Riffel, 50m - Åben | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 30. juli 2021 - kl. 06:02
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 69976 Kenneth Nielsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 10 199.90
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 9 199.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 14 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 95724 John Helstrup Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 8 199.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 10 199.30
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 16 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 12 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 12 199.08
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 11 198.91
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 9 198.89
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 18 198.78
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 11 198.55
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 16 198.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 14 197.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 199.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
18. 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 6 199.17
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
19. 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 7 199.14
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
20. 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 14 198.64
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
21. 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 8 198.63
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
22. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
Å1 8 198.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
23. 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 4 199.50
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
24. 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 4 199.50
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
25. 70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 4 199.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
26. 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 5 199.00
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
27. 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 8 198.75
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
28. 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 10 198.10
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
29. 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 14 198.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
30. 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 12 198.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
31. 117829 Camilla Harder Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 12 197.58
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
32. 52423 Henrik Greve Nielsen Højby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 6 199.17
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
33. 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 10 198.40
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
34. 93566 Jens Frimann Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 6 198.33
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
35. 115252 Heinrich sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 8 197.88
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
36. 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å1 15 197.40
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
37. 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 11 197.27
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
38. 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 12 197.17
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
39. 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 12 197.17
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
40. 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 13 196.62
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
41. 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 4 199.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
42. 57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 199.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
43. 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 7 198.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
44. 112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 15 197.47
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
45. 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 19 195.89
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
46. 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 4 198.75
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
47. 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 4 198.75
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
48. 121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 4 198.75
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
49. 57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 198.75
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
50. 15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 6 198.17
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
51. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 14 197.79
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
52. 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 10 196.50
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
53. 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 198.00
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
54. 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 10 197.20
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
55. 136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 15 196.73
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
56. 90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 8 196.50
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
57. 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 16 196.38
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
58. 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 4 198.25
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
59. 79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 197.71
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
60. 69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 8 197.00
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
61. 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 10 196.60
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
62. 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 11 196.45
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
63. 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 11 195.64
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
64. 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 198.00
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
65. 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 5 197.20
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
66. 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 6 197.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
67. 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 9 196.44
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
68. 58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 11 195.64
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
69. 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 13 194.77
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
70. 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 16 194.69
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
71. 106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 197.75
R1200 R2199 R3197 R4195
Sum791 Snit197.75
72. 38516 Carina Damkier Jørgensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 5 197.60
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
73. 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 6 196.83
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
74. 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 5 196.80
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
75. 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 16 195.00
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
76. 114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 4 197.50
R1200 R2200 R3200 R4190
Sum790 Snit197.50
77. 115109 Søren Kastrup Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 197.50
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
78. 57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 197.50
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
79. 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 197.50
R1200 R2200 R3197 R4193
Sum790 Snit197.50
80. 60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å1 10 195.90
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
81. 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å1 8 195.75
R1199 R2199 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
82. 65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
Å2 8 195.50
R1199 R2199 R3198 R4194
Sum790 Snit197.50
83. 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 12 195.33
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
84. 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 14 194.79
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
85. 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 4 197.25
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
86. 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 197.00
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
87. 134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 5 197.00
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
88. 120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 6 196.33
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
89. 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 5 196.20
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
90. 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 7 195.86
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
91. 141514 Tommy Petersen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å1 6 195.33
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
92. 139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 10 195.10
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
93. 125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 6 194.67
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
94. 70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å2 14 194.21
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
95. 70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
Å1 4 196.75
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
96. 108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 196.75
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
97. 111517 André Fisker Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 195.40
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
98. 61080 Erik ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 7 195.00
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
99. 54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 10 193.50
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
100. 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å1 6 196.00
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
101. 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 5 196.00
R1198 R2198 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
102. 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 5 195.60
R1200 R2197 R3195 R4194
Sum786 Snit196.50
103. 130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 6 195.33
R1198 R2198 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
104. 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 194.71
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
105. 139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 10 194.40
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
106. 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 4 196.25
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
107. 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 5 196.00
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
108. 126607 Chris Brinch Østergaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 6 195.00
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
109. 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 5 194.80
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
110. 126141 Laura Petersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 7 194.29
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
111. 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 10 194.80
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
112. 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 7 194.43
R1199 R2197 R3194 R4194
Sum784 Snit196.00
113. 58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 11 194.27
R1196 R2196 R3196 R4196
Sum784 Snit196.00
114. 114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 7 193.43
R1198 R2196 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
115. 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 16 192.56
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
116. 91687 Per poulsen Tougaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 4 195.75
R1199 R2197 R3194 R4193
Sum783 Snit195.75
117. 135860 Tobias Fisker Torstensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 4 195.75
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
118. 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 5 195.40
R1198 R2195 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
119. 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 8 194.13
R1197 R2197 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
120. 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 5 194.80
R1196 R2196 R3196 R4194
Sum782 Snit195.50
121. 136952 Daniel Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 6 194.33
R1197 R2196 R3196 R4193
Sum782 Snit195.50
122. 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å2 8 193.88
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
123. 140003 Charlotte Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 9 193.78
R1197 R2195 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
124. 121834 Poul Erik Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 6 193.33
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
125. 140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 16 192.25
R1197 R2197 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
126. 143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 10 192.40
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
127. 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 17 191.18
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
128. 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 4 195.00
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
129. 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 19 191.00
R1198 R2195 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
130. 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
Å1 4 194.75
R1197 R2196 R3194 R4192
Sum779 Snit194.75
131. 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 9 193.00
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
132. 131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
Å2 8 191.88
R1196 R2195 R3195 R4193
Sum779 Snit194.75
133. 140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 16 191.81
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
134. 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 4 194.50
R1197 R2196 R3193 R4192
Sum778 Snit194.50
135. 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 193.40
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
136. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 17 192.00
R1196 R2194 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
137. 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 10 191.40
R1195 R2195 R3195 R4193
Sum778 Snit194.50
138. 39604 Kjeld Lautrup Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
Å2 4 194.25
R1197 R2196 R3193 R4191
Sum777 Snit194.25
139. 142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 6 193.17
R1196 R2195 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
140. 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 7 191.86
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
141. 129850 Isabella K. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 13 190.62
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
142. 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 194.00
R1197 R2197 R3191 R4191
Sum776 Snit194.00
143. 121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
Å2 8 192.25
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
144. 140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 8 192.50
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
145. 58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 8 190.50
R1195 R2195 R3194 R4191
Sum775 Snit193.75
146. 136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 193.50
R1196 R2194 R3194 R4190
Sum774 Snit193.50
147. 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 6 191.67
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
148. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 16 189.88
R1198 R2192 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
149. 91811 Jørgen Eskildsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å1 4 193.25
R1195 R2195 R3193 R4190
Sum773 Snit193.25
150. 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 5 192.00
R1195 R2195 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
151. 139675 Claus Olm Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 10 191.30
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
152. 142805 Michael Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 8 190.38
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
153. 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 10 190.10
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
154. 136619 Richo Kofoed Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 193.00
R1195 R2194 R3193 R4190
Sum772 Snit193.00
155. 113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 6 192.33
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
156. 137302 Bethina Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 8 192.25
R1194 R2194 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
157. 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 8 190.88
R1194 R2194 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
158. 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 12 190.75
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
159. 118798 Maria Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
Å2 4 192.50
R1198 R2192 R3192 R4188
Sum770 Snit192.50
160. 142537 Klaus Rønne Jensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 192.50
R1195 R2195 R3190 R4190
Sum770 Snit192.50
161. 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 5 191.20
R1195 R2194 R3191 R4190
Sum770 Snit192.50
162. 136954 Nigel Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 6 190.83
R1195 R2195 R3190 R4190
Sum770 Snit192.50
163. 85340 Morten Stockflet Jørgensen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 4 192.25
R1196 R2193 R3191 R4189
Sum769 Snit192.25
164. 140758 Maria Hjortholm Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 8 189.88
R1195 R2192 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
165. 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 19 187.21
R1193 R2193 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
166. 60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 192.00
R1193 R2193 R3192 R4190
Sum768 Snit192.00
167. 123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
Å2 8 190.25
R1194 R2191 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
168. 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 5 190.80
R1196 R2191 R3190 R4189
Sum766 Snit191.50
169. 137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 11 187.27
R1194 R2192 R3191 R4189
Sum766 Snit191.50
170. 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 10 187.10
R1194 R2191 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
171. 134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 191.25
R1194 R2194 R3189 R4188
Sum765 Snit191.25
172. 141095 Søren Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 4 191.00
R1194 R2191 R3190 R4189
Sum764 Snit191.00
173. 143118 Poul Erik Aunsholt Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 4 191.00
R1195 R2192 R3189 R4188
Sum764 Snit191.00
174. 80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 8 188.88
R1192 R2192 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
175. 143337 Simone Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 10 183.10
R1192 R2192 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
176. 132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 6 187.83
R1193 R2192 R3189 R4188
Sum762 Snit190.50
177. 101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 190.00
R1193 R2192 R3189 R4186
Sum760 Snit190.00
178. 106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 190.00
R1196 R2190 R3190 R4184
Sum760 Snit190.00
179. 134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
Å2 4 190.00
R1195 R2191 R3187 R4187
Sum760 Snit190.00
180. 110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
Å2 4 189.50
R1193 R2191 R3189 R4185
Sum758 Snit189.50
181. 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 8 183.75
R1193 R2190 R3188 R4187
Sum758 Snit189.50
182. 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 5 188.20
R1193 R2190 R3188 R4186
Sum757 Snit189.25
183. 109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 4 188.75
R1193 R2192 R3190 R4180
Sum755 Snit188.75
184. 30673 Bjarne Fyhring Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
Å2 4 188.25
R1190 R2190 R3187 R4186
Sum753 Snit188.25
185. 135497 Orla Ørebro Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 6 186.00
R1191 R2189 R3188 R4185
Sum753 Snit188.25
186. 138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
Å2 8 184.63
R1193 R2187 R3186 R4186
Sum752 Snit188.00
187. 111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 5 183.00
R1190 R2189 R3185 R4185
Sum749 Snit187.25
188. 103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 186.75
R1192 R2190 R3190 R4175
Sum747 Snit186.75
189. 58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 186.00
R1189 R2189 R3189 R4177
Sum744 Snit186.00
190. 137600 Hans Christian Larsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 6 182.17
R1186 R2185 R3185 R4183
Sum739 Snit184.75
191. 144035 Pernille Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 10 179.00
R1188 R2184 R3184 R4182
Sum738 Snit184.50
192. 141454 Frank Hejselbæk Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 4 177.25
R1183 R2178 R3175 R4173
Sum709 Snit177.25
193. 142466 Anne Fraxinus Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 4 177.25
R1182 R2179 R3175 R4173
Sum709 Snit177.25
194. 138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 7 171.86
R1177 R2175 R3173 R4172
Sum697 Snit174.25
195. 120373 Carsten Sølvberg Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 162.50
R1166 R2163 R3161 R4160
Sum650 Snit162.50
196. 131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 153.20
R1172 R2162 R3158 R4144
Sum636 Snit159.00
197. 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
198. 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
199. 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 3 198.00
R1199 R2199 R3196 R4-
Sum594 Snit198.00
200. 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 3 197.67
R1198 R2198 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
201. 119003 Kim Christensen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 197.67
R1199 R2198 R3196 R4-
Sum593 Snit197.67
202. 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 197.67
R1200 R2198 R3195 R4-
Sum593 Snit197.67
203. 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 3 197.00
R1200 R2198 R3193 R4-
Sum591 Snit197.00
204. 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 3 196.67
R1197 R2197 R3196 R4-
Sum590 Snit196.67
205. 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 196.33
R1199 R2195 R3195 R4-
Sum589 Snit196.33
206. 134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 3 196.33
R1198 R2197 R3194 R4-
Sum589 Snit196.33
207. 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 3 196.00
R1198 R2198 R3192 R4-
Sum588 Snit196.00
208. 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å1 3 195.67
R1197 R2196 R3194 R4-
Sum587 Snit195.67
209. 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å1 3 195.33
R1196 R2195 R3195 R4-
Sum586 Snit195.33
210. 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 195.33
R1196 R2195 R3195 R4-
Sum586 Snit195.33
211. 137043 Martin Strib Rahbek Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
Å2 3 195.33
R1196 R2196 R3194 R4-
Sum586 Snit195.33
212. 22128 Claus Pors Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 195.00
R1196 R2196 R3193 R4-
Sum585 Snit195.00
213. 39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 194.67
R1196 R2195 R3193 R4-
Sum584 Snit194.67
214. 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 194.67
R1198 R2194 R3192 R4-
Sum584 Snit194.67
215. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 194.33
R1195 R2194 R3194 R4-
Sum583 Snit194.33
216. 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 3 194.33
R1196 R2195 R3192 R4-
Sum583 Snit194.33
217. 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 194.00
R1195 R2195 R3192 R4-
Sum582 Snit194.00
218. 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 3 194.00
R1197 R2193 R3192 R4-
Sum582 Snit194.00
219. 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 194.00
R1195 R2194 R3193 R4-
Sum582 Snit194.00
220. 92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 194.00
R1196 R2193 R3193 R4-
Sum582 Snit194.00
221. 97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 3 193.67
R1194 R2194 R3193 R4-
Sum581 Snit193.67
222. 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 193.33
R1194 R2193 R3193 R4-
Sum580 Snit193.33
223. 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å1 3 193.33
R1194 R2194 R3192 R4-
Sum580 Snit193.33
224. 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å2 3 193.00
R1194 R2194 R3191 R4-
Sum579 Snit193.00
225. 137733 Kim Chr. Hansen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 3 192.67
R1196 R2193 R3189 R4-
Sum578 Snit192.67
226. 121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 192.00
R1193 R2192 R3191 R4-
Sum576 Snit192.00
227. 131322 Maiken Pernille Simonsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 3 191.67
R1195 R2190 R3190 R4-
Sum575 Snit191.67
228. 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 3 190.67
R1196 R2190 R3186 R4-
Sum572 Snit190.67
229. 95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 190.33
R1194 R2189 R3188 R4-
Sum571 Snit190.33
230. 117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 189.33
R1194 R2190 R3184 R4-
Sum568 Snit189.33
231. 99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 189.00
R1191 R2190 R3186 R4-
Sum567 Snit189.00
232. 134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 188.33
R1191 R2190 R3184 R4-
Sum565 Snit188.33
233. 143565 Thomas L. Tranberg Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 187.67
R1191 R2186 R3186 R4-
Sum563 Snit187.67
234. 144419 Anna Dorete Vester Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 186.67
R1188 R2186 R3186 R4-
Sum560 Snit186.67
235. 39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 186.00
R1191 R2187 R3180 R4-
Sum558 Snit186.00
236. 67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å2 3 186.00
R1188 R2185 R3185 R4-
Sum558 Snit186.00
237. 138280 Jesper Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 186.00
R1188 R2185 R3185 R4-
Sum558 Snit186.00
238. 142667 Bodil Lykke Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 185.33
R1186 R2185 R3185 R4-
Sum556 Snit185.33
239. 144450 Pia Andersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å2 3 181.00
R1186 R2180 R3177 R4-
Sum543 Snit181.00
240. 144456 Karsten Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 180.33
R1186 R2178 R3177 R4-
Sum541 Snit180.33
241. 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 178.00
R1183 R2178 R3173 R4-
Sum534 Snit178.00
242. 139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 178.00
R1181 R2179 R3174 R4-
Sum534 Snit178.00
243. 131062 Brian Villum Rasmussen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 171.33
R1180 R2171 R3163 R4-
Sum514 Snit171.33
244. 138475 Michael Larsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 171.33
R1180 R2168 R3166 R4-
Sum514 Snit171.33
245. 143304 Klaus Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 168.00
R1173 R2171 R3160 R4-
Sum504 Snit168.00
246. 58176 Otto Baltsersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 162.33
R1185 R2151 R3151 R4-
Sum487 Snit162.33
247. 114967 Alexander Prip Hesselberg Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
248. 70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
249. 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
250. 88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
251. 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
252. 105689 Niclas Jensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
253. 106053 Jonathan Larsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
254. 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
255. 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
256. 20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
257. 104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
258. 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
259. 65758 Mette Hessner Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 2 198.00
R1200 R2196 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
260. 125873 Lars Winther Evers Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
261. 144579 Max Banke Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å2 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
262. 138079 Betina S. N. Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 198.00
R1200 R2196 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
263. 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 2 197.50
R1200 R2195 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
264. 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
265. 39625 Irene Oksen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
266. 44597 Kenneth S. Wadt Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
267. 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
268. 108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
269. 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
270. 133516 Lisbeth Helstrup Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
271. 93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
272. 104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
273. 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
274. 24595 Anita Grove Koppeheel Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
275. 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 196.50
R1199 R2194 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
276. 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
277. 139884 Hans-Kurt Pedersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
278. 122022 Frederik Larsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
279. 117057 Ann Sofie Kniep Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
Å1 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
280. 109735 Rasmus Dalgaard Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 195.50
R1199 R2192 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
281. 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
282. 34116 Kasper Kjær Jensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
283. 15317 Gitte Rasmussen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
284. 106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
285. 25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
286. 106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
287. 108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
288. 139937 Nicolaj Boldrup Jakobsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
289. 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
290. 17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
291. 113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
292. 139996 Maria Valentin Hansen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
293. 144446 Anni Cordes Luns Sparholt Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
Å2 2 194.50
R1197 R2192 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
294. 65546 Kirsten Petersen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
295. 123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 2 194.00
R1197 R2191 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
296. 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
297. 46327 Mads Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
298. 80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 193.50
R1197 R2190 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
299. 93897 Patrick Sortkjær Jensen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
300. 130142 Asger Milborg Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
301. 142703 Mia Elena Pedersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
302. 143833 Emil Juhl Wridt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
303. 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
304. 15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
305. 40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
306. 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
307. 144582 Martin Skov Nielsen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 191.50
R1194 R2189 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
308. 131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 191.50
R1197 R2186 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
309. 55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 191.00
R1194 R2188 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
310. 136121 Jens Ove Bucholtz Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
Å2 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
311. 101526 Eddie Bonde Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
312. 64428 Lizzie Schnor Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
Å2 2 190.00
R1194 R2186 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
313. 56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 190.00
R1193 R2187 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
314. 115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
Å2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
315. 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
316. 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
317. 29700 Søren G.T. Lund Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 2 189.00
R1192 R2186 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
318. 117469 Finn Gade Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
319. 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 189.00
R1193 R2185 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
320. 139319 Mette Aas Jacobsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 189.00
R1192 R2186 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
321. 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å2 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
322. 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å2 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
323. 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
324. 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
325. 137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 2 188.00
R1193 R2183 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
326. 140041 Martin Larsen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 188.00
R1190 R2186 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
327. 25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
328. 99449 Puk Schnor Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
Å2 2 187.50
R1191 R2184 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
329. 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF
DGI Østjylland
Å2 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
330. 139713 Louise Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 187.00
R1192 R2182 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
331. 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 186.50
R1191 R2182 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
332. 139145 Daniel Kaagh Kvist Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 185.50
R1190 R2181 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
333. 144684 Jens Bukbjerg Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 2 185.50
R1188 R2183 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
334. 142078 Mette Dauglykke Østerberg Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 184.00
R1186 R2182 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
335. 140774 Michael Markussen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 183.00
R1183 R2183 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
336. 140042 Lizette Horsdal Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 182.00
R1187 R2177 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
337. 90686 Jane With Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 180.50
R1185 R2176 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
338. 134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 180.50
R1183 R2178 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
339. 143834 Daniel Søeberg Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 2 180.50
R1192 R2169 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
340. 58192 Lisbeth Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 178.50
R1182 R2175 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
341. 71622 Poul Laustsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å2 2 178.00
R1178 R2178 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
342. 140705 Anders R Andersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 2 177.00
R1181 R2173 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
343. 142614 Sarah Jensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 176.50
R1185 R2168 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
344. 138949 Andy Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 176.00
R1176 R2176 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
345. 141991 Raider Hammer Ishøj Skytteforening 17. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 176.00
R1191 R2161 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
346. 142457 Mogens Andersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 175.50
R1176 R2175 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
347. 142613 Bob Jensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 173.50
R1174 R2173 R3- R4-
Sum347 Snit173.50
348. 70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
Å2 2 173.00
R1176 R2170 R3- R4-
Sum346 Snit173.00
349. 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å2 2 172.50
R1176 R2169 R3- R4-
Sum345 Snit172.50
350. 138521 Rasmus Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 2 171.00
R1174 R2168 R3- R4-
Sum342 Snit171.00
351. 139225 Henrik Scheel krüger Ishøj Skytteforening 17. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 155.00
R1170 R2140 R3- R4-
Sum310 Snit155.00
352. 143669 Mina Aarab Ishøj Skytteforening 17. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 150.50
R1162 R2139 R3- R4-
Sum301 Snit150.50
353. 143438 Helin Erdem Ishøj Skytteforening 17. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 104.50
R1106 R2103 R3- R4-
Sum209 Snit104.50
354. 69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
355. 91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
356. 47589 Kenneth Hansen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
357. 46176 Karin Hansen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
358. 87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
359. 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
360. 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
361. 46353 Jonathan Juhl Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
362. 19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
363. 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
364. 53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
365. 126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
366. 144438 Mai-britt Ahlgren Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
367. 32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
368. 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
369. 136950 Michelle Mortensen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
370. 109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
371. 129908 Charlotte V. Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
372. 110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
373. 101602 Jonna Grønbæk Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
Å1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
374. 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
375. 111923 Martin Andersen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
376. 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
377. 85479 Niklas Schumacher Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
Å1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
378. 94251 Josefine Korsager Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
379. 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
380. 115163 Anne Munk Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
381. 41547 Kristian B. Mikkelsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
382. 47448 Tom Vibæk Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
383. 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
384. 125168 Niels Bjørn O Schmidt Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
385. 131749 Henrik Vorborg Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
386. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
387. 139983 Cecilie Julie Jensen Pedersen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
388. 127851 Sofie Dahl Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
389. 126190 David Hede Olofsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
390. 120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
391. 122286 Henrik Mikkelsen Østlollands Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
392. 142746 Michael Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 95.00
R1190 R20 R3- R4-
Sum190 Snit95.00
393. 126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
394. 134532 John Pedersen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
395. 144655 Janus Pedersen Østlollands Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
396. 47442 Ulrich Andersen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
Å2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
397. 140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
398. 130853 Karina Andersson Østlollands Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
399. 29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
400. 138171 Maria holm Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
401. 141852 Nels Søndergaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
402. 142702 Julie Møller Sørensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
403. 142434 Jens Meldgaard Ryhl Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
404. 105228 Mia Boetius Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
Å2 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
405. 144311 Jan Winther Hald Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
406. 115005 Lars K. Madsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
407. 142705 Rikke Krogh Dalsgaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
408. 143064 Josephine Johnsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
409. 143066 Gitte Johnsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
410. 144577 Henrik B Rasmussen Østlollands Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
411. 129772 Lars Erik Klærke Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
412. 143303 Pernille Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
413. 144673 Sandra Cordsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 156.00
R1156 R2- R3- R4-
Sum156 Snit156.00
414. 140711 Benny flensborg Jensen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 141.00
R1141 R2- R3- R4-
Sum141 Snit141.00

Til toppen