Luftriffel, 15m - Stilling | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 20. januar 2020 - kl. 06:01
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 5 199.60
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 13 198.85
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 116728 Caroline Marie Jacobi Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 8 197.50
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
4. 26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 6 198.50
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
5. 39794 Line Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 10 197.50
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
6. 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 21 196.62
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
7. 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
ST1 13 196.46
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
8. 130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST1 8 197.00
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
9. 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 19 196.68
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
10. 97735 Lærke Amby Fabricius Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST1 5 197.60
R1199 R2199 R3199 R4196
Sum793 Snit198.25
11. 17480 Thomas Danielsen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
ST1 6 196.67
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
12. 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 12 196.25
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
13. 30467 Niels H. Overgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 4 198.00
R1200 R2199 R3198 R4195
Sum792 Snit198.00
14. 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 17 195.94
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
15. 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 21 195.05
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
16. 84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
ST1 22 195.05
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
17. 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 13 194.54
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
18. 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 5 196.80
R1200 R2197 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
19. 17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST1 5 196.60
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
20. 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 9 196.22
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
21. 19352 Henrik Strand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 10 195.90
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
22. 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 13 194.00
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
23. 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 19 193.42
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
24. 46934 Rasmus M Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST1 6 196.33
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
25. 35970 Diana Henriksen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 6 196.33
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
26. 104678 Nickolai Malte Kristensen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
ST1 5 196.20
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
27. 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 5 195.80
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
28. 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 9 194.56
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
29. 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
ST2 6 194.17
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
30. 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 11 194.00
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
31. 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 12 192.83
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
32. 47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST1 4 196.00
R1198 R2197 R3197 R4192
Sum784 Snit196.00
33. 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 12 192.50
R1199 R2196 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
34. 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 15 193.80
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
35. 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 14 192.79
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
36. 123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
ST2 14 191.57
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
37. 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 15 192.60
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
38. 96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 4 195.00
R1198 R2197 R3197 R4188
Sum780 Snit195.00
39. 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 13 189.69
R1198 R2194 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
40. 44596 Kim Jensen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST1 4 194.75
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
41. 44303 Camilla Paulsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST1 11 193.09
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
42. 113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 9 192.67
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
43. 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 11 190.45
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
44. 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST2 10 191.70
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
45. 25247 Nanna Bissø Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
ST1 6 193.50
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
46. 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST2 15 187.80
R1197 R2194 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
47. 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 9 191.33
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
48. 55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 9 190.56
R1196 R2195 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
49. 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 14 190.14
R1196 R2194 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
50. 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 4 193.75
R1196 R2195 R3195 R4189
Sum775 Snit193.75
51. 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 11 190.73
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
52. 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST2 11 190.64
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
53. 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST2 15 189.93
R1195 R2195 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
54. 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 17 188.94
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
55. 16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 8 191.50
R1198 R2192 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
56. 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 9 191.11
R1197 R2192 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
57. 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
ST2 11 190.27
R1195 R2194 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
58. 98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 15 187.87
R1198 R2193 R3192 R4190
Sum773 Snit193.25
59. 86870 Jesper Pedersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 11 190.27
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
60. 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 12 189.33
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
61. 102934 Kristian Møller Kristensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 5 191.40
R1195 R2192 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
62. 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 7 190.29
R1196 R2195 R3190 R4189
Sum770 Snit192.50
63. 102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
ST2 9 190.00
R1193 R2193 R3193 R4191
Sum770 Snit192.50
64. 108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 12 187.17
R1194 R2193 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
65. 104375 Freja Møller Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 4 192.00
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
66. 97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 8 186.88
R1194 R2194 R3190 R4190
Sum768 Snit192.00
67. 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 8 186.75
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
68. 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 10 189.10
R1194 R2192 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
69. 24945 Kim Larsen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
ST2 5 188.60
R1198 R2194 R3192 R4183
Sum767 Snit191.75
70. 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 14 188.57
R1193 R2192 R3192 R4190
Sum767 Snit191.75
71. 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 11 188.55
R1193 R2192 R3192 R4190
Sum767 Snit191.75
72. 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 21 187.48
R1194 R2193 R3191 R4189
Sum767 Snit191.75
73. 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 31 185.90
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
74. 113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 13 184.46
R1195 R2192 R3192 R4187
Sum766 Snit191.50
75. 59650 Allan Hansen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 6 188.50
R1193 R2192 R3190 R4189
Sum764 Snit191.00
76. 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 7 186.57
R1192 R2192 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
77. 127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 12 186.42
R1194 R2192 R3189 R4188
Sum763 Snit190.75
78. 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST2 10 184.80
R1194 R2192 R3190 R4187
Sum763 Snit190.75
79. 83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 6 189.17
R1194 R2191 R3189 R4188
Sum762 Snit190.50
80. 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 7 187.43
R1194 R2190 R3190 R4188
Sum762 Snit190.50
81. 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 16 186.00
R1192 R2191 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
82. 55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 19 185.95
R1192 R2191 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
83. 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 13 184.77
R1193 R2192 R3190 R4187
Sum762 Snit190.50
84. 85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 6 187.50
R1195 R2190 R3189 R4187
Sum761 Snit190.25
85. 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 10 186.00
R1192 R2191 R3189 R4188
Sum760 Snit190.00
86. 98459 Erik Solberg Christensen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
ST3 12 185.75
R1194 R2191 R3188 R4187
Sum760 Snit190.00
87. 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST3 11 183.09
R1195 R2190 R3189 R4186
Sum760 Snit190.00
88. 108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 4 189.75
R1191 R2190 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
89. 53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 12 186.00
R1192 R2190 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
90. 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 13 185.85
R1192 R2190 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
91. 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 12 185.67
R1191 R2190 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
92. 86426 Frederikke Frederiksen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 12 186.17
R1191 R2189 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
93. 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 13 185.00
R1191 R2190 R3188 R4188
Sum757 Snit189.25
94. 41489 Christian falkner Sørensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST3 16 184.06
R1191 R2190 R3189 R4187
Sum757 Snit189.25
95. 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 6 186.83
R1193 R2190 R3188 R4185
Sum756 Snit189.00
96. 29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 4 188.75
R1193 R2190 R3186 R4186
Sum755 Snit188.75
97. 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 5 187.60
R1191 R2190 R3188 R4186
Sum755 Snit188.75
98. 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 9 184.89
R1189 R2189 R3189 R4188
Sum755 Snit188.75
99. 103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
ST2 16 184.44
R1189 R2189 R3189 R4188
Sum755 Snit188.75
100. 43374 Allan Clausen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 6 187.33
R1191 R2191 R3187 R4185
Sum754 Snit188.50
101. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 17 184.65
R1190 R2189 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
102. 60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 4 188.25
R1190 R2188 R3188 R4187
Sum753 Snit188.25
103. 99690 Lasse T Andersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 4 188.25
R1193 R2191 R3190 R4179
Sum753 Snit188.25
104. 25849 Helene Klejs Dam Sørensen Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 8 186.88
R1190 R2189 R3187 R4187
Sum753 Snit188.25
105. 25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 4 187.75
R1191 R2189 R3187 R4184
Sum751 Snit187.75
106. 25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 7 185.29
R1190 R2188 R3187 R4186
Sum751 Snit187.75
107. 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 16 181.19
R1189 R2189 R3188 R4185
Sum751 Snit187.75
108. 117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST3 9 179.78
R1192 R2192 R3186 R4181
Sum751 Snit187.75
109. 25639 Carsten Hauge Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 6 184.83
R1192 R2188 R3186 R4184
Sum750 Snit187.50
110. 68878 Elan Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 15 184.00
R1188 R2188 R3187 R4187
Sum750 Snit187.50
111. 20732 Anders Kildehøj Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 6 185.00
R1189 R2188 R3186 R4184
Sum747 Snit186.75
112. 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 9 182.67
R1188 R2188 R3186 R4185
Sum747 Snit186.75
113. 43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 10 183.00
R1189 R2188 R3185 R4184
Sum746 Snit186.50
114. 68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 8 182.88
R1189 R2187 R3186 R4184
Sum746 Snit186.50
115. 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 9 181.56
R1191 R2187 R3185 R4183
Sum746 Snit186.50
116. 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 4 186.25
R1190 R2189 R3185 R4181
Sum745 Snit186.25
117. 52423 Henrik G. Nielsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
ST2 6 183.83
R1192 R2186 R3186 R4181
Sum745 Snit186.25
118. 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 10 182.10
R1188 R2187 R3186 R4183
Sum744 Snit186.00
119. 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 15 181.73
R1188 R2186 R3185 R4184
Sum743 Snit185.75
120. 101878 Rene Møller Maciejewski Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 15 181.07
R1188 R2187 R3184 R4184
Sum743 Snit185.75
121. 55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 13 179.00
R1188 R2186 R3185 R4183
Sum742 Snit185.50
122. 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 7 181.71
R1189 R2187 R3183 R4182
Sum741 Snit185.25
123. 109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 9 180.78
R1187 R2186 R3186 R4182
Sum741 Snit185.25
124. 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 6 177.00
R1191 R2187 R3183 R4180
Sum741 Snit185.25
125. 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 9 180.89
R1185 R2185 R3185 R4185
Sum740 Snit185.00
126. 57543 Leif Nielsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 5 184.20
R1188 R2185 R3183 R4183
Sum739 Snit184.75
127. 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 10 181.60
R1187 R2185 R3184 R4183
Sum739 Snit184.75
128. 97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 9 180.11
R1186 R2186 R3185 R4180
Sum737 Snit184.25
129. 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST3 7 180.00
R1187 R2186 R3183 R4181
Sum737 Snit184.25
130. 55915 Lasse Rogert Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 6 182.67
R1185 R2184 R3184 R4183
Sum736 Snit184.00
131. 99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 8 179.88
R1189 R2187 R3182 R4178
Sum736 Snit184.00
132. 54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 8 178.63
R1186 R2184 R3183 R4183
Sum736 Snit184.00
133. 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 15 175.40
R1190 R2187 R3181 R4178
Sum736 Snit184.00
134. 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 6 180.50
R1185 R2185 R3184 R4181
Sum735 Snit183.75
135. 62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 12 178.17
R1185 R2185 R3182 R4181
Sum733 Snit183.25
136. 17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST3 5 179.40
R1184 R2184 R3184 R4180
Sum732 Snit183.00
137. 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 9 180.22
R1187 R2182 R3181 R4180
Sum730 Snit182.50
138. 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 4 182.25
R1187 R2187 R3178 R4177
Sum729 Snit182.25
139. 60330 Henning Sørensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 5 179.60
R1188 R2186 R3179 R4175
Sum728 Snit182.00
140. 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 8 177.13
R1184 R2182 R3182 R4180
Sum728 Snit182.00
141. 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 8 175.00
R1189 R2186 R3176 R4176
Sum727 Snit181.75
142. 88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 24 174.25
R1188 R2181 R3179 R4179
Sum727 Snit181.75
143. 123944 Kenneth Bennett Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 7 178.43
R1184 R2183 R3181 R4178
Sum726 Snit181.50
144. 98797 Louise Hvid Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST3 4 181.00
R1184 R2182 R3180 R4178
Sum724 Snit181.00
145. 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST3 5 179.00
R1194 R2181 R3176 R4173
Sum724 Snit181.00
146. 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 8 175.38
R1188 R2180 R3179 R4177
Sum724 Snit181.00
147. 12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 4 180.75
R1185 R2184 R3181 R4173
Sum723 Snit180.75
148. 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
ST3 7 177.14
R1185 R2180 R3180 R4178
Sum723 Snit180.75
149. 69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 9 176.67
R1185 R2181 R3179 R4178
Sum723 Snit180.75
150. 96896 Pia Jensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
ST3 9 175.78
R1184 R2180 R3179 R4179
Sum722 Snit180.50
151. 34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 5 179.80
R1182 R2181 R3180 R4178
Sum721 Snit180.25
152. 53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 6 175.33
R1183 R2182 R3180 R4176
Sum721 Snit180.25
153. 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 9 174.22
R1184 R2183 R3179 R4174
Sum720 Snit180.00
154. 56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 12 173.42
R1183 R2182 R3179 R4176
Sum720 Snit180.00
155. 90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 4 179.25
R1184 R2181 R3178 R4174
Sum717 Snit179.25
156. 89588 Isabella Nissen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 8 174.00
R1185 R2180 R3176 R4176
Sum717 Snit179.25
157. 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST3 12 173.17
R1192 R2179 R3173 R4172
Sum716 Snit179.00
158. 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 4 178.25
R1184 R2178 R3177 R4174
Sum713 Snit178.25
159. 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 4 178.25
R1182 R2178 R3178 R4175
Sum713 Snit178.25
160. 80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 8 173.38
R1180 R2179 R3177 R4176
Sum712 Snit178.00
161. 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 4 177.00
R1185 R2180 R3173 R4170
Sum708 Snit177.00
162. 15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 5 173.80
R1180 R2179 R3175 R4171
Sum705 Snit176.25
163. 130241 Henrik Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
ST3 7 172.14
R1183 R2176 R3174 R4172
Sum705 Snit176.25
164. 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 7 173.29
R1177 R2177 R3175 R4173
Sum702 Snit175.50
165. 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST3 10 169.00
R1182 R2181 R3170 R4169
Sum702 Snit175.50
166. 69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 4 175.00
R1181 R2176 R3174 R4169
Sum700 Snit175.00
167. 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 4 174.25
R1180 R2177 R3172 R4168
Sum697 Snit174.25
168. 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 5 172.40
R1182 R2174 R3171 R4170
Sum697 Snit174.25
169. 126102 Mads freiesleben Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 5 172.40
R1174 R2174 R3173 R4171
Sum692 Snit173.00
170. 34517 Bo W. Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 9 166.44
R1177 R2175 R3171 R4166
Sum689 Snit172.25
171. 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 5 168.60
R1172 R2172 R3172 R4164
Sum680 Snit170.00
172. 25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 4 169.75
R1178 R2176 R3165 R4160
Sum679 Snit169.75
173. 117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
ST3 6 164.50
R1175 R2171 R3167 R4165
Sum678 Snit169.50
174. 65934 Carsten Jakobsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST3 4 169.25
R1174 R2169 R3167 R4167
Sum677 Snit169.25
175. 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 14 159.71
R1178 R2173 R3164 R4161
Sum676 Snit169.00
176. 101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 4 167.00
R1172 R2169 R3166 R4161
Sum668 Snit167.00
177. 107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 4 162.00
R1172 R2170 R3154 R4152
Sum648 Snit162.00
178. 47799 Bo Haverholm Svendsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 13 150.69
R1166 R2163 R3163 R4154
Sum646 Snit161.50
179. 55505 Jens Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 6 157.33
R1162 R2161 R3159 R4158
Sum640 Snit160.00
180. 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
ST3 4 158.75
R1169 R2162 R3153 R4151
Sum635 Snit158.75
181. 86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 5 154.40
R1173 R2153 R3152 R4150
Sum628 Snit157.00
182. 105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 3 194.33
R1196 R2194 R3193 R4-
Sum583 Snit194.33
183. 109881 Annika Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST2 3 193.67
R1194 R2194 R3193 R4-
Sum581 Snit193.67
184. 43033 Christian Jakobsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 3 192.33
R1195 R2191 R3191 R4-
Sum577 Snit192.33
185. 14785 Henrik Frankfurth Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 3 192.33
R1197 R2191 R3189 R4-
Sum577 Snit192.33
186. 69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 3 191.00
R1194 R2190 R3189 R4-
Sum573 Snit191.00
187. 24825 Jane Sønnichsen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
ST2 3 190.00
R1194 R2189 R3187 R4-
Sum570 Snit190.00
188. 25340 Hanne Kristensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 3 189.67
R1192 R2191 R3186 R4-
Sum569 Snit189.67
189. 22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 3 189.33
R1194 R2187 R3187 R4-
Sum568 Snit189.33
190. 117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
ST3 4 142.00
R1170 R2152 R3137 R4109
Sum568 Snit142.00
191. 90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 189.00
R1193 R2187 R3187 R4-
Sum567 Snit189.00
192. 61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 3 188.67
R1190 R2189 R3187 R4-
Sum566 Snit188.67
193. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
ST2 3 188.67
R1190 R2188 R3188 R4-
Sum566 Snit188.67
194. 25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 3 186.33
R1191 R2186 R3182 R4-
Sum559 Snit186.33
195. 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 3 186.00
R1188 R2185 R3185 R4-
Sum558 Snit186.00
196. 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST3 3 184.67
R1188 R2185 R3181 R4-
Sum554 Snit184.67
197. 44603 Kasper Clausen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 3 184.67
R1189 R2185 R3180 R4-
Sum554 Snit184.67
198. 69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 183.00
R1185 R2185 R3179 R4-
Sum549 Snit183.00
199. 25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 3 183.00
R1184 R2183 R3182 R4-
Sum549 Snit183.00
200. 70084 Henrik D. S. Holme Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 180.00
R1182 R2181 R3177 R4-
Sum540 Snit180.00
201. 100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 3 178.33
R1189 R2181 R3165 R4-
Sum535 Snit178.33
202. 73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 3 176.67
R1182 R2177 R3171 R4-
Sum530 Snit176.67
203. 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
ST3 3 175.00
R1178 R2175 R3172 R4-
Sum525 Snit175.00
204. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 170.67
R1171 R2171 R3170 R4-
Sum512 Snit170.67
205. 15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 3 168.33
R1180 R2170 R3155 R4-
Sum505 Snit168.33
206. 31260 Rikke Mæng Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
207. 48297 Astrid Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
208. 61820 Natasja Emilie Buchholdt Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
209. 45956 Laura Buch Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
210. 34254 Mie Karstensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST1 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
211. 33713 Alex Møberg Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
ST1 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
212. 62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
213. 39466 Bjarne Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 2 192.50
R1197 R2188 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
214. 119509 Mads Holten Mossin Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
215. 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
216. 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
217. 54958 Carsten Klich Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
218. 98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 190.00
R1192 R2188 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
219. 83963 Peter Skov Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
220. 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
221. 19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
222. 24595 Anita Grove Koppeheel Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
ST3 2 187.00
R1189 R2185 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
223. 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
224. 90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 2 185.50
R1187 R2184 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
225. 132341 Johanna Marchen Kacirek Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST3 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
226. 60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
227. 62534 Lennart Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST3 2 185.00
R1189 R2181 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
228. 29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
ST3 2 184.50
R1187 R2182 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
229. 65841 Jan Holm-Larsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST3 2 184.50
R1185 R2184 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
230. 61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 2 184.00
R1186 R2182 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
231. 84400 Oliver Kragh Olsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST3 2 184.00
R1187 R2181 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
232. 52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 183.00
R1184 R2182 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
233. 19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 182.50
R1188 R2177 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
234. 35880 Martin Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 182.00
R1186 R2178 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
235. 62982 Thomas Kacirek Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST1 2 182.00
R1183 R2181 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
236. 95349 Kristian Gyldenløv Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
ST3 2 179.00
R1184 R2174 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
237. 15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 178.00
R1180 R2176 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
238. 53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST3 2 177.50
R1182 R2173 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
239. 138031 Rikke Bruun Munk Andersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST3 2 175.50
R1177 R2174 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
240. 115681 Martin Frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 3 117.00
R1133 R2113 R3105 R4-
Sum351 Snit117.00
241. 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 174.00
R1176 R2172 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
242. 69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 171.00
R1173 R2169 R3- R4-
Sum342 Snit171.00
243. 126787 Laura Bødtker Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 2 171.00
R1172 R2170 R3- R4-
Sum342 Snit171.00
244. 129390 Henrik Jensen Højby Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 168.50
R1172 R2165 R3- R4-
Sum337 Snit168.50
245. 61594 Benny Mathiesen Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 2 168.00
R1169 R2167 R3- R4-
Sum336 Snit168.00
246. 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 165.00
R1165 R2165 R3- R4-
Sum330 Snit165.00
247. 127908 Kim Holmgaard Pedersen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 164.50
R1171 R2158 R3- R4-
Sum329 Snit164.50
248. 79881 Jesper Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 160.00
R1167 R2153 R3- R4-
Sum320 Snit160.00
249. 107022 Stinna Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 2 145.00
R1146 R2144 R3- R4-
Sum290 Snit145.00
250. 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 141.50
R1144 R2139 R3- R4-
Sum283 Snit141.50
251. 61540 Henrik Stenby Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 2 117.50
R1161 R274 R3- R4-
Sum235 Snit117.50
252. 61312 Sven Holm Jensen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 2 112.00
R1127 R297 R3- R4-
Sum224 Snit112.00
253. 81936 Camilla Birch Nielsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
254. 50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
255. 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
256. 53091 Line N. With Strø S&G
DGI Nordsjælland
ST2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
257. 90190 Mikkel Adam Warrer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
258. 60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
259. 63279 Sara Brix Sivertsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
ST2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
260. 27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
261. 91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
262. 44597 Kenneth S. Wadt Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
263. 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
ST3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
264. 17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
265. 28015 Hardy Larsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
266. 68949 Claus Bruun Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
267. 126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
ST3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
268. 60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
269. 55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
270. 97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
271. 58179 Ole Hardon Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
272. 61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
273. 25213 Stine Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
274. 116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
275. 27992 Jan Schmidt Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 1 168.00
R1168 R2- R3- R4-
Sum168 Snit168.00
276. 126970 Katrine Petersen Karsholte Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
277. 94931 Trine Nielsen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 1 165.00
R1165 R2- R3- R4-
Sum165 Snit165.00
278. 92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 1 164.00
R1164 R2- R3- R4-
Sum164 Snit164.00
279. 107198 Dennis Krüger Schwee-Thykjær Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 160.00
R1160 R2- R3- R4-
Sum160 Snit160.00
280. 114542 Edward Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 1 155.00
R1155 R2- R3- R4-
Sum155 Snit155.00
281. 106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 1 154.00
R1154 R2- R3- R4-
Sum154 Snit154.00
282. 47308 Filip Olsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 152.00
R1152 R2- R3- R4-
Sum152 Snit152.00
283. 111089 Sanne Cordua Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 1 140.00
R1140 R2- R3- R4-
Sum140 Snit140.00

Til toppen