Standardpistol, 15m - Voksen 1-hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 20. oktober 2019 - kl. 06:04
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 105238 Mikkel Ranneberg Års Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 1 6 287.33
R1293 R2290 R3289 R4288
Sum1160 Snit290.00
2. 34981 Jonas Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 1 4 289.25
R1292 R2290 R3288 R4287
Sum1157 Snit289.25
3. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 12 281.58
R1290 R2289 R3287 R4286
Sum1152 Snit288.00
4. 49653 Flemming Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 18 281.78
R1290 R2290 R3286 R4285
Sum1151 Snit287.75
5. 45404 Rene Vogn Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
1H 1 7 285.43
R1289 R2288 R3286 R4286
Sum1149 Snit287.25
6. 33998 Allan Gejl Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 1 6 283.33
R1291 R2284 R3283 R4282
Sum1140 Snit285.00
7. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 1 13 276.85
R1290 R2288 R3281 R4280
Sum1139 Snit284.75
8. 16941 Peter Holmegaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 6 281.17
R1287 R2287 R3282 R4282
Sum1138 Snit284.50
9. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 1 7 281.71
R1291 R2285 R3281 R4280
Sum1137 Snit284.25
10. 39048 Bjarne Fahnøe Helle Skytteforening
DGI Sydvest
1H 1 11 279.45
R1285 R2284 R3284 R4283
Sum1136 Snit284.00
11. 119496 Ole Dejgaard Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 10 277.50
R1285 R2285 R3282 R4279
Sum1131 Snit282.75
12. 50528 Brian Madsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 8 279.75
R1286 R2283 R3281 R4280
Sum1130 Snit282.50
13. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
1H 1 19 275.05
R1285 R2284 R3281 R4280
Sum1130 Snit282.50
14. 28779 Niels Klingenberg Vistisen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 1 5 280.80
R1284 R2283 R3282 R4279
Sum1128 Snit282.00
15. 62420 Carsten Bech-Jensen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
1H 1 10 276.40
R1282 R2282 R3282 R4282
Sum1128 Snit282.00
16. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 5 280.00
R1286 R2286 R3278 R4277
Sum1127 Snit281.75
17. 31309 Keld Jeppesen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 11 278.55
R1284 R2282 R3281 R4280
Sum1127 Snit281.75
18. 65439 Niels Thulin Johansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 1 6 278.50
R1284 R2283 R3282 R4278
Sum1127 Snit281.75
19. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 19 276.05
R1283 R2281 R3281 R4280
Sum1125 Snit281.25
20. 33961 Lars Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 1 5 279.00
R1286 R2282 R3280 R4275
Sum1123 Snit280.75
21. 46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 1 5 279.00
R1285 R2282 R3280 R4275
Sum1122 Snit280.50
22. 61720 Jens Hartwig Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 1 8 277.75
R1283 R2280 R3280 R4279
Sum1122 Snit280.50
23. 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 7 276.71
R1283 R2281 R3280 R4278
Sum1122 Snit280.50
24. 109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
1H 1 19 274.95
R1283 R2280 R3279 R4278
Sum1120 Snit280.00
25. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 12 276.08
R1283 R2279 R3279 R4278
Sum1119 Snit279.75
26. 115517 Gerhard Wirenfeldt Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 20 273.40
R1283 R2280 R3279 R4277
Sum1119 Snit279.75
27. 27557 Thomas N. Jensen Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 1 10 273.80
R1285 R2279 R3278 R4276
Sum1118 Snit279.50
28. 35678 Frans M. Sørensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 4 279.25
R1284 R2280 R3277 R4276
Sum1117 Snit279.25
29. 12377 Tomas Lauridsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 10 271.60
R1282 R2281 R3277 R4275
Sum1115 Snit278.75
30. 15548 Mads Jensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 1 7 276.00
R1282 R2279 R3276 R4276
Sum1113 Snit278.25
31. 90854 Kim Laursen Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
1H 2 14 268.36
R1282 R2279 R3279 R4272
Sum1112 Snit278.00
32. 101390 Peter Nielsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 1 8 274.38
R1279 R2278 R3277 R4277
Sum1111 Snit277.75
33. 134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 1 13 271.69
R1281 R2278 R3276 R4276
Sum1111 Snit277.75
34. 121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 1 11 270.09
R1282 R2277 R3276 R4276
Sum1111 Snit277.75
35. 95683 Morten Andersen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 1 12 269.58
R1284 R2279 R3275 R4273
Sum1111 Snit277.75
36. 60615 Johnny Hvidtfeldt Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 6 275.33
R1280 R2279 R3275 R4275
Sum1109 Snit277.25
37. 55920 Lars Jensen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 1 7 275.14
R1281 R2278 R3277 R4273
Sum1109 Snit277.25
38. 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 1 7 273.14
R1280 R2280 R3275 R4274
Sum1109 Snit277.25
39. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
1H 1 6 272.83
R1287 R2277 R3272 R4272
Sum1108 Snit277.00
40. 122883 Henrik B. Hansen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 23 267.00
R1278 R2278 R3276 R4276
Sum1108 Snit277.00
41. 19707 Jan Dovolil Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 8 272.63
R1280 R2276 R3276 R4275
Sum1107 Snit276.75
42. 51496 Bjarne Hinderup Jensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 12 272.50
R1279 R2276 R3276 R4276
Sum1107 Snit276.75
43. 68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 10 271.20
R1281 R2277 R3275 R4273
Sum1106 Snit276.50
44. 50210 Jan Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 20 268.90
R1279 R2277 R3276 R4274
Sum1106 Snit276.50
45. 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 1 14 270.43
R1281 R2275 R3275 R4274
Sum1105 Snit276.25
46. 47915 Troels Andersen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 4 276.00
R1278 R2278 R3276 R4272
Sum1104 Snit276.00
47. 111693 Allan Lund Nielsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 9 269.11
R1279 R2279 R3274 R4272
Sum1104 Snit276.00
48. 58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 6 268.67
R1280 R2278 R3274 R4272
Sum1104 Snit276.00
49. 29892 Jan Jørgensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 6 274.50
R1278 R2278 R3274 R4273
Sum1103 Snit275.75
50. 17871 Niklas Elmose Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 1 9 271.44
R1278 R2277 R3275 R4273
Sum1103 Snit275.75
51. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 21 265.95
R1281 R2277 R3273 R4272
Sum1103 Snit275.75
52. 103871 Jørgen Pedersen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
1H 2 19 264.63
R1278 R2278 R3275 R4272
Sum1103 Snit275.75
53. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H 1 6 274.67
R1279 R2275 R3275 R4273
Sum1102 Snit275.50
54. 91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 12 267.58
R1279 R2277 R3274 R4272
Sum1102 Snit275.50
55. 89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 12 253.25
R1279 R2279 R3278 R4266
Sum1102 Snit275.50
56. 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 6 274.33
R1278 R2276 R3274 R4273
Sum1101 Snit275.25
57. 25773 Tim Bergfriedt Strange Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H 1 5 274.20
R1280 R2275 R3274 R4272
Sum1101 Snit275.25
58. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 10 269.60
R1282 R2275 R3274 R4270
Sum1101 Snit275.25
59. 99643 Rene Pedersen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 23 269.35
R1280 R2276 R3273 R4272
Sum1101 Snit275.25
60. 20881 Thomas Nør Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
1H 2 8 268.88
R1289 R2273 R3270 R4269
Sum1101 Snit275.25
61. 91721 Carsten Weinreich Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 1 8 271.00
R1277 R2275 R3274 R4273
Sum1099 Snit274.75
62. 85225 Bjarne Jæger Bogense Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 10 268.60
R1280 R2276 R3273 R4270
Sum1099 Snit274.75
63. 123774 Klaus Kristian Bredholt Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 6 270.50
R1283 R2275 R3271 R4267
Sum1096 Snit274.00
64. 35029 Gert Nielsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 1 10 269.20
R1275 R2275 R3273 R4273
Sum1096 Snit274.00
65. 27337 Mogens Berthelsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 8 268.50
R1276 R2276 R3275 R4269
Sum1096 Snit274.00
66. 132373 Michael Højgrav-Huus Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 1 5 272.00
R1282 R2276 R3270 R4267
Sum1095 Snit273.75
67. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 9 266.78
R1276 R2276 R3273 R4269
Sum1094 Snit273.50
68. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 2 10 264.50
R1277 R2276 R3273 R4268
Sum1094 Snit273.50
69. 135723 John Errebo Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 1 4 273.25
R1283 R2279 R3274 R4257
Sum1093 Snit273.25
70. 27669 Jens Martin Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 4 273.00
R1278 R2277 R3276 R4261
Sum1092 Snit273.00
71. 49907 Max Kristensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 4 272.75
R1279 R2275 R3273 R4264
Sum1091 Snit272.75
72. 59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 7 270.29
R1275 R2274 R3273 R4269
Sum1091 Snit272.75
73. 113187 Stuart Stocks Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
1H 2 8 268.75
R1276 R2272 R3272 R4271
Sum1091 Snit272.75
74. 51823 Benny Jensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 19 261.47
R1276 R2274 R3271 R4270
Sum1091 Snit272.75
75. 29893 Jan Mortensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 10 270.60
R1275 R2272 R3272 R4271
Sum1090 Snit272.50
76. 30772 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
1H 2 7 267.86
R1276 R2273 R3271 R4270
Sum1090 Snit272.50
77. 90021 Kresten Hellberg Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
1H 1 4 272.25
R1281 R2274 R3273 R4261
Sum1089 Snit272.25
78. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 15 264.33
R1275 R2272 R3271 R4271
Sum1089 Snit272.25
79. 14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 6 270.50
R1276 R2272 R3271 R4269
Sum1088 Snit272.00
80. 34292 Klaus Engebæk Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 1 6 269.00
R1274 R2272 R3272 R4270
Sum1088 Snit272.00
81. 10982 Erik Balk Mouritsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 6 268.50
R1274 R2274 R3270 R4270
Sum1088 Snit272.00
82. 137167 Jeanett Wickstrøm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
1H 2 12 263.58
R1274 R2274 R3270 R4270
Sum1088 Snit272.00
83. 27502 Poul Hoffmann Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
1H 2 6 267.50
R1279 R2274 R3271 R4262
Sum1086 Snit271.50
84. 121323 Thomas Jessen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 8 267.25
R1277 R2272 R3269 R4268
Sum1086 Snit271.50
85. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 12 266.50
R1276 R2271 R3270 R4269
Sum1086 Snit271.50
86. 16415 Per Hansen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 4 271.25
R1276 R2272 R3270 R4267
Sum1085 Snit271.25
87. 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 6 270.50
R1274 R2271 R3270 R4270
Sum1085 Snit271.25
88. 132408 Johnny Birkelund Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 4 271.00
R1278 R2272 R3272 R4262
Sum1084 Snit271.00
89. 82967 Frederik Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 7 267.86
R1274 R2272 R3270 R4267
Sum1083 Snit270.75
90. 30665 Carl Johnsen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 4 270.50
R1275 R2270 R3269 R4268
Sum1082 Snit270.50
91. 14027 Lars Kjeldgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 4 270.50
R1275 R2273 R3267 R4267
Sum1082 Snit270.50
92. 27060 Knud K. Jensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 4 270.50
R1277 R2273 R3266 R4266
Sum1082 Snit270.50
93. 15633 Eyvind Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 5 267.20
R1275 R2272 R3272 R4263
Sum1082 Snit270.50
94. 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 16 263.50
R1275 R2271 R3268 R4268
Sum1082 Snit270.50
95. 86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 2 7 262.14
R1274 R2272 R3270 R4266
Sum1082 Snit270.50
96. 123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
1H 2 15 261.47
R1272 R2271 R3271 R4268
Sum1082 Snit270.50
97. 27333 Ole Kristensen Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
1H 1 4 270.25
R1272 R2272 R3269 R4268
Sum1081 Snit270.25
98. 122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 2 36 259.94
R1272 R2270 R3270 R4269
Sum1081 Snit270.25
99. 50437 Kent Grantoft Madsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 4 270.00
R1278 R2276 R3267 R4259
Sum1080 Snit270.00
100. 92336 Jesper Helmersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 5 266.80
R1275 R2274 R3268 R4263
Sum1080 Snit270.00
101. 56698 John Sørensen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 5 266.60
R1279 R2274 R3263 R4263
Sum1079 Snit269.75
102. 16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 2 7 265.14
R1279 R2271 R3266 R4263
Sum1079 Snit269.75
103. 59333 John Mathiasen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 5 268.20
R1273 R2272 R3269 R4264
Sum1078 Snit269.50
104. 27601 Niels Lund Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 17 262.94
R1270 R2270 R3269 R4269
Sum1078 Snit269.50
105. 129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 16 258.06
R1273 R2271 R3268 R4266
Sum1078 Snit269.50
106. 14453 Birgitte Bæk Larsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 4 269.25
R1270 R2270 R3269 R4268
Sum1077 Snit269.25
107. 34163 Børge Bladsgård Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
1H 1 4 269.25
R1275 R2270 R3267 R4265
Sum1077 Snit269.25
108. 13122 Kim Nielsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 7 264.86
R1275 R2269 R3268 R4264
Sum1076 Snit269.00
109. 24361 Ketty Thomsen Ebeltoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 2 6 264.50
R1271 R2269 R3268 R4268
Sum1076 Snit269.00
110. 120793 Irina Ustinova Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
1H 2 11 260.09
R1271 R2269 R3268 R4268
Sum1076 Snit269.00
111. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 11 255.55
R1272 R2271 R3271 R4262
Sum1076 Snit269.00
112. 105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 11 261.55
R1273 R2271 R3267 R4264
Sum1075 Snit268.75
113. 55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 5 265.60
R1272 R2271 R3266 R4265
Sum1074 Snit268.50
114. 106653 Niels Hoffmann Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 2 6 263.17
R1272 R2271 R3266 R4265
Sum1074 Snit268.50
115. 30093 Michael Stephensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 13 262.38
R1270 R2269 R3268 R4267
Sum1074 Snit268.50
116. 56907 Lars Jeppesen Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 268.25
R1278 R2268 R3265 R4262
Sum1073 Snit268.25
117. 55982 Jens Peter Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 5 262.20
R1274 R2271 R3267 R4260
Sum1072 Snit268.00
118. 56655 Anthony Facchin Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 5 266.00
R1279 R2267 R3265 R4260
Sum1071 Snit267.75
119. 60744 Morten K. Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 267.50
R1274 R2268 R3266 R4262
Sum1070 Snit267.50
120. 15674 Peer Ovesen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 4 267.25
R1280 R2269 R3265 R4255
Sum1069 Snit267.25
121. 15532 Sven Dahl Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 6 265.50
R1270 R2269 R3266 R4264
Sum1069 Snit267.25
122. 41682 Jens Jørgen Madsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 6 264.67
R1275 R2266 R3264 R4263
Sum1068 Snit267.00
123. 108916 Astrid Jensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 13 259.15
R1273 R2267 R3264 R4264
Sum1068 Snit267.00
124. 37862 Jesper Aggerholm Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 5 265.60
R1272 R2272 R3262 R4261
Sum1067 Snit266.75
125. 15522 Henri Thimm Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 5 264.00
R1272 R2270 R3266 R4259
Sum1067 Snit266.75
126. 17976 Martin Hartz Hagensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 2 7 263.71
R1268 R2268 R3266 R4265
Sum1067 Snit266.75
127. 65060 Per C. Madsen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
1H 2 9 261.22
R1273 R2266 R3264 R4264
Sum1067 Snit266.75
128. 33974 Jens Peter Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 11 260.64
R1273 R2267 R3265 R4262
Sum1067 Snit266.75
129. 35790 Allan Borg Nielsen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 4 266.50
R1277 R2266 R3262 R4261
Sum1066 Snit266.50
130. 54409 Sonny Petersen Nørre Alslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 4 266.25
R1272 R2271 R3265 R4257
Sum1065 Snit266.25
131. 69802 Jens Johannesen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 266.25
R1272 R2271 R3269 R4253
Sum1065 Snit266.25
132. 34285 Lars Erik Petersen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 2 8 261.38
R1273 R2267 R3263 R4262
Sum1065 Snit266.25
133. 32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 4 265.75
R1275 R2268 R3261 R4259
Sum1063 Snit265.75
134. 82446 Aksel Nielsen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
1H 2 4 265.75
R1270 R2268 R3268 R4257
Sum1063 Snit265.75
135. 99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 5 263.00
R1269 R2268 R3263 R4263
Sum1063 Snit265.75
136. 49981 Jan Hansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 8 259.75
R1269 R2269 R3263 R4261
Sum1062 Snit265.50
137. 63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 2 4 265.25
R1277 R2275 R3256 R4253
Sum1061 Snit265.25
138. 89287 Martin Sonne Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 4 265.25
R1276 R2265 R3262 R4258
Sum1061 Snit265.25
139. 126903 Brian Bjergbæk Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 5 263.20
R1273 R2266 R3265 R4257
Sum1061 Snit265.25
140. 81420 Michael Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 2 7 263.00
R1267 R2267 R3264 R4263
Sum1061 Snit265.25
141. 86247 Claus Olsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 5 262.00
R1272 R2272 R3261 R4256
Sum1061 Snit265.25
142. 124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 8 259.63
R1267 R2266 R3265 R4263
Sum1061 Snit265.25
143. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 8 258.63
R1273 R2271 R3261 R4256
Sum1061 Snit265.25
144. 46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 2 7 257.57
R1269 R2266 R3264 R4260
Sum1059 Snit264.75
145. 69413 Lars Rasmussen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 5 262.40
R1272 R2264 R3263 R4259
Sum1058 Snit264.50
146. 41446 Henning Lauridsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 2 8 257.63
R1269 R2263 R3262 R4262
Sum1056 Snit264.00
147. 102243 Jens Bjerre Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 9 256.56
R1269 R2263 R3262 R4262
Sum1056 Snit264.00
148. 46305 Rasmus Milling Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 2 6 261.67
R1268 R2267 R3260 R4260
Sum1055 Snit263.75
149. 24838 Frank Lahn Nielsen Bossow Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 2 6 262.00
R1267 R2263 R3261 R4261
Sum1052 Snit263.00
150. 128980 Robert Bailey Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 2 4 262.50
R1267 R2265 R3264 R4254
Sum1050 Snit262.50
151. 70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
1H 2 5 260.00
R1267 R2264 R3260 R4259
Sum1050 Snit262.50
152. 49975 Bente Sørensen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 7 257.57
R1274 R2260 R3258 R4257
Sum1049 Snit262.25
153. 38223 Martin Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 4 262.00
R1268 R2268 R3258 R4254
Sum1048 Snit262.00
154. 131264 Dan Langkilde Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 5 260.80
R1264 R2262 R3262 R4260
Sum1048 Snit262.00
155. 124269 Klavs Møller Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 6 254.83
R1264 R2263 R3262 R4259
Sum1048 Snit262.00
156. 93771 Kim Lanng Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 261.75
R1268 R2264 R3258 R4257
Sum1047 Snit261.75
157. 108284 Alex Langfred Paarup Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 9 256.89
R1263 R2262 R3262 R4260
Sum1047 Snit261.75
158. 19759 Claus Nielsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 6 257.33
R1271 R2261 R3261 R4252
Sum1045 Snit261.25
159. 132795 Henrik Thomsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 11 251.00
R1265 R2262 R3261 R4257
Sum1045 Snit261.25
160. 116023 Tom Ottosen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 6 258.17
R1263 R2263 R3260 R4258
Sum1044 Snit261.00
161. 134797 Kurt Hyldgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 8 247.13
R1269 R2269 R3254 R4251
Sum1043 Snit260.75
162. 105938 Dan Christiansen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 260.50
R1268 R2263 R3256 R4255
Sum1042 Snit260.50
163. 35195 Kirsten Meldgaard Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 2 7 256.86
R1267 R2260 R3259 R4256
Sum1042 Snit260.50
164. 85067 Karin Christensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 8 254.25
R1263 R2261 R3259 R4259
Sum1042 Snit260.50
165. 109777 Jan Petersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 5 257.80
R1267 R2265 R3257 R4250
Sum1039 Snit259.75
166. 124009 Sarah Fahnøe Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 10 248.10
R1263 R2262 R3258 R4256
Sum1039 Snit259.75
167. 123152 Jesper Ørbæk Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 22 245.86
R1263 R2260 R3260 R4256
Sum1039 Snit259.75
168. 60777 Leif Mikkelsen Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 259.50
R1264 R2263 R3256 R4255
Sum1038 Snit259.50
169. 137430 Ryan Groth Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 5 258.60
R1261 R2261 R3258 R4258
Sum1038 Snit259.50
170. 20863 Ulrich Bo Andersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
1H 2 5 257.40
R1262 R2261 R3261 R4254
Sum1038 Snit259.50
171. 14819 Erik Christensen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 6 256.17
R1264 R2262 R3259 R4253
Sum1038 Snit259.50
172. 18542 Allan Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 2 9 252.00
R1271 R2257 R3255 R4254
Sum1037 Snit259.25
173. 51420 Jens Bøhm Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 4 259.00
R1263 R2262 R3258 R4253
Sum1036 Snit259.00
174. 93505 Helle Christoffersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 11 250.00
R1271 R2258 R3254 R4253
Sum1036 Snit259.00
175. 67662 Henrik Bertram Petersen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 4 258.75
R1264 R2262 R3259 R4250
Sum1035 Snit258.75
176. 112094 Kenneth Mikkelsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
1H 2 6 254.83
R1273 R2256 R3255 R4251
Sum1035 Snit258.75
177. 60703 Rasmus Jensen Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 258.50
R1259 R2259 R3258 R4258
Sum1034 Snit258.50
178. 30036 Peter Jørgensen Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 5 257.00
R1264 R2260 R3257 R4253
Sum1034 Snit258.50
179. 102227 Rune Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 5 256.00
R1263 R2263 R3262 R4246
Sum1034 Snit258.50
180. 68568 Leif B. Rasmussen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
1H 3 11 248.91
R1265 R2257 R3256 R4256
Sum1034 Snit258.50
181. 125381 Henrik Lorentzen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
1H 3 50 243.38
R1260 R2258 R3258 R4258
Sum1034 Snit258.50
182. 56555 Kim Kulle Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 6 256.83
R1260 R2258 R3258 R4257
Sum1033 Snit258.25
183. 43471 Jan Poulsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H 2 7 253.14
R1263 R2262 R3254 R4254
Sum1033 Snit258.25
184. 22405 Mads Riis Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
1H 2 4 258.00
R1274 R2264 R3252 R4242
Sum1032 Snit258.00
185. 134057 Jimmi Jacobsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 5 255.60
R1263 R2261 R3258 R4250
Sum1032 Snit258.00
186. 19650 Kristian Lund Hansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 9 250.22
R1266 R2259 R3255 R4252
Sum1032 Snit258.00
187. 84226 Anders Ravn Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 10 246.40
R1262 R2259 R3258 R4252
Sum1031 Snit257.75
188. 128317 Kennet Rasmussen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 9 252.33
R1260 R2258 R3257 R4255
Sum1030 Snit257.50
189. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 12 246.75
R1262 R2258 R3256 R4254
Sum1030 Snit257.50
190. 121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 257.25
R1261 R2260 R3259 R4249
Sum1029 Snit257.25
191. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 4 257.25
R1262 R2259 R3257 R4251
Sum1029 Snit257.25
192. 111448 Peter Lange Nielsen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 4 257.00
R1265 R2256 R3255 R4252
Sum1028 Snit257.00
193. 121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 11 252.64
R1259 R2259 R3255 R4254
Sum1027 Snit256.75
194. 68505 Carl Otto H. Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 2 5 252.60
R1263 R2259 R3258 R4247
Sum1027 Snit256.75
195. 34304 Jørgen Nielsen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 2 5 255.00
R1261 R2260 R3254 R4251
Sum1026 Snit256.50
196. 61921 Bo Jacobsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 3 7 248.71
R1263 R2258 R3258 R4247
Sum1026 Snit256.50
197. 36133 Steffen Troldtoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 4 256.25
R1264 R2260 R3258 R4243
Sum1025 Snit256.25
198. 64070 Peter L. Nielsen IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
1H 2 4 256.00
R1259 R2257 R3254 R4254
Sum1024 Snit256.00
199. 54712 Per W. Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 6 251.17
R1270 R2260 R3249 R4245
Sum1024 Snit256.00
200. 114010 Torben Espø IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
1H 3 8 250.50
R1258 R2256 R3255 R4255
Sum1024 Snit256.00
201. 132796 Per Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 11 246.73
R1259 R2256 R3255 R4254
Sum1024 Snit256.00
202. 49280 Leif Frederiksen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 5 244.20
R1268 R2259 R3256 R4241
Sum1024 Snit256.00
203. 126182 Anders Nichum Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
1H 3 9 240.11
R1264 R2263 R3251 R4246
Sum1024 Snit256.00
204. 125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
1H 3 16 248.06
R1260 R2255 R3254 R4254
Sum1023 Snit255.75
205. 60663 Tim Hansen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 255.00
R1263 R2259 R3253 R4245
Sum1020 Snit255.00
206. 114325 Torben Jensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
1H 3 8 247.00
R1260 R2257 R3253 R4250
Sum1020 Snit255.00
207. 37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 4 254.75
R1266 R2260 R3247 R4246
Sum1019 Snit254.75
208. 88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 29 242.41
R1256 R2255 R3254 R4254
Sum1019 Snit254.75
209. 43456 Jørgen Philipsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H 2 6 253.33
R1257 R2255 R3254 R4252
Sum1018 Snit254.50
210. 53043 Simon Løje Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 6 250.00
R1259 R2256 R3253 R4250
Sum1018 Snit254.50
211. 69349 Robert Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 254.25
R1269 R2257 R3246 R4245
Sum1017 Snit254.25
212. 15448 Kenneth Schultz Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 5 245.60
R1258 R2257 R3251 R4249
Sum1015 Snit253.75
213. 12167 Kim Levisen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 5 251.80
R1257 R2255 R3254 R4248
Sum1014 Snit253.50
214. 58214 Alex Petersen Kalundborg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 5 252.60
R1255 R2254 R3252 R4251
Sum1012 Snit253.00
215. 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 8 246.25
R1255 R2255 R3252 R4249
Sum1011 Snit252.75
216. 131315 Kim Rasmussen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 7 245.71
R1261 R2258 R3249 R4243
Sum1011 Snit252.75
217. 117503 Frank Harsanyi Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 8 242.00
R1260 R2251 R3251 R4248
Sum1010 Snit252.50
218. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 20 242.15
R1255 R2252 R3251 R4250
Sum1008 Snit252.00
219. 58179 Ole Hardon Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 5 249.80
R1257 R2257 R3247 R4246
Sum1007 Snit251.75
220. 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H 3 5 246.60
R1265 R2249 R3249 R4244
Sum1007 Snit251.75
221. 95015 Lars Hartmann Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 4 251.50
R1257 R2251 R3249 R4249
Sum1006 Snit251.50
222. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 3 4 251.25
R1257 R2251 R3250 R4247
Sum1005 Snit251.25
223. 113733 Klaus Jakobsen Kalundborg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 5 246.40
R1260 R2253 R3251 R4241
Sum1005 Snit251.25
224. 117818 Per Sørensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 7 246.29
R1254 R2254 R3251 R4246
Sum1005 Snit251.25
225. 61851 Lars Grønlund Ottesen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 3 7 245.57
R1258 R2253 R3247 R4247
Sum1005 Snit251.25
226. 17213 Dan Olsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 9 245.22
R1255 R2252 R3249 R4249
Sum1005 Snit251.25
227. 137105 Morten Overgaard Mønsted Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 5 248.60
R1260 R2260 R3242 R4241
Sum1003 Snit250.75
228. 131196 Flemming Skifte Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 5 249.40
R1258 R2250 R3247 R4247
Sum1002 Snit250.50
229. 112233 Erling Thomsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
1H 3 6 248.50
R1253 R2253 R3249 R4247
Sum1002 Snit250.50
230. 68863 Jan Christiansen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 5 248.60
R1254 R2253 R3248 R4245
Sum1000 Snit250.00
231. 120683 Tobias Hasselby Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 5 247.60
R1258 R2252 R3248 R4242
Sum1000 Snit250.00
232. 110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 3 9 244.00
R1253 R2253 R3249 R4244
Sum999 Snit249.75
233. 126326 Carsten Ræbild Sørensen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 9 241.00
R1265 R2247 R3246 R4241
Sum999 Snit249.75
234. 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 5 248.60
R1254 R2251 R3248 R4245
Sum998 Snit249.50
235. 56074 Christian Vilhelmsen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 5 244.40
R1252 R2251 R3248 R4246
Sum997 Snit249.25
236. 50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 7 243.00
R1250 R2249 R3249 R4249
Sum997 Snit249.25
237. 51584 Palle Rosthøj Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 12 240.92
R1252 R2250 R3248 R4247
Sum997 Snit249.25
238. 39067 Troels Christensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 12 240.58
R1258 R2257 R3241 R4241
Sum997 Snit249.25
239. 14685 Lars Dalsgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 4 248.50
R1260 R2248 R3244 R4242
Sum994 Snit248.50
240. 107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 5 246.60
R1258 R2246 R3244 R4244
Sum992 Snit248.00
241. 44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
1H 3 4 247.00
R1261 R2248 R3243 R4236
Sum988 Snit247.00
242. 90604 Christian Skov Landgreen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 5 240.80
R1265 R2264 R3241 R4218
Sum988 Snit247.00
243. 121187 Steen Sandbæk Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
1H 3 4 246.75
R1268 R2244 R3240 R4235
Sum987 Snit246.75
244. 108052 Morten Alsing Ebeltoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 5 244.40
R1253 R2252 R3245 R4237
Sum987 Snit246.75
245. 30201 Jeppe Bjørn Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 5 244.00
R1265 R2246 R3243 R4233
Sum987 Snit246.75
246. 132143 Markus Steinig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 9 240.78
R1251 R2247 R3246 R4242
Sum986 Snit246.50
247. 57396 Flemming Andersen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 5 242.20
R1258 R2247 R3241 R4238
Sum984 Snit246.00
248. 104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 8 239.88
R1248 R2247 R3245 R4244
Sum984 Snit246.00
249. 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 19 233.58
R1250 R2246 R3244 R4244
Sum984 Snit246.00
250. 132183 Morten M. R. Jensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 3 4 245.75
R1251 R2251 R3241 R4240
Sum983 Snit245.75
251. 98595 Rasmus Haue Heesgaard Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 5 244.60
R1248 R2248 R3246 R4241
Sum983 Snit245.75
252. 53029 Villy Løje Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 7 241.86
R1249 R2245 R3244 R4244
Sum982 Snit245.50
253. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 3 12 230.50
R1254 R2244 R3243 R4241
Sum982 Snit245.50
254. 135431 Kurt Pedersen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 5 243.60
R1251 R2247 R3242 R4241
Sum981 Snit245.25
255. 137966 Isak Wickstrøm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
1H 3 4 244.25
R1251 R2246 R3242 R4238
Sum977 Snit244.25
256. 85608 Henrik Raaskov Madsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 5 239.20
R1250 R2248 R3246 R4232
Sum976 Snit244.00
257. 97268 Dennis Christiansen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 3 7 238.14
R1251 R2244 R3242 R4239
Sum976 Snit244.00
258. 122288 Michael Wahl KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
1H 3 29 228.69
R1254 R2243 R3240 R4239
Sum976 Snit244.00
259. 124178 Palle Holm Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 4 243.75
R1260 R2250 R3235 R4230
Sum975 Snit243.75
260. 23200 Solveig Kjeldsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 4 243.75
R1255 R2241 R3240 R4239
Sum975 Snit243.75
261. 24270 Morten Sepstrup Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 4 243.00
R1251 R2247 R3239 R4235
Sum972 Snit243.00
262. 50011 Søren Møller Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 8 235.38
R1246 R2243 R3242 R4240
Sum971 Snit242.75
263. 39776 Mogens Hansen-Bæck Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 8 235.38
R1250 R2249 R3236 R4234
Sum969 Snit242.25
264. 100968 Claus Davidsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
1H 3 8 228.38
R1258 R2250 R3232 R4228
Sum968 Snit242.00
265. 137524 Niels Erik Storgaard Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
1H 3 8 236.50
R1249 R2243 R3238 R4237
Sum967 Snit241.75
266. 135310 Finn Jensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 4 241.00
R1251 R2245 R3245 R4223
Sum964 Snit241.00
267. 16229 Mikael Bruun Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 3 4 240.75
R1249 R2249 R3235 R4230
Sum963 Snit240.75
268. 130973 Bo Frydkjær Jørgensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
1H 3 13 219.77
R1258 R2239 R3237 R4228
Sum962 Snit240.50
269. 128411 Karl Ejner Rindebæk Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
1H 3 7 220.14
R1267 R2241 R3235 R4218
Sum961 Snit240.25
270. 120655 Ken Dorn Hansen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 5 238.00
R1245 R2239 R3237 R4236
Sum957 Snit239.25
271. 33895 Henning Petersen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 7 230.14
R1243 R2242 R3234 R4232
Sum951 Snit237.75
272. 132746 Søren Elver Hansen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 3 6 228.83
R1245 R2242 R3241 R4223
Sum951 Snit237.75
273. 113272 Thorvald Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 10 227.90
R1240 R2238 R3236 R4235
Sum949 Snit237.25
274. 136975 Tommy Berg Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 7 230.86
R1241 R2239 R3236 R4229
Sum945 Snit236.25
275. 89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
1H 3 15 222.67
R1240 R2238 R3232 R4230
Sum940 Snit235.00
276. 134822 Dennis Funder Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 4 234.75
R1258 R2253 R3219 R4209
Sum939 Snit234.75
277. 108050 Søren Sejersen Ebeltoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 5 232.40
R1246 R2234 R3230 R4227
Sum937 Snit234.25
278. 24356 Lindy Sørensen Ebeltoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 6 231.00
R1240 R2240 R3230 R4226
Sum936 Snit234.00
279. 117626 Henrik Høgh Christiansen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
1H 3 13 218.08
R1238 R2235 R3229 R4228
Sum930 Snit232.50
280. 86212 Jørgen Uldal Hansen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 3 7 224.14
R1238 R2233 R3229 R4228
Sum928 Snit232.00
281. 104227 Peter Madsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 4 231.25
R1242 R2237 R3229 R4217
Sum925 Snit231.25
282. 91282 Brian Grand Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 4 230.50
R1244 R2236 R3231 R4211
Sum922 Snit230.50
283. 137525 Casper Raun Storgaard Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
1H 3 6 216.17
R1260 R2241 R3212 R4204
Sum917 Snit229.25
284. 129262 Jesper Greve Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 7 221.00
R1236 R2231 R3223 R4220
Sum910 Snit227.50
285. 62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 6 223.17
R1240 R2230 R3223 R4216
Sum909 Snit227.25
286. 64570 Toke Kjeldsen Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
1H 3 4 227.00
R1241 R2230 R3219 R4218
Sum908 Snit227.00
287. 52669 Anette Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 4 224.50
R1242 R2226 R3215 R4215
Sum898 Snit224.50
288. 128543 Ida Marie Pindstofte Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 8 213.75
R1228 R2226 R3222 R4222
Sum898 Snit224.50
289. 52518 Per Hübsmann Hansen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 4 224.00
R1238 R2228 R3217 R4213
Sum896 Snit224.00
290. 21124 Jørgen Nøhr Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
1H 3 5 219.40
R1233 R2227 R3218 R4218
Sum896 Snit224.00
291. 44067 Anders E. Poulsen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H 3 6 204.67
R1234 R2222 R3218 R4209
Sum883 Snit220.75
292. 84322 Jesper Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 5 215.40
R1224 R2222 R3220 R4214
Sum880 Snit220.00
293. 134154 Martin Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 6 214.17
R1241 R2214 R3213 R4211
Sum879 Snit219.75
294. 116609 Peter Leon Hansen Blovstrød Pistolskytteforening
DGI Nordsjælland
1H 3 6 209.67
R1228 R2225 R3217 R4206
Sum876 Snit219.00
295. 118790 Mads Strange Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H 3 5 210.60
R1232 R2229 R3219 R4190
Sum870 Snit217.50
296. 124866 Tim Olsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 5 210.60
R1233 R2223 R3208 R4203
Sum867 Snit216.75
297. 16559 Per Henrik Jensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 3 4 216.00
R1236 R2219 R3209 R4200
Sum864 Snit216.00
298. 128945 Claus Lyngsø Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 5 208.80
R1220 R2220 R3218 R4203
Sum861 Snit215.25
299. 31097 Lars Vinkler Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 3 282.67
R1287 R2283 R3278 R4-
Sum848 Snit282.67
300. 45123 Klaus Elian Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 1 3 274.67
R1277 R2274 R3273 R4-
Sum824 Snit274.67
301. 113296 Hans Jørgen Ankergren Kalundborg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 5 202.60
R1218 R2209 R3197 R4196
Sum820 Snit205.00
302. 60148 Kurt Themsen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 3 272.00
R1277 R2273 R3266 R4-
Sum816 Snit272.00
303. 32335 Kristoffer Nedergaard Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 3 271.33
R1282 R2270 R3262 R4-
Sum814 Snit271.33
304. 45312 Peder Bendix Didriksen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 1 3 271.00
R1272 R2271 R3270 R4-
Sum813 Snit271.00
305. 15062 Thomas Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 3 271.00
R1276 R2270 R3267 R4-
Sum813 Snit271.00
306. 113422 Helge Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 1 3 270.00
R1272 R2270 R3268 R4-
Sum810 Snit270.00
307. 32474 John Madsen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
1H 3 6 195.33
R1209 R2203 R3202 R4195
Sum809 Snit202.25
308. 48111 Ketil D Carstensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 1 3 269.33
R1273 R2269 R3266 R4-
Sum808 Snit269.33
309. 53425 Jens Chr. Been Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 1 3 269.00
R1285 R2267 R3255 R4-
Sum807 Snit269.00
310. 80796 Pia Eghøj Villemoes Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 2 3 268.00
R1273 R2267 R3264 R4-
Sum804 Snit268.00
311. 57359 Johnny Ole Larsen Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 3 267.00
R1276 R2270 R3255 R4-
Sum801 Snit267.00
312. 133049 Frantz Glantz-jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 3 4 200.25
R1218 R2214 R3191 R4178
Sum801 Snit200.25
313. 135338 Abraham Gaaei Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 4 199.00
R1213 R2202 R3193 R4188
Sum796 Snit199.00
314. 134758 Svajunas Lekstutis Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 2 3 264.00
R1271 R2267 R3254 R4-
Sum792 Snit264.00
315. 51664 Lars Mengel Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 3 263.67
R1268 R2262 R3261 R4-
Sum791 Snit263.67
316. 78400 Daniel Olsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 6 191.17
R1203 R2201 R3192 R4192
Sum788 Snit197.00
317. 67401 Steen H Jensen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 4 195.75
R1209 R2206 R3206 R4162
Sum783 Snit195.75
318. 122103 Henrik Sjang Davidsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 2 3 260.67
R1267 R2262 R3253 R4-
Sum782 Snit260.67
319. 34970 Karen Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 2 3 259.00
R1269 R2261 R3247 R4-
Sum777 Snit259.00
320. 26583 Jørgen Jensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 2 3 257.67
R1261 R2261 R3251 R4-
Sum773 Snit257.67
321. 24359 Klaus Møller Ebeltoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 2 3 257.33
R1262 R2258 R3252 R4-
Sum772 Snit257.33
322. 10551 Jan Elgaard Sørensen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 3 256.67
R1261 R2255 R3254 R4-
Sum770 Snit256.67
323. 137913 Søren Pedersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 4 192.25
R1201 R2195 R3188 R4185
Sum769 Snit192.25
324. 64496 Hans-Henrik Ellekær Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
1H 2 3 256.00
R1267 R2257 R3244 R4-
Sum768 Snit256.00
325. 117817 Simone Vang Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 8 183.13
R1196 R2196 R3192 R4184
Sum768 Snit192.00
326. 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 3 254.67
R1260 R2252 R3252 R4-
Sum764 Snit254.67
327. 41349 Sanne Nørlund Ravn Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 3 253.67
R1258 R2253 R3250 R4-
Sum761 Snit253.67
328. 109885 Palle Steen Christiansen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 3 253.33
R1256 R2252 R3252 R4-
Sum760 Snit253.33
329. 128195 Memis Batak Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 3 251.67
R1258 R2251 R3246 R4-
Sum755 Snit251.67
330. 51847 Allan F. Deleuran Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 3 251.67
R1264 R2250 R3241 R4-
Sum755 Snit251.67
331. 49399 Benni Hofmann Hansen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 3 251.67
R1269 R2257 R3229 R4-
Sum755 Snit251.67
332. 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 3 251.00
R1254 R2250 R3249 R4-
Sum753 Snit251.00
333. 34327 Heino Madsen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 3 3 250.67
R1254 R2250 R3248 R4-
Sum752 Snit250.67
334. 52090 Søren Olsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 3 3 249.67
R1261 R2246 R3242 R4-
Sum749 Snit249.67
335. 136325 Stig Bieling Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
1H 3 3 249.67
R1262 R2250 R3237 R4-
Sum749 Snit249.67
336. 17165 Hans Held Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 3 3 249.00
R1257 R2247 R3243 R4-
Sum747 Snit249.00
337. 113298 Kim Hansen Kalundborg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 5 178.40
R1205 R2198 R3179 R4164
Sum746 Snit186.50
338. 133359 Peter Lindequist Madsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 3 3 248.00
R1258 R2254 R3232 R4-
Sum744 Snit248.00
339. 125021 Kasper Leth Jensen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 3 3 247.67
R1253 R2246 R3244 R4-
Sum743 Snit247.67
340. 17166 Hanne Toft Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 3 3 245.33
R1255 R2244 R3237 R4-
Sum736 Snit245.33
341. 64808 Erik w. Andersen Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
1H 3 3 244.67
R1254 R2240 R3240 R4-
Sum734 Snit244.67
342. 106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
1H 3 5 176.60
R1224 R2189 R3167 R4152
Sum732 Snit183.00
343. 57098 Carsten Pedersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 3 242.67
R1249 R2243 R3236 R4-
Sum728 Snit242.67
344. 65596 Claus Juul Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 3 3 240.67
R1264 R2242 R3216 R4-
Sum722 Snit240.67
345. 27810 Poul Højgaard Jensen Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
1H 3 3 240.67
R1248 R2239 R3235 R4-
Sum722 Snit240.67
346. 33731 Martin Møller Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 3 3 237.33
R1247 R2233 R3232 R4-
Sum712 Snit237.33
347. 17072 Kenneth Sand Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 3 236.67
R1247 R2245 R3218 R4-
Sum710 Snit236.67
348. 72165 Thomas Kempe Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 3 234.33
R1243 R2238 R3222 R4-
Sum703 Snit234.33
349. 34286 Lars Chr. Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 3 3 234.00
R1247 R2234 R3221 R4-
Sum702 Snit234.00
350. 115611 Johnny Gosch Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 3 232.00
R1240 R2239 R3217 R4-
Sum696 Snit232.00
351. 70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
1H 3 3 230.67
R1241 R2240 R3211 R4-
Sum692 Snit230.67
352. 105767 Christian Dalgaard Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
1H 3 3 229.00
R1243 R2231 R3213 R4-
Sum687 Snit229.00
353. 137912 Sebastian Ougter Olsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 4 170.50
R1191 R2178 R3176 R4137
Sum682 Snit170.50
354. 118456 Christina Lager Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 3 226.33
R1238 R2221 R3220 R4-
Sum679 Snit226.33
355. 127098 Nicky Falkenberg Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 3 226.33
R1236 R2228 R3215 R4-
Sum679 Snit226.33
356. 80587 Mathias Lyngsø Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 3 222.33
R1234 R2228 R3205 R4-
Sum667 Snit222.33
357. 137435 Henning Larsen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
1H 3 3 221.00
R1241 R2218 R3204 R4-
Sum663 Snit221.00
358. 115209 Martin Carlsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 3 220.33
R1226 R2220 R3215 R4-
Sum661 Snit220.33
359. 93099 Jens Otto Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 3 216.33
R1224 R2221 R3204 R4-
Sum649 Snit216.33
360. 53257 Allan H Sørensen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 3 210.67
R1218 R2212 R3202 R4-
Sum632 Snit210.67
361. 91018 Mikal Johnson Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 3 210.33
R1218 R2214 R3199 R4-
Sum631 Snit210.33
362. 107185 Per Jørgensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H 3 3 203.67
R1213 R2206 R3192 R4-
Sum611 Snit203.67
363. 135061 Helene Maria Hansen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 4 149.75
R1163 R2157 R3157 R4122
Sum599 Snit149.75
364. 67452 Per H Jensen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 3 192.00
R1200 R2196 R3180 R4-
Sum576 Snit192.00
365. 135060 Mikael Jensen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 3 188.67
R1205 R2203 R3158 R4-
Sum566 Snit188.67
366. 100794 Michelle Leth Wehage Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 2 281.50
R1282 R2281 R3- R4-
Sum563 Snit281.50
367. 31855 Thomas Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 1 2 278.00
R1283 R2273 R3- R4-
Sum556 Snit278.00
368. 54713 Per Christensen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 1 2 277.50
R1281 R2274 R3- R4-
Sum555 Snit277.50
369. 132166 Gert Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 3 184.33
R1188 R2183 R3182 R4-
Sum553 Snit184.33
370. 48179 Jan Pedersen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 2 275.50
R1278 R2273 R3- R4-
Sum551 Snit275.50
371. 100020 Ricky Winther Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 1 2 275.50
R1277 R2274 R3- R4-
Sum551 Snit275.50
372. 60946 Jens Håkonsson Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
1H 1 2 275.00
R1276 R2274 R3- R4-
Sum550 Snit275.00
373. 14306 Lars Dyrskjøt Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 2 274.00
R1275 R2273 R3- R4-
Sum548 Snit274.00
374. 57192 Lars Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 2 274.00
R1274 R2274 R3- R4-
Sum548 Snit274.00
375. 92839 Kasper Ladegaard Nielsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
1H 1 2 274.00
R1274 R2274 R3- R4-
Sum548 Snit274.00
376. 29967 Thomas Kjelddal Jensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 1 2 273.50
R1284 R2263 R3- R4-
Sum547 Snit273.50
377. 61527 Jannik Jørgensen Nexø Skytteforening
DGI Bornholm
1H 1 2 273.00
R1274 R2272 R3- R4-
Sum546 Snit273.00
378. 16953 Patrick Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 1 2 272.00
R1272 R2272 R3- R4-
Sum544 Snit272.00
379. 57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 2 271.50
R1275 R2268 R3- R4-
Sum543 Snit271.50
380. 111721 Joachim Juhl Jensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
1H 1 2 270.50
R1273 R2268 R3- R4-
Sum541 Snit270.50
381. 125293 Elon Drejer Olesen Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
1H 1 2 270.00
R1271 R2269 R3- R4-
Sum540 Snit270.00
382. 34774 Leif Frank Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 1 2 269.00
R1272 R2266 R3- R4-
Sum538 Snit269.00
383. 104673 Lars Fahlén Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 3 3 179.33
R1197 R2177 R3164 R4-
Sum538 Snit179.33
384. 125780 Robert Bondo-Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 2 268.50
R1274 R2263 R3- R4-
Sum537 Snit268.50
385. 70284 Claus Nørby Madsen Frederiksberg Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
1H 2 2 268.00
R1268 R2268 R3- R4-
Sum536 Snit268.00
386. 101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 2 2 267.50
R1268 R2267 R3- R4-
Sum535 Snit267.50
387. 46449 Mikkel Eriksen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
1H 2 2 267.50
R1274 R2261 R3- R4-
Sum535 Snit267.50
388. 58177 Ole Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 2 266.50
R1275 R2258 R3- R4-
Sum533 Snit266.50
389. 12731 Torben B. Schmidt St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 2 2 263.50
R1264 R2263 R3- R4-
Sum527 Snit263.50
390. 61446 Per Steen Jensen Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
1H 2 2 263.00
R1268 R2258 R3- R4-
Sum526 Snit263.00
391. 101806 Therese Pulawska Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 2 2 263.00
R1268 R2258 R3- R4-
Sum526 Snit263.00
392. 103840 Henrik Lerfeldt Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 2 263.00
R1265 R2261 R3- R4-
Sum526 Snit263.00
393. 29389 Erik Nørgaard Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 2 261.50
R1269 R2254 R3- R4-
Sum523 Snit261.50
394. 98769 Max Emil Perl Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
1H 2 2 260.50
R1267 R2254 R3- R4-
Sum521 Snit260.50
395. 36345 Bent Illum Hansen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 2 259.00
R1261 R2257 R3- R4-
Sum518 Snit259.00
396. 127470 Torben Brandt Pedersen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 2 259.00
R1271 R2247 R3- R4-
Sum518 Snit259.00
397. 103912 Malou E. M. Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 2 258.50
R1266 R2251 R3- R4-
Sum517 Snit258.50
398. 119793 Frederik Hannibal Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 2 2 256.00
R1258 R2254 R3- R4-
Sum512 Snit256.00
399. 90306 Annette Winther RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 2 2 256.00
R1264 R2248 R3- R4-
Sum512 Snit256.00
400. 51579 Peter Lund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 2 256.00
R1263 R2249 R3- R4-
Sum512 Snit256.00
401. 79799 Alexander Khaliléev Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 2 2 255.50
R1256 R2255 R3- R4-
Sum511 Snit255.50
402. 48830 Nicki V Hansen Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 2 254.00
R1263 R2245 R3- R4-
Sum508 Snit254.00
403. 56844 Flemming Jaszczak Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 2 254.00
R1254 R2254 R3- R4-
Sum508 Snit254.00
404. 50570 Michael Rasmussen Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 2 252.50
R1256 R2249 R3- R4-
Sum505 Snit252.50
405. 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
1H 3 2 251.00
R1252 R2250 R3- R4-
Sum502 Snit251.00
406. 70312 René R. Hansen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 251.00
R1252 R2250 R3- R4-
Sum502 Snit251.00
407. 44812 Hanne Kathrine Petersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
1H 3 2 250.50
R1251 R2250 R3- R4-
Sum501 Snit250.50
408. 126289 Mike Lyons Nielsen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 250.50
R1254 R2247 R3- R4-
Sum501 Snit250.50
409. 56752 Michael Holmen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 2 250.50
R1252 R2249 R3- R4-
Sum501 Snit250.50
410. 62166 Steen Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
1H 3 2 250.00
R1259 R2241 R3- R4-
Sum500 Snit250.00
411. 128298 Felix van Bergen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 249.00
R1255 R2243 R3- R4-
Sum498 Snit249.00
412. 88612 Peter Stampe Jansen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 2 248.00
R1257 R2239 R3- R4-
Sum496 Snit248.00
413. 100624 Henrik Diedrich Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 3 2 248.00
R1249 R2247 R3- R4-
Sum496 Snit248.00
414. 123426 Kristian Fischer Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
1H 3 2 246.50
R1249 R2244 R3- R4-
Sum493 Snit246.50
415. 22284 Per Lorentzen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 2 246.00
R1249 R2243 R3- R4-
Sum492 Snit246.00
416. 137206 Thommas Knudsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 246.00
R1258 R2234 R3- R4-
Sum492 Snit246.00
417. 69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 245.00
R1249 R2241 R3- R4-
Sum490 Snit245.00
418. 69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 245.00
R1245 R2245 R3- R4-
Sum490 Snit245.00
419. 55123 Preben Villadsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 2 245.00
R1248 R2242 R3- R4-
Sum490 Snit245.00
420. 48668 Jan Jønsson Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 244.50
R1251 R2238 R3- R4-
Sum489 Snit244.50
421. 127226 Steen Engberg Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 243.50
R1246 R2241 R3- R4-
Sum487 Snit243.50
422. 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 242.50
R1250 R2235 R3- R4-
Sum485 Snit242.50
423. 129777 Mathias Linde Ranch Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 2 242.50
R1257 R2228 R3- R4-
Sum485 Snit242.50
424. 46484 John Storm Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 242.00
R1250 R2234 R3- R4-
Sum484 Snit242.00
425. 134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 241.50
R1249 R2234 R3- R4-
Sum483 Snit241.50
426. 128407 Pia Farre Nielsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 239.00
R1246 R2232 R3- R4-
Sum478 Snit239.00
427. 46007 Henrik Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 239.00
R1241 R2237 R3- R4-
Sum478 Snit239.00
428. 109883 Brian Eskildsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 239.00
R1245 R2233 R3- R4-
Sum478 Snit239.00
429. 51493 Boye Karlsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 238.50
R1239 R2238 R3- R4-
Sum477 Snit238.50
430. 99571 Niels Kristian Bertelsen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
1H 3 2 238.00
R1242 R2234 R3- R4-
Sum476 Snit238.00
431. 135842 Pablo Antonio Castillo Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 237.00
R1245 R2229 R3- R4-
Sum474 Snit237.00
432. 137119 Michael Wulff Larsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 235.00
R1239 R2231 R3- R4-
Sum470 Snit235.00
433. 99179 Ib Ejgil Pedersen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 2 234.50
R1238 R2231 R3- R4-
Sum469 Snit234.50
434. 136809 Claus Skytt Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 3 2 234.50
R1249 R2220 R3- R4-
Sum469 Snit234.50
435. 139005 Søren Kjær Rasmussen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 2 234.00
R1238 R2230 R3- R4-
Sum468 Snit234.00
436. 52509 Richard Belin Paarup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 233.50
R1236 R2231 R3- R4-
Sum467 Snit233.50
437. 120373 Carsten Sølvberg Ishøj Skytteforening 17. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 233.50
R1236 R2231 R3- R4-
Sum467 Snit233.50
438. 71372 Christian Egeskov Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 229.50
R1235 R2224 R3- R4-
Sum459 Snit229.50
439. 132079 John Christensen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
1H 3 2 229.00
R1238 R2220 R3- R4-
Sum458 Snit229.00
440. 134081 Srikanth Ankam Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 228.00
R1236 R2220 R3- R4-
Sum456 Snit228.00
441. 109606 Steffen Balslev IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
1H 3 2 225.50
R1235 R2216 R3- R4-
Sum451 Snit225.50
442. 130597 Jan Ballegaard Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 224.50
R1230 R2219 R3- R4-
Sum449 Snit224.50
443. 127373 Lau Danielsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 224.00
R1229 R2219 R3- R4-
Sum448 Snit224.00
444. 104723 Tom Jensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 223.00
R1224 R2222 R3- R4-
Sum446 Snit223.00
445. 21331 Bendt Lykke Andersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
1H 3 2 223.00
R1232 R2214 R3- R4-
Sum446 Snit223.00
446. 131721 Morten Farre Nielsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 222.00
R1226 R2218 R3- R4-
Sum444 Snit222.00
447. 56004 Jakob Armand Skytte Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 220.50
R1224 R2217 R3- R4-
Sum441 Snit220.50
448. 126768 Dorte Krabbe Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 2 216.00
R1234 R2198 R3- R4-
Sum432 Snit216.00
449. 15517 Richardt Larsen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 2 215.00
R1217 R2213 R3- R4-
Sum430 Snit215.00
450. 129759 Torben Linde Mikaelsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 2 209.50
R1214 R2205 R3- R4-
Sum419 Snit209.50
451. 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 206.50
R1210 R2203 R3- R4-
Sum413 Snit206.50
452. 54874 Jens Møller Nørre Alslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 2 206.50
R1217 R2196 R3- R4-
Sum413 Snit206.50
453. 117053 Allan Hoppe Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 2 205.50
R1209 R2202 R3- R4-
Sum411 Snit205.50
454. 129529 Stig Nebbelunde Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 205.00
R1219 R2191 R3- R4-
Sum410 Snit205.00
455. 34351 Brian Venø Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 3 2 198.00
R1216 R2180 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
456. 95129 Raymond Azzopardi Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 3 2 194.50
R1199 R2190 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
457. 116184 Jonas Bach Meldgaard IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
1H 3 2 190.50
R1212 R2169 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
458. 137656 Hans Henrik Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 189.00
R1197 R2181 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
459. 138122 Karl Daniel Karlsson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 186.00
R1190 R2182 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
460. 106101 Martin Nielsen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 2 174.00
R1184 R2164 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
461. 133976 Christina Høyer Christensen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 173.50
R1177 R2170 R3- R4-
Sum347 Snit173.50
462. 70180 Johnny Dejan Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 165.50
R1200 R2131 R3- R4-
Sum331 Snit165.50
463. 118453 Flemming Graasten Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
1H 3 2 165.50
R1189 R2142 R3- R4-
Sum331 Snit165.50
464. 14147 Thomas Bøgh Johansen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
1H 1 1 281.00
R1281 R2- R3- R4-
Sum281 Snit281.00
465. 14272 Majbritt Pedersen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
1H 1 1 277.00
R1277 R2- R3- R4-
Sum277 Snit277.00
466. 16504 Erik Mark St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 1 1 276.00
R1276 R2- R3- R4-
Sum276 Snit276.00
467. 65847 Jakob Keis Hansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
1H 1 1 274.00
R1274 R2- R3- R4-
Sum274 Snit274.00
468. 10602 Bo Bæk Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 1 274.00
R1274 R2- R3- R4-
Sum274 Snit274.00
469. 70174 Karsten Dahl Idrætsforeningen Radiometer
DGI Storkøbenhavn
1H 1 1 273.00
R1273 R2- R3- R4-
Sum273 Snit273.00
470. 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 1 272.00
R1272 R2- R3- R4-
Sum272 Snit272.00
471. 36146 Poul Erik Olesen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 1 1 271.00
R1271 R2- R3- R4-
Sum271 Snit271.00
472. 70659 Kasper Hald Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 1 1 270.00
R1270 R2- R3- R4-
Sum270 Snit270.00
473. 111237 Mikkel Ryland Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
474. 14592 Nina Hylkjær Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 2 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
475. 96674 Dennis Hansen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 2 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
476. 58422 Casper With Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
477. 110998 Lars Bentzen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 2 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
478. 120767 Uffe Møller Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
479. 26278 Fatih Ibrahim Eroglu Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 2 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
480. 91439 Henrik Koustrup Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
1H 2 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
481. 101226 Jim W.N. Thestbjerg Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
482. 135308 Martin Leander Vesthael Bomb Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 2 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
483. 21620 Michael Skot Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
1H 2 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
484. 136492 Kim Larsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 2 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
485. 15719 Jens Dalsgaard Hansen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
486. 135253 Mads Ifversen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 131.00
R1141 R2121 R3- R4-
Sum262 Snit131.00
487. 39688 Torben Kristensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 2 1 261.00
R1261 R2- R3- R4-
Sum261 Snit261.00
488. 39716 Bent Pedersen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 2 1 260.00
R1260 R2- R3- R4-
Sum260 Snit260.00
489. 112660 Jan Hilfling Dahlslund St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 2 1 258.00
R1258 R2- R3- R4-
Sum258 Snit258.00
490. 135955 Nicklas Pagh Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
1H 2 1 258.00
R1258 R2- R3- R4-
Sum258 Snit258.00
491. 47012 LARS KRUMHOLT Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
1H 2 1 256.00
R1256 R2- R3- R4-
Sum256 Snit256.00
492. 40339 Henning Brinch Hansen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 2 1 256.00
R1256 R2- R3- R4-
Sum256 Snit256.00
493. 37271 Tonny Hjortborg Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 1 255.00
R1255 R2- R3- R4-
Sum255 Snit255.00
494. 82737 Anja Kruse Christensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 1 255.00
R1255 R2- R3- R4-
Sum255 Snit255.00
495. 24627 Rene Sørensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H 2 1 255.00
R1255 R2- R3- R4-
Sum255 Snit255.00
496. 50054 Poul Erik Rasmussen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 1 254.00
R1254 R2- R3- R4-
Sum254 Snit254.00
497. 50309 Andreas Kristensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 1 254.00
R1254 R2- R3- R4-
Sum254 Snit254.00
498. 57742 Jim Nielsen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 1 254.00
R1254 R2- R3- R4-
Sum254 Snit254.00
499. 75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 1 254.00
R1254 R2- R3- R4-
Sum254 Snit254.00
500. 102083 Jørgen Bøgh Jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 2 1 253.00
R1253 R2- R3- R4-
Sum253 Snit253.00
501. 25549 John Schwartz Nielsen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
1H 2 1 253.00
R1253 R2- R3- R4-
Sum253 Snit253.00
502. 26237 Mehmet Eroglu Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 2 1 252.00
R1252 R2- R3- R4-
Sum252 Snit252.00
503. 108784 Fang Yang Loo Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 1 251.00
R1251 R2- R3- R4-
Sum251 Snit251.00
504. 124652 Marlene Sommer Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 3 1 251.00
R1251 R2- R3- R4-
Sum251 Snit251.00
505. 16532 Benny Sørensen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 3 1 250.00
R1250 R2- R3- R4-
Sum250 Snit250.00
506. 49869 Claus Bisgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 249.00
R1249 R2- R3- R4-
Sum249 Snit249.00
507. 116454 Lucas Gaml Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 1 248.00
R1248 R2- R3- R4-
Sum248 Snit248.00
508. 132358 Claus Henrik Sonn Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 1 247.00
R1247 R2- R3- R4-
Sum247 Snit247.00
509. 34650 Jan Jensen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
1H 3 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
510. 119238 Jacob Koch Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
1H 3 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
511. 131266 Jan Thingbo Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
1H 3 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
512. 87042 Johnny Lundstrøm Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 3 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
513. 137747 Dennis Nielsen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
1H 3 1 243.00
R1243 R2- R3- R4-
Sum243 Snit243.00
514. 14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
1H 3 1 243.00
R1243 R2- R3- R4-
Sum243 Snit243.00
515. 91443 Niels L. Poulsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 3 1 243.00
R1243 R2- R3- R4-
Sum243 Snit243.00
516. 128319 Jesper Skals Andersen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 1 243.00
R1243 R2- R3- R4-
Sum243 Snit243.00
517. 87732 Thomas Dyregaard Ravnen
DGI Nordsjælland
1H 3 1 242.00
R1242 R2- R3- R4-
Sum242 Snit242.00
518. 11094 Lars Peter Høgh Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 1 242.00
R1242 R2- R3- R4-
Sum242 Snit242.00
519. 126839 Lars Bay Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 3 1 241.00
R1241 R2- R3- R4-
Sum241 Snit241.00
520. 112498 Flemming Jul Nielsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 1 240.00
R1240 R2- R3- R4-
Sum240 Snit240.00
521. 134210 Anders Christensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 1 239.00
R1239 R2- R3- R4-
Sum239 Snit239.00
522. 37536 Dennis Jensen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 1 239.00
R1239 R2- R3- R4-
Sum239 Snit239.00
523. 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 1 239.00
R1239 R2- R3- R4-
Sum239 Snit239.00
524. 16281 Thomas Clausen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 3 1 238.00
R1238 R2- R3- R4-
Sum238 Snit238.00
525. 128207 Thomas Persson Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 1 238.00
R1238 R2- R3- R4-
Sum238 Snit238.00
526. 132376 Mikkel S. B. Schulz Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 1 237.00
R1237 R2- R3- R4-
Sum237 Snit237.00
527. 13078 Torben Bak Skørping Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 1 236.00
R1236 R2- R3- R4-
Sum236 Snit236.00
528. 119900 Jozsef Vamosi Idrætsforeningen Radiometer
DGI Storkøbenhavn
1H 3 1 236.00
R1236 R2- R3- R4-
Sum236 Snit236.00
529. 137660 Martin Christensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 1 236.00
R1236 R2- R3- R4-
Sum236 Snit236.00
530. 43377 Peter Hjorth Skov Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 3 1 236.00
R1236 R2- R3- R4-
Sum236 Snit236.00
531. 127730 Dan Geertsen Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
1H 3 1 234.00
R1234 R2- R3- R4-
Sum234 Snit234.00
532. 115500 Dion Tranekær Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
1H 3 1 232.00
R1232 R2- R3- R4-
Sum232 Snit232.00
533. 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 1 232.00
R1232 R2- R3- R4-
Sum232 Snit232.00
534. 106322 Nicolai Dradrach Olesen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 3 1 232.00
R1232 R2- R3- R4-
Sum232 Snit232.00
535. 88511 Christian Rising Laursen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 3 1 229.00
R1229 R2- R3- R4-
Sum229 Snit229.00
536. 30043 Peder Bertelsen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 1 228.00
R1228 R2- R3- R4-
Sum228 Snit228.00
537. 115006 Preben Christensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 3 1 228.00
R1228 R2- R3- R4-
Sum228 Snit228.00
538. 51364 Martin Køstner Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 228.00
R1228 R2- R3- R4-
Sum228 Snit228.00
539. 120351 Kirsten Højsgård Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 3 1 227.00
R1227 R2- R3- R4-
Sum227 Snit227.00
540. 137869 Jesper Iversen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 1 225.00
R1225 R2- R3- R4-
Sum225 Snit225.00
541. 119498 Simon Dejgaard Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 1 224.00
R1224 R2- R3- R4-
Sum224 Snit224.00
542. 121442 Ib Madsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 221.00
R1221 R2- R3- R4-
Sum221 Snit221.00
543. 135433 Gassan Sabeh Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 1 221.00
R1221 R2- R3- R4-
Sum221 Snit221.00
544. 37854 Johnni Friis Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 1 220.00
R1220 R2- R3- R4-
Sum220 Snit220.00
545. 109887 Jannick Tino Pedersen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 220.00
R1220 R2- R3- R4-
Sum220 Snit220.00
546. 96716 Poul-Erik Kristensen Postens Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 1 219.00
R1219 R2- R3- R4-
Sum219 Snit219.00
547. 136883 Freddy Højbjerg Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 1 218.00
R1218 R2- R3- R4-
Sum218 Snit218.00
548. 129700 Simon Lorenzen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H 3 1 218.00
R1218 R2- R3- R4-
Sum218 Snit218.00
549. 137872 Uffe Sværke Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 1 215.00
R1215 R2- R3- R4-
Sum215 Snit215.00
550. 67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 1 214.00
R1214 R2- R3- R4-
Sum214 Snit214.00
551. 136794 Carsten Cat Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 1 212.00
R1212 R2- R3- R4-
Sum212 Snit212.00
552. 92897 Kjeld Nielsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 1 212.00
R1212 R2- R3- R4-
Sum212 Snit212.00
553. 105838 Rune Hammer Storm-Korsvig Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 1 211.00
R1211 R2- R3- R4-
Sum211 Snit211.00
554. 69290 Benny Munk Idrætsforeningen Radiometer
DGI Storkøbenhavn
1H 3 1 210.00
R1210 R2- R3- R4-
Sum210 Snit210.00
555. 125841 Dennis Ebbe Virenfeld Jespersen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
1H 3 1 210.00
R1210 R2- R3- R4-
Sum210 Snit210.00
556. 104422 Daniel Nielsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 209.00
R1209 R2- R3- R4-
Sum209 Snit209.00
557. 88491 Brian Schmidt St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 3 1 208.00
R1208 R2- R3- R4-
Sum208 Snit208.00
558. 136049 Tommy Christensen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
1H 3 1 207.00
R1207 R2- R3- R4-
Sum207 Snit207.00
559. 137319 Klaus Rønnebro Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
1H 3 1 206.00
R1206 R2- R3- R4-
Sum206 Snit206.00
560. 133870 Anders Broeng Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
1H 3 1 202.00
R1202 R2- R3- R4-
Sum202 Snit202.00
561. 139108 Mike Martin Christensen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
562. 134061 Paul Bolvinkel Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 99.00
R1107 R291 R3- R4-
Sum198 Snit99.00
563. 135440 Mikkel S. Madsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
564. 135703 Henrik Pedersen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 3 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
565. 69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 1 159.00
R1159 R2- R3- R4-
Sum159 Snit159.00
566. 125608 Søren Hansen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 3 1 156.00
R1156 R2- R3- R4-
Sum156 Snit156.00
567. 134060 Thom Jepsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 67.00
R168 R266 R3- R4-
Sum134 Snit67.00
568. 131314 Freia Christophersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 1 127.00
R1127 R2- R3- R4-
Sum127 Snit127.00
569. 112362 Kim Denkel Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 1 127.00
R1127 R2- R3- R4-
Sum127 Snit127.00

Til toppen