197.61
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
24. 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 36 197.53
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
25. 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 21 197.48
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
26. 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 22 197.45
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
27. 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 4 199.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
28. 33790 Ove Laursen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 15 198.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
29. 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 11 198.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
30. 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 8 197.88
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
31. 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 16 197.69
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
32. 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE1 19 196.32
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
33. 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 5 199.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
34. 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 6 198.67
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
35. 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 12 198.33
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
36. 33816 Knud Andersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 9 198.33
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
37. 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 8 197.75
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
38. 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 20 197.65
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
39. 33812 Lis Andersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 7 197.57
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
40. 18504 Anny Toft Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 18 197.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
41. 53420 Johnny Johansson Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 22 197.41
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
42. 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 21 196.71
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
43. 62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 4 199.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
44. 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 7 198.43
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
45. 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 6 198.17
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
46. 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 7 198.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
47. 49614 John Guld Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 7 197.71
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
48. 61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 20 197.50
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
49. 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 5 198.40
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
50. 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 6 198.33
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
51. 120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 8 198.00
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
52. 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 7 197.57
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
53. 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 8 197.38
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
54. 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 18 197.17
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
55. 25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 10 196.90
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
56. 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 14 196.86
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
57. 139884 Hans-Kurt Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 11 196.73
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
58. 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 10 196.40
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
59. 54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 30 196.17
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
60. 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 10 197.60
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
61. 133529 Henning Frantzen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 8 197.50
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
62. 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 15 196.47
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
63. 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 15 196.13
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
64. 67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
SE1 22 195.73
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
65. 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 7 197.43
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
66. 60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 6 197.00
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
67. 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 10 196.40
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
68. 60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 10 196.30
R1200 R2199 R3198 R4196
Sum793 Snit198.25
69. 54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 28 195.93
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
70. 54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 13 195.46
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
71. 56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 40 193.38
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
72. 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 5 197.40
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
73. 116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 7 197.14
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
74. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 8 197.00
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
75. 88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 6 196.83
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
76. 56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 9 196.78
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
77. 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 10 196.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
78. 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 9 196.89
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
79. 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 12 196.25
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
80. 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 13 192.85
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
81. 121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 4 197.50
R1199 R2199 R3198 R4194
Sum790 Snit197.50
82. 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 5 197.00
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
83. 18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 7 196.71
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
84. 59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 9 196.00
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
85. 54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 16 195.25
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
86. 134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 4 197.25
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
87. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 6 195.83
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
88. 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 17 194.53
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
89. 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 11 194.45
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
90. 17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 10 193.30
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
91. 122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 4 197.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
92. 18344 Finn Dollerup VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 4 197.00
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
93. 25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 5 196.40
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
94. 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 5 196.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
95. 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 12 195.25
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
96. 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 8 195.25
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
97. 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
SE2 8 194.63
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
98. 59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 8 194.50
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
99. 39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 4 196.75
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
100. 112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 4 196.75
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
101. 44389 William Kjær Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 8 196.25
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
102. 18226 Jens Peter Jensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 5 195.80
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
103. 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 7 195.57
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
104. 121841 Jens Ulsted Sørensen VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 6 195.00
R1198 R2198 R3197 R4194
Sum787 Snit196.75
105. 57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 7 194.71
R1200 R2198 R3196 R4193
Sum787 Snit196.75
106. 53201 Sv. Erik Frederiksen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 12 194.58
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
107. 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 6 196.17
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
108. 55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 10 194.10
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
109. 22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 14 193.79
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
110. 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 9 194.56
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
111. 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 10 194.50
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
112. 55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 17 191.94
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
113. 55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 12 191.50
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
114. 61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 4 196.00
R1199 R2196 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
115. 62319 Jens Erik Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 4 196.00
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
116. 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 10 194.80
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
117. 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 9 193.89
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
118. 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 13 193.00
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
119. 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 9 193.33
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
120. 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
SE2 9 193.22
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
121. 55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 11 192.91
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
122. 58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 5 195.20
R1197 R2195 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
123. 62442 Arne Pedersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE2 9 194.44
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
124. 53166 Berrit Carlsen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 8 192.88
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
125. 69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 4 195.25
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
126. 61802 Peder Pilgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 4 195.25
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
127. 55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 7 194.00
R1199 R2195 R3194 R4193
Sum781 Snit195.25
128. 23760 Ejner Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 8 193.50
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
129. 56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 13 189.38
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
130. 69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 194.40
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
131. 53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 194.75
R1196 R2196 R3195 R4192
Sum779 Snit194.75
132. 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 5 194.40
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
133. 137325 Jens Peter Frost Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 5 194.40
R1197 R2196 R3193 R4193
Sum779 Snit194.75
134. 29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 6 194.00
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
135. 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 14 191.00
R1199 R2194 R3193 R4193
Sum779 Snit194.75
136. 23498 Mona Sjørup Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 8 193.63
R1196 R2194 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
137. 142308 Søren Stjerne Holm Jørgensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 9 193.44
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
138. 85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 8 192.63
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
139. 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 6 192.17
R1196 R2194 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
140. 46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 6 192.00
R1199 R2196 R3192 R4191
Sum778 Snit194.50
141. 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 33 189.76
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
142. 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 4 194.25
R1196 R2195 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
143. 54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 8 192.25
R1197 R2194 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
144. 56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 16 190.44
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
145. 54740 Niels Corfitsen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 192.17
R1197 R2194 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
146. 25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 5 193.00
R1196 R2194 R3194 R4191
Sum775 Snit193.75
147. 54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 12 190.25
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
148. 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 6 192.17
R1195 R2193 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
149. 107142 Benny Jørgen Ohlsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE2 7 191.86
R1195 R2194 R3194 R4190
Sum773 Snit193.25
150. 81869 Leif Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 193.00
R1196 R2194 R3193 R4189
Sum772 Snit193.00
151. 80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE2 4 192.75
R1196 R2193 R3192 R4190
Sum771 Snit192.75
152. 130824 Ove Ravndahl Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE2 5 191.80
R1195 R2195 R3191 R4190
Sum771 Snit192.75
153. 53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 12 189.58
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
154. 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 5 191.20
R1199 R2191 R3190 R4190
Sum770 Snit192.50
155. 56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 14 188.64
R1194 R2192 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
156. 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 192.25
R1195 R2194 R3191 R4189
Sum769 Snit192.25
157. 120475 Annette Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 192.25
R1194 R2194 R3193 R4188
Sum769 Snit192.25
158. 25436 Per Hansen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 7 191.29
R1195 R2193 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
159. 54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 16 188.75
R1193 R2193 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
160. 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 6 190.17
R1193 R2192 R3192 R4190
Sum767 Snit191.75
161. 98798 Kirsten Hvid Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 13 185.85
R1194 R2192 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
162. 107194 Leif Jepson Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 191.00
R1192 R2192 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
163. 138921 Else Haagen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 5 191.00
R1194 R2193 R3190 R4189
Sum766 Snit191.50
164. 57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 188.80
R1194 R2191 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
165. 29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 4 190.75
R1193 R2192 R3190 R4188
Sum763 Snit190.75
166. 123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 8 189.75
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
167. 57303 Gert Enemark Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 6 188.00
R1193 R2191 R3191 R4188
Sum763 Snit190.75
168. 43530 Ove gisselbæk Østergaard Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 6 186.67
R1193 R2191 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
169. 116797 Finn Larsen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 189.33
R1195 R2190 R3189 R4188
Sum762 Snit190.50
170. 61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 6 189.33
R1193 R2191 R3190 R4188
Sum762 Snit190.50
171. 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 11 187.55
R1192 R2191 R3191 R4188
Sum762 Snit190.50
172. 109972 Kjeld Jensen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 189.75
R1195 R2191 R3188 R4185
Sum759 Snit189.75
173. 25511 Lars-Ingemann Jensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 5 189.00
R1194 R2190 R3188 R4187
Sum759 Snit189.75
174. 37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 8 186.38
R1191 R2191 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
175. 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 16 186.06
R1191 R2189 R3189 R4189
Sum758 Snit189.50
176. 26012 Eva Nørgaard VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE2 6 186.33
R1194 R2191 R3188 R4184
Sum757 Snit189.25
177. 130626 Klaus Pedersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 187.75
R1189 R2189 R3187 R4186
Sum751 Snit187.75
178. 54842 Kaj Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 185.17
R1193 R2186 R3185 R4185
Sum749 Snit187.25
179. 56737 Renè Kelberg Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 10 181.70
R1189 R2188 R3186 R4186
Sum749 Snit187.25
180. 22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 5 184.60
R1190 R2190 R3185 R4180
Sum745 Snit186.25
181. 57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 186.00
R1190 R2188 R3188 R4178
Sum744 Snit186.00
182. 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 13 182.08
R1187 R2187 R3185 R4185
Sum744 Snit186.00
183. 39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 5 183.80
R1189 R2186 R3185 R4181
Sum741 Snit185.25
184. 124841 Ole Andersen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 183.33
R1192 R2186 R3183 R4180
Sum741 Snit185.25
185. 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 184.00
R1187 R2187 R3181 R4181
Sum736 Snit184.00
186. 119196 Ole Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 8 181.50
R1186 R2185 R3183 R4182
Sum736 Snit184.00
187. 117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 182.00
R1183 R2182 R3182 R4181
Sum728 Snit182.00
188. 120928 Knud Jørgensen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 180.00
R1186 R2183 R3180 R4179
Sum728 Snit182.00
189. 54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 178.33
R1185 R2180 R3180 R4179
Sum724 Snit181.00
190. 18164 Jørgen Overgaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 4 165.75
R1186 R2170 R3158 R4149
Sum663 Snit165.75
191. 111954 Poul Sjøstedt Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 3 198.33
R1199 R2198 R3198 R4-
Sum595 Snit198.33
192. 31155 Jan V. Mortensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 3 196.67
R1197 R2197 R3196 R4-
Sum590 Snit196.67
193. 21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 3 196.00
R1197 R2196 R3195 R4-
Sum588 Snit196.00
194. 97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 3 195.33
R1197 R2196 R3193 R4-
Sum586 Snit195.33
195. 26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 3 195.00
R1197 R2195 R3193 R4-
Sum585 Snit195.00
196. 62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE2 3 194.33
R1197 R2194 R3192 R4-
Sum583 Snit194.33
197. 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 3 194.33
R1196 R2196 R3191 R4-
Sum583 Snit194.33
198. 103588 Mikael Baden Sørensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 3 194.00
R1196 R2193 R3193 R4-
Sum582 Snit194.00
199. 25243 Niels Jørn Johansen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 3 193.00
R1195 R2194 R3190 R4-
Sum579 Snit193.00
200. 42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 3 192.67
R1198 R2192 R3188 R4-
Sum578 Snit192.67
201. 39466 Bjarne Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 3 192.67
R1195 R2193 R3190 R4-
Sum578 Snit192.67
202. 42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 3 192.00
R1195 R2192 R3189 R4-
Sum576 Snit192.00
203. 49484 Aase Guld Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 191.67
R1194 R2193 R3188 R4-
Sum575 Snit191.67
204. 128844 Gert Jessen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 3 191.67
R1193 R2193 R3189 R4-
Sum575 Snit191.67
205. 49599 Kay Ole Veber Larsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 191.67
R1194 R2192 R3189 R4-
Sum575 Snit191.67
206. 42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 3 188.67
R1191 R2188 R3187 R4-
Sum566 Snit188.67
207. 144449 Knud Ejler Andersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 188.67
R1192 R2189 R3185 R4-
Sum566 Snit188.67
208. 41593 Ejgil Thuesen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 3 188.00
R1189 R2189 R3186 R4-
Sum564 Snit188.00
209. 135962 Magne Petersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 3 184.67
R1190 R2186 R3178 R4-
Sum554 Snit184.67
210. 17817 Per Nielsen Hviid Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 3 184.33
R1186 R2186 R3181 R4-
Sum553 Snit184.33
211. 88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 3 183.67
R1186 R2185 R3180 R4-
Sum551 Snit183.67
212. 95887 John Dyhr Kristensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 3 182.33
R1186 R2184 R3177 R4-
Sum547 Snit182.33
213. 39200 Mogens Callesen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 3 182.33
R1189 R2182 R3176 R4-
Sum547 Snit182.33
214. 125561 Frede Jørgensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 3 180.00
R1186 R2181 R3173 R4-
Sum540 Snit180.00
215. 30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
216. 80544 Paul Landsfeldt Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
217. 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
218. 36987 Holger Kold Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
219. 145937 Jørgen Skov Jørgensen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
220. 128464 Claus-Dieter Petersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE2 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
221. 29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
222. 20603 Mona Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
223. 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 2 196.50
R1199 R2194 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
224. 142622 Finn Danielsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
225. 62100 Claus Pedersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 2 196.00
R1199 R2193 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
226. 45457 Karin Buus Aagaard Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
SE1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
227. 23018 Inge Petersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
228. 61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 2 195.50
R1198 R2193 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
229. 45382 Torben Aagaard Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
SE1 2 195.50
R1198 R2193 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
230. 61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
231. 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 2 194.50
R1197 R2192 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
232. 130691 Lars Kristensen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
233. 101371 Ben Oliver Sancoeur Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 194.00
R1198 R2190 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
234. 125983 Helle Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
SE2 2 193.50
R1196 R2191 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
235. 136463 Ivar Clemmesen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
236. 48751 Henrik Trolle Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
237. 81514 Flemming Jensen VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
238. 54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
239. 136869 Torben Bergholdt Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
240. 55866 Mogens Kristiansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
241. 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
242. 47005 Leif Christensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
243. 94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
244. 132903 Carl Aage Lausten Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
245. 77569 Henning Dam Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
246. 135231 Lech Bojanowski Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
247. 54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
248. 59981 Jørgen Søndergård Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
249. 136954 Nigel Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 190.00
R1192 R2188 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
250. 54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
251. 139689 John Vosborg Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 2 185.50
R1189 R2182 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
252. 145765 Tage Jensen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
253. 23175 Walther Kristensen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 2 184.50
R1187 R2182 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
254. 89824 Per Sørensen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE2 2 183.00
R1186 R2180 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
255. 126535 karen anthonsen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 182.50
R1185 R2180 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
256. 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 2 182.50
R1189 R2176 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
257. 61756 Bent von Benzon Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 2 165.00
R1166 R2164 R3- R4-
Sum330 Snit165.00
258. 25312 John Sander Petersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
259. 58105 Niels Olsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
260. 37613 Thomas Pagaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
261. 17359 Finn Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
262. 25369 Bjarne Andersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
263. 80410 Jørn Ladegaard Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
264. 109134 Ernst Rosenwagner Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
265. 17344 Maja Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
266. 25894 Jørgen Byskov Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
267. 113028 Folmer S. Gørtz Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
SE1 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
268. 66581 John Aarø Mortensen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
SE2 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
269. 39146 Preben Nielsen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
270. 95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
271. 97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 1 158.00
R1158 R2- R3- R4-
Sum158 Snit158.00

Til toppen