Riffel, 50m - Junior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 21. oktober 2019 - kl. 06:02
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 16 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
J1 18 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J1 15 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 17 199.12
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 21 199.05
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 28 199.04
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J1 20 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 13 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 8 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 15 198.93
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J1 18 198.89
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 21 198.57
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 23 198.57
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 28 198.18
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 24 198.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 19 198.16
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 21 197.52
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 21 197.48
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 8 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
20. 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J1 13 198.15
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
21. 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 15 197.67
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
22. 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 23 196.65
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
23. 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 17 197.82
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
24. 117411 Josefine Woller Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 10 197.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
25. 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 11 197.36
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
26. 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 10 197.30
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
27. 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 9 197.22
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
28. 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J1 9 198.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
29. 129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 13 197.69
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
30. 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
J1 10 197.60
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
31. 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 9 197.44
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
32. 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 13 197.38
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
33. 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J1 16 196.94
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
34. 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 18 196.67
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
35. 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 14 196.00
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
36. 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 13 197.54
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
37. 126141 Laura Petersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J1 15 197.27
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
38. 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 15 196.40
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
39. 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 15 196.27
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
40. 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 16 195.94
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
41. 111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 5 198.40
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
42. 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 17 196.82
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
43. 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 13 196.38
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
44. 124029 Kenni Høj Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 6 197.67
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
45. 112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 7 197.57
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
46. 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 7 197.43
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
47. 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J1 9 197.00
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
48. 110010 Astrid Uglebjerg Dalum Skytteforening
DGI Fyn
J2 12 196.58
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
49. 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J1 9 196.33
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
50. 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 10 196.30
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
51. 135973 Tim Wohlert Ahlquist Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 13 194.69
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
52. 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 16 194.63
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
53. 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 18 194.44
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
54. 128562 Mikkel Johansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 6 197.83
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
55. 109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
J1 6 197.67
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
56. 132672 Andrea Lundsberg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 6 197.17
R1200 R2199 R3198 R4196
Sum793 Snit198.25
57. 114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 8 197.13
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
58. 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 9 197.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
59. 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 13 196.69
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
60. 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J2 12 196.67
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
61. 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 12 196.17
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
62. 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 9 196.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
63. 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 17 195.71
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
64. 118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 15 195.60
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
65. 128921 Maria Lesholt Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 6 197.67
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
66. 118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
J1 8 197.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
67. 117856 Julian Leimbeck Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 7 197.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
68. 122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 8 196.50
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
69. 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 10 196.30
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
70. 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J2 14 196.00
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
71. 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 13 196.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
72. 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J2 10 196.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
73. 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 14 195.36
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
74. 130631 Alexander B. E. J. Andersen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 17 195.18
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
75. 118127 Linda Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
J1 8 196.50
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
76. 107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 14 195.79
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
77. 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 13 195.23
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
78. 111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 12 194.42
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
79. 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 20 194.40
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
80. 113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 4 197.50
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
81. 109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 5 196.80
R1200 R2198 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
82. 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J2 7 196.57
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
83. 118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 6 196.50
R1200 R2198 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
84. 110239 Xenia Munch Kjær Rasmussen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 6 196.50
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
85. 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 9 196.11
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
86. 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 15 195.33
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
87. 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 15 195.27
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
88. 124713 Luna Petersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J2 13 195.00
R1200 R2198 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
89. 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 12 194.92
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
90. 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 15 194.80
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
91. 107780 Mads Olesen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 9 194.78
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
92. 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 9 194.78
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
93. 121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 4 197.25
R1199 R2199 R3198 R4193
Sum789 Snit197.25
94. 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 7 196.14
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
95. 123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 8 196.00
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
96. 102108 Julie Olsen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 7 195.86
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
97. 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 15 195.67
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
98. 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
J1 11 195.27
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
99. 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 12 194.50
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
100. 113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 11 194.09
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
101. 114363 Jacob Mortensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 5 196.60
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
102. 110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 9 195.67
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
103. 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J2 11 195.55
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
104. 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 13 195.08
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
105. 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 10 194.70
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
106. 134559 Jonas Hvas Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 14 193.14
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
107. 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 19 192.32
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
108. 124938 Lærke Kolind Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 8 194.88
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
109. 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 14 192.36
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
110. 108318 Helena Bagge Veirum Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 6 195.67
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
111. 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
J2 8 195.50
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
112. 135701 Mathias Ingemann Povelsen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 6 195.33
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
113. 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 13 194.69
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
114. 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 15 193.20
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
115. 124388 Simon O.H. Kleist Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 6 195.67
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
116. 121871 Chris Olsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 9 194.11
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
117. 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 15 194.00
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
118. 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 15 193.00
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
119. 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 17 192.71
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
120. 117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 13 194.77
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
121. 120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 10 194.50
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
122. 120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 11 194.09
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
123. 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
J2 10 194.00
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
124. 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 9 193.56
R1198 R2198 R3195 R4193
Sum784 Snit196.00
125. 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 14 193.21
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
126. 108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 7 194.86
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
127. 123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 7 194.29
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
128. 137836 Jessica Sørensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
J2 8 193.00
R1197 R2197 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
129. 121779 Frederik Pinnerup Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 5 195.00
R1197 R2195 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
130. 129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 9 194.33
R1197 R2195 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
131. 96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
J2 6 194.17
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
132. 126785 Mads Fravsbøl Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
J2 7 193.71
R1198 R2196 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
133. 118798 Maria Larsen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
J2 6 192.67
R1198 R2196 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
134. 122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 8 191.88
R1200 R2195 R3194 R4193
Sum782 Snit195.50
135. 122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 195.25
R1199 R2196 R3194 R4192
Sum781 Snit195.25
136. 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 7 193.86
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
137. 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 19 190.11
R1198 R2195 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
138. 114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 8 193.25
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
139. 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 15 191.93
R1195 R2195 R3195 R4195
Sum780 Snit195.00
140. 122995 Thomas Vesterager Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
J2 8 191.88
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
141. 138054 Sylvester Svendsen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 12 190.92
R1198 R2195 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
142. 121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 194.75
R1197 R2197 R3195 R4190
Sum779 Snit194.75
143. 105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 4 194.75
R1197 R2196 R3194 R4192
Sum779 Snit194.75
144. 128122 Thor Guldhammer Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 6 193.33
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
145. 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 7 193.00
R1197 R2194 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
146. 135510 Rebecca Skytte Sloth Møller Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 10 191.70
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
147. 113058 Vivian Staal Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J2 4 194.50
R1196 R2196 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
148. 110995 Jakob Sonnenberg Jarner Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 194.50
R1198 R2198 R3193 R4189
Sum778 Snit194.50
149. 116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 5 194.00
R1197 R2196 R3193 R4192
Sum778 Snit194.50
150. 138180 Sif Madsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 8 193.00
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
151. 110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 7 192.86
R1197 R2195 R3194 R4192
Sum778 Snit194.50
152. 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 8 190.63
R1196 R2196 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
153. 106658 Emil Larsen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
J2 4 194.25
R1197 R2196 R3193 R4191
Sum777 Snit194.25
154. 132188 Malte Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 5 193.40
R1196 R2195 R3195 R4191
Sum777 Snit194.25
155. 120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
J2 7 193.29
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
156. 114545 Mikkel Houmølle Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 5 193.20
R1196 R2195 R3195 R4191
Sum777 Snit194.25
157. 135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 10 190.80
R1196 R2195 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
158. 108103 Felix Buch Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
J2 5 191.60
R1196 R2194 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
159. 114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 8 190.25
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
160. 126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 5 193.40
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
161. 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
J2 7 192.29
R1196 R2193 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
162. 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 11 191.45
R1195 R2194 R3194 R4192
Sum775 Snit193.75
163. 129403 Katrine Langkjær Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 12 191.25
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
164. 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 7 191.00
R1195 R2195 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
165. 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 14 189.00
R1194 R2194 R3194 R4192
Sum774 Snit193.50
166. 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
J2 5 192.60
R1196 R2194 R3193 R4190
Sum773 Snit193.25
167. 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 7 191.43
R1195 R2194 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
168. 126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 9 191.22
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
169. 99449 Puk Schnor Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
J2 10 189.80
R1195 R2194 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
170. 132418 Kamma Dollemeyer Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 4 192.75
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
171. 104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 4 192.50
R1198 R2196 R3190 R4186
Sum770 Snit192.50
172. 111739 Josefine Amalie Hansen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 5 191.80
R1194 R2193 R3193 R4190
Sum770 Snit192.50
173. 122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
J2 18 189.06
R1194 R2192 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
174. 133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J2 5 190.20
R1196 R2193 R3191 R4189
Sum769 Snit192.25
175. 121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 8 189.88
R1197 R2191 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
176. 126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 5 191.00
R1195 R2192 R3191 R4190
Sum768 Snit192.00
177. 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 5 190.40
R1195 R2194 R3191 R4188
Sum768 Snit192.00
178. 125168 Niels Bjørn O Schmidt Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
J2 5 190.20
R1194 R2194 R3191 R4189
Sum768 Snit192.00
179. 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 7 189.86
R1196 R2192 R3191 R4189
Sum768 Snit192.00
180. 134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 9 189.78
R1193 R2193 R3192 R4190
Sum768 Snit192.00
181. 123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 12 189.58
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
182. 128341 Caroline Strunge toft Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
J2 4 191.75
R1196 R2194 R3189 R4188
Sum767 Snit191.75
183. 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 7 189.57
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
184. 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 8 189.50
R1193 R2193 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
185. 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 7 188.86
R1194 R2193 R3191 R4189
Sum767 Snit191.75
186. 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 7 187.71
R1194 R2192 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
187. 117913 Lloyd Nielsen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 4 191.25
R1194 R2192 R3192 R4187
Sum765 Snit191.25
188. 122935 Jeppe Jensen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 191.25
R1193 R2192 R3190 R4190
Sum765 Snit191.25
189. 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 11 189.64
R1192 R2192 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
190. 99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
J2 4 190.75
R1197 R2189 R3189 R4188
Sum763 Snit190.75
191. 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 5 188.20
R1199 R2190 R3188 R4184
Sum761 Snit190.25
192. 130502 Christoffer Leisted Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 4 189.75
R1195 R2191 R3187 R4186
Sum759 Snit189.75
193. 135240 Mikkel Schov G. Olsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
J2 4 189.75
R1192 R2190 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
194. 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
J2 4 189.50
R1192 R2191 R3189 R4186
Sum758 Snit189.50
195. 108766 Mikkel Bisgaard Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
J2 9 182.89
R1194 R2192 R3187 R4185
Sum758 Snit189.50
196. 128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 5 187.00
R1194 R2191 R3188 R4182
Sum755 Snit188.75
197. 117386 Max Dahl Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 5 187.20
R1193 R2189 R3186 R4186
Sum754 Snit188.50
198. 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 7 184.71
R1194 R2190 R3188 R4182
Sum754 Snit188.50
199. 131201 Kasper Wichmann Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 5 186.40
R1191 R2190 R3187 R4185
Sum753 Snit188.25
200. 124156 Mads Larsen Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 186.75
R1193 R2188 R3188 R4178
Sum747 Snit186.75
201. 137565 Cecilie Christiansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 4 186.75
R1192 R2188 R3184 R4183
Sum747 Snit186.75
202. 132446 August Gotfredsen Brekling Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
J2 5 184.60
R1189 R2188 R3185 R4185
Sum747 Snit186.75
203. 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 7 183.00
R1187 R2186 R3185 R4184
Sum742 Snit185.50
204. 132155 Nicole Michuok Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 10 178.00
R1187 R2187 R3180 R4180
Sum734 Snit183.50
205. 135509 Victoria Krull Greve Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 5 181.40
R1187 R2187 R3183 R4176
Sum733 Snit183.25
206. 137335 Mads Emil H. Svendsen Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 4 180.75
R1183 R2181 R3181 R4178
Sum723 Snit180.75
207. 137182 Emil Petersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 6 169.50
R1182 R2180 R3174 R4168
Sum704 Snit176.00
208. 135319 Mads Viggo Hansen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 175.75
R1187 R2178 R3172 R4166
Sum703 Snit175.75
209. 139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 7 169.29
R1183 R2175 R3170 R4168
Sum696 Snit174.00
210. 136858 Jasmin Hyttemads Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 6 161.83
R1175 R2171 R3162 R4160
Sum668 Snit167.00
211. 138844 Nikolaj Kristensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 8 135.75
R1165 R2163 R3144 R4132
Sum604 Snit151.00
212. 122584 Kristian Hansen Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
J1 3 199.00
R1200 R2200 R3197 R4-
Sum597 Snit199.00
213. 120036 Rasmus Nissen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
J1 3 197.67
R1198 R2198 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
214. 126143 Kristian Scherphof Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J2 3 192.33
R1196 R2194 R3187 R4-
Sum577 Snit192.33
215. 132238 Kristine Westphal Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 3 192.33
R1195 R2193 R3189 R4-
Sum577 Snit192.33
216. 136860 Asger Truong Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 3 191.33
R1194 R2191 R3189 R4-
Sum574 Snit191.33
217. 138571 Sille Marie Mølholm Drevsen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 3 189.67
R1195 R2187 R3187 R4-
Sum569 Snit189.67
218. 138365 Mikklas Gunge Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 3 188.33
R1192 R2189 R3184 R4-
Sum565 Snit188.33
219. 128198 Nicoline Sindberg Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
J2 3 185.67
R1196 R2181 R3180 R4-
Sum557 Snit185.67
220. 138292 Emilie Nygaard Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
J2 3 185.67
R1189 R2188 R3180 R4-
Sum557 Snit185.67
221. 128960 Kirstine Henriksen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
J2 3 185.67
R1186 R2186 R3185 R4-
Sum557 Snit185.67
222. 126098 Benjamin Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
J2 3 183.67
R1192 R2185 R3174 R4-
Sum551 Snit183.67
223. 127997 Nicolai Polaszk Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 3 183.33
R1189 R2182 R3179 R4-
Sum550 Snit183.33
224. 121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 3 183.00
R1195 R2180 R3174 R4-
Sum549 Snit183.00
225. 126930 Jeppe Søgaard Tved Skyttekreds
DGI Fyn
J2 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
226. 115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
227. 86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
228. 123049 Lucas Jensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
229. 111622 Andreas Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 2 194.00
R1198 R2190 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
230. 93650 Hjalte Morthorst Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
231. 117148 Thor Fogde Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
J2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
232. 117561 Mads Nærregaard Rasmussen Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 193.00
R1196 R2190 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
233. 131336 Jonas Harfeld Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 193.00
R1196 R2190 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
234. 121000 Matthias W. Hansen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
235. 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 191.50
R1195 R2188 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
236. 120796 Tobias Madsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
237. 125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 189.50
R1192 R2187 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
238. 127132 Malthe Andersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
239. 126734 Casper Bak Jensen Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 188.00
R1191 R2185 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
240. 112994 Vagn Erik Madsen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 187.00
R1190 R2184 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
241. 128606 Daniel Vels Hansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 187.00
R1189 R2185 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
242. 109303 Albert Eppler Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 186.50
R1189 R2184 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
243. 138640 Dennis Knudsen Assens Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 185.50
R1189 R2182 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
244. 121430 Rune Ørving Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 2 184.00
R1187 R2181 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
245. 116736 Patrick Svane Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 2 184.00
R1190 R2178 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
246. 117673 Jonas Ottobrøker Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 2 183.50
R1188 R2179 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
247. 132680 Mathias Rongsted Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 180.50
R1183 R2178 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
248. 135432 Mathias Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 179.00
R1184 R2174 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
249. 137183 William Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 165.50
R1171 R2160 R3- R4-
Sum331 Snit165.50
250. 134528 Daniel Guldhammer Nedergaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 150.50
R1160 R2141 R3- R4-
Sum301 Snit150.50
251. 109541 Mads Dupont Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
252. 95601 Anna Falck Grony Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
253. 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
254. 128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
255. 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
256. 108003 Eva Bundgaard Jacobsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J1 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
257. 124743 Kasper Lund Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
258. 135040 Nikolaj Kragh Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
259. 136261 Jesper W. S. Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
260. 111746 Emma C. Kristensen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
261. 121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
262. 130960 Victor Mrzyglod Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
263. 125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
264. 120269 David Bøgeskov Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
265. 103038 Malthe Fogh Sillesen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
266. 130842 Magnus Skram Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
267. 137914 Mikkel Espersen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
268. 137045 Simon Jepsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
269. 120178 Daniel Størup Kloster Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
270. 128177 Bastian Knudsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
J2 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
271. 112979 Magnus Kean Jensen Lund Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
DGI Fyn
J2 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
272. 128205 Tais Luca Riisgaard Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
J2 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
273. 133794 Mathilde Helledig Mølgaard Andersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 1 157.00
R1157 R2- R3- R4-
Sum157 Snit157.00

Til toppen