Standardpistol, 15m - 1-Hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 04. april 2020 - kl. 06:03
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 34981 Jonas Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 1 8 285.25
R1293 R2287 R3286 R4286
Sum1152 Snit288.00
2. 105238 Mikkel Ranneberg Års Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 1 6 286.50
R1291 R2287 R3287 R4286
Sum1151 Snit287.75
3. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 7 282.71
R1286 R2286 R3285 R4285
Sum1142 Snit285.50
4. 31309 Keld Jeppesen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 12 280.42
R1285 R2285 R3284 R4284
Sum1138 Snit284.50
5. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 8 281.00
R1286 R2285 R3283 R4283
Sum1137 Snit284.25
6. 49653 Flemming Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 12 279.75
R1286 R2285 R3283 R4283
Sum1137 Snit284.25
7. 16941 Peter Holmegaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 5 283.40
R1285 R2285 R3284 R4282
Sum1136 Snit284.00
8. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 1 19 273.42
R1284 R2284 R3283 R4282
Sum1133 Snit283.25
9. 50528 Brian Madsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 9 280.22
R1287 R2283 R3282 R4280
Sum1132 Snit283.00
10. 60615 Johnny Hvidtfeldt Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 6 279.17
R1286 R2284 R3282 R4280
Sum1132 Snit283.00
11. 33998 Allan Gejl Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 1 5 282.20
R1287 R2282 R3281 R4281
Sum1131 Snit282.75
12. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 1 4 282.25
R1286 R2282 R3281 R4280
Sum1129 Snit282.25
13. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
1H 1 17 275.00
R1285 R2282 R3281 R4281
Sum1129 Snit282.25
14. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 20 272.35
R1286 R2281 R3281 R4280
Sum1128 Snit282.00
15. 55920 Lars Jensen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 1 10 277.90
R1284 R2282 R3281 R4280
Sum1127 Snit281.75
16. 65439 Niels Thulin Johansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 1 7 278.43
R1288 R2281 R3281 R4276
Sum1126 Snit281.50
17. 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 7 278.43
R1282 R2281 R3281 R4281
Sum1125 Snit281.25
18. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H 1 8 275.63
R1286 R2284 R3280 R4274
Sum1124 Snit281.00
19. 61720 Jens Hartwig Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 1 7 278.71
R1284 R2281 R3280 R4278
Sum1123 Snit280.75
20. 62420 Carsten Bech-Jensen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
1H 1 10 275.70
R1283 R2281 R3280 R4279
Sum1123 Snit280.75
21. 109163 René Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
1H 1 20 270.65
R1283 R2281 R3280 R4279
Sum1123 Snit280.75
22. 115517 Gerhard Wirenfeldt Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 13 275.77
R1282 R2282 R3280 R4278
Sum1122 Snit280.50
23. 99643 Rene Pedersen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 20 270.80
R1287 R2282 R3277 R4276
Sum1122 Snit280.50
24. 58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 5 279.20
R1282 R2281 R3279 R4279
Sum1121 Snit280.25
25. 111693 Allan Lund Nielsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 7 275.00
R1283 R2281 R3280 R4276
Sum1120 Snit280.00
26. 119496 Ole Dejgaard Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 15 274.00
R1281 R2281 R3279 R4279
Sum1120 Snit280.00
27. 29892 Jan Jørgensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 7 277.14
R1284 R2278 R3278 R4277
Sum1117 Snit279.25
28. 51496 Bjarne Hinderup Jensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 8 276.00
R1281 R2281 R3280 R4274
Sum1116 Snit279.00
29. 12377 Tomas Lauridsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 7 274.43
R1282 R2279 R3279 R4275
Sum1115 Snit278.75
30. 14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 6 276.00
R1281 R2281 R3276 R4276
Sum1114 Snit278.50
31. 113422 Helge Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 1 8 275.13
R1279 R2279 R3279 R4277
Sum1114 Snit278.50
32. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 9 275.22
R1282 R2277 R3277 R4277
Sum1113 Snit278.25
33. 68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 9 273.78
R1280 R2279 R3279 R4274
Sum1112 Snit278.00
34. 91439 Henrik Koustrup Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
1H 1 10 272.80
R1284 R2278 R3275 R4275
Sum1112 Snit278.00
35. 25773 Tim Bergfriedt Strange Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H 1 4 277.75
R1281 R2279 R3276 R4275
Sum1111 Snit277.75
36. 29893 Jan Mortensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 12 270.17
R1287 R2276 R3275 R4273
Sum1111 Snit277.75
37. 17871 Niklas Elmose Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 1 8 273.63
R1280 R2279 R3276 R4275
Sum1110 Snit277.50
38. 50437 Kent Grantoft Madsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 14 270.79
R1280 R2280 R3275 R4275
Sum1110 Snit277.50
39. 85225 Bjarne Jæger Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 14 270.29
R1281 R2280 R3276 R4273
Sum1110 Snit277.50
40. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 1 13 268.92
R1281 R2280 R3275 R4274
Sum1110 Snit277.50
41. 15674 Peer Ovesen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 1 4 277.25
R1283 R2277 R3275 R4274
Sum1109 Snit277.25
42. 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 1 8 270.63
R1279 R2278 R3278 R4273
Sum1108 Snit277.00
43. 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 1 8 271.63
R1278 R2278 R3276 R4275
Sum1107 Snit276.75
44. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 1 20 266.85
R1279 R2277 R3276 R4275
Sum1107 Snit276.75
45. 39048 Bjarne Fahnøe Helle Skytteforening
DGI Sydvest
1H 1 5 274.60
R1285 R2284 R3270 R4267
Sum1106 Snit276.50
46. 65847 Jakob Keis Hansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
1H 1 7 270.57
R1279 R2277 R3275 R4275
Sum1106 Snit276.50
47. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 14 269.36
R1280 R2279 R3275 R4272
Sum1106 Snit276.50
48. 30093 Michael Stephensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 15 267.67
R1280 R2278 R3276 R4272
Sum1106 Snit276.50
49. 14027 Lars Kjeldgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 4 276.25
R1280 R2275 R3275 R4275
Sum1105 Snit276.25
50. 121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 1 8 272.25
R1280 R2277 R3275 R4273
Sum1105 Snit276.25
51. 20881 Thomas Nør Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
1H 2 7 272.14
R1283 R2276 R3273 R4272
Sum1104 Snit276.00
52. 31855 Thomas Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 1 4 275.75
R1279 R2276 R3275 R4273
Sum1103 Snit275.75
53. 19707 Jan Dovolil Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 8 271.75
R1279 R2277 R3274 R4273
Sum1103 Snit275.75
54. 121323 Thomas Jessen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 5 273.20
R1283 R2275 R3273 R4271
Sum1102 Snit275.50
55. 15548 Mads Jensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 1 5 274.40
R1278 R2277 R3274 R4272
Sum1101 Snit275.25
56. 66403 Einar Jart Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
1H 1 7 273.71
R1278 R2276 R3274 R4273
Sum1101 Snit275.25
57. 37862 Jesper Aggerholm Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 11 267.82
R1279 R2276 R3273 R4273
Sum1101 Snit275.25
58. 134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 1 4 275.00
R1279 R2277 R3277 R4267
Sum1100 Snit275.00
59. 103871 Jørgen Pedersen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
1H 2 15 265.47
R1281 R2277 R3273 R4269
Sum1100 Snit275.00
60. 29559 Kim Frandsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
1H 2 8 270.13
R1277 R2276 R3273 R4273
Sum1099 Snit274.75
61. 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 4 273.75
R1283 R2276 R3270 R4266
Sum1095 Snit273.75
62. 11061 Mikkel Jepsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 1 4 273.75
R1279 R2279 R3276 R4261
Sum1095 Snit273.75
63. 10439 Søren Kogsbøll Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 4 273.75
R1277 R2274 R3272 R4272
Sum1095 Snit273.75
64. 30665 Carl Johnsen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 6 271.33
R1278 R2274 R3272 R4271
Sum1095 Snit273.75
65. 91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 8 270.13
R1280 R2273 R3272 R4270
Sum1095 Snit273.75
66. 98769 Max Emil Perl Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
1H 1 5 271.20
R1275 R2274 R3274 R4271
Sum1094 Snit273.50
67. 105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 12 265.67
R1279 R2272 R3272 R4271
Sum1094 Snit273.50
68. 95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
1H 1 11 261.73
R1276 R2276 R3274 R4268
Sum1094 Snit273.50
69. 59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 5 271.20
R1277 R2274 R3272 R4270
Sum1093 Snit273.25
70. 108784 Fang Yang Loo Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 2 5 272.40
R1277 R2272 R3272 R4271
Sum1092 Snit273.00
71. 58177 Ole Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 6 270.33
R1276 R2274 R3272 R4270
Sum1092 Snit273.00
72. 130021 Anders Peter Egeskov Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
1H 2 5 270.20
R1285 R2282 R3264 R4261
Sum1092 Snit273.00
73. 35029 Gert Nielsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 1 8 269.00
R1277 R2274 R3271 R4270
Sum1092 Snit273.00
74. 106653 Niels Hoffmann Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 2 4 272.75
R1275 R2274 R3272 R4270
Sum1091 Snit272.75
75. 101390 Peter Nielsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 1 4 272.50
R1281 R2271 R3271 R4267
Sum1090 Snit272.50
76. 51823 Benny Jensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 11 263.36
R1275 R2273 R3270 R4270
Sum1088 Snit272.00
77. 122883 Henrik B. Hansen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 16 267.44
R1273 R2272 R3271 R4271
Sum1087 Snit271.75
78. 108916 Astrid Jensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 7 266.14
R1276 R2271 R3270 R4270
Sum1087 Snit271.75
79. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
1H 1 7 267.71
R1278 R2272 R3268 R4268
Sum1086 Snit271.50
80. 27601 Niels Lund Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 16 261.88
R1276 R2270 R3269 R4269
Sum1084 Snit271.00
81. 90854 Kim Laursen Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
1H 2 6 268.67
R1273 R2272 R3270 R4268
Sum1083 Snit270.75
82. 14453 Birgitte Bæk Larsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 4 270.25
R1274 R2271 R3270 R4266
Sum1081 Snit270.25
83. 34163 Børge Bladsgård Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
1H 1 6 269.17
R1275 R2269 R3269 R4268
Sum1081 Snit270.25
84. 63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 2 8 264.75
R1272 R2271 R3270 R4268
Sum1081 Snit270.25
85. 46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 2 8 263.63
R1271 R2271 R3269 R4269
Sum1080 Snit270.00
86. 50210 Jan Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 10 265.00
R1272 R2271 R3269 R4267
Sum1079 Snit269.75
87. 56907 Lars Jeppesen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 269.50
R1273 R2271 R3269 R4265
Sum1078 Snit269.50
88. 82967 Frederik Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 9 264.22
R1275 R2269 R3267 R4266
Sum1077 Snit269.25
89. 55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 9 262.67
R1275 R2268 R3268 R4266
Sum1077 Snit269.25
90. 33974 Jens Peter Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 1 12 262.17
R1272 R2271 R3269 R4265
Sum1077 Snit269.25
91. 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 15 259.93
R1278 R2267 R3266 R4266
Sum1077 Snit269.25
92. 94995 Rahlf Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 6 267.33
R1272 R2269 R3268 R4267
Sum1076 Snit269.00
93. 70312 René R. Hansen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 2 5 267.20
R1278 R2278 R3260 R4260
Sum1076 Snit269.00
94. 132795 Henrik Thomsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 9 261.67
R1274 R2270 R3266 R4266
Sum1076 Snit269.00
95. 132796 Per Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 10 260.90
R1271 R2270 R3269 R4266
Sum1076 Snit269.00
96. 126903 Brian Bjergbæk Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 4 268.75
R1274 R2270 R3267 R4264
Sum1075 Snit268.75
97. 15633 Eyvind Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 4 268.50
R1271 R2270 R3270 R4263
Sum1074 Snit268.50
98. 60703 Rasmus Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 5 267.60
R1272 R2270 R3267 R4265
Sum1074 Snit268.50
99. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 11 264.27
R1271 R2268 R3268 R4267
Sum1074 Snit268.50
100. 55982 Jens Peter Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 6 265.17
R1270 R2269 R3268 R4266
Sum1073 Snit268.25
101. 129559 Thomas Bro Falkenberg Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 2 7 264.86
R1271 R2270 R3267 R4265
Sum1073 Snit268.25
102. 36133 Steffen Troldtoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 7 260.43
R1275 R2268 R3265 R4265
Sum1073 Snit268.25
103. 122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 2 28 257.21
R1272 R2269 R3267 R4265
Sum1073 Snit268.25
104. 16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 2 4 268.00
R1271 R2270 R3266 R4265
Sum1072 Snit268.00
105. 120793 Irina Ustinova Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
1H 2 11 261.27
R1273 R2269 R3266 R4264
Sum1072 Snit268.00
106. 104419 Per Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 2 6 264.83
R1270 R2267 R3267 R4267
Sum1071 Snit267.75
107. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 8 264.38
R1271 R2268 R3266 R4266
Sum1071 Snit267.75
108. 34292 Klaus Engebæk Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 1 4 267.50
R1278 R2270 R3267 R4255
Sum1070 Snit267.50
109. 111448 Peter Lange Nielsen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 4 267.50
R1272 R2271 R3266 R4261
Sum1070 Snit267.50
110. 32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 6 265.33
R1273 R2266 R3266 R4265
Sum1070 Snit267.50
111. 123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
1H 2 13 260.23
R1271 R2268 R3267 R4264
Sum1070 Snit267.50
112. 13122 Kim Nielsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 10 259.90
R1271 R2269 R3265 R4265
Sum1070 Snit267.50
113. 86247 Claus Olsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 16 258.69
R1270 R2267 R3267 R4266
Sum1070 Snit267.50
114. 112094 Kenneth Mikkelsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
1H 2 13 255.77
R1274 R2269 R3265 R4261
Sum1069 Snit267.25
115. 111994 Tommy Borring-Møller Køge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 5 266.20
R1270 R2268 R3267 R4263
Sum1068 Snit267.00
116. 41682 Jens Jørgen Madsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 6 262.33
R1273 R2272 R3268 R4255
Sum1068 Snit267.00
117. 59333 John Mathiasen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 266.50
R1270 R2270 R3265 R4261
Sum1066 Snit266.50
118. 56361 Kent Vincent Andersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 1 5 262.60
R1273 R2271 R3265 R4257
Sum1066 Snit266.50
119. 102243 Jens Bjerre Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 11 256.36
R1268 R2267 R3266 R4265
Sum1066 Snit266.50
120. 49602 Karsten E. Hollesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 4 266.25
R1268 R2268 R3265 R4264
Sum1065 Snit266.25
121. 116023 Tom Ottosen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 7 262.29
R1268 R2267 R3266 R4262
Sum1063 Snit265.75
122. 41446 Henning Lauridsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 2 9 259.56
R1268 R2266 R3265 R4264
Sum1063 Snit265.75
123. 84226 Anders Ravn Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 9 253.11
R1277 R2268 R3261 R4257
Sum1063 Snit265.75
124. 132408 Johnny Birkelund Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 5 263.60
R1271 R2265 R3265 R4261
Sum1062 Snit265.50
125. 20863 Ulrich Bo Andersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
1H 2 6 261.17
R1271 R2267 R3262 R4262
Sum1062 Snit265.50
126. 53043 Simon Løje Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 7 253.86
R1275 R2266 R3262 R4258
Sum1061 Snit265.25
127. 10982 Erik Balk Mouritsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 7 258.43
R1273 R2265 R3264 R4257
Sum1059 Snit264.75
128. 131315 Kim Rasmussen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 9 254.11
R1268 R2266 R3265 R4260
Sum1059 Snit264.75
129. 49975 Bente Sørensen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 6 260.33
R1267 R2266 R3262 R4262
Sum1057 Snit264.25
130. 43471 Jan Poulsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H 2 7 260.00
R1265 R2265 R3263 R4263
Sum1056 Snit264.00
131. 35195 Kirsten Meldgaard Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 2 10 258.80
R1266 R2264 R3263 R4263
Sum1056 Snit264.00
132. 19759 Claus Nielsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 6 260.17
R1270 R2262 R3262 R4261
Sum1055 Snit263.75
133. 65060 Per C. Madsen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
1H 2 10 256.40
R1267 R2266 R3265 R4257
Sum1055 Snit263.75
134. 115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 5 262.00
R1269 R2265 R3260 R4260
Sum1054 Snit263.50
135. 81420 Michael Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 2 8 259.00
R1267 R2263 R3263 R4260
Sum1053 Snit263.25
136. 64070 Peter L. Nielsen IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
1H 2 7 254.57
R1267 R2266 R3261 R4259
Sum1053 Snit263.25
137. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 8 256.38
R1268 R2266 R3260 R4257
Sum1051 Snit262.75
138. 70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
1H 2 19 252.42
R1264 R2263 R3263 R4261
Sum1051 Snit262.75
139. 27060 Knud K. Jensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 4 262.50
R1272 R2264 R3260 R4254
Sum1050 Snit262.50
140. 10551 Jan Elgaard Sørensen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 5 260.60
R1269 R2263 R3262 R4256
Sum1050 Snit262.50
141. 56000 Jan Jensen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 6 256.00
R1269 R2261 R3260 R4260
Sum1050 Snit262.50
142. 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 10 252.40
R1268 R2262 R3261 R4259
Sum1050 Snit262.50
143. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 2 9 250.22
R1273 R2262 R3261 R4253
Sum1049 Snit262.25
144. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 2 11 248.18
R1268 R2263 R3261 R4257
Sum1049 Snit262.25
145. 93771 Kim Lanng Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 261.75
R1268 R2264 R3258 R4257
Sum1047 Snit261.75
146. 30772 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
1H 2 6 255.83
R1271 R2262 R3261 R4253
Sum1047 Snit261.75
147. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 5 259.80
R1264 R2261 R3261 R4259
Sum1045 Snit261.25
148. 125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
1H 2 17 248.94
R1269 R2260 R3257 R4257
Sum1043 Snit260.75
149. 124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 6 256.67
R1263 R2262 R3259 R4258
Sum1042 Snit260.50
150. 100968 Claus Davidsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
1H 2 10 246.40
R1271 R2261 R3259 R4251
Sum1042 Snit260.50
151. 60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 5 258.80
R1270 R2259 R3258 R4254
Sum1041 Snit260.25
152. 139981 Jack Andersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 8 252.50
R1266 R2262 R3259 R4254
Sum1041 Snit260.25
153. 85067 Karin Christensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 5 258.80
R1270 R2257 R3257 R4256
Sum1040 Snit260.00
154. 131196 Flemming Skifte Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 7 255.57
R1265 R2261 R3258 R4255
Sum1039 Snit259.75
155. 114010 Torben Espø IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
1H 2 7 254.00
R1266 R2263 R3263 R4247
Sum1039 Snit259.75
156. 128317 Kennet Rasmussen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 6 254.00
R1270 R2269 R3253 R4247
Sum1039 Snit259.75
157. 67662 Henrik Bertram Petersen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 4 259.50
R1273 R2257 R3256 R4252
Sum1038 Snit259.50
158. 56698 John Sørensen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 4 259.25
R1267 R2258 R3256 R4256
Sum1037 Snit259.25
159. 27333 Ole Kristensen Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
1H 1 5 257.40
R1264 R2262 R3261 R4250
Sum1037 Snit259.25
160. 12167 Kim Levisen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 6 256.50
R1267 R2261 R3256 R4253
Sum1037 Snit259.25
161. 140490 Nies Chr. Pedersen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 4 259.00
R1267 R2262 R3256 R4251
Sum1036 Snit259.00
162. 24361 Ketty Thomsen Ebeltoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 2 6 254.50
R1265 R2264 R3255 R4252
Sum1036 Snit259.00
163. 129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 11 243.36
R1262 R2261 R3259 R4254
Sum1036 Snit259.00
164. 88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 15 248.93
R1261 R2261 R3257 R4256
Sum1035 Snit258.75
165. 108284 Alex Langfred Paarup Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 8 248.88
R1265 R2261 R3259 R4250
Sum1035 Snit258.75
166. 49399 Benni Hofmann Hansen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 4 258.50
R1262 R2260 R3259 R4253
Sum1034 Snit258.50
167. 95015 Lars Hartmann Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 2 6 254.83
R1263 R2257 R3257 R4257
Sum1034 Snit258.50
168. 69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 5 253.80
R1270 R2264 R3251 R4249
Sum1034 Snit258.50
169. 24838 Frank Lahn Nielsen Bossow Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 2 6 252.67
R1270 R2258 R3253 R4253
Sum1034 Snit258.50
170. 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 4 258.25
R1264 R2257 R3257 R4255
Sum1033 Snit258.25
171. 68505 Carl Otto H. Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 2 4 257.75
R1265 R2262 R3257 R4247
Sum1031 Snit257.75
172. 115347 Morten Grønkjær Jensen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 4 257.50
R1264 R2262 R3259 R4245
Sum1030 Snit257.50
173. 60663 Tim Hansen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 5 255.40
R1261 R2260 R3255 R4254
Sum1030 Snit257.50
174. 19321 Niels Peter Bro Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 7 254.57
R1274 R2252 R3252 R4252
Sum1030 Snit257.50
175. 56921 Tom Pedersen Køge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 5 256.40
R1259 R2257 R3257 R4256
Sum1029 Snit257.25
176. 49981 Jan Hansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 4 256.75
R1260 R2258 R3255 R4254
Sum1027 Snit256.75
177. 132746 Søren Elver Hansen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 2 13 246.85
R1259 R2259 R3257 R4251
Sum1026 Snit256.50
178. 56555 Kim Kulle Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 4 256.25
R1267 R2262 R3252 R4244
Sum1025 Snit256.25
179. 68568 Leif B. Rasmussen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
1H 3 10 249.80
R1258 R2258 R3255 R4254
Sum1025 Snit256.25
180. 140431 Alex Bækgaard Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
1H 3 4 256.00
R1273 R2253 R3249 R4249
Sum1024 Snit256.00
181. 137105 Morten Overgaard Mønsted Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 4 255.75
R1271 R2258 R3252 R4242
Sum1023 Snit255.75
182. 113733 Klaus Jakobsen Kalundborg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 5 254.40
R1263 R2255 R3255 R4250
Sum1023 Snit255.75
183. 46484 John Storm Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 6 251.50
R1260 R2260 R3252 R4251
Sum1023 Snit255.75
184. 86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 2 4 255.50
R1263 R2258 R3257 R4244
Sum1022 Snit255.50
185. 58214 Alex Petersen Kalundborg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 5 253.80
R1261 R2255 R3255 R4250
Sum1021 Snit255.25
186. 57396 Flemming Andersen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 5 252.40
R1261 R2259 R3251 R4250
Sum1021 Snit255.25
187. 17072 Kenneth Sand Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 12 242.83
R1260 R2260 R3252 R4249
Sum1021 Snit255.25
188. 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 4 255.00
R1264 R2261 R3248 R4247
Sum1020 Snit255.00
189. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 23 235.96
R1265 R2253 R3252 R4250
Sum1020 Snit255.00
190. 69349 Robert Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 254.75
R1263 R2258 R3252 R4246
Sum1019 Snit254.75
191. 17166 Hanne Toft Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 3 5 252.80
R1257 R2256 R3254 R4252
Sum1019 Snit254.75
192. 43456 Jørgen Philipsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H 2 5 252.60
R1262 R2256 R3253 R4248
Sum1019 Snit254.75
193. 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 5 252.20
R1267 R2254 R3254 R4244
Sum1019 Snit254.75
194. 58179 Ole Hardon Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 7 248.29
R1261 R2254 R3253 R4251
Sum1019 Snit254.75
195. 102083 Jørgen Bøgh Jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 2 4 254.50
R1259 R2256 R3254 R4249
Sum1018 Snit254.50
196. 70871 Alexandru Rares Datcu Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 6 250.00
R1257 R2255 R3253 R4253
Sum1018 Snit254.50
197. 109606 Steffen Balslev IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
1H 3 7 245.00
R1264 R2258 R3250 R4246
Sum1018 Snit254.50
198. 89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 9 249.33
R1258 R2256 R3251 R4251
Sum1016 Snit254.00
199. 112233 Erling Thomsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
1H 3 10 244.30
R1259 R2256 R3255 R4246
Sum1016 Snit254.00
200. 61851 Lars Grønlund Ottesen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 3 7 249.86
R1256 R2256 R3255 R4248
Sum1015 Snit253.75
201. 120655 Ken Dorn Hansen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 7 246.86
R1257 R2256 R3251 R4251
Sum1015 Snit253.75
202. 39067 Troels Christensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 16 243.44
R1257 R2256 R3251 R4251
Sum1015 Snit253.75
203. 34285 Lars Erik Petersen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 2 4 253.50
R1267 R2254 R3252 R4241
Sum1014 Snit253.50
204. 121187 Steen Sandbæk Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
1H 3 10 240.70
R1260 R2257 R3249 R4248
Sum1014 Snit253.50
205. 104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 11 246.64
R1255 R2254 R3252 R4252
Sum1013 Snit253.25
206. 125381 Henrik Lorentzen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
1H 3 9 222.67
R1254 R2254 R3254 R4251
Sum1013 Snit253.25
207. 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H 3 5 250.00
R1266 R2251 R3249 R4246
Sum1012 Snit253.00
208. 123426 Kristian Fischer Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
1H 3 10 248.30
R1255 R2253 R3252 R4251
Sum1011 Snit252.75
209. 98595 Rasmus Haue Heesgaard Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 7 246.71
R1255 R2254 R3254 R4246
Sum1009 Snit252.25
210. 131264 Dan Langkilde Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 6 242.83
R1263 R2258 R3246 R4242
Sum1009 Snit252.25
211. 37536 Dennis Jensen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 9 246.22
R1259 R2249 R3249 R4248
Sum1005 Snit251.25
212. 110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 3 10 243.40
R1254 R2253 R3251 R4247
Sum1005 Snit251.25
213. 79799 Alexander Khaliléev Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 2 7 242.29
R1255 R2253 R3248 R4246
Sum1002 Snit250.50
214. 69802 Jens Johannesen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 250.25
R1260 R2260 R3243 R4238
Sum1001 Snit250.25
215. 117503 Frank Harsanyi Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 5 248.80
R1252 R2249 R3249 R4247
Sum997 Snit249.25
216. 134797 Kurt Hyldgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 6 243.67
R1253 R2249 R3249 R4245
Sum996 Snit249.00
217. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 7 236.86
R1258 R2248 R3246 R4244
Sum996 Snit249.00
218. 114325 Torben Jensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
1H 3 7 244.57
R1256 R2248 R3246 R4245
Sum995 Snit248.75
219. 133117 Henrik Raaberg Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 6 243.50
R1256 R2255 R3245 R4238
Sum994 Snit248.50
220. 123152 Jesper Ørbæk Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 6 243.33
R1260 R2250 R3241 R4241
Sum992 Snit248.00
221. 56740 Peter Bue Westh Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 6 244.83
R1251 R2249 R3246 R4245
Sum991 Snit247.75
222. 23200 Solveig Kjeldsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 6 242.33
R1251 R2250 R3248 R4242
Sum991 Snit247.75
223. 134822 Dennis Funder Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 7 238.00
R1258 R2253 R3240 R4236
Sum987 Snit246.75
224. 90306 Annette Winther RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 2 4 246.50
R1252 R2251 R3244 R4239
Sum986 Snit246.50
225. 138651 Kenneth Skovborg Holmgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 4 246.25
R1259 R2245 R3245 R4236
Sum985 Snit246.25
226. 128945 Claus Lyngsø Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 4 246.00
R1259 R2255 R3235 R4235
Sum984 Snit246.00
227. 137524 Niels Erik Storgaard Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
1H 3 12 231.00
R1254 R2251 R3241 R4238
Sum984 Snit246.00
228. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 5 243.80
R1252 R2249 R3240 R4239
Sum980 Snit245.00
229. 18542 Allan Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 2 8 238.25
R1249 R2246 R3246 R4237
Sum978 Snit244.50
230. 36181 Lennart Tipsmark Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 6 236.33
R1252 R2246 R3246 R4234
Sum978 Snit244.50
231. 50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 4 244.25
R1255 R2244 R3239 R4239
Sum977 Snit244.25
232. 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 4 243.50
R1249 R2244 R3241 R4240
Sum974 Snit243.50
233. 134252 Michael Kurstein Køge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 5 242.60
R1247 R2243 R3242 R4241
Sum973 Snit243.25
234. 111540 Jesper Iversen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 4 242.25
R1252 R2250 R3237 R4230
Sum969 Snit242.25
235. 138979 Poul Hansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 4 241.75
R1249 R2245 R3241 R4232
Sum967 Snit241.75
236. 55872 Michael Enderleit Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 5 238.20
R1258 R2254 R3230 R4225
Sum967 Snit241.75
237. 126326 Carsten Ræbild Sørensen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 7 237.43
R1247 R2245 R3238 R4237
Sum967 Snit241.75
238. 128207 Thomas Persson Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 5 240.20
R1246 R2244 R3238 R4237
Sum965 Snit241.25
239. 17213 Dan Olsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 5 232.00
R1244 R2244 R3242 R4234
Sum964 Snit241.00
240. 111128 Jonas Toby Reik Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 4 240.50
R1248 R2241 R3238 R4235
Sum962 Snit240.50
241. 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 21 227.67
R1244 R2240 R3240 R4238
Sum962 Snit240.50
242. 140616 Joel Nørgaard Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
1H 3 4 239.25
R1248 R2244 R3237 R4228
Sum957 Snit239.25
243. 39776 Mogens Hansen-Bæck Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 7 229.57
R1251 R2238 R3237 R4228
Sum954 Snit238.50
244. 141854 Martin Olsen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
1H 3 4 238.25
R1252 R2250 R3231 R4220
Sum953 Snit238.25
245. 124178 Palle Holm Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 5 233.20
R1245 R2240 R3235 R4233
Sum953 Snit238.25
246. 107915 Kurt Jensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 4 238.00
R1250 R2244 R3231 R4227
Sum952 Snit238.00
247. 120373 Carsten Sølvberg Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 8 234.00
R1241 R2240 R3236 R4235
Sum952 Snit238.00
248. 52518 Per Hübsmann Hansen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 4 237.75
R1252 R2251 R3226 R4222
Sum951 Snit237.75
249. 100967 Frank Clavilla Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
1H 3 6 233.67
R1248 R2237 R3234 R4231
Sum950 Snit237.50
250. 97223 Mads Dallerup Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 7 225.57
R1242 R2241 R3235 R4227
Sum945 Snit236.25
251. 108052 Morten Alsing Ebeltoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 4 236.00
R1251 R2240 R3228 R4225
Sum944 Snit236.00
252. 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 3 4 235.50
R1242 R2239 R3233 R4228
Sum942 Snit235.50
253. 122288 Michael Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
1H 3 10 224.80
R1238 R2238 R3237 R4229
Sum942 Snit235.50
254. 140618 Kim Cay Nilsson Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
1H 3 4 234.75
R1244 R2238 R3237 R4220
Sum939 Snit234.75
255. 53029 Villy Løje Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 6 230.00
R1242 R2240 R3228 R4228
Sum938 Snit234.50
256. 129262 Jesper Greve Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 8 226.00
R1241 R2238 R3231 R4226
Sum936 Snit234.00
257. 50011 Søren Møller Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 4 233.75
R1248 R2229 R3229 R4229
Sum935 Snit233.75
258. 85608 Henrik Raaskov Madsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 6 224.67
R1248 R2242 R3229 R4214
Sum933 Snit233.25
259. 108050 Søren Sejersen Ebeltoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 6 224.50
R1250 R2236 R3233 R4212
Sum931 Snit232.75
260. 141063 Ömer Faruk Demir Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
1H 3 4 232.25
R1241 R2232 R3231 R4225
Sum929 Snit232.25
261. 24356 Lindy Sørensen Ebeltoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 6 229.17
R1237 R2237 R3228 R4226
Sum928 Snit232.00
262. 127908 Kim Holmgaard Pedersen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 5 226.20
R1239 R2235 R3228 R4220
Sum922 Snit230.50
263. 130597 Jan Ballegaard Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 4 230.25
R1242 R2230 R3230 R4219
Sum921 Snit230.25
264. 52669 Anette Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 10 220.30
R1230 R2230 R3228 R4228
Sum916 Snit229.00
265. 117053 Allan Hoppe Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 8 218.13
R1249 R2237 R3216 R4213
Sum915 Snit228.75
266. 141853 Frank VaabenGaard Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
1H 3 4 228.50
R1240 R2227 R3225 R4222
Sum914 Snit228.50
267. 137912 Sebastian Ougter Olsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 5 221.40
R1236 R2235 R3230 R4210
Sum911 Snit227.75
268. 136931 Chengkang Li Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 4 227.50
R1233 R2230 R3229 R4218
Sum910 Snit227.50
269. 21124 Jørgen Nøhr Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
1H 3 6 215.67
R1238 R2229 R3224 R4213
Sum904 Snit226.00
270. 128543 Ida Marie Pindstofte Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 6 217.67
R1243 R2226 R3219 R4215
Sum903 Snit225.75
271. 137525 Casper Raun Storgaard Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
1H 3 7 214.43
R1247 R2221 R3220 R4214
Sum902 Snit225.50
272. 125021 Kasper Leth Jensen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 3 4 225.00
R1239 R2237 R3234 R4190
Sum900 Snit225.00
273. 52219 Tom Madsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
1H 3 5 221.20
R1240 R2225 R3220 R4212
Sum897 Snit224.25
274. 117472 Daniel Karlsson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 9 214.78
R1236 R2226 R3224 R4211
Sum897 Snit224.25
275. 117626 Henrik Høgh Christiansen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
1H 3 11 206.18
R1227 R2223 R3222 R4222
Sum894 Snit223.50
276. 44067 Anders E. Poulsen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H 3 6 211.00
R1225 R2223 R3223 R4222
Sum893 Snit223.25
277. 104723 Tom Jensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
1H 3 6 212.00
R1225 R2223 R3221 R4215
Sum884 Snit221.00
278. 141492 Jackie Krog Bursell Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
1H 3 4 218.75
R1236 R2229 R3206 R4204
Sum875 Snit218.75
279. 84322 Jesper Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 4 216.25
R1224 R2220 R3212 R4209
Sum865 Snit216.25
280. 94024 Finn Dauer Rasmussen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
1H 3 4 215.50
R1234 R2219 R3219 R4190
Sum862 Snit215.50
281. 69290 Benny Munk Idrætsforeningen Radiometer
DGI Storkøbenhavn
1H 3 4 214.00
R1235 R2219 R3204 R4198
Sum856 Snit214.00
282. 106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
1H 3 4 211.75
R1221 R2211 R3208 R4207
Sum847 Snit211.75
283. 28779 Niels Klingenberg Vistisen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 1 3 280.00
R1283 R2280 R3277 R4-
Sum840 Snit280.00
284. 133049 Frantz Glantz-Jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 3 5 203.20
R1227 R2218 R3212 R4183
Sum840 Snit210.00
285. 113296 Hans Jørgen Ankergren Kalundborg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 5 202.60
R1225 R2212 R3206 R4195
Sum838 Snit209.50
286. 86212 Jørgen Uldal Hansen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 3 4 209.25
R1226 R2211 R3202 R4198
Sum837 Snit209.25
287. 118790 Mads Strange Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H 3 4 209.25
R1216 R2211 R3205 R4205
Sum837 Snit209.25
288. 133730 Kristian Nejsum Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 6 195.50
R1228 R2209 R3200 R4199
Sum836 Snit209.00
289. 32639 Heidi Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 1 3 277.33
R1284 R2276 R3272 R4-
Sum832 Snit277.33
290. 106322 Nicolai Dradach Olesen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 3 4 207.50
R1224 R2217 R3206 R4183
Sum830 Snit207.50
291. 62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 8 190.38
R1218 R2206 R3204 R4196
Sum824 Snit206.00
292. 46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 1 3 272.67
R1276 R2272 R3270 R4-
Sum818 Snit272.67
293. 33961 Lars Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 1 3 272.33
R1279 R2275 R3263 R4-
Sum817 Snit272.33
294. 84784 Liselotte Stange Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 4 202.75
R1215 R2210 R3197 R4189
Sum811 Snit202.75
295. 27337 Mogens Berthelsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 3 270.00
R1274 R2270 R3266 R4-
Sum810 Snit270.00
296. 16559 Per Henrik Jensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 3 4 202.00
R1208 R2203 R3199 R4198
Sum808 Snit202.00
297. 120683 Tobias Hasselby Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 2 3 266.33
R1269 R2269 R3261 R4-
Sum799 Snit266.33
298. 133731 Christian B. Knudsen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 6 197.50
R1207 R2198 R3197 R4195
Sum797 Snit199.25
299. 45312 Peder Bendix Didriksen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 1 3 265.00
R1271 R2269 R3255 R4-
Sum795 Snit265.00
300. 67452 Per H Jensen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 5 193.00
R1225 R2191 R3189 R4182
Sum787 Snit196.75
301. 24801 Lars møller Gregersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H 2 3 260.67
R1275 R2258 R3249 R4-
Sum782 Snit260.67
302. 109777 Jan Petersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 3 260.33
R1274 R2271 R3236 R4-
Sum781 Snit260.33
303. 32474 John Madsen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
1H 3 4 195.25
R1225 R2204 R3193 R4159
Sum781 Snit195.25
304. 135061 Helene Maria Hansen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 6 182.17
R1197 R2196 R3196 R4190
Sum779 Snit194.75
305. 91721 Carsten Weinreich Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 1 3 258.67
R1270 R2260 R3246 R4-
Sum776 Snit258.67
306. 38223 Martin Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 3 258.33
R1261 R2258 R3256 R4-
Sum775 Snit258.33
307. 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 3 258.33
R1262 R2261 R3252 R4-
Sum775 Snit258.33
308. 78400 Daniel Olsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 6 188.67
R1198 R2197 R3194 R4186
Sum775 Snit193.75
309. 15751 Allan Christensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 3 258.00
R1263 R2260 R3251 R4-
Sum774 Snit258.00
310. 14819 Erik Christensen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 3 255.67
R1256 R2256 R3255 R4-
Sum767 Snit255.67
311. 139061 Laus Andersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 3 254.67
R1258 R2258 R3248 R4-
Sum764 Snit254.67
312. 34304 Jørgen Nielsen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 2 3 253.33
R1257 R2256 R3247 R4-
Sum760 Snit253.33
313. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 3 253.33
R1270 R2246 R3244 R4-
Sum760 Snit253.33
314. 134057 Jimmi Jacobsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 3 253.00
R1262 R2252 R3245 R4-
Sum759 Snit253.00
315. 115611 Johnny Gosch Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 3 251.67
R1264 R2251 R3240 R4-
Sum755 Snit251.67
316. 113298 Kim Hansen Kalundborg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 5 186.00
R1190 R2189 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
317. 34327 Heino Madsen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 3 3 249.00
R1255 R2250 R3242 R4-
Sum747 Snit249.00
318. 33747 Jonas Grubak Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 3 3 248.00
R1251 R2247 R3246 R4-
Sum744 Snit248.00
319. 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 3 247.67
R1252 R2246 R3245 R4-
Sum743 Snit247.67
320. 64496 Hans-Henrik Ellekær Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
1H 2 3 247.33
R1258 R2242 R3242 R4-
Sum742 Snit247.33
321. 70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
1H 3 3 245.67
R1254 R2243 R3240 R4-
Sum737 Snit245.67
322. 15079 Martin B. Mathiasen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 3 245.67
R1254 R2254 R3229 R4-
Sum737 Snit245.67
323. 52090 Søren Olsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 3 3 244.00
R1246 R2246 R3240 R4-
Sum732 Snit244.00
324. 130181 Max Reichle Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 3 3 243.67
R1255 R2240 R3236 R4-
Sum731 Snit243.67
325. 33731 Martin Møller Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 3 3 242.67
R1259 R2250 R3219 R4-
Sum728 Snit242.67
326. 128411 Karl Ejner Rindebæk Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
1H 3 3 242.33
R1251 R2243 R3233 R4-
Sum727 Snit242.33
327. 71011 Bo Sandø Ebbe Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 3 241.00
R1246 R2246 R3231 R4-
Sum723 Snit241.00
328. 129777 Mathias Linde Ranch Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 3 241.00
R1257 R2238 R3228 R4-
Sum723 Snit241.00
329. 139358 Mike Pedersen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 3 234.67
R1247 R2234 R3223 R4-
Sum704 Snit234.67
330. 138401 Andreas Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 3 234.00
R1244 R2231 R3227 R4-
Sum702 Snit234.00
331. 120351 Kirsten Højsgård Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 3 3 232.67
R1239 R2232 R3227 R4-
Sum698 Snit232.67
332. 10848 Mathias Rasmussen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 3 231.00
R1243 R2229 R3221 R4-
Sum693 Snit231.00
333. 91282 Brian Grand Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 3 229.67
R1236 R2236 R3217 R4-
Sum689 Snit229.67
334. 138986 Martin Kæseler Mortensen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 3 3 228.33
R1232 R2227 R3226 R4-
Sum685 Snit228.33
335. 115209 Martin Carlsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 3 226.67
R1240 R2227 R3213 R4-
Sum680 Snit226.67
336. 50991 Jens Peder Jensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 3 3 226.67
R1238 R2221 R3221 R4-
Sum680 Snit226.67
337. 33895 Henning Petersen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 3 223.67
R1232 R2222 R3217 R4-
Sum671 Snit223.67
338. 132143 Markus Steinig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 3 223.33
R1227 R2225 R3218 R4-
Sum670 Snit223.33
339. 29195 Poul U. Kristensen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 3 223.33
R1235 R2221 R3214 R4-
Sum670 Snit223.33
340. 136794 Carsten Cat Jensen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 3 221.67
R1231 R2222 R3212 R4-
Sum665 Snit221.67
341. 129759 Torben Linde Mikaelsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 3 221.67
R1246 R2214 R3205 R4-
Sum665 Snit221.67
342. 124866 Tim Olsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 3 220.33
R1236 R2217 R3208 R4-
Sum661 Snit220.33
343. 72735 Sigurd Walleen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 3 3 219.00
R1230 R2224 R3203 R4-
Sum657 Snit219.00
344. 95129 Raymond Azzopardi Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 3 3 212.00
R1225 R2223 R3188 R4-
Sum636 Snit212.00
345. 10877 Klaus Andersen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 3 207.00
R1227 R2217 R3177 R4-
Sum621 Snit207.00
346. 34286 Lars Chr. Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 3 3 204.00
R1221 R2204 R3187 R4-
Sum612 Snit204.00
347. 126328 Martin Knudsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 3 198.33
R1213 R2193 R3189 R4-
Sum595 Snit198.33
348. 137815 Christian Bay Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 3 187.00
R1189 R2189 R3183 R4-
Sum561 Snit187.00
349. 100020 Ricky Winther Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 1 2 279.00
R1284 R2274 R3- R4-
Sum558 Snit279.00
350. 95683 Morten Andersen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 1 2 274.50
R1280 R2269 R3- R4-
Sum549 Snit274.50
351. 15062 Thomas Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 2 272.50
R1275 R2270 R3- R4-
Sum545 Snit272.50
352. 80796 Pia Eghøj Villemoes Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 2 2 272.00
R1274 R2270 R3- R4-
Sum544 Snit272.00
353. 134758 Svajunas Lekstutis Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 2 2 272.00
R1280 R2264 R3- R4-
Sum544 Snit272.00
354. 49907 Max Kristensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 2 271.50
R1279 R2264 R3- R4-
Sum543 Snit271.50
355. 35790 Allan Borg Nielsen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 2 271.00
R1278 R2264 R3- R4-
Sum542 Snit271.00
356. 92839 Kasper Ladegaard Nielsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
1H 1 2 270.50
R1278 R2263 R3- R4-
Sum541 Snit270.50
357. 59398 Ulrik Saxhøj Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 270.00
R1273 R2267 R3- R4-
Sum540 Snit270.00
358. 54183 Brian Haasum Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 1 2 270.00
R1275 R2265 R3- R4-
Sum540 Snit270.00
359. 82465 Merete Grønhøj Knudsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
1H 3 2 267.50
R1270 R2265 R3- R4-
Sum535 Snit267.50
360. 60148 Kurt Themsen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 2 267.00
R1272 R2262 R3- R4-
Sum534 Snit267.00
361. 137747 Dennis Nielsen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
1H 3 2 266.00
R1268 R2264 R3- R4-
Sum532 Snit266.00
362. 25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 2 266.00
R1267 R2265 R3- R4-
Sum532 Snit266.00
363. 29282 Ole Søndergaard Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 2 265.50
R1270 R2261 R3- R4-
Sum531 Snit265.50
364. 113187 Stuart Stocks Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
1H 2 2 264.50
R1266 R2263 R3- R4-
Sum529 Snit264.50
365. 61527 Jannik Jørgensen Nexø Skytteforening
DGI Bornholm
1H 1 2 264.00
R1265 R2263 R3- R4-
Sum528 Snit264.00
366. 36345 Bent Illum Hansen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 2 264.00
R1269 R2259 R3- R4-
Sum528 Snit264.00
367. 105938 Dan Christiansen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 2 264.00
R1270 R2258 R3- R4-
Sum528 Snit264.00
368. 133836 Frank Møller Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 2 263.50
R1267 R2260 R3- R4-
Sum527 Snit263.50
369. 141797 Jakob rønbjerg Rask Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 263.50
R1265 R2262 R3- R4-
Sum527 Snit263.50
370. 61536 Ib Gudbergsen Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
1H 1 2 262.50
R1265 R2260 R3- R4-
Sum525 Snit262.50
371. 48111 Ketil D Carstensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 1 2 261.50
R1262 R2261 R3- R4-
Sum523 Snit261.50
372. 61446 Per Steen Jensen Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
1H 2 2 260.50
R1270 R2251 R3- R4-
Sum521 Snit260.50
373. 70174 Karsten Dahl Idrætsforeningen Radiometer
DGI Storkøbenhavn
1H 1 2 260.50
R1261 R2260 R3- R4-
Sum521 Snit260.50
374. 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
1H 3 2 259.50
R1262 R2257 R3- R4-
Sum519 Snit259.50
375. 93505 Helle Christoffersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 259.00
R1259 R2259 R3- R4-
Sum518 Snit259.00
376. 17165 Hans Held Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 3 2 258.50
R1266 R2251 R3- R4-
Sum517 Snit258.50
377. 80587 Mathias Lyngsø Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 258.50
R1267 R2250 R3- R4-
Sum517 Snit258.50
378. 60744 Morten K. Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 2 257.50
R1261 R2254 R3- R4-
Sum515 Snit257.50
379. 46007 Henrik Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 257.00
R1271 R2243 R3- R4-
Sum514 Snit257.00
380. 126520 Peter Frimuth Hansen HPRD/ROID Fyn Skyttekreds
DGI Fyn
1H 3 2 256.00
R1256 R2256 R3- R4-
Sum512 Snit256.00
381. 140821 Søren T. Nielsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 255.00
R1255 R2255 R3- R4-
Sum510 Snit255.00
382. 127470 Torben Brandt Pedersen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 2 254.50
R1265 R2244 R3- R4-
Sum509 Snit254.50
383. 113183 Johnny Frederiksen Kreds Vest - Vesterbro Skf.
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 254.00
R1259 R2249 R3- R4-
Sum508 Snit254.00
384. 52132 Kurt Kruse Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 3 2 254.00
R1261 R2247 R3- R4-
Sum508 Snit254.00
385. 75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 2 253.50
R1257 R2250 R3- R4-
Sum507 Snit253.50
386. 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 2 252.50
R1255 R2250 R3- R4-
Sum505 Snit252.50
387. 111950 Morten Jespersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 2 252.00
R1255 R2249 R3- R4-
Sum504 Snit252.00
388. 88612 Peter Stampe Jansen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 2 251.00
R1252 R2250 R3- R4-
Sum502 Snit251.00
389. 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 3 2 251.00
R1255 R2247 R3- R4-
Sum502 Snit251.00
390. 16565 Niels Jørgen Mikkelsen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
1H 3 2 250.50
R1253 R2248 R3- R4-
Sum501 Snit250.50
391. 68863 Jan Christiansen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 250.50
R1251 R2250 R3- R4-
Sum501 Snit250.50
392. 22405 Mads Riis Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
1H 2 2 250.00
R1261 R2239 R3- R4-
Sum500 Snit250.00
393. 51420 Jens Bøhm Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 2 249.50
R1258 R2241 R3- R4-
Sum499 Snit249.50
394. 106773 Paw Lorentz Kunz Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 249.00
R1257 R2241 R3- R4-
Sum498 Snit249.00
395. 93099 Jens Otto Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 2 247.50
R1256 R2239 R3- R4-
Sum495 Snit247.50
396. 34351 Brian Venø Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 3 3 164.67
R1180 R2165 R3149 R4-
Sum494 Snit164.67
397. 134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 246.50
R1247 R2246 R3- R4-
Sum493 Snit246.50
398. 81776 Søren Kornerup Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 3 2 246.50
R1252 R2241 R3- R4-
Sum493 Snit246.50
399. 70836 Betina Lynnerup Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 246.50
R1247 R2246 R3- R4-
Sum493 Snit246.50
400. 137206 Thommas Knudsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 246.00
R1258 R2234 R3- R4-
Sum492 Snit246.00
401. 65596 Claus Stagaard Juul Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 3 2 244.50
R1255 R2234 R3- R4-
Sum489 Snit244.50
402. 56752 Michael Holmen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 2 244.50
R1246 R2243 R3- R4-
Sum489 Snit244.50
403. 127226 Steen Engberg Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 243.50
R1245 R2242 R3- R4-
Sum487 Snit243.50
404. 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 2 243.50
R1257 R2230 R3- R4-
Sum487 Snit243.50
405. 22284 Per Harboe Lorentzen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 2 243.00
R1247 R2239 R3- R4-
Sum486 Snit243.00
406. 109883 Brian Eskildsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 242.50
R1245 R2240 R3- R4-
Sum485 Snit242.50
407. 51579 Peter Lund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 2 242.00
R1245 R2239 R3- R4-
Sum484 Snit242.00
408. 69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 241.50
R1257 R2226 R3- R4-
Sum483 Snit241.50
409. 67401 Steen H Jensen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 3 159.67
R1186 R2150 R3143 R4-
Sum479 Snit159.67
410. 117818 Per Sørensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 2 238.00
R1246 R2230 R3- R4-
Sum476 Snit238.00
411. 131266 Jan Thingbo If 1864 Frederikssund Pistol
DGI Nordsjælland
1H 3 2 236.50
R1237 R2236 R3- R4-
Sum473 Snit236.50
412. 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 236.50
R1237 R2236 R3- R4-
Sum473 Snit236.50
413. 127098 Nicky Falkenberg Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 2 236.00
R1244 R2228 R3- R4-
Sum472 Snit236.00
414. 137119 Michael Wulff Larsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 235.00
R1239 R2231 R3- R4-
Sum470 Snit235.00
415. 71372 Christian Egeskov Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 234.00
R1243 R2225 R3- R4-
Sum468 Snit234.00
416. 139005 Søren Kjær Rasmussen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 2 234.00
R1238 R2230 R3- R4-
Sum468 Snit234.00
417. 140829 Martin Hjerrild Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
1H 3 2 233.00
R1242 R2224 R3- R4-
Sum466 Snit233.00
418. 128195 Memis Batak Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 231.00
R1255 R2207 R3- R4-
Sum462 Snit231.00
419. 68609 Helge Carsten Skov Kreds Vest - Vesterbro Skf.
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 229.00
R1231 R2227 R3- R4-
Sum458 Snit229.00
420. 138402 Kasper Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 2 228.50
R1243 R2214 R3- R4-
Sum457 Snit228.50
421. 107219 Bue Olmutz Bruun Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 227.50
R1228 R2227 R3- R4-
Sum455 Snit227.50
422. 117814 Søren Pedersen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 2 227.00
R1240 R2214 R3- R4-
Sum454 Snit227.00
423. 142081 John Aalshøj Jensen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
1H 3 2 227.00
R1229 R2225 R3- R4-
Sum454 Snit227.00
424. 91018 Mikal Johnson Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 225.50
R1228 R2223 R3- R4-
Sum451 Snit225.50
425. 70659 Kasper Hald Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 1 2 224.00
R1226 R2222 R3- R4-
Sum448 Snit224.00
426. 141687 Brian Jensen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 3 2 221.50
R1222 R2221 R3- R4-
Sum443 Snit221.50
427. 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 220.50
R1223 R2218 R3- R4-
Sum441 Snit220.50
428. 25333 Henrik Kjær Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 2 217.00
R1228 R2206 R3- R4-
Sum434 Snit217.00
429. 25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 2 213.00
R1220 R2206 R3- R4-
Sum426 Snit213.00
430. 121442 Ib Madsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 212.50
R1221 R2204 R3- R4-
Sum425 Snit212.50
431. 49351 Hans G. Petersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 212.00
R1212 R2212 R3- R4-
Sum424 Snit212.00
432. 99571 Niels Kristian Bertelsen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
1H 3 2 212.00
R1214 R2210 R3- R4-
Sum424 Snit212.00
433. 121143 August Bauermand Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 211.00
R1231 R2191 R3- R4-
Sum422 Snit211.00
434. 69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 209.50
R1220 R2199 R3- R4-
Sum419 Snit209.50
435. 132166 Gert Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 2 208.00
R1209 R2207 R3- R4-
Sum416 Snit208.00
436. 105767 Christian Dalgaard Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
1H 3 2 207.00
R1225 R2189 R3- R4-
Sum414 Snit207.00
437. 66828 Thomas Fjeldborg Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 205.50
R1219 R2192 R3- R4-
Sum411 Snit205.50
438. 56004 Jakob Armand Skytte Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 205.00
R1218 R2192 R3- R4-
Sum410 Snit205.00
439. 116609 Peter Leon Hansen Blovstrød Pistolskytteforening
DGI Nordsjælland
1H 3 2 201.00
R1203 R2199 R3- R4-
Sum402 Snit201.00
440. 136883 Freddy Højbjerg Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 2 200.00
R1206 R2194 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
441. 119900 Jozsef Vamosi Idrætsforeningen Radiometer
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 198.50
R1201 R2196 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
442. 140372 Sandeep Singh Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 191.50
R1196 R2187 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
443. 138883 Thomas Rasmussen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 2 187.00
R1202 R2172 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
444. 104915 Kristian Stiesmark Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 186.50
R1212 R2161 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
445. 115742 Claus Nielsen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 2 182.00
R1229 R2135 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
446. 117817 Simone Vang Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 2 170.00
R1178 R2162 R3- R4-
Sum340 Snit170.00
447. 79653 Anders Binger Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 161.50
R1185 R2138 R3- R4-
Sum323 Snit161.50
448. 31097 Lars Vinkler Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 1 280.00
R1280 R2- R3- R4-
Sum280 Snit280.00
449. 14306 Lars Dyrskjøt Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 1 278.00
R1278 R2- R3- R4-
Sum278 Snit278.00
450. 137966 Isak Wickstrøm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
1H 3 1 276.00
R1276 R2- R3- R4-
Sum276 Snit276.00
451. 90021 Kresten Hellberg Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
1H 1 1 275.00
R1275 R2- R3- R4-
Sum275 Snit275.00
452. 14147 Thomas Bøgh Johansen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
1H 1 1 275.00
R1275 R2- R3- R4-
Sum275 Snit275.00
453. 107857 Anders Kaa Bach Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H 2 1 275.00
R1275 R2- R3- R4-
Sum275 Snit275.00
454. 64232 Thomas Trap Frederiksværk Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 3 1 274.00
R1274 R2- R3- R4-
Sum274 Snit274.00
455. 16504 Erik Mark St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 1 1 273.00
R1273 R2- R3- R4-
Sum273 Snit273.00
456. 14592 Nina Hylkjær Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 2 1 270.00
R1270 R2- R3- R4-
Sum270 Snit270.00
457. 38516 Carina Damkier Jørgensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 1 270.00
R1270 R2- R3- R4-
Sum270 Snit270.00
458. 84309 Christina Popp Hansen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 1 270.00
R1270 R2- R3- R4-
Sum270 Snit270.00
459. 46967 Mikkel Ploug Madsen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
460. 111237 Mikkel Ryland Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
461. 29055 Ebbe Sørensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
1H 1 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
462. 140281 Jan Nederby Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 3 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
463. 140939 Anders Beck Thomsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
1H 3 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
464. 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
465. 39924 Johnie Knudsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
466. 48109 Kim Carstensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 3 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
467. 46449 Mikkel Eriksen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
1H 2 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
468. 99179 Ib Ejgil Pedersen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
469. 15522 Henri Thimm Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
470. 92336 Jesper Helmersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
471. 46305 Rasmus Milling Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 2 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
472. 37854 Johnni Friis Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
473. 87732 Thomas Dyregaard Ravnen
DGI Nordsjælland
1H 3 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
474. 12731 Torben B. Schmidt St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 2 1 260.00
R1260 R2- R3- R4-
Sum260 Snit260.00
475. 49534 Nikolai Leth Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 260.00
R1260 R2- R3- R4-
Sum260 Snit260.00
476. 108105 Jesper Eskildsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 1 260.00
R1260 R2- R3- R4-
Sum260 Snit260.00
477. 29389 Erik Nørgaard Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 1 260.00
R1260 R2- R3- R4-
Sum260 Snit260.00
478. 119693 Kim Tausen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 1 259.00
R1259 R2- R3- R4-
Sum259 Snit259.00
479. 39688 Torben Kristensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 2 1 257.00
R1257 R2- R3- R4-
Sum257 Snit257.00
480. 121994 Claus Hagen Nielsen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 2 1 256.00
R1256 R2- R3- R4-
Sum256 Snit256.00
481. 101806 Therese Pulawska Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 2 1 256.00
R1256 R2- R3- R4-
Sum256 Snit256.00
482. 121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 1 255.00
R1255 R2- R3- R4-
Sum255 Snit255.00
483. 136265 Isabella Cecilie Schmidt Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 1 255.00
R1255 R2- R3- R4-
Sum255 Snit255.00
484. 39025 Jan Nygaard Helle Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 1 254.00
R1254 R2- R3- R4-
Sum254 Snit254.00
485. 142099 Kim Christiansen Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
1H 3 1 254.00
R1254 R2- R3- R4-
Sum254 Snit254.00
486. 137872 Uffe Sværke Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 1 252.00
R1252 R2- R3- R4-
Sum252 Snit252.00
487. 129529 Stig Nebbelunde Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 1 251.00
R1251 R2- R3- R4-
Sum251 Snit251.00
488. 41152 Lennard Agerbæk Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 1 251.00
R1251 R2- R3- R4-
Sum251 Snit251.00
489. 97268 Dennis Christiansen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 3 1 251.00
R1251 R2- R3- R4-
Sum251 Snit251.00
490. 14471 Anker Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 1 250.00
R1250 R2- R3- R4-
Sum250 Snit250.00
491. 49869 Claus Bisgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 249.00
R1249 R2- R3- R4-
Sum249 Snit249.00
492. 39716 Bent Pedersen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 2 1 249.00
R1249 R2- R3- R4-
Sum249 Snit249.00
493. 107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 1 248.00
R1248 R2- R3- R4-
Sum248 Snit248.00
494. 126839 Lars Bay Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 3 1 248.00
R1248 R2- R3- R4-
Sum248 Snit248.00
495. 25758 Christian Bigum Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 3 1 248.00
R1248 R2- R3- R4-
Sum248 Snit248.00
496. 117309 Mikkel Holmgren Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 3 1 246.00
R1246 R2- R3- R4-
Sum246 Snit246.00
497. 13078 Torben Bak Skørping Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
498. 132997 Alex Karl Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
1H 3 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
499. 47012 Lars Krumholt Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
1H 2 1 244.00
R1244 R2- R3- R4-
Sum244 Snit244.00
500. 50054 Poul Erik Rasmussen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 1 244.00
R1244 R2- R3- R4-
Sum244 Snit244.00
501. 133337 Jan Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 3 1 243.00
R1243 R2- R3- R4-
Sum243 Snit243.00
502. 116292 Bjarne Sidelmann Tilst Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 1 241.00
R1241 R2- R3- R4-
Sum241 Snit241.00
503. 116520 Jesper Følleslev Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 240.00
R1240 R2- R3- R4-
Sum240 Snit240.00
504. 46909 Steffen Jensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
1H 3 1 240.00
R1240 R2- R3- R4-
Sum240 Snit240.00
505. 62166 Steen Larsen If 1864 Frederikssund Pistol
DGI Nordsjælland
1H 3 1 240.00
R1240 R2- R3- R4-
Sum240 Snit240.00
506. 99198 Christian Stræde Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 3 1 240.00
R1240 R2- R3- R4-
Sum240 Snit240.00
507. 89287 Martin Sonne Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 1 240.00
R1240 R2- R3- R4-
Sum240 Snit240.00
508. 126768 Dorte Krabbe Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 1 239.00
R1239 R2- R3- R4-
Sum239 Snit239.00
509. 51493 Boye Karlsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 239.00
R1239 R2- R3- R4-
Sum239 Snit239.00
510. 96187 Jannik Poulsen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 1 235.00
R1235 R2- R3- R4-
Sum235 Snit235.00
511. 31694 Ib Kølbæk Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
1H 3 1 235.00
R1235 R2- R3- R4-
Sum235 Snit235.00
512. 70180 Johnny Dejan Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
1H 3 1 234.00
R1234 R2- R3- R4-
Sum234 Snit234.00
513. 43296 Poul Erik Petersen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H 3 1 233.00
R1233 R2- R3- R4-
Sum233 Snit233.00
514. 56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 1 233.00
R1233 R2- R3- R4-
Sum233 Snit233.00
515. 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 1 233.00
R1233 R2- R3- R4-
Sum233 Snit233.00
516. 19650 Kristian Lund Hansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 1 232.00
R1232 R2- R3- R4-
Sum232 Snit232.00
517. 137660 Martin Christensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 1 232.00
R1232 R2- R3- R4-
Sum232 Snit232.00
518. 38187 Nadia Christensen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 1 231.00
R1231 R2- R3- R4-
Sum231 Snit231.00
519. 113272 Thorvald Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 1 230.00
R1230 R2- R3- R4-
Sum230 Snit230.00
520. 30043 Peder Bertelsen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 1 228.00
R1228 R2- R3- R4-
Sum228 Snit228.00
521. 51364 Martin Køstner Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 228.00
R1228 R2- R3- R4-
Sum228 Snit228.00
522. 113027 Dennis D. Bøggild Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 3 1 228.00
R1228 R2- R3- R4-
Sum228 Snit228.00
523. 135310 Finn Jensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 1 226.00
R1226 R2- R3- R4-
Sum226 Snit226.00
524. 131748 Kaj Stengade Christensen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 1 226.00
R1226 R2- R3- R4-
Sum226 Snit226.00
525. 133862 nicholaj kristensen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 1 223.00
R1223 R2- R3- R4-
Sum223 Snit223.00
526. 57379 Rasmus Nielsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 1 221.00
R1221 R2- R3- R4-
Sum221 Snit221.00
527. 107185 Per Jørgensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H 3 1 220.00
R1220 R2- R3- R4-
Sum220 Snit220.00
528. 109887 Jannick Tino Pedersen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 220.00
R1220 R2- R3- R4-
Sum220 Snit220.00
529. 49238 Mogens Nielsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 219.00
R1219 R2- R3- R4-
Sum219 Snit219.00
530. 46265 Martin Mühlendorph Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
1H 3 1 219.00
R1219 R2- R3- R4-
Sum219 Snit219.00
531. 137656 Hans Henrik Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 1 219.00
R1219 R2- R3- R4-
Sum219 Snit219.00
532. 132186 Phillip Bang Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 3 1 217.00
R1217 R2- R3- R4-
Sum217 Snit217.00
533. 89313 Uffe Herlev Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 1 216.00
R1216 R2- R3- R4-
Sum216 Snit216.00
534. 104422 Daniel Nielsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 209.00
R1209 R2- R3- R4-
Sum209 Snit209.00
535. 129263 Ulrik Liljegren Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 1 207.00
R1207 R2- R3- R4-
Sum207 Snit207.00
536. 121446 Johannes Hansen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 3 1 204.00
R1204 R2- R3- R4-
Sum204 Snit204.00
537. 139108 Mike Martin Christensen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
538. 68810 Mehmet R. Yüksekkaya Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
539. 106101 Martin Nielsen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
540. 140992 Allan Kjær Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
541. 125051 Peer Tom Andersen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
542. 133829 Steen Kenneth Jensen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 3 1 155.00
R1155 R2- R3- R4-
Sum155 Snit155.00

Til toppen