Riffel, 50m - Senior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 27. oktober 2020 - kl. 06:04
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 14 199.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 14 198.71
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 14 198.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 11 198.36
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
5. 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 21 197.43
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
6. 71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
SE1 6 199.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
7. 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 8 198.75
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
8. 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 8 198.25
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
9. 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 10 197.60
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
10. 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 8 198.00
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
11. 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 8 197.63
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
12. 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 4 198.50
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
13. 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 4 198.50
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
14. 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 10 198.00
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
15. 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 8 197.38
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
16. 69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 11 197.36
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
17. 54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 12 194.00
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
18. 20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 7 197.71
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
19. 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 8 196.38
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
20. 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 8 195.50
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
21. 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 4 198.00
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
22. 63237 Ejgil Reimers Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
SE1 6 197.17
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
23. 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 12 196.08
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
24. 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 10 195.90
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
25. 121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 4 197.75
R1200 R2199 R3199 R4193
Sum791 Snit197.75
26. 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 6 197.00
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
27. 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 6 196.83
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
28. 97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 7 196.43
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
29. 61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 12 195.50
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
30. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 13 194.69
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
31. 29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
SE1 20 194.65
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
32. 58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 8 196.88
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
33. 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 10 195.80
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
34. 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 12 194.25
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
35. 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 8 195.63
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
36. 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 10 195.50
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
37. 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 10 195.30
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
38. 53420 Johnny Johansson Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 9 195.33
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
39. 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 14 195.14
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
40. 53201 Sv. Erik Frederiksen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 9 195.11
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
41. 112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 5 196.20
R1200 R2196 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
42. 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 6 196.17
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
43. 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 6 195.67
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
44. 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 6 195.00
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
45. 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
SE1 4 196.50
R1199 R2197 R3197 R4193
Sum786 Snit196.50
46. 29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 5 196.00
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
47. 59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 5 195.00
R1199 R2196 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
48. 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 6 194.67
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
49. 54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 18 193.89
R1196 R2196 R3196 R4196
Sum784 Snit196.00
50. 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
SE1 4 195.50
R1197 R2197 R3196 R4192
Sum782 Snit195.50
51. 11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 4 195.50
R1198 R2197 R3194 R4193
Sum782 Snit195.50
52. 66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 6 195.00
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
53. 42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 5 195.00
R1198 R2196 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
54. 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 5 194.60
R1198 R2198 R3195 R4191
Sum782 Snit195.50
55. 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE1 6 194.50
R1199 R2195 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
56. 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 6 194.50
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
57. 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 6 193.50
R1198 R2197 R3194 R4193
Sum782 Snit195.50
58. 133529 Henning Frantzen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 17 192.76
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
59. 39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE1 4 195.25
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
60. 61502 Keld Nielsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 4 195.25
R1198 R2196 R3195 R4192
Sum781 Snit195.25
61. 29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 4 195.25
R1198 R2197 R3195 R4191
Sum781 Snit195.25
62. 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 14 193.21
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
63. 54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 14 192.29
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
64. 54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 16 191.94
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
65. 130691 Lars Kristensen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 194.17
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
66. 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 7 192.43
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
67. 61310 Svend E. Pihl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 7 192.14
R1197 R2196 R3195 R4191
Sum779 Snit194.75
68. 54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 16 190.69
R1196 R2195 R3195 R4193
Sum779 Snit194.75
69. 83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 5 193.00
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
70. 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 8 191.13
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
71. 44389 William Kjær Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 6 193.50
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
72. 81869 Leif Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 8 193.25
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
73. 59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 4 194.00
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
74. 106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 4 194.00
R1198 R2197 R3195 R4186
Sum776 Snit194.00
75. 29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
SE1 4 194.00
R1196 R2196 R3194 R4190
Sum776 Snit194.00
76. 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 193.60
R1195 R2195 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
77. 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 5 193.00
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
78. 61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 6 192.50
R1196 R2195 R3193 R4191
Sum775 Snit193.75
79. 54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 8 188.63
R1195 R2195 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
80. 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 193.50
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
81. 113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 4 193.25
R1197 R2195 R3194 R4187
Sum773 Snit193.25
82. 67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
SE2 14 190.21
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
83. 43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 4 193.00
R1196 R2194 R3193 R4189
Sum772 Snit193.00
84. 50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 4 193.00
R1196 R2195 R3192 R4189
Sum772 Snit193.00
85. 134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 8 192.00
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
86. 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 6 192.00
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
87. 42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 5 191.40
R1195 R2194 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
88. 126724 Preben John Christensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 8 189.38
R1196 R2195 R3193 R4188
Sum772 Snit193.00
89. 53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 192.75
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
90. 54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 15 190.07
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
91. 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 4 192.50
R1197 R2192 R3191 R4190
Sum770 Snit192.50
92. 70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
SE2 6 191.17
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
93. 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 10 189.60
R1194 R2194 R3191 R4191
Sum770 Snit192.50
94. 42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 5 191.60
R1195 R2192 R3191 R4190
Sum768 Snit192.00
95. 48751 Henrik Trolle Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 4 191.75
R1194 R2192 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
96. 27997 Ivan Hestehauge Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 4 191.75
R1194 R2193 R3192 R4188
Sum767 Snit191.75
97. 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 190.80
R1195 R2191 R3191 R4189
Sum766 Snit191.50
98. 56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 5 187.40
R1194 R2192 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
99. 54740 Niels Corfitsen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 14 186.21
R1192 R2192 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
100. 57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 191.25
R1192 R2192 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
101. 42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 4 191.00
R1191 R2191 R3191 R4191
Sum764 Snit191.00
102. 69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 8 189.75
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
103. 29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 5 188.80
R1193 R2192 R3191 R4187
Sum763 Snit190.75
104. 54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 17 186.71
R1191 R2191 R3191 R4190
Sum763 Snit190.75
105. 54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 14 183.36
R1193 R2191 R3191 R4186
Sum761 Snit190.25
106. 53166 Berrit Carlsen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 4 190.00
R1193 R2191 R3188 R4188
Sum760 Snit190.00
107. 138921 Else Haagen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 4 190.00
R1193 R2191 R3190 R4186
Sum760 Snit190.00
108. 120475 Annette Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 8 187.50
R1191 R2190 R3190 R4189
Sum760 Snit190.00
109. 61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 5 187.00
R1191 R2191 R3190 R4186
Sum758 Snit189.50
110. 124841 Ole Andersen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 13 179.92
R1191 R2191 R3188 R4188
Sum758 Snit189.50
111. 99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 189.25
R1193 R2188 R3188 R4188
Sum757 Snit189.25
112. 116797 Finn Larsen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 12 182.17
R1192 R2192 R3186 R4186
Sum756 Snit189.00
113. 46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
SE1 6 187.50
R1194 R2187 R3187 R4187
Sum755 Snit188.75
114. 11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 4 188.50
R1192 R2192 R3186 R4184
Sum754 Snit188.50
115. 55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 188.50
R1190 R2190 R3189 R4185
Sum754 Snit188.50
116. 63572 Karin Bay Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 5 187.40
R1190 R2189 R3187 R4186
Sum752 Snit188.00
117. 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 187.40
R1190 R2188 R3187 R4186
Sum751 Snit187.75
118. 63668 Hans Kristian Nørager Bay Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 5 186.60
R1190 R2188 R3188 R4184
Sum750 Snit187.50
119. 61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 6 186.50
R1189 R2188 R3187 R4185
Sum749 Snit187.25
120. 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 4 187.00
R1194 R2190 R3183 R4181
Sum748 Snit187.00
121. 92317 Allen Oines Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 8 184.13
R1188 R2188 R3185 R4185
Sum746 Snit186.50
122. 51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 4 184.75
R1189 R2184 R3184 R4182
Sum739 Snit184.75
123. 120928 Knud Jørgensen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 14 179.21
R1185 R2184 R3184 R4183
Sum736 Snit184.00
124. 61485 Leif Pedersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 6 176.67
R1185 R2184 R3184 R4180
Sum733 Snit183.25
125. 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 6 179.17
R1190 R2189 R3176 R4176
Sum731 Snit182.75
126. 111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 4 181.00
R1187 R2186 R3177 R4174
Sum724 Snit181.00
127. 57583 Finn Jensen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 180.50
R1183 R2180 R3180 R4179
Sum722 Snit180.50
128. 54842 Kaj Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 179.00
R1188 R2179 R3179 R4170
Sum716 Snit179.00
129. 96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
SE2 4 178.50
R1183 R2183 R3178 R4170
Sum714 Snit178.50
130. 46377 Frode Nielsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
SE2 4 178.00
R1181 R2179 R3178 R4174
Sum712 Snit178.00
131. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 6 170.67
R1179 R2175 R3173 R4172
Sum699 Snit174.75
132. 140718 Knud Erik Jakobsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 5 166.80
R1175 R2174 R3165 R4160
Sum674 Snit168.50
133. 33816 Knud Andersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 3 196.67
R1198 R2196 R3196 R4-
Sum590 Snit196.67
134. 69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 3 195.67
R1197 R2196 R3194 R4-
Sum587 Snit195.67
135. 42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 3 195.33
R1196 R2195 R3195 R4-
Sum586 Snit195.33
136. 42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 3 194.33
R1195 R2195 R3193 R4-
Sum583 Snit194.33
137. 33790 Ove Laursen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 3 193.67
R1196 R2196 R3189 R4-
Sum581 Snit193.67
138. 90755 Bent Larsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 193.67
R1196 R2193 R3192 R4-
Sum581 Snit193.67
139. 18504 Anny Toft Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 3 193.33
R1195 R2193 R3192 R4-
Sum580 Snit193.33
140. 42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 3 193.00
R1193 R2193 R3193 R4-
Sum579 Snit193.00
141. 46082 Børge Andersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 193.00
R1194 R2193 R3192 R4-
Sum579 Snit193.00
142. 20643 Lars-Åge Pedersen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 3 193.00
R1194 R2193 R3192 R4-
Sum579 Snit193.00
143. 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 3 192.67
R1196 R2193 R3189 R4-
Sum578 Snit192.67
144. 28029 Grethe Larsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 3 192.00
R1194 R2192 R3190 R4-
Sum576 Snit192.00
145. 60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 3 191.67
R1193 R2192 R3190 R4-
Sum575 Snit191.67
146. 80410 Jørn Ladegaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE1 3 190.33
R1194 R2191 R3186 R4-
Sum571 Snit190.33
147. 119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 3 189.00
R1191 R2188 R3188 R4-
Sum567 Snit189.00
148. 33743 Knud Bonde Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE2 3 188.67
R1194 R2186 R3186 R4-
Sum566 Snit188.67
149. 45995 Jens Erik Hansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 188.67
R1194 R2191 R3181 R4-
Sum566 Snit188.67
150. 57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 3 188.67
R1190 R2189 R3187 R4-
Sum566 Snit188.67
151. 45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 188.33
R1192 R2188 R3185 R4-
Sum565 Snit188.33
152. 140194 Karl Erik Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 3 188.33
R1191 R2189 R3185 R4-
Sum565 Snit188.33
153. 27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 3 188.00
R1190 R2187 R3187 R4-
Sum564 Snit188.00
154. 57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 3 188.00
R1191 R2188 R3185 R4-
Sum564 Snit188.00
155. 48932 Bent Nielsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 187.00
R1188 R2187 R3186 R4-
Sum561 Snit187.00
156. 94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 3 187.00
R1188 R2188 R3185 R4-
Sum561 Snit187.00
157. 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 3 186.00
R1191 R2184 R3183 R4-
Sum558 Snit186.00
158. 48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 185.67
R1193 R2185 R3179 R4-
Sum557 Snit185.67
159. 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 3 185.00
R1186 R2185 R3184 R4-
Sum555 Snit185.00
160. 45709 Søren Skovgaard Herrested Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 184.00
R1186 R2184 R3182 R4-
Sum552 Snit184.00
161. 82004 Henning Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 184.00
R1187 R2184 R3181 R4-
Sum552 Snit184.00
162. 45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 182.67
R1187 R2181 R3180 R4-
Sum548 Snit182.67
163. 41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 3 178.67
R1184 R2180 R3172 R4-
Sum536 Snit178.67
164. 54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 3 176.00
R1195 R2194 R3139 R4-
Sum528 Snit176.00
165. 61133 Ejvind Dahl Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 3 174.67
R1187 R2173 R3164 R4-
Sum524 Snit174.67
166. 45763 Karl Larsen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 174.00
R1180 R2178 R3164 R4-
Sum522 Snit174.00
167. 140719 Ketty Jørgensen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 3 172.33
R1179 R2175 R3163 R4-
Sum517 Snit172.33
168. 54509 Knud Holse Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 3 169.33
R1192 R2186 R3130 R4-
Sum508 Snit169.33
169. 46334 Knud Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
SE2 3 167.67
R1170 R2168 R3165 R4-
Sum503 Snit167.67
170. 140720 Greta Mona Rusbjerg Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 3 167.00
R1174 R2168 R3159 R4-
Sum501 Snit167.00
171. 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
172. 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
173. 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
174. 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
175. 49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
176. 127161 Ole Capion Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
177. 122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
178. 24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
179. 25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
180. 88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
181. 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
182. 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
183. 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
184. 19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
185. 87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
186. 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
187. 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
188. 120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
189. 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
190. 17347 Knud ove Gammeljord Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
191. 24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
192. 142622 Finn Danielsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE2 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
193. 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
194. 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
195. 90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
SE1 2 195.50
R1198 R2193 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
196. 49614 John Guld Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
197. 19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
198. 39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE1 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
199. 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
200. 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
201. 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 2 193.00
R1196 R2190 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
202. 65422 Willy Andersen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 2 193.00
R1196 R2190 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
203. 25177 Kim Daugaard Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
204. 39626 Ingrid Lassen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
205. 17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
206. 68160 Erik Lund Madsen Falsterske Fods Skf Region Hovedst
DGI Storkøbenhavn
SE2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
207. 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 2 192.00
R1195 R2189 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
208. 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
209. 18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
210. 21030 Martin Madsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
211. 80735 Vivi Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
212. 22032 Preben Jensen Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
213. 85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
214. 26268 Jens Eriksen VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
215. 21680 Jens Kr. Madsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
216. 42693 Hans Hansen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
217. 127311 Egon Jensen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
218. 67449 Peter Christensen Parbst Falsterske Fods Skf Region Hovedst
DGI Storkøbenhavn
SE2 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
219. 134496 Arne Preus VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 2 189.00
R1199 R2179 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
220. 57521 Peter Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 189.00
R1192 R2186 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
221. 68239 Jørgen Søbæk Sørensen Falsterske Fods Skf Region Hovedst
DGI Storkøbenhavn
SE2 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
222. 101200 Jens Eskildsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
223. 53134 Hans Helge Løje Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
224. 130626 Klaus Pedersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 188.00
R1190 R2186 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
225. 24249 Svend B. Laursen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 2 188.00
R1192 R2184 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
226. 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 187.50
R1191 R2184 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
227. 43549 Kurt Lorenzen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
228. 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
229. 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
230. 127313 H. C. Andersen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
231. 43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 2 186.50
R1192 R2181 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
232. 73182 Poul Bruun Pedersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
233. 42704 Erland Christensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
234. 65486 Vagn Due Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
235. 34560 Jens Kristian Madsen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 2 184.00
R1185 R2183 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
236. 23175 Walther Kristensen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 2 183.50
R1187 R2180 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
237. 34634 Lasse Olsen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 2 183.00
R1183 R2183 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
238. 69886 Jørgen Ringholm Andersen Falsterske Fods Skf Region Hovedst
DGI Storkøbenhavn
SE2 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
239. 136096 Jytte Lorenzen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 2 181.50
R1183 R2180 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
240. 114367 Per Grauballe Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 2 181.50
R1182 R2181 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
241. 129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 180.50
R1183 R2178 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
242. 128576 Niels Hansen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 178.50
R1186 R2171 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
243. 42586 Niels Pedersen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 2 178.00
R1184 R2172 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
244. 29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 2 176.50
R1179 R2174 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
245. 87368 Susanne Hansen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE2 2 176.00
R1176 R2176 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
246. 66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE2 2 176.00
R1176 R2176 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
247. 27998 Inga Jensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 2 176.00
R1181 R2171 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
248. 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 172.00
R1174 R2170 R3- R4-
Sum344 Snit172.00
249. 17817 Per Nielsen Hviid Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 2 171.50
R1180 R2163 R3- R4-
Sum343 Snit171.50
250. 63334 Henrik Andersen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 2 170.50
R1183 R2158 R3- R4-
Sum341 Snit170.50
251. 46304 Regner Kristensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
SE2 2 167.00
R1171 R2163 R3- R4-
Sum334 Snit167.00
252. 61756 Bent von Benzon Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 2 165.50
R1166 R2165 R3- R4-
Sum331 Snit165.50
253. 57465 Knud Madsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 160.50
R1168 R2153 R3- R4-
Sum321 Snit160.50
254. 62428 Bjørn Hansen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE2 2 148.00
R1149 R2147 R3- R4-
Sum296 Snit148.00
255. 35072 Bodil Hansen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
256. 34969 Karl Erik Hansen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
257. 69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
258. 87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
259. 68694 Svend Vahlgren Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
260. 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
261. 58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
262. 32007 Preben Vinther Sørensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
SE1 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
263. 103489 Mads Sønderup Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
SE2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
264. 96636 Willy O. Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
265. 29323 Kurt Kristensen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
266. 132903 Carl Aage Lausten Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
267. 107194 Leif Jepson Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
268. 112025 Svend Børge Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
269. 77569 Henning Dam Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
270. 80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
271. 55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
272. 57498 Carsten Iversen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
273. 22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 1 163.00
R1163 R2- R3- R4-
Sum163 Snit163.00
274. 54180 Finn Munksbo Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 1 156.00
R1156 R2- R3- R4-
Sum156 Snit156.00

Til toppen