Riffel, 50m - Stilling | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 27. november 2020 - kl. 06:05
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 8 197.63
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
2. 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 12 196.92
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
3. 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 12 196.33
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
4. 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 7 196.29
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
5. 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 6 196.83
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
6. 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 11 195.09
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
7. 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 11 194.09
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
8. 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 10 195.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
9. 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST1 6 195.67
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
10. 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 13 193.46
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
11. 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 5 195.80
R1199 R2198 R3195 R4194
Sum786 Snit196.50
12. 30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 6 195.50
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
13. 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST2 12 194.83
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
14. 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 11 194.64
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
15. 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 5 195.60
R1199 R2196 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
16. 59650 Allan Hansen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 5 195.40
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
17. 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 5 194.80
R1199 R2197 R3197 R4192
Sum785 Snit196.25
18. 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 8 195.00
R1198 R2195 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
19. 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
ST2 9 194.11
R1198 R2195 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
20. 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
ST1 6 194.33
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
21. 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 12 191.08
R1197 R2197 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
22. 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 7 194.57
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
23. 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 8 193.00
R1195 R2195 R3195 R4195
Sum780 Snit195.00
24. 27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 6 194.17
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
25. 106798 Morten Rørstrøm Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
ST2 12 192.67
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
26. 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 4 194.50
R1197 R2195 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
27. 29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 6 193.50
R1196 R2196 R3194 R4192
Sum778 Snit194.50
28. 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 7 192.00
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
29. 98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 8 191.63
R1198 R2194 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
30. 50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 5 193.20
R1196 R2195 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
31. 55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 5 193.00
R1197 R2196 R3193 R4190
Sum776 Snit194.00
32. 68949 Claus Bruun Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 6 192.50
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
33. 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 8 191.75
R1195 R2193 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
34. 25978 Kim Mæng Ibsen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
ST2 4 193.25
R1195 R2194 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
35. 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
ST3 4 193.25
R1196 R2194 R3193 R4190
Sum773 Snit193.25
36. 127167 Kristine Nymand Jakobsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 6 192.67
R1195 R2193 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
37. 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST2 7 191.57
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
38. 83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 8 191.38
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
39. 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 8 190.00
R1197 R2194 R3192 R4190
Sum773 Snit193.25
40. 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 5 192.40
R1196 R2195 R3191 R4190
Sum772 Snit193.00
41. 99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 5 191.80
R1196 R2194 R3192 R4190
Sum772 Snit193.00
42. 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST1 6 191.33
R1195 R2193 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
43. 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 6 191.17
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
44. 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 8 191.25
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
45. 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 14 189.50
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
46. 69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST2 18 189.22
R1194 R2193 R3193 R4191
Sum771 Snit192.75
47. 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 11 188.73
R1195 R2193 R3193 R4190
Sum771 Snit192.75
48. 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST3 7 191.14
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
49. 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
ST3 8 191.13
R1194 R2192 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
50. 96841 Tim Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 4 192.00
R1194 R2194 R3193 R4187
Sum768 Snit192.00
51. 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 5 191.00
R1194 R2192 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
52. 48025 Morten Laursen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST3 5 190.80
R1193 R2193 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
53. 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 9 186.89
R1195 R2192 R3190 R4189
Sum766 Snit191.50
54. 61108 Søren Clausen Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 10 189.50
R1191 R2191 R3191 R4191
Sum764 Snit191.00
55. 61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 8 189.38
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
56. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 7 189.14
R1192 R2192 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
57. 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 5 190.20
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
58. 97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
ST2 5 189.60
R1194 R2193 R3191 R4185
Sum763 Snit190.75
59. 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 6 189.33
R1192 R2192 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
60. 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 6 189.17
R1194 R2193 R3188 R4188
Sum763 Snit190.75
61. 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 6 189.00
R1194 R2191 R3190 R4188
Sum763 Snit190.75
62. 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 4 190.50
R1198 R2189 R3188 R4187
Sum762 Snit190.50
63. 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST3 5 189.40
R1193 R2192 R3189 R4188
Sum762 Snit190.50
64. 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST3 5 189.80
R1191 R2191 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
65. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 11 186.82
R1192 R2190 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
66. 134571 Kim Kristensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
ST2 4 189.75
R1192 R2191 R3189 R4187
Sum759 Snit189.75
67. 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 4 189.50
R1192 R2190 R3188 R4188
Sum758 Snit189.50
68. 135701 Mathias Ingemann Povelsen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 6 187.00
R1192 R2190 R3188 R4186
Sum756 Snit189.00
69. 99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 16 185.50
R1190 R2190 R3188 R4188
Sum756 Snit189.00
70. 54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 4 188.75
R1191 R2191 R3189 R4184
Sum755 Snit188.75
71. 13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 8 187.00
R1191 R2189 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
72. 43374 Allan Clausen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 4 188.50
R1190 R2189 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
73. 92377 Pernille Noppenau Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 4 188.00
R1191 R2191 R3187 R4183
Sum752 Snit188.00
74. 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST3 4 187.75
R1194 R2189 R3188 R4180
Sum751 Snit187.75
75. 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST3 7 184.00
R1191 R2187 R3186 R4185
Sum749 Snit187.25
76. 27992 Jan Schmidt Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 6 185.00
R1188 R2187 R3186 R4184
Sum745 Snit186.25
77. 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST3 4 185.50
R1187 R2186 R3186 R4183
Sum742 Snit185.50
78. 61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 10 181.10
R1187 R2185 R3183 R4183
Sum738 Snit184.50
79. 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 4 184.25
R1185 R2185 R3184 R4183
Sum737 Snit184.25
80. 13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 6 182.67
R1187 R2185 R3183 R4182
Sum737 Snit184.25
81. 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 6 182.50
R1189 R2184 R3182 R4182
Sum737 Snit184.25
82. 107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 4 183.00
R1191 R2182 R3181 R4178
Sum732 Snit183.00
83. 97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 4 182.50
R1184 R2184 R3182 R4180
Sum730 Snit182.50
84. 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 9 173.67
R1187 R2183 R3180 R4180
Sum730 Snit182.50
85. 106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 4 181.50
R1188 R2181 R3181 R4176
Sum726 Snit181.50
86. 22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 4 181.25
R1187 R2184 R3179 R4175
Sum725 Snit181.25
87. 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST3 4 180.25
R1184 R2183 R3179 R4175
Sum721 Snit180.25
88. 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 12 175.75
R1182 R2180 R3179 R4178
Sum719 Snit179.75
89. 79881 Jesper Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 4 179.25
R1186 R2178 R3178 R4175
Sum717 Snit179.25
90. 84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 4 178.50
R1182 R2179 R3179 R4174
Sum714 Snit178.50
91. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 5 175.20
R1180 R2180 R3175 R4174
Sum709 Snit177.25
92. 136180 Brian Hansen Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 4 176.75
R1183 R2181 R3179 R4164
Sum707 Snit176.75
93. 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 8 174.38
R1178 R2176 R3175 R4175
Sum704 Snit176.00
94. 61225 Poul Verner Nielsen Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 4 169.00
R1172 R2172 R3166 R4166
Sum676 Snit169.00
95. 131817 Jørgen Eskildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 5 166.40
R1175 R2172 R3164 R4164
Sum675 Snit168.75
96. 135436 Martin Buus Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 4 162.75
R1179 R2169 R3165 R4138
Sum651 Snit162.75
97. 81811 Betina Petersen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 3 198.67
R1200 R2199 R3197 R4-
Sum596 Snit198.67
98. 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 3 197.67
R1199 R2197 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
99. 136181 Danny Kure Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 4 147.25
R1159 R2152 R3141 R4137
Sum589 Snit147.25
100. 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 3 196.00
R1199 R2198 R3191 R4-
Sum588 Snit196.00
101. 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
ST2 3 193.33
R1194 R2194 R3192 R4-
Sum580 Snit193.33
102. 43033 Christian Jakobsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 3 192.33
R1196 R2191 R3190 R4-
Sum577 Snit192.33
103. 68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 3 192.33
R1196 R2192 R3189 R4-
Sum577 Snit192.33
104. 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 3 192.33
R1195 R2195 R3187 R4-
Sum577 Snit192.33
105. 55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 3 190.67
R1192 R2191 R3189 R4-
Sum572 Snit190.67
106. 121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 3 190.00
R1194 R2190 R3186 R4-
Sum570 Snit190.00
107. 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 3 189.33
R1194 R2190 R3184 R4-
Sum568 Snit189.33
108. 101878 Rene Møller Maciejewski Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 3 189.00
R1192 R2189 R3186 R4-
Sum567 Snit189.00
109. 138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 3 187.67
R1188 R2188 R3187 R4-
Sum563 Snit187.67
110. 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST3 3 187.33
R1192 R2186 R3184 R4-
Sum562 Snit187.33
111. 111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 3 183.67
R1185 R2185 R3181 R4-
Sum551 Snit183.67
112. 99010 Jesper Kjærgaard Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 3 182.33
R1185 R2181 R3181 R4-
Sum547 Snit182.33
113. 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 3 181.67
R1184 R2182 R3179 R4-
Sum545 Snit181.67
114. 29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 3 180.33
R1184 R2183 R3174 R4-
Sum541 Snit180.33
115. 113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 3 180.33
R1184 R2180 R3177 R4-
Sum541 Snit180.33
116. 141454 Frank Hejselbæk Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 3 160.00
R1177 R2153 R3150 R4-
Sum480 Snit160.00
117. 14807 Gorm Østergaard Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 3 145.00
R1167 R2139 R3129 R4-
Sum435 Snit145.00
118. 30467 Niels H. Overgaard Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
ST1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
119. 22154 Allan Aagaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
120. 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
121. 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
122. 34977 Jørgen Kjær Andersen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
123. 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 2 195.50
R1198 R2193 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
124. 59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
125. 27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
126. 63046 Mads Frandsen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
127. 62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 2 192.50
R1196 R2189 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
128. 65567 Jan Michael Rasmussen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST1 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
129. 52737 Jesper Lyck Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
130. 28120 Alfred Busk Kristensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
131. 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
132. 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST2 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
133. 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 189.00
R1191 R2187 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
134. 28015 Hardy Larsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
135. 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 188.00
R1194 R2182 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
136. 95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
137. 27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
138. 55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 187.00
R1189 R2185 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
139. 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 2 185.50
R1189 R2182 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
140. 17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST3 2 185.50
R1190 R2181 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
141. 30547 Knud Ejlersen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
ST3 2 185.00
R1189 R2181 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
142. 34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
143. 114363 Jacob Mortensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 184.00
R1189 R2179 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
144. 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 183.00
R1190 R2176 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
145. 62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 2 182.50
R1187 R2178 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
146. 35880 Martin Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 2 182.50
R1185 R2180 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
147. 19218 Kristina Grubbe Andersen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 180.50
R1183 R2178 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
148. 37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 180.00
R1182 R2178 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
149. 34644 John Jensen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST3 2 178.00
R1182 R2174 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
150. 22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 2 177.50
R1183 R2172 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
151. 107021 Jeppe Ramus Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 2 177.50
R1180 R2175 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
152. 55114 Sarah Garn Hansen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
153. 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
154. 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
155. 25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
156. 122995 Thomas Vesterager Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
ST3 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
157. 19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
158. 102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
ST2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
159. 32352 Kristian Grene Ibsen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
ST2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
160. 92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
161. 22275 Peter Thor Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
162. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 1 155.00
R1155 R2- R3- R4-
Sum155 Snit155.00

Til toppen