Standardpistol, 15m - 2-Hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 02. juli 2022 - kl. 06:06
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 71496 Rasmus Helbo Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 1 12 284.17
R1293 R2288 R3288 R4286
Sum1155 Snit288.75
2. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 11 283.00
R1288 R2288 R3287 R4287
Sum1150 Snit287.50
3. 68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 14 280.29
R1291 R2288 R3286 R4285
Sum1150 Snit287.50
4. 130566 Jacob Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 8 281.13
R1293 R2286 R3285 R4283
Sum1147 Snit286.75
5. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 24 280.71
R1288 R2287 R3286 R4286
Sum1147 Snit286.75
6. 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 9 282.78
R1287 R2286 R3284 R4283
Sum1140 Snit285.00
7. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 6 280.67
R1286 R2286 R3283 R4282
Sum1137 Snit284.25
8. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 16 279.38
R1286 R2285 R3283 R4283
Sum1137 Snit284.25
9. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 1 19 276.84
R1286 R2286 R3283 R4282
Sum1137 Snit284.25
10. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 13 278.46
R1286 R2283 R3283 R4283
Sum1135 Snit283.75
11. 17560 Janni Staack Thygesen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 5 282.60
R1286 R2285 R3283 R4280
Sum1134 Snit283.50
12. 135261 Michael Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 1 8 280.00
R1287 R2284 R3281 R4281
Sum1133 Snit283.25
13. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 20 275.00
R1286 R2283 R3282 R4282
Sum1133 Snit283.25
14. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 16 276.88
R1285 R2284 R3281 R4281
Sum1131 Snit282.75
15. 140609 Jesper Gade Jensen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 9 276.56
R1285 R2284 R3282 R4280
Sum1131 Snit282.75
16. 91320 Mikkel Reple Jannerup Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 1 12 277.92
R1284 R2284 R3281 R4281
Sum1130 Snit282.50
17. 97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 8 278.38
R1283 R2283 R3281 R4281
Sum1128 Snit282.00
18. 140162 Mikkel Ellegaard Schulz Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 9 275.56
R1287 R2284 R3279 R4278
Sum1128 Snit282.00
19. 64322 Dennis Sten Bagge Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 6 277.83
R1282 R2280 R3280 R4280
Sum1122 Snit280.50
20. 127339 Philip Greisen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 6 277.33
R1283 R2283 R3280 R4276
Sum1122 Snit280.50
21. 145554 Glen Munkebæk Kleis Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 5 276.80
R1284 R2282 R3279 R4276
Sum1121 Snit280.25
22. 32683 Erling Jørgensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 15 275.80
R1283 R2280 R3279 R4279
Sum1121 Snit280.25
23. 140892 Kim Bo Poulsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 1 10 274.50
R1284 R2281 R3278 R4277
Sum1120 Snit280.00
24. 132464 Meelis Tikk Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 1 14 270.29
R1280 R2280 R3280 R4280
Sum1120 Snit280.00
25. 60905 Bo Johannesson Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 1 15 276.00
R1280 R2280 R3279 R4279
Sum1118 Snit279.50
26. 61271 Finn Larsen Nexø Skytteforening
DGI Bornholm
2H 1 6 276.00
R1283 R2280 R3278 R4276
Sum1117 Snit279.25
27. 121146 Danny Laybourn Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 1 20 275.40
R1282 R2279 R3278 R4278
Sum1117 Snit279.25
28. 125594 Peter Kamp Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 7 276.86
R1281 R2280 R3279 R4276
Sum1116 Snit279.00
29. 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 10 273.20
R1280 R2280 R3278 R4278
Sum1116 Snit279.00
30. 49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 7 272.86
R1286 R2281 R3278 R4271
Sum1116 Snit279.00
31. 135637 Kristian Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 18 270.44
R1282 R2279 R3279 R4276
Sum1116 Snit279.00
32. 92240 Rasmus Wrønding Elf Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 1 17 271.82
R1281 R2278 R3278 R4278
Sum1115 Snit278.75
33. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 1 9 269.56
R1285 R2280 R3280 R4270
Sum1115 Snit278.75
34. 127025 Jakob Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 5 275.00
R1283 R2283 R3276 R4272
Sum1114 Snit278.50
35. 91723 Jan Røjkjær Odense Skyttekreds
DGI Fyn
2H 1 7 270.86
R1280 R2280 R3280 R4272
Sum1112 Snit278.00
36. 137420 Anders Amtoft Munkholm Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 9 273.89
R1285 R2276 R3275 R4275
Sum1111 Snit277.75
37. 108759 Heidi Sofie Pedersen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H 1 10 273.30
R1282 R2277 R3276 R4276
Sum1111 Snit277.75
38. 99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 7 272.71
R1281 R2280 R3276 R4274
Sum1111 Snit277.75
39. 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 4 277.25
R1281 R2278 R3276 R4274
Sum1109 Snit277.25
40. 20987 Morten Bjerremand Mortensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 1 9 272.33
R1283 R2278 R3274 R4273
Sum1108 Snit277.00
41. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 12 271.75
R1277 R2277 R3277 R4277
Sum1108 Snit277.00
42. 51823 Benny Jensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 10 266.20
R1280 R2276 R3276 R4276
Sum1108 Snit277.00
43. 136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 1 12 273.25
R1278 R2277 R3276 R4276
Sum1107 Snit276.75
44. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 4 276.50
R1280 R2279 R3276 R4271
Sum1106 Snit276.50
45. 139187 Thomas Sevelsted Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 5 275.20
R1282 R2279 R3275 R4270
Sum1106 Snit276.50
46. 116187 Martin Rødbro Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 7 273.57
R1281 R2276 R3275 R4274
Sum1106 Snit276.50
47. 31549 Per Jacobsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 11 270.64
R1278 R2277 R3276 R4275
Sum1106 Snit276.50
48. 105852 Rolf Holtegaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 4 276.25
R1282 R2278 R3278 R4267
Sum1105 Snit276.25
49. 141958 Klaus Nørgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 7 270.14
R1278 R2277 R3275 R4275
Sum1105 Snit276.25
50. 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 9 273.11
R1278 R2276 R3275 R4274
Sum1103 Snit275.75
51. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 1 16 269.63
R1280 R2276 R3276 R4271
Sum1103 Snit275.75
52. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 10 270.30
R1277 R2277 R3276 R4272
Sum1102 Snit275.50
53. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 12 267.33
R1281 R2276 R3273 R4272
Sum1102 Snit275.50
54. 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 13 266.92
R1278 R2276 R3274 R4274
Sum1102 Snit275.50
55. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 7 272.71
R1276 R2276 R3276 R4273
Sum1101 Snit275.25
56. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 4 275.00
R1283 R2281 R3269 R4267
Sum1100 Snit275.00
57. 97167 Jan Hjort Hansen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 5 274.00
R1279 R2278 R3272 R4271
Sum1100 Snit275.00
58. 60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 15 270.27
R1277 R2277 R3273 R4273
Sum1100 Snit275.00
59. 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 7 271.57
R1280 R2274 R3274 R4271
Sum1099 Snit274.75
60. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 1 10 271.40
R1276 R2275 R3274 R4274
Sum1099 Snit274.75
61. 63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 9 270.11
R1277 R2275 R3274 R4273
Sum1099 Snit274.75
62. 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 10 269.40
R1278 R2277 R3274 R4270
Sum1099 Snit274.75
63. 21400 Preben Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 10 269.20
R1278 R2277 R3273 R4271
Sum1099 Snit274.75
64. 35758 Bent Thorvald Knudsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
2H 1 14 268.50
R1279 R2278 R3271 R4271
Sum1099 Snit274.75
65. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 1 18 268.06
R1279 R2275 R3273 R4272
Sum1099 Snit274.75
66. 108109 Thomas Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 8 271.38
R1276 R2274 R3274 R4274
Sum1098 Snit274.50
67. 71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 7 270.29
R1277 R2276 R3274 R4271
Sum1098 Snit274.50
68. 96692 Magnus Gade Pedersen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 1 13 269.38
R1277 R2275 R3273 R4273
Sum1098 Snit274.50
69. 127248 Kjeld Junge Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 13 267.15
R1277 R2275 R3273 R4273
Sum1098 Snit274.50
70. 95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 4 274.25
R1282 R2279 R3268 R4268
Sum1097 Snit274.25
71. 21457 Ivan Jensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 9 268.33
R1279 R2273 R3272 R4271
Sum1095 Snit273.75
72. 109694 Michael Twardak Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 15 262.47
R1279 R2274 R3271 R4271
Sum1095 Snit273.75
73. 55706 Christian Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 6 272.00
R1280 R2272 R3271 R4271
Sum1094 Snit273.50
74. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 1 13 270.00
R1277 R2273 R3272 R4272
Sum1094 Snit273.50
75. 33816 Knud Andersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
2H 1 6 269.33
R1276 R2275 R3274 R4269
Sum1094 Snit273.50
76. 128669 Dina Friberg Larsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 1 12 267.50
R1277 R2275 R3272 R4270
Sum1094 Snit273.50
77. 103614 Benjamin Svenstrup Graves Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 6 270.00
R1277 R2276 R3273 R4267
Sum1093 Snit273.25
78. 134780 Aksel Jørgensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 24 265.75
R1274 R2274 R3273 R4272
Sum1093 Snit273.25
79. 144924 Morten Vangsø Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 6 269.83
R1276 R2274 R3273 R4269
Sum1092 Snit273.00
80. 87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 6 268.83
R1278 R2278 R3271 R4265
Sum1092 Snit273.00
81. 130849 Jesper Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 1 10 266.00
R1276 R2273 R3272 R4271
Sum1092 Snit273.00
82. 144598 Kirstine Ruby Rosing Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 21 262.24
R1279 R2271 R3271 R4270
Sum1091 Snit272.75
83. 123555 Jesper Munch Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H 1 5 271.40
R1274 R2273 R3272 R4271
Sum1090 Snit272.50
84. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 9 270.22
R1274 R2272 R3272 R4272
Sum1090 Snit272.50
85. 24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 2 10 265.50
R1276 R2273 R3272 R4269
Sum1090 Snit272.50
86. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 6 269.00
R1273 R2273 R3273 R4270
Sum1089 Snit272.25
87. 125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 2 15 265.00
R1273 R2273 R3272 R4271
Sum1089 Snit272.25
88. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 14 258.79
R1277 R2276 R3268 R4267
Sum1088 Snit272.00
89. 49953 Poul Basse Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 14 265.64
R1274 R2273 R3270 R4270
Sum1087 Snit271.75
90. 140548 Kenneth Ditlev Christensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 11 265.55
R1277 R2272 R3269 R4268
Sum1086 Snit271.50
91. 140188 Ingrid Rosendal Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 2 12 265.50
R1275 R2271 R3270 R4270
Sum1086 Snit271.50
92. 24634 Peer Boldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 1 7 267.86
R1277 R2272 R3269 R4267
Sum1085 Snit271.25
93. 23209 Henrik Kjeldsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 9 266.67
R1275 R2272 R3269 R4269
Sum1085 Snit271.25
94. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 7 264.71
R1275 R2271 R3269 R4269
Sum1084 Snit271.00
95. 23878 Anders Damkjær Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 10 265.70
R1273 R2271 R3270 R4269
Sum1083 Snit270.75
96. 37561 Bjarne Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 1 6 267.67
R1286 R2267 R3266 R4263
Sum1082 Snit270.50
97. 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 2 6 264.17
R1273 R2272 R3269 R4267
Sum1081 Snit270.25
98. 10158 Jan Hejgaard Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 5 267.80
R1274 R2272 R3271 R4263
Sum1080 Snit270.00
99. 141957 Claus Raaby Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 5 265.00
R1278 R2276 R3267 R4259
Sum1080 Snit270.00
100. 128725 Thomas Lyhne Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 4 269.75
R1277 R2272 R3268 R4262
Sum1079 Snit269.75
101. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 15 262.33
R1275 R2270 R3267 R4267
Sum1079 Snit269.75
102. 105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 11 262.27
R1276 R2272 R3267 R4264
Sum1079 Snit269.75
103. 136329 Søren Søndergaard Thomsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 2 15 260.40
R1272 R2269 R3269 R4269
Sum1079 Snit269.75
104. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 10 263.70
R1271 R2270 R3269 R4268
Sum1078 Snit269.50
105. 132402 Ying Wang Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 2 8 258.63
R1274 R2269 R3269 R4265
Sum1077 Snit269.25
106. 129781 Anders Dalsgaard Andersen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H 2 7 262.14
R1274 R2271 R3270 R4261
Sum1076 Snit269.00
107. 23219 bent kjeldsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 11 260.18
R1275 R2268 R3267 R4266
Sum1076 Snit269.00
108. 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 16 257.75
R1273 R2269 R3267 R4267
Sum1076 Snit269.00
109. 36861 Finn Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 1 5 267.00
R1272 R2270 R3267 R4266
Sum1075 Snit268.75
110. 136079 Jonas Grau Thomsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 6 265.33
R1273 R2270 R3268 R4264
Sum1075 Snit268.75
111. 135214 Rasmus Dybbro Engelsholm Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 8 264.25
R1275 R2267 R3267 R4266
Sum1075 Snit268.75
112. 125822 Lasse Dars Riis Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 4 268.50
R1276 R2275 R3273 R4250
Sum1074 Snit268.50
113. 80150 Dieter Meier Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 1 4 268.25
R1277 R2276 R3270 R4250
Sum1073 Snit268.25
114. 125241 Frank von der Heide Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 5 264.60
R1281 R2275 R3267 R4250
Sum1073 Snit268.25
115. 139574 Chrisjan Kjær Nielsen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 6 264.50
R1274 R2272 R3265 R4262
Sum1073 Snit268.25
116. 129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 7 259.86
R1278 R2270 R3265 R4260
Sum1073 Snit268.25
117. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 13 255.46
R1272 R2267 R3267 R4267
Sum1073 Snit268.25
118. 100010 Bjarne Palsov Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 7 263.86
R1270 R2270 R3266 R4266
Sum1072 Snit268.00
119. 141313 Tore Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 5 262.60
R1277 R2272 R3268 R4255
Sum1072 Snit268.00
120. 145517 Jørn Niels Bratland Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 10 259.10
R1272 R2271 R3265 R4264
Sum1072 Snit268.00
121. 125379 Karsten Uglebjerg Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 13 257.62
R1271 R2268 R3267 R4266
Sum1072 Snit268.00
122. 41496 Troels Jensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 4 267.75
R1281 R2270 R3262 R4258
Sum1071 Snit267.75
123. 132793 Mette R. Jensen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 10 261.30
R1271 R2270 R3265 R4265
Sum1071 Snit267.75
124. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 1 5 266.60
R1270 R2269 R3266 R4264
Sum1069 Snit267.25
125. 105977 Niels Sørensen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 6 264.67
R1271 R2267 R3266 R4265
Sum1069 Snit267.25
126. 122823 Signe Glejborg Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 7 263.29
R1273 R2268 R3265 R4263
Sum1069 Snit267.25
127. 141722 Rasmus Engelhardt Lemvig Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
2H 2 8 260.38
R1277 R2268 R3266 R4258
Sum1069 Snit267.25
128. 130700 Birthe Ringgaard Pedersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 5 265.20
R1277 R2267 R3265 R4259
Sum1068 Snit267.00
129. 127249 Per Henriksen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 5 264.40
R1274 R2271 R3269 R4254
Sum1068 Snit267.00
130. 78057 Erik Hansen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 6 258.50
R1269 R2267 R3267 R4265
Sum1068 Snit267.00
131. 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF
DGI Østjylland
2H 2 8 259.00
R1270 R2269 R3267 R4261
Sum1067 Snit266.75
132. 88709 Mette Olsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 4 266.50
R1268 R2267 R3266 R4265
Sum1066 Snit266.50
133. 111024 Søren Danekilde Christiansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 9 262.00
R1269 R2266 R3265 R4265
Sum1065 Snit266.25
134. 46099 Anders Thagaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 13 252.92
R1272 R2265 R3264 R4264
Sum1065 Snit266.25
135. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 11 256.45
R1275 R2263 R3263 R4263
Sum1064 Snit266.00
136. 52265 Kenneth Christensen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
2H 2 4 265.75
R1270 R2268 R3268 R4257
Sum1063 Snit265.75
137. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 8 258.75
R1268 R2267 R3264 R4264
Sum1063 Snit265.75
138. 134263 Christian Jeppesen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 12 260.33
R1268 R2268 R3263 R4263
Sum1062 Snit265.50
139. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 10 259.50
R1271 R2265 R3263 R4263
Sum1062 Snit265.50
140. 145711 Christian Sunesen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 9 250.33
R1281 R2268 R3257 R4256
Sum1062 Snit265.50
141. 144685 Richard Lund Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 18 244.56
R1272 R2272 R3259 R4259
Sum1062 Snit265.50
142. 88940 Ronny Lyngsøe Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 4 265.25
R1275 R2263 R3263 R4260
Sum1061 Snit265.25
143. 119249 Jonas Holst Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 7 259.29
R1268 R2268 R3264 R4261
Sum1061 Snit265.25
144. 46484 John Storm Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 9 256.56
R1279 R2263 R3260 R4259
Sum1061 Snit265.25
145. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 21 253.14
R1268 R2266 R3264 R4263
Sum1061 Snit265.25
146. 17546 Martin S. Jensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 6 261.67
R1269 R2264 R3263 R4263
Sum1059 Snit264.75
147. 61218 Steffen Hansen Nexø Skytteforening
DGI Bornholm
2H 2 6 261.67
R1268 R2267 R3266 R4258
Sum1059 Snit264.75
148. 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 11 258.18
R1268 R2265 R3263 R4263
Sum1059 Snit264.75
149. 120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 9 257.89
R1268 R2268 R3262 R4261
Sum1059 Snit264.75
150. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 11 244.82
R1269 R2264 R3263 R4262
Sum1058 Snit264.50
151. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 4 264.25
R1271 R2268 R3261 R4257
Sum1057 Snit264.25
152. 119993 Birgitte Kjems Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
2H 2 7 259.43
R1271 R2263 R3262 R4261
Sum1057 Snit264.25
153. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 8 258.13
R1275 R2264 R3261 R4257
Sum1057 Snit264.25
154. 120767 Uffe Møller Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 6 258.67
R1272 R2264 R3261 R4259
Sum1056 Snit264.00
155. 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 9 257.78
R1269 R2263 R3262 R4262
Sum1056 Snit264.00
156. 140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 5 259.80
R1269 R2264 R3263 R4259
Sum1055 Snit263.75
157. 140324 Ronni Rosenberg Sørensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 9 259.67
R1265 R2264 R3264 R4262
Sum1055 Snit263.75
158. 38263 Knud Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 12 253.50
R1268 R2266 R3261 R4260
Sum1055 Snit263.75
159. 137434 Nils Bøyesen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 2 14 253.36
R1266 R2266 R3262 R4261
Sum1055 Snit263.75
160. 142798 Anders Hovgaard Møller Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 7 259.71
R1272 R2263 R3261 R4258
Sum1054 Snit263.50
161. 139170 Frank Kronhof Pagaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 12 257.67
R1267 R2263 R3262 R4261
Sum1053 Snit263.25
162. 76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 4 263.00
R1267 R2264 R3262 R4259
Sum1052 Snit263.00
163. 140104 Martin Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 2 4 263.00
R1269 R2265 R3259 R4259
Sum1052 Snit263.00
164. 134228 Kim Flindt-Madsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 7 260.43
R1270 R2263 R3260 R4259
Sum1052 Snit263.00
165. 61372 Helge Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H 2 8 256.63
R1272 R2261 R3260 R4259
Sum1052 Snit263.00
166. 83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 5 259.60
R1272 R2267 R3260 R4252
Sum1051 Snit262.75
167. 57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 6 258.83
R1273 R2262 R3259 R4257
Sum1051 Snit262.75
168. 146159 Jacob Lindersson Thielsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 7 256.14
R1265 R2264 R3264 R4258
Sum1051 Snit262.75
169. 146819 Dan Møller Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 6 257.17
R1271 R2268 R3259 R4252
Sum1050 Snit262.50
170. 121421 Carl Nielsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 9 255.44
R1269 R2262 R3261 R4257
Sum1049 Snit262.25
171. 134939 Peter Kiel Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 2 6 258.00
R1263 R2263 R3263 R4259
Sum1048 Snit262.00
172. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 16 242.38
R1264 R2263 R3260 R4259
Sum1046 Snit261.50
173. 112648 Anders Christensen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 5 258.40
R1274 R2267 R3257 R4247
Sum1045 Snit261.25
174. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 14 253.43
R1268 R2262 R3258 R4257
Sum1045 Snit261.25
175. 85238 Leif Roer Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 16 245.50
R1265 R2261 R3260 R4259
Sum1045 Snit261.25
176. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 4 261.00
R1267 R2265 R3260 R4252
Sum1044 Snit261.00
177. 87048 Peter Schmechel Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 2 11 257.73
R1262 R2262 R3260 R4260
Sum1044 Snit261.00
178. 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 10 256.70
R1268 R2259 R3259 R4258
Sum1044 Snit261.00
179. 21299 Carsten Grann Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 2 9 251.11
R1266 R2262 R3259 R4257
Sum1044 Snit261.00
180. 133765 Tabita Maria Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 2 10 249.80
R1266 R2262 R3262 R4254
Sum1044 Snit261.00
181. 89856 Ib steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 2 4 260.75
R1262 R2261 R3260 R4260
Sum1043 Snit260.75
182. 142970 Marlene Thim Vesterby Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 5 258.40
R1268 R2266 R3259 R4250
Sum1043 Snit260.75
183. 19102 Kirsten Malene Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 5 257.80
R1264 R2262 R3258 R4257
Sum1041 Snit260.25
184. 63546 Kaare O. Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 8 256.50
R1266 R2260 R3258 R4257
Sum1041 Snit260.25
185. 19081 Bent Ørskov Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 21 250.05
R1263 R2262 R3261 R4255
Sum1041 Snit260.25
186. 143762 Claus Scholz Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 2 5 258.00
R1268 R2259 R3259 R4254
Sum1040 Snit260.00
187. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 5 258.20
R1268 R2258 R3257 R4256
Sum1039 Snit259.75
188. 117866 Henrik Rommel Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 2 7 257.00
R1261 R2260 R3260 R4258
Sum1039 Snit259.75
189. 127780 Carl Christiansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 6 255.33
R1263 R2261 R3260 R4255
Sum1039 Snit259.75
190. 17598 Per Olesen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 6 255.50
R1265 R2263 R3256 R4254
Sum1038 Snit259.50
191. 138061 Thomas Hall Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H 2 5 255.80
R1269 R2261 R3260 R4247
Sum1037 Snit259.25
192. 143440 Søren Eriksen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 7 255.71
R1262 R2261 R3258 R4256
Sum1037 Snit259.25
193. 145762 Mads Kristiansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 13 246.00
R1261 R2260 R3260 R4256
Sum1037 Snit259.25
194. 41464 Carsten Qvist Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 6 254.50
R1265 R2262 R3257 R4252
Sum1036 Snit259.00
195. 130569 Martin Frost Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 6 251.17
R1268 R2265 R3254 R4249
Sum1036 Snit259.00
196. 126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 258.50
R1267 R2266 R3252 R4249
Sum1034 Snit258.50
197. 119364 Morten Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 13 253.62
R1262 R2261 R3256 R4255
Sum1034 Snit258.50
198. 145243 Conni Mikkelsen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 16 241.00
R1261 R2259 R3258 R4256
Sum1034 Snit258.50
199. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 4 258.25
R1269 R2257 R3257 R4250
Sum1033 Snit258.25
200. 133694 Marek Krasinski Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 5 253.40
R1266 R2261 R3258 R4248
Sum1033 Snit258.25
201. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 8 248.88
R1264 R2264 R3254 R4251
Sum1033 Snit258.25
202. 129196 Karl-Erik Dam Sørensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 12 246.83
R1262 R2258 R3257 R4256
Sum1033 Snit258.25
203. 142002 Hjalte Holm Sørensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 257.75
R1266 R2265 R3254 R4246
Sum1031 Snit257.75
204. 110734 Gia Tuong Thai Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 257.75
R1261 R2259 R3257 R4254
Sum1031 Snit257.75
205. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 9 252.33
R1262 R2257 R3256 R4256
Sum1031 Snit257.75
206. 84732 Carsten Heegaard Petersen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H 2 6 252.50
R1260 R2259 R3257 R4253
Sum1029 Snit257.25
207. 145001 Dennis Kjær Rickelt Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 7 251.57
R1266 R2259 R3253 R4250
Sum1028 Snit257.00
208. 139475 Mark Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 12 245.25
R1260 R2259 R3256 R4252
Sum1027 Snit256.75
209. 90087 John Henry Just Schreiber Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 4 256.50
R1261 R2261 R3252 R4252
Sum1026 Snit256.50
210. 11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 4 256.50
R1265 R2262 R3253 R4246
Sum1026 Snit256.50
211. 128464 Claus-Dieter Petersen If 1864 Frederikssund Pistol
DGI Nordsjælland
2H 2 4 256.50
R1264 R2262 R3257 R4243
Sum1026 Snit256.50
212. 133495 Thomas Just Petersen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 2 9 243.56
R1259 R2259 R3254 R4254
Sum1026 Snit256.50
213. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 8 251.63
R1258 R2257 R3256 R4254
Sum1025 Snit256.25
214. 140967 Marianne Møller Bøje Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 6 249.83
R1266 R2258 R3251 R4249
Sum1024 Snit256.00
215. 120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 255.75
R1260 R2258 R3256 R4249
Sum1023 Snit255.75
216. 138468 Jens Pedersen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 8 248.63
R1264 R2261 R3249 R4249
Sum1023 Snit255.75
217. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 21 239.62
R1261 R2257 R3256 R4249
Sum1023 Snit255.75
218. 111684 Tom Fangel Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 2 8 251.25
R1260 R2255 R3254 R4253
Sum1022 Snit255.50
219. 141964 Chalam Singthong Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
2H 3 8 245.63
R1260 R2258 R3253 R4251
Sum1022 Snit255.50
220. 134241 Jes Høg Thorsen Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
2H 2 6 250.83
R1259 R2255 R3255 R4252
Sum1021 Snit255.25
221. 105320 Daniel Broxgaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 10 246.70
R1261 R2254 R3254 R4252
Sum1021 Snit255.25
222. 146257 Palle Damkjær Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 5 252.60
R1256 R2256 R3256 R4252
Sum1020 Snit255.00
223. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 13 242.54
R1262 R2259 R3250 R4249
Sum1020 Snit255.00
224. 110393 Johan Mastrell Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 4 254.75
R1267 R2256 R3252 R4244
Sum1019 Snit254.75
225. 142500 Michael Valeur Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 5 252.60
R1256 R2256 R3256 R4249
Sum1017 Snit254.25
226. 17093 Jørgen Jørgensen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 11 248.82
R1259 R2255 R3254 R4249
Sum1017 Snit254.25
227. 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 6 252.17
R1258 R2254 R3252 R4252
Sum1016 Snit254.00
228. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 5 250.20
R1258 R2257 R3255 R4246
Sum1016 Snit254.00
229. 132129 Kenneth Lindholm Petersen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 9 247.00
R1262 R2252 R3251 R4251
Sum1016 Snit254.00
230. 145594 Peter Andreasen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 7 240.00
R1257 R2256 R3256 R4247
Sum1016 Snit254.00
231. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 5 249.40
R1256 R2255 R3253 R4251
Sum1015 Snit253.75
232. 141911 Jan Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 4 253.25
R1259 R2257 R3249 R4248
Sum1013 Snit253.25
233. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 5 251.00
R1260 R2253 R3250 R4250
Sum1013 Snit253.25
234. 128599 Kasper Rung Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 5 251.60
R1257 R2255 R3254 R4246
Sum1012 Snit253.00
235. 62242 Magnus Nielsen If 1864 Frederikssund Pistol
DGI Nordsjælland
2H 2 4 252.75
R1262 R2261 R3246 R4242
Sum1011 Snit252.75
236. 125381 Henrik Lorentzen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 14 238.93
R1257 R2252 R3251 R4251
Sum1011 Snit252.75
237. 128729 Jens Dall Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 2 4 252.50
R1256 R2256 R3252 R4246
Sum1010 Snit252.50
238. 56737 Renè Kelberg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 5 249.80
R1266 R2255 R3246 R4242
Sum1009 Snit252.25
239. 114542 Edward Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 6 247.50
R1257 R2257 R3252 R4243
Sum1009 Snit252.25
240. 141055 Trine Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 3 11 242.09
R1260 R2251 R3249 R4248
Sum1008 Snit252.00
241. 31699 Henning Ørregaard Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 5 250.20
R1259 R2251 R3251 R4246
Sum1007 Snit251.75
242. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 7 244.86
R1256 R2252 R3251 R4248
Sum1007 Snit251.75
243. 116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 4 251.25
R1256 R2252 R3251 R4246
Sum1005 Snit251.25
244. 122288 Michael Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 13 237.31
R1254 R2251 R3250 R4250
Sum1005 Snit251.25
245. 97964 Jens Jørgen Udbye Nielsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
2H 2 5 248.00
R1260 R2254 R3251 R4239
Sum1004 Snit251.00
246. 70250 Stig Madsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 18 237.00
R1256 R2251 R3248 R4247
Sum1002 Snit250.50
247. 22459 Kjeld Poulsen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 11 231.36
R1257 R2255 R3254 R4235
Sum1001 Snit250.25
248. 144796 Kaspar Liebst Bundgaard Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 17 231.06
R1254 R2251 R3248 R4248
Sum1001 Snit250.25
249. 113824 Mathias Mortensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 16 230.81
R1263 R2248 R3247 R4243
Sum1001 Snit250.25
250. 22821 Henrik Boserup Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 6 241.33
R1254 R2254 R3253 R4239
Sum1000 Snit250.00
251. 23179 Rasmus Salmon Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 2 4 249.50
R1259 R2253 R3251 R4235
Sum998 Snit249.50
252. 89619 Lene Friis Warming Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 2 4 249.25
R1266 R2248 R3244 R4239
Sum997 Snit249.25
253. 62335 Ivan Olesen If 1864 Frederikssund Pistol
DGI Nordsjælland
2H 1 4 249.25
R1254 R2254 R3247 R4242
Sum997 Snit249.25
254. 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 3 5 247.20
R1257 R2252 R3247 R4240
Sum996 Snit249.00
255. 26207 Torben Jakobsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 3 5 246.20
R1251 R2250 R3249 R4246
Sum996 Snit249.00
256. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 16 233.50
R1256 R2249 R3246 R4245
Sum996 Snit249.00
257. 140055 Kim Renè Rygaard Melgaard Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 5 241.60
R1256 R2256 R3245 R4237
Sum994 Snit248.50
258. 10998 Tom E. Hansen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 4 248.25
R1260 R2256 R3239 R4238
Sum993 Snit248.25
259. 19748 Erik Hjorth Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 4 248.00
R1262 R2246 R3246 R4238
Sum992 Snit248.00
260. 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 4 248.00
R1258 R2251 R3243 R4240
Sum992 Snit248.00
261. 115553 Timme Ro Tullberg Tvede Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 5 245.00
R1254 R2252 R3245 R4241
Sum992 Snit248.00
262. 141923 Henrik Olesen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 8 238.63
R1255 R2250 R3248 R4239
Sum992 Snit248.00
263. 145260 Stefano Grieco Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 3 7 238.57
R1256 R2250 R3244 R4242
Sum992 Snit248.00
264. 144500 Dzintars Kardelis. Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 247.75
R1261 R2255 R3238 R4237
Sum991 Snit247.75
265. 142370 Oliver Paagaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 5 244.60
R1258 R2246 R3245 R4242
Sum991 Snit247.75
266. 137613 Erik Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 14 239.93
R1250 R2247 R3247 R4247
Sum991 Snit247.75
267. 144999 Morten Salmo Holk Laugesen Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 3 9 238.56
R1257 R2253 R3243 R4238
Sum991 Snit247.75
268. 57098 Carsten Pedersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 4 247.25
R1262 R2247 R3243 R4237
Sum989 Snit247.25
269. 145157 Simon Nørbjerg Madsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 12 235.83
R1253 R2248 R3245 R4243
Sum989 Snit247.25
270. 63094 Ethan A. N. Ingholt Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 3 5 242.80
R1255 R2250 R3248 R4233
Sum986 Snit246.50
271. 145266 Daniel Graugaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 4 246.00
R1272 R2246 R3244 R4222
Sum984 Snit246.00
272. 55529 H. C. Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 4 245.75
R1257 R2245 R3241 R4240
Sum983 Snit245.75
273. 84830 Lars C. Larsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 9 240.33
R1254 R2244 R3244 R4241
Sum983 Snit245.75
274. 131244 Peter Andersen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 5 240.00
R1262 R2249 R3239 R4233
Sum983 Snit245.75
275. 87571 Anders Diget Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 8 238.88
R1251 R2244 R3244 R4244
Sum983 Snit245.75
276. 30593 Jens ole Mørup Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 5 239.40
R1249 R2247 R3241 R4241
Sum978 Snit244.50
277. 122287 Carsten Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 13 230.08
R1252 R2246 R3241 R4238
Sum977 Snit244.25
278. 61432 Stig Kofod Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
2H 3 4 244.00
R1259 R2258 R3233 R4226
Sum976 Snit244.00
279. 36181 Lennart Tipsmark Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 244.00
R1257 R2244 R3243 R4232
Sum976 Snit244.00
280. 141353 Thomas Duus Henriksen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 6 236.50
R1252 R2247 R3242 R4234
Sum975 Snit243.75
281. 86070 Henrik Bech Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 3 4 243.25
R1248 R2247 R3243 R4235
Sum973 Snit243.25
282. 144664 Søren Lundhild Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 6 236.17
R1252 R2249 R3237 R4235
Sum973 Snit243.25
283. 131456 Brian Marcussen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
2H 3 6 233.17
R1256 R2244 R3238 R4235
Sum973 Snit243.25
284. 142569 Linda Malene List Nissen Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 3 7 229.00
R1251 R2251 R3237 R4234
Sum973 Snit243.25
285. 144784 Mathin Holm Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 4 243.00
R1260 R2254 R3248 R4210
Sum972 Snit243.00
286. 141710 Sarah Petersen Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
2H 3 6 239.17
R1259 R2238 R3237 R4237
Sum971 Snit242.75
287. 139613 Lars Mosberg Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 3 12 228.75
R1249 R2245 R3240 R4237
Sum971 Snit242.75
288. 37601 Tonny Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 9 235.00
R1246 R2242 R3241 R4241
Sum970 Snit242.50
289. 133165 Erik Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 10 234.70
R1244 R2243 R3242 R4241
Sum970 Snit242.50
290. 145241 Karina Lund Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 9 225.89
R1247 R2244 R3240 R4239
Sum970 Snit242.50
291. 134106 Lars Nielsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 7 234.71
R1262 R2239 R3234 R4233
Sum968 Snit242.00
292. 131815 Jens Nissen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 3 4 241.75
R1250 R2246 R3242 R4229
Sum967 Snit241.75
293. 121822 Thea Søholt Beck Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 5 238.00
R1252 R2250 R3238 R4227
Sum967 Snit241.75
294. 141674 Jens Jakob Andersen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 3 9 230.89
R1252 R2246 R3234 R4233
Sum965 Snit241.25
295. 132496 Kim Brøndmark Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 6 233.00
R1248 R2248 R3237 R4231
Sum964 Snit241.00
296. 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 4 240.50
R1250 R2250 R3246 R4216
Sum962 Snit240.50
297. 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 3 4 240.00
R1244 R2240 R3239 R4237
Sum960 Snit240.00
298. 133916 Bjarne Schütt Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 4 240.00
R1257 R2238 R3233 R4232
Sum960 Snit240.00
299. 36158 Mourits Troldtoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 5 238.20
R1251 R2240 R3236 R4233
Sum960 Snit240.00
300. 146638 Angelina Juhl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 12 231.00
R1241 R2241 R3239 R4238
Sum959 Snit239.75
301. 82346 Claus Vadum Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 11 211.45
R1247 R2238 R3238 R4236
Sum959 Snit239.75
302. 44041 Freddy Paulsen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 3 4 239.25
R1246 R2237 R3237 R4237
Sum957 Snit239.25
303. 125582 Henrik Nygaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 6 233.33
R1252 R2242 R3232 R4231
Sum957 Snit239.25
304. 145990 Ruben Sætre Knudsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 5 235.80
R1252 R2243 R3238 R4223
Sum956 Snit239.00
305. 75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 5 238.20
R1244 R2238 R3237 R4236
Sum955 Snit238.75
306. 138038 Karl Laursen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 3 4 238.25
R1242 R2240 R3238 R4233
Sum953 Snit238.25
307. 108054 Per Skjoldborg Ebeltoft Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 4 238.00
R1246 R2238 R3235 R4233
Sum952 Snit238.00
308. 144417 Marianne Hansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 11 221.09
R1248 R2243 R3233 R4228
Sum952 Snit238.00
309. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 3 5 231.40
R1248 R2245 R3236 R4222
Sum951 Snit237.75
310. 143279 Jesper Dandanell Kalundborg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 5 235.00
R1256 R2237 R3228 R4228
Sum949 Snit237.25
311. 36104 Chris Ahlers Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 236.75
R1247 R2247 R3243 R4210
Sum947 Snit236.75
312. 146597 Martin Christiansen Asaa Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 5 234.60
R1248 R2235 R3234 R4228
Sum945 Snit236.25
313. 129763 Rudi Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 8 225.25
R1245 R2240 R3233 R4225
Sum943 Snit235.75
314. 115590 Michael Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 3 4 235.50
R1244 R2239 R3231 R4228
Sum942 Snit235.50
315. 46541 Arne Rasmussen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 4 235.25
R1249 R2240 R3233 R4219
Sum941 Snit235.25
316. 135063 Stefan Laursen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 7 228.71
R1243 R2236 R3232 R4228
Sum939 Snit234.75
317. 145000 Benjamin Videbæk Albrechtsen Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 3 7 224.71
R1237 R2236 R3235 R4231
Sum939 Snit234.75
318. 134725 Erik Albrecht Schollert Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 8 215.38
R1237 R2235 R3234 R4231
Sum937 Snit234.25
319. 125380 Daniel Westh KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 14 226.43
R1236 R2235 R3233 R4232
Sum936 Snit234.00
320. 129026 Steen Winkler-Christensen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 8 214.38
R1245 R2236 R3229 R4226
Sum936 Snit234.00
321. 130848 Doris Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 9 224.11
R1250 R2229 R3228 R4228
Sum935 Snit233.75
322. 106804 Per Lindegaard Nielsen Asaa Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 5 226.60
R1248 R2248 R3219 R4219
Sum934 Snit233.50
323. 69088 Niels Asp Nielsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 5 227.40
R1236 R2233 R3231 R4231
Sum931 Snit232.75
324. 133544 Jens Midtiby Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 9 225.22
R1242 R2231 R3228 R4228
Sum929 Snit232.25
325. 129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 3 4 231.00
R1243 R2241 R3223 R4217
Sum924 Snit231.00
326. 118146 Axel Olsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 11 221.27
R1237 R2231 R3229 R4227
Sum924 Snit231.00
327. 60971 Niels Pedersen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H 3 4 230.50
R1240 R2230 R3230 R4222
Sum922 Snit230.50
328. 124062 John Tipsmark Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 229.75
R1232 R2230 R3230 R4227
Sum919 Snit229.75
329. 102026 Steen Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 3 7 224.57
R1237 R2229 R3228 R4223
Sum917 Snit229.25
330. 136503 Paul William Bernard Chaplin Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 3 13 218.38
R1235 R2228 R3227 R4227
Sum917 Snit229.25
331. 145242 Christina Bak Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 6 218.33
R1244 R2226 R3226 R4216
Sum912 Snit228.00
332. 143290 John Kræmer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 3 9 202.56
R1240 R2240 R3218 R4214
Sum912 Snit228.00
333. 42693 Hans Hansen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 3 5 224.40
R1244 R2229 R3227 R4211
Sum911 Snit227.75
334. 82871 Boje Lundberg Jensen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 3 9 218.22
R1233 R2227 R3227 R4223
Sum910 Snit227.50
335. 145828 Allan Vikjær Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 227.25
R1228 R2228 R3227 R4226
Sum909 Snit227.25
336. 144692 Anders Petersen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 3 6 211.67
R1248 R2232 R3232 R4192
Sum904 Snit226.00
337. 142420 Leif Haak Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 14 205.71
R1245 R2221 R3219 R4219
Sum904 Snit226.00
338. 109594 John Kay Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
2H 3 4 225.50
R1231 R2229 R3229 R4213
Sum902 Snit225.50
339. 144630 Niklas Hesselberg Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 4 224.50
R1239 R2235 R3221 R4203
Sum898 Snit224.50
340. 137135 Niels Bondgaard Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H 3 4 223.75
R1241 R2227 R3223 R4204
Sum895 Snit223.75
341. 142392 Markus Bernhard Ernst Brandstetter Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 3 5 221.00
R1224 R2224 R3223 R4223
Sum894 Snit223.50
342. 145365 Michella Dag Andersen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H 3 6 211.83
R1232 R2221 R3221 R4220
Sum894 Snit223.50
343. 144060 Christian Bech Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 3 4 223.25
R1231 R2227 R3219 R4216
Sum893 Snit223.25
344. 29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 222.75
R1226 R2225 R3223 R4217
Sum891 Snit222.75
345. 141925 Thomas Lund Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 10 210.20
R1236 R2220 R3219 R4216
Sum891 Snit222.75
346. 135400 Kathrine Vestergaard Jørgensen Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 3 5 220.00
R1230 R2230 R3218 R4211
Sum889 Snit222.25
347. 138842 Jesper Rambäck Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 6 214.50
R1236 R2218 R3218 R4215
Sum887 Snit221.75
348. 144944 Niels Ditlev Møller Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 4 220.75
R1228 R2228 R3215 R4212
Sum883 Snit220.75
349. 136889 Lars Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 8 202.75
R1226 R2226 R3222 R4206
Sum880 Snit220.00
350. 129836 Henrik Frank Laursen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 4 219.75
R1239 R2228 R3211 R4201
Sum879 Snit219.75
351. 147002 Philip Hornung Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 10 209.60
R1223 R2223 R3218 R4213
Sum877 Snit219.25
352. 97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 3 4 217.50
R1228 R2221 R3213 R4208
Sum870 Snit217.50
353. 147101 Karl Frydenlund Jaedeke Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 4 217.25
R1235 R2220 R3214 R4200
Sum869 Snit217.25
354. 126502 Steffen Hovedskov Rasmussen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
2H 3 5 212.00
R1231 R2221 R3213 R4202
Sum867 Snit216.75
355. 117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 4 216.25
R1223 R2219 R3213 R4210
Sum865 Snit216.25
356. 118755 Gunnar Jensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 8 211.75
R1220 R2216 R3213 R4212
Sum861 Snit215.25
357. 145366 Emilie Palmquist Nielsen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H 3 5 207.00
R1236 R2210 R3206 R4205
Sum857 Snit214.25
358. 101599 Erik Kjærulff Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 4 213.00
R1222 R2216 R3209 R4205
Sum852 Snit213.00
359. 62156 Svend Christensen If 1864 Frederikssund Pistol
DGI Nordsjælland
2H 3 5 208.00
R1220 R2217 R3209 R4200
Sum846 Snit211.50
360. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 3 7 202.71
R1222 R2220 R3200 R4199
Sum841 Snit210.25
361. 138211 Tommy Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 11 196.09
R1222 R2208 R3206 R4204
Sum840 Snit210.00
362. 134743 Ane Catrine Schultz Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 13 188.54
R1222 R2221 R3203 R4193
Sum839 Snit209.75
363. 16581 Mads Peter Bach Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 3 279.33
R1286 R2278 R3274 R4-
Sum838 Snit279.33
364. 133147 Dennis Bøgh Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 279.33
R1282 R2280 R3276 R4-
Sum838 Snit279.33
365. 112611 Lars Peter Sørensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 279.00
R1280 R2279 R3278 R4-
Sum837 Snit279.00
366. 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 4 209.25
R1219 R2210 R3209 R4199
Sum837 Snit209.25
367. 124654 Jesper D. Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 3 277.00
R1280 R2277 R3274 R4-
Sum831 Snit277.00
368. 139611 Susanne Mosberg Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 3 9 186.44
R1244 R2196 R3196 R4194
Sum830 Snit207.50
369. 143280 Søren Stryhn Kalundborg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 4 207.25
R1223 R2205 R3202 R4199
Sum829 Snit207.25
370. 145367 Michelle Reich Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H 3 4 207.00
R1232 R2222 R3207 R4167
Sum828 Snit207.00
371. 82887 Leif Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 4 206.50
R1229 R2209 R3201 R4187
Sum826 Snit206.50
372. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 3 274.67
R1284 R2279 R3261 R4-
Sum824 Snit274.67
373. 140045 Anders Carstensen Dolberg Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 3 274.67
R1280 R2276 R3268 R4-
Sum824 Snit274.67
374. 82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 3 4 206.00
R1212 R2205 R3204 R4203
Sum824 Snit206.00
375. 131171 Bogdan Przybycien Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 3 274.33
R1275 R2274 R3274 R4-
Sum823 Snit274.33
376. 14643 Markus Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 5 200.40
R1211 R2208 R3203 R4198
Sum820 Snit205.00
377. 131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 3 8 194.75
R1218 R2206 R3206 R4188
Sum818 Snit204.50
378. 133494 Sara Namer KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 14 177.00
R1220 R2206 R3196 R4196
Sum818 Snit204.50
379. 17109 Joakim Hjort Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 3 272.33
R1277 R2271 R3269 R4-
Sum817 Snit272.33
380. 143409 Michael Brandenhoff Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 3 272.33
R1276 R2273 R3268 R4-
Sum817 Snit272.33
381. 118530 Mie Marie Lassen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 272.00
R1277 R2271 R3268 R4-
Sum816 Snit272.00
382. 139075 Jens Christian Lindgaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 3 270.33
R1272 R2270 R3269 R4-
Sum811 Snit270.33
383. 70300 Tom Andersson Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 268.33
R1271 R2268 R3266 R4-
Sum805 Snit268.33
384. 119850 Robin Schneidermann Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 3 4 201.00
R1215 R2205 R3205 R4179
Sum804 Snit201.00
385. 15796 Peter Simonsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 267.33
R1271 R2270 R3261 R4-
Sum802 Snit267.33
386. 31021 Poul Vinkler Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 3 267.00
R1271 R2269 R3261 R4-
Sum801 Snit267.00
387. 16099 Fin Pedersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 3 266.00
R1280 R2260 R3258 R4-
Sum798 Snit266.00
388. 35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 3 265.67
R1273 R2263 R3261 R4-
Sum797 Snit265.67
389. 71503 Carsten Rønnev KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 4 199.00
R1202 R2202 R3196 R4196
Sum796 Snit199.00
390. 128011 Chris Jørgensen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 3 265.00
R1278 R2259 R3258 R4-
Sum795 Snit265.00
391. 87026 Cecillia Sofie Stoltenberg Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 263.33
R1269 R2267 R3254 R4-
Sum790 Snit263.33
392. 104001 Jesper Themsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 3 263.33
R1266 R2266 R3258 R4-
Sum790 Snit263.33
393. 22561 Ingolf Lorentzen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 3 263.33
R1269 R2262 R3259 R4-
Sum790 Snit263.33
394. 143281 Andreas B. Mølgard-Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 3 5 193.60
R1223 R2194 R3192 R4181
Sum790 Snit197.50
395. 135318 Frode Haaning Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 7 190.71
R1206 R2202 R3191 R4191
Sum790 Snit197.50
396. 146954 Andreas Körkel Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
2H 2 3 263.00
R1267 R2262 R3260 R4-
Sum789 Snit263.00
397. 19724 Hans Jørgen Hansen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 262.67
R1270 R2263 R3255 R4-
Sum788 Snit262.67
398. 59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 262.67
R1269 R2262 R3257 R4-
Sum788 Snit262.67
399. 140014 Martin Ginnerup Gammelgaard Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 2 3 261.33
R1263 R2262 R3259 R4-
Sum784 Snit261.33
400. 135464 Sven Olav Skogli Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 261.00
R1268 R2258 R3257 R4-
Sum783 Snit261.00
401. 142950 Jannik Hågen Svendsen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 260.67
R1270 R2262 R3250 R4-
Sum782 Snit260.67
402. 15054 Bettina Seerup Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 260.67
R1262 R2260 R3260 R4-
Sum782 Snit260.67
403. 29323 Kurt Kristensen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 3 259.67
R1270 R2257 R3252 R4-
Sum779 Snit259.67
404. 28558 Flemming Toftdahl Olesen Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 3 258.33
R1265 R2260 R3250 R4-
Sum775 Snit258.33
405. 109969 Ejvind Sørensen Blovstrød Pistolskytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 258.00
R1263 R2262 R3249 R4-
Sum774 Snit258.00
406. 136177 Ole Hovaldt Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 258.00
R1266 R2258 R3250 R4-
Sum774 Snit258.00
407. 119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 257.33
R1261 R2257 R3254 R4-
Sum772 Snit257.33
408. 15458 Jesper Christiansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 257.00
R1262 R2261 R3248 R4-
Sum771 Snit257.00
409. 67459 Otto Reenberg Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 8 180.75
R1204 R2195 R3190 R4181
Sum770 Snit192.50
410. 15298 Henning Mortensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 256.33
R1259 R2258 R3252 R4-
Sum769 Snit256.33
411. 142909 Doris Hoffmeyer Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 3 256.33
R1268 R2253 R3248 R4-
Sum769 Snit256.33
412. 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 191.75
R1195 R2192 R3190 R4190
Sum767 Snit191.75
413. 144569 Morten Løvig Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 3 255.33
R1258 R2256 R3252 R4-
Sum766 Snit255.33
414. 146655 Søren Hartvig Alnor Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 2 3 255.00
R1261 R2255 R3249 R4-
Sum765 Snit255.00
415. 125348 Finn Stampe Olesen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 3 255.00
R1263 R2254 R3248 R4-
Sum765 Snit255.00
416. 124269 Klavs Møller Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 254.00
R1263 R2252 R3247 R4-
Sum762 Snit254.00
417. 130394 Mogens Dall Larsen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 254.00
R1263 R2258 R3241 R4-
Sum762 Snit254.00
418. 41443 Jan Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 3 253.67
R1258 R2257 R3246 R4-
Sum761 Snit253.67
419. 32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 3 253.67
R1257 R2255 R3249 R4-
Sum761 Snit253.67
420. 28712 Steen Kruse Jensen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 2 3 253.67
R1259 R2253 R3249 R4-
Sum761 Snit253.67
421. 137545 Martin Johansen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 6 183.83
R1200 R2195 R3195 R4171
Sum761 Snit190.25
422. 129351 Henrik Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 3 253.00
R1259 R2252 R3248 R4-
Sum759 Snit253.00
423. 147039 Sune Døssing Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 3 252.67
R1259 R2250 R3249 R4-
Sum758 Snit252.67
424. 111850 Claus Rasmussen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 3 252.33
R1259 R2255 R3243 R4-
Sum757 Snit252.33
425. 137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 3 251.67
R1264 R2249 R3242 R4-
Sum755 Snit251.67
426. 37147 Lars Lie Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 3 251.00
R1255 R2249 R3249 R4-
Sum753 Snit251.00
427. 20945 Peter Bregenov Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 2 3 251.00
R1260 R2248 R3245 R4-
Sum753 Snit251.00
428. 144271 Joanah Dolberg Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 3 251.00
R1260 R2252 R3241 R4-
Sum753 Snit251.00
429. 129006 Mona Møller Pedersen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 3 251.00
R1254 R2250 R3249 R4-
Sum753 Snit251.00
430. 37684 Niels Åge Vastrup Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 3 250.67
R1264 R2246 R3242 R4-
Sum752 Snit250.67
431. 146466 Helene Flyvholm Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 188.00
R1208 R2190 R3178 R4176
Sum752 Snit188.00
432. 145621 Michael Lilliendal Hansen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 2 3 249.67
R1254 R2252 R3243 R4-
Sum749 Snit249.67
433. 19650 Kristian Lund Hansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 3 248.67
R1259 R2251 R3236 R4-
Sum746 Snit248.67
434. 146272 Lasse Andersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 3 248.67
R1263 R2253 R3230 R4-
Sum746 Snit248.67
435. 146654 Jakob Petersen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 2 3 248.67
R1256 R2254 R3236 R4-
Sum746 Snit248.67
436. 125480 Jens Anders Jensen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 3 247.33
R1256 R2244 R3242 R4-
Sum742 Snit247.33
437. 147384 Arndt Kim B. Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 3 247.33
R1262 R2251 R3229 R4-
Sum742 Snit247.33
438. 134537 Peter Anderskov Jensen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 3 3 247.33
R1257 R2244 R3241 R4-
Sum742 Snit247.33
439. 137733 Kim Chr. Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 3 3 247.33
R1255 R2247 R3240 R4-
Sum742 Snit247.33
440. 90661 Kenn Jørgensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 246.33
R1252 R2247 R3240 R4-
Sum739 Snit246.33
441. 32018 Niels M. Magnusson Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 3 246.33
R1256 R2251 R3232 R4-
Sum739 Snit246.33
442. 109389 Lars Chr. Madsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 4 184.00
R1193 R2185 R3179 R4179
Sum736 Snit184.00
443. 90662 Benn Jørgensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 244.33
R1247 R2246 R3240 R4-
Sum733 Snit244.33
444. 145389 Christian Amdisen Møller Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 244.33
R1256 R2250 R3227 R4-
Sum733 Snit244.33
445. 71270 Thomas Hintz Blovstrød Pistolskytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 244.33
R1251 R2244 R3238 R4-
Sum733 Snit244.33
446. 146271 Dan Wennick Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 244.00
R1259 R2245 R3228 R4-
Sum732 Snit244.00
447. 143645 Sebastian Juhl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 5 177.60
R1198 R2198 R3168 R4168
Sum732 Snit183.00
448. 145708 Martin Rønaa Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 3 3 243.33
R1248 R2247 R3235 R4-
Sum730 Snit243.33
449. 123376 René Ringive Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 243.33
R1249 R2242 R3239 R4-
Sum730 Snit243.33
450. 126296 Mads Bay Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 243.00
R1250 R2246 R3233 R4-
Sum729 Snit243.00
451. 89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 242.67
R1249 R2241 R3238 R4-
Sum728 Snit242.67
452. 95488 Henrik Braun Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 3 3 241.00
R1243 R2241 R3239 R4-
Sum723 Snit241.00
453. 42281 Allan Thomsen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 3 3 240.00
R1246 R2239 R3235 R4-
Sum720 Snit240.00
454. 101600 Berit Kjærulff Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 3 240.00
R1253 R2240 R3227 R4-
Sum720 Snit240.00
455. 144917 Kamilla Keis Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 3 240.00
R1252 R2249 R3219 R4-
Sum720 Snit240.00
456. 30371 Verner Madsen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 3 240.00
R1251 R2238 R3231 R4-
Sum720 Snit240.00
457. 34225 Peter Eklund Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 239.67
R1243 R2242 R3234 R4-
Sum719 Snit239.67
458. 147486 Mads Lassen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 3 239.67
R1243 R2242 R3234 R4-
Sum719 Snit239.67
459. 127247 Rune Laursen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 239.67
R1260 R2236 R3223 R4-
Sum719 Snit239.67
460. 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 3 3 238.00
R1239 R2238 R3237 R4-
Sum714 Snit238.00
461. 145390 Casper Wille Hansen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 238.00
R1246 R2243 R3225 R4-
Sum714 Snit238.00
462. 142089 Christian Svanhede Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 3 237.67
R1249 R2249 R3215 R4-
Sum713 Snit237.67
463. 144790 Ricky Hartmann Eiken Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 3 237.67
R1243 R2237 R3233 R4-
Sum713 Snit237.67
464. 145382 Torben Schwartz Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 3 237.67
R1238 R2238 R3237 R4-
Sum713 Snit237.67
465. 32017 Poul Nykjær Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 3 237.67
R1243 R2237 R3233 R4-
Sum713 Snit237.67
466. 133989 Kim Orloff Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 3 236.67
R1246 R2245 R3219 R4-
Sum710 Snit236.67
467. 36788 Merete Agentoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 236.67
R1239 R2236 R3235 R4-
Sum710 Snit236.67
468. 11295 Preben H. Jensen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 3 236.33
R1247 R2232 R3230 R4-
Sum709 Snit236.33
469. 147104 Tanja Frydenlund Jaedeke Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 4 177.25
R1221 R2185 R3156 R4147
Sum709 Snit177.25
470. 119212 Gulak Olsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 3 235.67
R1250 R2229 R3228 R4-
Sum707 Snit235.67
471. 145749 Kenneth Krull Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 3 235.33
R1255 R2228 R3223 R4-
Sum706 Snit235.33
472. 140195 Mila Christiansen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 3 235.33
R1241 R2237 R3228 R4-
Sum706 Snit235.33
473. 140209 Dannie Høg Blovstrød Pistolskytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 235.00
R1249 R2234 R3222 R4-
Sum705 Snit235.00
474. 118404 Allan Daugaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 235.00
R1254 R2237 R3214 R4-
Sum705 Snit235.00
475. 39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
2H 3 5 169.00
R1180 R2177 R3177 R4170
Sum704 Snit176.00
476. 139451 Leon Bach Nielsen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 3 234.33
R1251 R2247 R3205 R4-
Sum703 Snit234.33
477. 110438 Mathias Freund Rasmussen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 3 233.67
R1253 R2240 R3208 R4-
Sum701 Snit233.67
478. 117959 Rune Thomsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 3 232.00
R1239 R2232 R3225 R4-
Sum696 Snit232.00
479. 123370 Dorte Franzeen Haraldson Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 3 5 168.40
R1194 R2193 R3159 R4148
Sum694 Snit173.50
480. 144637 Kim Kordt Jørgensen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 6 168.67
R1187 R2171 R3169 R4164
Sum691 Snit172.75
481. 39145 Preben Duus Hermansen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 3 229.33
R1237 R2229 R3222 R4-
Sum688 Snit229.33
482. 56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 3 227.00
R1233 R2224 R3224 R4-
Sum681 Snit227.00
483. 38618 Holger Østergaard Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 3 225.67
R1234 R2230 R3213 R4-
Sum677 Snit225.67
484. 112004 Torkil Lave Nissen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 3 223.00
R1225 R2222 R3222 R4-
Sum669 Snit223.00
485. 141624 Peer Skaftved Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 4 166.00
R1203 R2180 R3153 R4128
Sum664 Snit166.00
486. 57103 Bruno Madsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 3 221.00
R1226 R2222 R3215 R4-
Sum663 Snit221.00
487. 136176 Jesper Kronborg Petersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 220.67
R1232 R2218 R3212 R4-
Sum662 Snit220.67
488. 99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 3 219.00
R1244 R2224 R3189 R4-
Sum657 Snit219.00
489. 143686 Torben Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 3 3 217.00
R1231 R2220 R3200 R4-
Sum651 Snit217.00
490. 67648 Jan Wybrandt Amagerlands Skytteveteraner
DGI Storkøbenhavn
2H 3 7 153.00
R1168 R2165 R3162 R4155
Sum650 Snit162.50
491. 91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 215.33
R1232 R2207 R3207 R4-
Sum646 Snit215.33
492. 24118 Teddy Madsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H 3 3 214.67
R1220 R2215 R3209 R4-
Sum644 Snit214.67
493. 146053 Thomas Pehrson Jensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 3 3 213.67
R1231 R2208 R3202 R4-
Sum641 Snit213.67
494. 141749 John werner Hauritz Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 3 213.00
R1219 R2217 R3203 R4-
Sum639 Snit213.00
495. 144772 Henrik Antonsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 3 3 213.00
R1230 R2209 R3200 R4-
Sum639 Snit213.00
496. 144242 Søren Nielsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 212.33
R1221 R2219 R3197 R4-
Sum637 Snit212.33
497. 127245 Stig Thomsen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 211.00
R1223 R2208 R3202 R4-
Sum633 Snit211.00
498. 145490 Christine Nørnberg Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 3 210.00
R1216 R2213 R3201 R4-
Sum630 Snit210.00
499. 131899 Thomas Brask Jensen Blovstrød Pistolskytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 3 208.33
R1225 R2218 R3182 R4-
Sum625 Snit208.33
500. 88912 René Skjøth Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 3 3 206.67
R1218 R2206 R3196 R4-
Sum620 Snit206.67
501. 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 204.00
R1221 R2214 R3177 R4-
Sum612 Snit204.00
502. 143914 Hans Holm Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 3 203.33
R1209 R2203 R3198 R4-
Sum610 Snit203.33
503. 146273 Brian Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 200.67
R1213 R2203 R3186 R4-
Sum602 Snit200.67
504. 133497 Tobias Juhl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 4 147.50
R1158 R2158 R3137 R4137
Sum590 Snit147.50
505. 142120 Martin Busk Odder Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 3 196.00
R1227 R2188 R3173 R4-
Sum588 Snit196.00
506. 57022 Kell Damgaard Nielsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 4 146.75
R1162 R2162 R3146 R4117
Sum587 Snit146.75
507. 10922 Frank Skjoldager Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 3 189.33
R1203 R2183 R3182 R4-
Sum568 Snit189.33
508. 131611 Hans Erik Tjelum Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 2 283.50
R1285 R2282 R3- R4-
Sum567 Snit283.50
509. 145996 Julian Rytke Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 3 189.00
R1232 R2205 R3130 R4-
Sum567 Snit189.00
510. 128962 David Skrostrup Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 281.50
R1283 R2280 R3- R4-
Sum563 Snit281.50
511. 126136 Martin Christensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 2 280.50
R1284 R2277 R3- R4-
Sum561 Snit280.50
512. 60227 Christian Handberg Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 280.50
R1286 R2275 R3- R4-
Sum561 Snit280.50
513. 115845 Thomas Gross Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
2H 1 2 279.00
R1279 R2279 R3- R4-
Sum558 Snit279.00
514. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 2 277.50
R1278 R2277 R3- R4-
Sum555 Snit277.50
515. 40479 Villy Nissen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 2 277.00
R1278 R2276 R3- R4-
Sum554 Snit277.00
516. 97424 Per Jensen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 2 276.00
R1277 R2275 R3- R4-
Sum552 Snit276.00
517. 57699 Tobias Dietz Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 275.50
R1276 R2275 R3- R4-
Sum551 Snit275.50
518. 124653 Henrik D. Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 2 275.50
R1281 R2270 R3- R4-
Sum551 Snit275.50
519. 12167 Kim Levisen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 2 273.50
R1274 R2273 R3- R4-
Sum547 Snit273.50
520. 11589 Jens Peter Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 2 273.00
R1277 R2269 R3- R4-
Sum546 Snit273.00
521. 140013 Claus Pedersen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 2 272.50
R1273 R2272 R3- R4-
Sum545 Snit272.50
522. 94302 Mathias Havn Sørensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H 1 2 272.00
R1273 R2271 R3- R4-
Sum544 Snit272.00
523. 81420 Michael Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 2 271.00
R1273 R2269 R3- R4-
Sum542 Snit271.00
524. 131971 Sune Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 271.00
R1277 R2265 R3- R4-
Sum542 Snit271.00
525. 63993 Per Kristensen IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
2H 3 3 180.67
R1207 R2192 R3143 R4-
Sum542 Snit180.67
526. 16980 Mick Huus Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 2 270.50
R1275 R2266 R3- R4-
Sum541 Snit270.50
527. 79014 Brian Stauning Karsholte Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 269.50
R1271 R2268 R3- R4-
Sum539 Snit269.50
528. 107424 Michael Krog Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H 1 2 268.50
R1275 R2262 R3- R4-
Sum537 Snit268.50
529. 47752 Michael Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 1 2 268.00
R1269 R2267 R3- R4-
Sum536 Snit268.00
530. 132179 Simonia Tjelum Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 2 266.50
R1277 R2256 R3- R4-
Sum533 Snit266.50
531. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 2 266.50
R1268 R2265 R3- R4-
Sum533 Snit266.50
532. 99633 George Michagin Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 2 266.00
R1266 R2266 R3- R4-
Sum532 Snit266.00
533. 132543 Jan Witt Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 2 265.50
R1274 R2257 R3- R4-
Sum531 Snit265.50
534. 120503 Morten Lindhardt Zühlke Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 2 265.50
R1274 R2257 R3- R4-
Sum531 Snit265.50
535. 51293 Rune Stengaard Lumby Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 2 264.50
R1270 R2259 R3- R4-
Sum529 Snit264.50
536. 146526 Anders Fogh Larsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H 2 2 264.50
R1278 R2251 R3- R4-
Sum529 Snit264.50
537. 140978 Brian Hede Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 264.50
R1273 R2256 R3- R4-
Sum529 Snit264.50
538. 127017 Claus Haack Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 262.50
R1264 R2261 R3- R4-
Sum525 Snit262.50
539. 22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H 2 2 262.00
R1270 R2254 R3- R4-
Sum524 Snit262.00
540. 146692 Simon Munk Christensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H 2 2 261.50
R1275 R2248 R3- R4-
Sum523 Snit261.50
541. 108369 Andreas Molsing Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 260.50
R1265 R2256 R3- R4-
Sum521 Snit260.50
542. 120301 Justin Vinther Breum RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 260.50
R1264 R2257 R3- R4-
Sum521 Snit260.50
543. 111463 Sabine Hansen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 2 260.00
R1264 R2256 R3- R4-
Sum520 Snit260.00
544. 13896 Jesper Chr. Hansen Bennike Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 259.50
R1261 R2258 R3- R4-
Sum519 Snit259.50
545. 130906 Aliihsan Golcuk Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 259.00
R1260 R2258 R3- R4-
Sum518 Snit259.00
546. 15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 258.50
R1264 R2253 R3- R4-
Sum517 Snit258.50
547. 20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 257.50
R1261 R2254 R3- R4-
Sum515 Snit257.50
548. 72576 Sophia Stauning Rentzmann Karsholte Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 257.00
R1262 R2252 R3- R4-
Sum514 Snit257.00
549. 106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 256.50
R1267 R2246 R3- R4-
Sum513 Snit256.50
550. 135231 Lech Bojanowski Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 2 255.50
R1265 R2246 R3- R4-
Sum511 Snit255.50
551. 145143 Tony Kjeld Schultz Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 2 254.50
R1258 R2251 R3- R4-
Sum509 Snit254.50
552. 101226 Jim W.N. Thestbjerg Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 2 254.00
R1259 R2249 R3- R4-
Sum508 Snit254.00
553. 121580 Ulrich Hedegaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 2 253.50
R1262 R2245 R3- R4-
Sum507 Snit253.50
554. 56814 Allan Fogt Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 2 253.50
R1265 R2242 R3- R4-
Sum507 Snit253.50
555. 15984 Carsten Thimm Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 253.50
R1254 R2253 R3- R4-
Sum507 Snit253.50
556. 111972 Ole Breum Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 253.50
R1255 R2252 R3- R4-
Sum507 Snit253.50
557. 68183 Brian Thomsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 251.00
R1258 R2244 R3- R4-
Sum502 Snit251.00
558. 147649 Julie E. S. Vestergaard Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 251.00
R1256 R2246 R3- R4-
Sum502 Snit251.00
559. 107502 Jana Clausen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 2 251.00
R1267 R2235 R3- R4-
Sum502 Snit251.00
560. 46793 Erik Hjortholm Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 2 251.00
R1253 R2249 R3- R4-
Sum502 Snit251.00
561. 147622 Mogens Larsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 2 250.00
R1254 R2246 R3- R4-
Sum500 Snit250.00
562. 141471 Lasse Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 249.00
R1259 R2239 R3- R4-
Sum498 Snit249.00
563. 11309 Per C Jensen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 248.50
R1252 R2245 R3- R4-
Sum497 Snit248.50
564. 34096 Lindy Madsen Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 2 248.50
R1253 R2244 R3- R4-
Sum497 Snit248.50
565. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 3 2 247.50
R1257 R2238 R3- R4-
Sum495 Snit247.50
566. 126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 2 247.00
R1248 R2246 R3- R4-
Sum494 Snit247.00
567. 125220 Bettine Rosenkrantz Handberg Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 2 247.00
R1259 R2235 R3- R4-
Sum494 Snit247.00
568. 147357 Anders Haar Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
2H 3 2 245.50
R1249 R2242 R3- R4-
Sum491 Snit245.50
569. 133635 Claus Mortensen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 2 245.50
R1250 R2241 R3- R4-
Sum491 Snit245.50
570. 128304 Martin Hjort Eriksen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 245.00
R1245 R2245 R3- R4-
Sum490 Snit245.00
571. 132651 Lærke Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 3 2 245.00
R1250 R2240 R3- R4-
Sum490 Snit245.00
572. 56625 Ole Højbjerg Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 2 244.50
R1245 R2244 R3- R4-
Sum489 Snit244.50
573. 144265 Andreas Demant Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 2 244.50
R1247 R2242 R3- R4-
Sum489 Snit244.50
574. 137391 Henrik Mønsted Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 2 244.50
R1253 R2236 R3- R4-
Sum489 Snit244.50
575. 56655 Anthony Facchin Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 2 244.00
R1251 R2237 R3- R4-
Sum488 Snit244.00
576. 142901 Jesper Kodahl Andersen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 3 2 244.00
R1255 R2233 R3- R4-
Sum488 Snit244.00
577. 11409 Jørn Ellesgård Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 244.00
R1254 R2234 R3- R4-
Sum488 Snit244.00
578. 47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 3 2 244.00
R1251 R2237 R3- R4-
Sum488 Snit244.00
579. 125958 Michael Søgård Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 2 243.50
R1245 R2242 R3- R4-
Sum487 Snit243.50
580. 34146 Frands Øhlenslager Kristensen Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 3 2 243.50
R1248 R2239 R3- R4-
Sum487 Snit243.50
581. 46711 Kim Hjortholm Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 2 243.50
R1244 R2243 R3- R4-
Sum487 Snit243.50
582. 144854 Anders Jensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 2 242.50
R1250 R2235 R3- R4-
Sum485 Snit242.50
583. 140305 Morten Bøge Thorstensen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 2 242.50
R1247 R2238 R3- R4-
Sum485 Snit242.50
584. 86870 Jesper Langhoff Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 2 241.50
R1250 R2233 R3- R4-
Sum483 Snit241.50
585. 104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 2 241.50
R1242 R2241 R3- R4-
Sum483 Snit241.50
586. 147589 Jonas Hejjo Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 3 2 241.00
R1249 R2233 R3- R4-
Sum482 Snit241.00
587. 111894 Henrik Andersen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 241.00
R1249 R2233 R3- R4-
Sum482 Snit241.00
588. 93784 Michael Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 2 241.00
R1248 R2234 R3- R4-
Sum482 Snit241.00
589. 136593 Kim Boel Nørbjerg Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 3 2 241.00
R1249 R2233 R3- R4-
Sum482 Snit241.00
590. 144679 Jørgen Ulsø Dahlmann Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 2 240.50
R1245 R2236 R3- R4-
Sum481 Snit240.50
591. 112649 Per Jakobsen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 3 2 240.50
R1245 R2236 R3- R4-
Sum481 Snit240.50
592. 107130 Kurt Stougaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 2 240.00
R1245 R2235 R3- R4-
Sum480 Snit240.00
593. 145704 Marie Louise Breuning Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 2 239.50
R1264 R2215 R3- R4-
Sum479 Snit239.50
594. 147719 Signe Butzer Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
2H 3 2 239.00
R1248 R2230 R3- R4-
Sum478 Snit239.00
595. 119326 Joan Fyhn Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 2 239.00
R1239 R2239 R3- R4-
Sum478 Snit239.00
596. 102595 jan Pedersen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 3 2 239.00
R1239 R2239 R3- R4-
Sum478 Snit239.00
597. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 3 2 238.50
R1242 R2235 R3- R4-
Sum477 Snit238.50
598. 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H 3 2 237.50
R1242 R2233 R3- R4-
Sum475 Snit237.50
599. 11590 Jens Jensen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 237.50
R1242 R2233 R3- R4-
Sum475 Snit237.50
600. 122177 Thomas Bo Johansson Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 3 2 237.00
R1254 R2220 R3- R4-
Sum474 Snit237.00
601. 145059 Mads Emil Hansen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 236.00
R1242 R2230 R3- R4-
Sum472 Snit236.00
602. 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 235.00
R1237 R2233 R3- R4-
Sum470 Snit235.00
603. 146826 Nicolai Brunvoll Ernst Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 231.00
R1239 R2223 R3- R4-
Sum462 Snit231.00
604. 139086 Morten Kromann Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 2 231.00
R1237 R2225 R3- R4-
Sum462 Snit231.00
605. 45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 3 2 230.00
R1238 R2222 R3- R4-
Sum460 Snit230.00
606. 40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 2 229.50
R1234 R2225 R3- R4-
Sum459 Snit229.50
607. 20400 Jørgen S. Petersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 2 229.00
R1235 R2223 R3- R4-
Sum458 Snit229.00
608. 46754 Jan Olsen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 2 229.00
R1237 R2221 R3- R4-
Sum458 Snit229.00
609. 57705 Jan Dietz Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 2 228.00
R1232 R2224 R3- R4-
Sum456 Snit228.00
610. 127908 Kim Holmgaard Pedersen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 228.00
R1233 R2223 R3- R4-
Sum456 Snit228.00
611. 142015 Robert Eneas Magill Odder Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 4 113.75
R1155 R2102 R3101 R497
Sum455 Snit113.75
612. 36103 Christian Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 2 226.50
R1233 R2220 R3- R4-
Sum453 Snit226.50
613. 145144 Hannelore Schultz Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 2 225.50
R1229 R2222 R3- R4-
Sum451 Snit225.50
614. 147522 Preben Hagelskjær Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 2 223.50
R1225 R2222 R3- R4-
Sum447 Snit223.50
615. 120616 Lisbeth P. Danielsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 223.50
R1250 R2197 R3- R4-
Sum447 Snit223.50
616. 105123 Mogens Sørensen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 2 222.50
R1226 R2219 R3- R4-
Sum445 Snit222.50
617. 139233 Jesper Groth-Andersen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 2 222.50
R1233 R2212 R3- R4-
Sum445 Snit222.50
618. 111973 Søren Toldal Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 222.00
R1225 R2219 R3- R4-
Sum444 Snit222.00
619. 107132 Leif Laugesen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 2 222.00
R1229 R2215 R3- R4-
Sum444 Snit222.00
620. 21928 Peter Nielsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H 3 2 222.00
R1224 R2220 R3- R4-
Sum444 Snit222.00
621. 144068 Kian Petersen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 2 221.50
R1223 R2220 R3- R4-
Sum443 Snit221.50
622. 146816 Dragos Catalin Marinache Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 2 220.50
R1229 R2212 R3- R4-
Sum441 Snit220.50
623. 144558 Emilie Rosenkrantz Handberg Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 2 219.50
R1222 R2217 R3- R4-
Sum439 Snit219.50
624. 140077 Jørgen Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 2 219.00
R1229 R2209 R3- R4-
Sum438 Snit219.00
625. 146751 Nicolai Zimling Fich Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 218.00
R1218 R2218 R3- R4-
Sum436 Snit218.00
626. 141869 Kurt Olsen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 2 217.00
R1218 R2216 R3- R4-
Sum434 Snit217.00
627. 106903 Nanna Stilhoff Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 2 216.50
R1228 R2205 R3- R4-
Sum433 Snit216.50
628. 144176 Torben Brendstrup Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 3 2 216.50
R1223 R2210 R3- R4-
Sum433 Snit216.50
629. 96591 Flemming Larsen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 2 216.50
R1223 R2210 R3- R4-
Sum433 Snit216.50
630. 146467 Morten Snabe Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 2 216.00
R1226 R2206 R3- R4-
Sum432 Snit216.00
631. 103995 Kenn Sandberg Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 3 2 216.00
R1226 R2206 R3- R4-
Sum432 Snit216.00
632. 145189 Lars Knudsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 215.50
R1224 R2207 R3- R4-
Sum431 Snit215.50
633. 101311 Gert Thorhauge Jensen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 213.00
R1219 R2207 R3- R4-
Sum426 Snit213.00
634. 104543 Erna Jensen Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
2H 3 2 211.50
R1229 R2194 R3- R4-
Sum423 Snit211.50
635. 120379 Brian Højberg Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 2 209.00
R1212 R2206 R3- R4-
Sum418 Snit209.00
636. 115519 Christian Løn Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 208.00
R1215 R2201 R3- R4-
Sum416 Snit208.00
637. 144069 Eskild Espeland Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 2 206.00
R1214 R2198 R3- R4-
Sum412 Snit206.00
638. 71267 Thorkild Jensen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 204.50
R1205 R2204 R3- R4-
Sum409 Snit204.50
639. 146875 Laila Panslev If 1864 Frederikssund Pistol
DGI Nordsjælland
2H 3 2 204.00
R1207 R2201 R3- R4-
Sum408 Snit204.00
640. 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
2H 3 2 202.00
R1210 R2194 R3- R4-
Sum404 Snit202.00
641. 144767 Alexander Frej Kobberdal Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 198.00
R1202 R2194 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
642. 15801 Per J. L. Thalue Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 196.50
R1214 R2179 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
643. 147000 Svend Madsen Kalundborg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 2 194.00
R1214 R2174 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
644. 141651 Steffen Vang Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
2H 3 2 193.50
R1196 R2191 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
645. 147023 Victor Hansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 2 190.00
R1197 R2183 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
646. 145897 Malene Berg Larsen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 188.50
R1197 R2180 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
647. 146160 Lasse Gashøj Wåke Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 3 2 186.00
R1202 R2170 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
648. 39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 2 186.00
R1191 R2181 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
649. 133657 Bo Haulrich Jørgensen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 2 186.00
R1190 R2182 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
650. 37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 2 185.00
R1188 R2182 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
651. 143247 Flemming Elsner KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 184.00
R1186 R2182 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
652. 89975 Per Bjørnholt Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 2 180.50
R1187 R2174 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
653. 143442 Stig Romby Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 2 178.50
R1197 R2160 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
654. 130174