Luftpistol, 15m - 2-Hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 02. juli 2022 - kl. 06:05
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 19 285.16
R1291 R2289 R3289 R4288
Sum1157 Snit289.25
2. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 11 282.09
R1292 R2291 R3287 R4287
Sum1157 Snit289.25
3. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 7 287.00
R1291 R2289 R3287 R4286
Sum1153 Snit288.25
4. 97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 8 285.25
R1289 R2287 R3287 R4286
Sum1149 Snit287.25
5. 37561 Bjarne Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 1 12 282.83
R1289 R2288 R3286 R4286
Sum1149 Snit287.25
6. 135261 Michael Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 1 8 283.88
R1289 R2288 R3286 R4285
Sum1148 Snit287.00
7. 103614 Benjamin Svenstrup Graves Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 6 284.83
R1288 R2287 R3286 R4286
Sum1147 Snit286.75
8. 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 12 282.42
R1287 R2287 R3286 R4286
Sum1146 Snit286.50
9. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 15 281.33
R1288 R2287 R3286 R4284
Sum1145 Snit286.25
10. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 10 281.30
R1286 R2285 R3285 R4284
Sum1140 Snit285.00
11. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 4 284.25
R1285 R2285 R3284 R4283
Sum1137 Snit284.25
12. 55706 Christian Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 7 281.43
R1285 R2285 R3284 R4283
Sum1137 Snit284.25
13. 64322 Dennis Sten Bagge Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 7 279.00
R1286 R2285 R3284 R4282
Sum1137 Snit284.25
14. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 12 278.33
R1290 R2283 R3282 R4282
Sum1137 Snit284.25
15. 44403 Karl E Nielsen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 1 5 282.80
R1286 R2286 R3286 R4278
Sum1136 Snit284.00
16. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 15 278.53
R1288 R2283 R3283 R4282
Sum1136 Snit284.00
17. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 10 280.90
R1284 R2284 R3284 R4283
Sum1135 Snit283.75
18. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 1 9 279.33
R1285 R2284 R3282 R4282
Sum1133 Snit283.25
19. 103038 Malthe Fogh Sillesen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 1 17 278.35
R1286 R2284 R3282 R4281
Sum1133 Snit283.25
20. 127248 Kjeld Junge Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 9 275.67
R1286 R2285 R3281 R4280
Sum1132 Snit283.00
21. 51823 Benny Jensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 10 277.60
R1287 R2282 R3282 R4280
Sum1131 Snit282.75
22. 31549 Per Jacobsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 9 274.78
R1287 R2281 R3281 R4278
Sum1127 Snit281.75
23. 134780 Aksel Jørgensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 23 273.74
R1282 R2281 R3281 R4281
Sum1125 Snit281.25
24. 135231 Lech Bojanowski Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 7 278.14
R1282 R2281 R3281 R4280
Sum1124 Snit281.00
25. 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 9 277.67
R1284 R2282 R3280 R4278
Sum1124 Snit281.00
26. 140162 Mikkel Ellegaard Schulz Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 9 276.11
R1287 R2280 R3280 R4277
Sum1124 Snit281.00
27. 32683 Erling Jørgensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 10 275.90
R1284 R2282 R3282 R4276
Sum1124 Snit281.00
28. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 17 271.94
R1285 R2282 R3278 R4278
Sum1123 Snit280.75
29. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 4 280.50
R1282 R2282 R3280 R4278
Sum1122 Snit280.50
30. 63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 9 277.56
R1282 R2281 R3280 R4279
Sum1122 Snit280.50
31. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 13 276.38
R1282 R2280 R3280 R4280
Sum1122 Snit280.50
32. 140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 18 271.67
R1282 R2282 R3279 R4278
Sum1121 Snit280.25
33. 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 12 275.92
R1282 R2280 R3279 R4278
Sum1119 Snit279.75
34. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 24 269.71
R1283 R2279 R3279 R4276
Sum1117 Snit279.25
35. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 13 276.69
R1279 R2279 R3279 R4279
Sum1116 Snit279.00
36. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 16 274.19
R1283 R2278 R3277 R4276
Sum1114 Snit278.50
37. 46099 Anders Thagaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 6 275.00
R1280 R2278 R3277 R4277
Sum1112 Snit278.00
38. 139187 Thomas Sevelsted Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 4 277.50
R1288 R2279 R3276 R4267
Sum1110 Snit277.50
39. 99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 6 276.17
R1281 R2279 R3275 R4275
Sum1110 Snit277.50
40. 130849 Jesper Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 1 11 273.27
R1280 R2278 R3276 R4276
Sum1110 Snit277.50
41. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 11 272.00
R1280 R2278 R3277 R4275
Sum1110 Snit277.50
42. 56737 Renè Kelberg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 18 266.72
R1279 R2277 R3277 R4277
Sum1110 Snit277.50
43. 125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 1 7 273.14
R1282 R2279 R3276 R4272
Sum1109 Snit277.25
44. 111024 Søren Danekilde Christiansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 9 271.11
R1281 R2279 R3274 R4274
Sum1108 Snit277.00
45. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 25 267.44
R1280 R2279 R3275 R4274
Sum1108 Snit277.00
46. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 21 266.62
R1279 R2277 R3277 R4273
Sum1106 Snit276.50
47. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 14 263.29
R1280 R2278 R3277 R4271
Sum1106 Snit276.50
48. 140548 Kenneth Ditlev Christensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 1 6 273.83
R1279 R2277 R3275 R4274
Sum1105 Snit276.25
49. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H 1 9 272.33
R1280 R2277 R3275 R4273
Sum1105 Snit276.25
50. 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 7 272.43
R1278 R2276 R3275 R4275
Sum1104 Snit276.00
51. 49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 5 274.80
R1279 R2278 R3273 R4272
Sum1102 Snit275.50
52. 127006 Iben Hald Nørgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 7 263.14
R1282 R2277 R3274 R4269
Sum1102 Snit275.50
53. 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 12 268.42
R1276 R2275 R3275 R4274
Sum1100 Snit275.00
54. 87026 Cecillia Sofie Stoltenberg Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 4 274.75
R1278 R2275 R3274 R4272
Sum1099 Snit274.75
55. 10158 Jan Hejgaard Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 7 272.00
R1285 R2272 R3271 R4271
Sum1099 Snit274.75
56. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 7 272.71
R1277 R2276 R3272 R4272
Sum1097 Snit274.25
57. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 10 268.40
R1275 R2274 R3274 R4274
Sum1097 Snit274.25
58. 17598 Per Olesen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 6 268.33
R1282 R2277 R3272 R4266
Sum1097 Snit274.25
59. 131971 Sune Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 4 273.75
R1278 R2276 R3272 R4269
Sum1095 Snit273.75
60. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 1 5 271.80
R1279 R2274 R3271 R4270
Sum1094 Snit273.50
61. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 10 262.60
R1278 R2276 R3272 R4268
Sum1094 Snit273.50
62. 125822 Lasse Dars Riis Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 4 273.00
R1279 R2276 R3271 R4266
Sum1092 Snit273.00
63. 21400 Preben Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 8 270.00
R1275 R2273 R3273 R4271
Sum1092 Snit273.00
64. 108109 Thomas Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 7 266.71
R1274 R2273 R3272 R4272
Sum1091 Snit272.75
65. 147198 Manja Damborg Olsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 6 270.50
R1275 R2275 R3272 R4268
Sum1090 Snit272.50
66. 136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 1 5 271.00
R1277 R2276 R3268 R4267
Sum1088 Snit272.00
67. 107502 Jana Clausen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 8 268.63
R1274 R2273 R3272 R4269
Sum1088 Snit272.00
68. 24634 Peer Boldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 1 4 271.50
R1276 R2275 R3268 R4267
Sum1086 Snit271.50
69. 121905 Brian Marcussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 6 266.33
R1274 R2273 R3271 R4268
Sum1086 Snit271.50
70. 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 1 13 267.15
R1274 R2273 R3270 R4268
Sum1085 Snit271.25
71. 78057 Erik Hansen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 6 268.33
R1283 R2267 R3266 R4266
Sum1082 Snit270.50
72. 102595 jan Pedersen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 6 267.33
R1277 R2270 R3269 R4266
Sum1082 Snit270.50
73. 105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 7 264.57
R1273 R2271 R3269 R4269
Sum1082 Snit270.50
74. 57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 6 265.33
R1274 R2271 R3271 R4265
Sum1081 Snit270.25
75. 140188 Ingrid Rosendal Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 2 7 265.29
R1273 R2271 R3270 R4266
Sum1080 Snit270.00
76. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 14 263.36
R1274 R2270 R3268 R4268
Sum1080 Snit270.00
77. 121822 Thea Søholt Beck Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 4 269.75
R1274 R2273 R3269 R4263
Sum1079 Snit269.75
78. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 10 264.70
R1271 R2271 R3271 R4266
Sum1079 Snit269.75
79. 128729 Jens Dall Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 2 7 265.14
R1277 R2270 R3265 R4265
Sum1077 Snit269.25
80. 41443 Jan Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 5 267.40
R1272 R2271 R3269 R4263
Sum1075 Snit268.75
81. 63546 Kaare O. Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 8 264.38
R1277 R2267 R3266 R4265
Sum1075 Snit268.75
82. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 7 264.86
R1272 R2270 R3266 R4266
Sum1074 Snit268.50
83. 141055 Trine Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 2 11 259.00
R1272 R2268 R3268 R4266
Sum1074 Snit268.50
84. 107322 Jørgen Hansen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 18 255.72
R1272 R2270 R3268 R4263
Sum1073 Snit268.25
85. 24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 1 5 266.60
R1271 R2270 R3269 R4262
Sum1072 Snit268.00
86. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 6 266.17
R1270 R2269 R3268 R4265
Sum1072 Snit268.00
87. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 7 261.86
R1271 R2269 R3268 R4264
Sum1072 Snit268.00
88. 55529 H. C. Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 10 261.10
R1272 R2268 R3267 R4265
Sum1072 Snit268.00
89. 134228 Kim Flindt-Madsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 7 261.43
R1271 R2269 R3266 R4265
Sum1071 Snit267.75
90. 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 9 262.33
R1271 R2267 R3266 R4265
Sum1069 Snit267.25
91. 38263 Knud Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 10 260.30
R1273 R2271 R3263 R4262
Sum1069 Snit267.25
92. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 9 259.78
R1271 R2269 R3266 R4263
Sum1069 Snit267.25
93. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 4 267.00
R1270 R2268 R3267 R4263
Sum1068 Snit267.00
94. 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 8 261.00
R1275 R2266 R3264 R4263
Sum1068 Snit267.00
95. 140078 Marek Heider Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 4 266.25
R1274 R2265 R3264 R4262
Sum1065 Snit266.25
96. 145762 Mads Kristiansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 12 252.67
R1267 R2267 R3267 R4264
Sum1065 Snit266.25
97. 23878 Anders Damkjær Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 5 263.60
R1274 R2266 R3262 R4261
Sum1063 Snit265.75
98. 35758 Bent Thorvald Knudsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
2H 2 6 262.50
R1269 R2266 R3266 R4261
Sum1062 Snit265.50
99. 15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 5 261.80
R1270 R2270 R3270 R4251
Sum1061 Snit265.25
100. 110393 Johan Mastrell Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 5 262.40
R1271 R2271 R3259 R4257
Sum1058 Snit264.50
101. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 4 263.50
R1273 R2266 R3260 R4255
Sum1054 Snit263.50
102. 146759 Marianne Andreasen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 6 257.17
R1273 R2262 R3260 R4259
Sum1054 Snit263.50
103. 136079 Jonas Grau Thomsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 5 260.80
R1269 R2268 R3260 R4256
Sum1053 Snit263.25
104. 145307 Ann-Dorthe Larsen Postens Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 5 261.00
R1270 R2263 R3260 R4259
Sum1052 Snit263.00
105. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 9 255.22
R1272 R2263 R3260 R4257
Sum1052 Snit263.00
106. 89856 Ib steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 2 4 262.50
R1267 R2263 R3261 R4259
Sum1050 Snit262.50
107. 129196 Karl-Erik Dam Sørensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 8 255.75
R1274 R2260 R3259 R4256
Sum1049 Snit262.25
108. 144664 Søren Lundhild Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 9 257.56
R1264 R2262 R3261 R4260
Sum1047 Snit261.75
109. 140055 Kim Renè Rygaard Melgaard Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 6 257.50
R1265 R2264 R3262 R4253
Sum1044 Snit261.00
110. 144685 Richard Lund Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 14 253.57
R1266 R2259 R3258 R4257
Sum1040 Snit260.00
111. 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 2 4 259.25
R1267 R2264 R3255 R4251
Sum1037 Snit259.25
112. 130569 Martin Frost Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 5 257.20
R1266 R2262 R3256 R4252
Sum1036 Snit259.00
113. 141299 Lærke Hegner Nielsen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 5 256.80
R1271 R2257 R3255 R4251
Sum1034 Snit258.50
114. 75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 5 256.40
R1267 R2258 R3258 R4250
Sum1033 Snit258.25
115. 59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 258.00
R1264 R2260 R3258 R4250
Sum1032 Snit258.00
116. 54252 Knud Børge Hansen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 4 258.00
R1263 R2260 R3256 R4253
Sum1032 Snit258.00
117. 140769 Kim Ørtoft Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 11 248.91
R1261 R2259 R3256 R4256
Sum1032 Snit258.00
118. 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 8 253.75
R1261 R2258 R3258 R4253
Sum1030 Snit257.50
119. 144796 Kaspar Liebst Bundgaard Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 10 254.00
R1261 R2260 R3254 R4254
Sum1029 Snit257.25
120. 97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 7 244.43
R1260 R2259 R3257 R4253
Sum1029 Snit257.25
121. 145266 Daniel Graugaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 5 255.00
R1265 R2256 R3255 R4252
Sum1028 Snit257.00
122. 89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 2 5 253.20
R1260 R2260 R3254 R4252
Sum1026 Snit256.50
123. 89619 Lene Friis Warming Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 2 4 255.75
R1261 R2256 R3255 R4251
Sum1023 Snit255.75
124. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 6 245.83
R1261 R2259 R3254 R4246
Sum1020 Snit255.00
125. 56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 11 245.27
R1257 R2257 R3253 R4252
Sum1019 Snit254.75
126. 131709 Kasper Jarner Damm-Nielsen Toftlund Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 4 254.25
R1262 R2253 R3253 R4249
Sum1017 Snit254.25
127. 145260 Stefano Grieco Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 6 251.00
R1260 R2260 R3249 R4248
Sum1017 Snit254.25
128. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 6 247.67
R1258 R2254 R3253 R4248
Sum1013 Snit253.25
129. 22821 Henrik Boserup Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 5 249.80
R1255 R2254 R3252 R4250
Sum1011 Snit252.75
130. 144790 Ricky Hartmann Eiken Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 5 246.40
R1260 R2260 R3254 R4232
Sum1006 Snit251.50
131. 147002 Philip Hornung Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 11 237.82
R1255 R2253 R3249 R4249
Sum1006 Snit251.50
132. 116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 4 251.00
R1263 R2252 R3250 R4239
Sum1004 Snit251.00
133. 19650 Kristian Lund Hansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 5 249.00
R1254 R2249 R3249 R4248
Sum1000 Snit250.00
134. 130848 Doris Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 11 234.45
R1257 R2253 R3247 R4242
Sum999 Snit249.75
135. 144792 Adam Vedel Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 5 243.60
R1256 R2256 R3245 R4240
Sum997 Snit249.25
136. 131815 Jens Nissen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 2 4 246.75
R1252 R2251 R3247 R4237
Sum987 Snit246.75
137. 146391 Henrik Darre Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 12 237.83
R1248 R2247 R3243 R4243
Sum981 Snit245.25
138. 145594 Peter Andreasen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 4 245.00
R1263 R2245 R3240 R4232
Sum980 Snit245.00
139. 42579 Palle Deigaard Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 2 5 239.80
R1252 R2252 R3241 R4229
Sum974 Snit243.50
140. 144886 Abdul Ghani Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 4 237.75
R1248 R2248 R3228 R4227
Sum951 Snit237.75
141. 144626 Malene Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 5 226.60
R1243 R2242 R3241 R4224
Sum950 Snit237.50
142. 42693 Hans Hansen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 2 5 233.00
R1253 R2247 R3233 R4216
Sum949 Snit237.25
143. 144517 Annika Jensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 10 226.10
R1246 R2246 R3232 R4225
Sum949 Snit237.25
144. 138038 Karl Laursen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 2 4 232.75
R1252 R2231 R3231 R4217
Sum931 Snit232.75
145. 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 11 218.09
R1235 R2235 R3228 R4226
Sum924 Snit231.00
146. 147003 Mette Hyldebrandt Larsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 13 220.85
R1236 R2232 R3225 R4225
Sum918 Snit229.50
147. 144784 Mathin Holm Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 223.50
R1233 R2232 R3217 R4212
Sum894 Snit223.50
148. 133147 Dennis Bøgh Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 292.33
R1294 R2292 R3291 R4-
Sum877 Snit292.33
149. 24606 Aage Hansen Postens Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 4 213.75
R1228 R2224 R3203 R4200
Sum855 Snit213.75
150. 127025 Jakob Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 281.00
R1287 R2279 R3277 R4-
Sum843 Snit281.00
151. 35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 3 279.33
R1282 R2280 R3276 R4-
Sum838 Snit279.33
152. 10439 Søren Kogsbøll Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 3 277.00
R1279 R2276 R3276 R4-
Sum831 Snit277.00
153. 130566 Jacob Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 276.00
R1284 R2275 R3269 R4-
Sum828 Snit276.00
154. 135214 Rasmus Dybbro Engelsholm Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 3 275.33
R1278 R2277 R3271 R4-
Sum826 Snit275.33
155. 16099 Fin Pedersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 3 274.67
R1279 R2278 R3267 R4-
Sum824 Snit274.67
156. 144516 Milla Jensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 10 187.20
R1221 R2221 R3201 R4181
Sum824 Snit206.00
157. 131171 Bogdan Przybycien Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 3 274.00
R1281 R2275 R3266 R4-
Sum822 Snit274.00
158. 118530 Mie Marie Lassen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 273.00
R1274 R2274 R3271 R4-
Sum819 Snit273.00
159. 44068 Anders Løbner Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 3 270.33
R1275 R2269 R3267 R4-
Sum811 Snit270.33
160. 91950 Mogens Bering Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
2H 1 3 270.33
R1275 R2273 R3263 R4-
Sum811 Snit270.33
161. 15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 270.00
R1273 R2270 R3267 R4-
Sum810 Snit270.00
162. 15458 Jesper Christiansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 269.00
R1270 R2269 R3268 R4-
Sum807 Snit269.00
163. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 3 268.33
R1273 R2267 R3265 R4-
Sum805 Snit268.33
164. 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 3 267.00
R1268 R2268 R3265 R4-
Sum801 Snit267.00
165. 21457 Ivan Jensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 3 266.33
R1269 R2268 R3262 R4-
Sum799 Snit266.33
166. 145432 Julie K. K. Jørgensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 261.67
R1270 R2263 R3252 R4-
Sum785 Snit261.67
167. 111684 Tom Fangel Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 2 3 258.67
R1265 R2258 R3253 R4-
Sum776 Snit258.67
168. 93784 Michael Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 3 257.67
R1270 R2252 R3251 R4-
Sum773 Snit257.67
169. 147486 Mads Lassen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 256.33
R1263 R2257 R3249 R4-
Sum769 Snit256.33
170. 144917 Kamilla Keis Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 3 254.00
R1259 R2256 R3247 R4-
Sum762 Snit254.00
171. 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 3 251.67
R1257 R2251 R3247 R4-
Sum755 Snit251.67
172. 138957 Frits Wintherfeldt Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 2 3 246.67
R1249 R2246 R3245 R4-
Sum740 Snit246.67
173. 146643 Christina Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 3 241.33
R1254 R2254 R3216 R4-
Sum724 Snit241.33
174. 120351 Kirsten Højsgård Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 3 239.33
R1260 R2241 R3217 R4-
Sum718 Snit239.33
175. 128595 Steen Hjorthede Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 3 233.33
R1258 R2242 R3200 R4-
Sum700 Snit233.33
176. 140493 Jannick Nimholm Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 3 219.67
R1237 R2237 R3185 R4-
Sum659 Snit219.67
177. 144944 Niels Ditlev Møller Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 217.00
R1243 R2204 R3204 R4-
Sum651 Snit217.00
178. 144797 Maziar Dilami Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 3 197.33
R1216 R2197 R3179 R4-
Sum592 Snit197.33
179. 143290 John Kræmer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 3 195.00
R1199 R2199 R3187 R4-
Sum585 Snit195.00
180. 40479 Villy Nissen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 2 280.00
R1280 R2280 R3- R4-
Sum560 Snit280.00
181. 125443 Lars A. G. Lauridsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 2 280.00
R1280 R2280 R3- R4-
Sum560 Snit280.00
182. 20850 John Mikkelsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 278.00
R1280 R2276 R3- R4-
Sum556 Snit278.00
183. 144814 Mads Wiberg Havstreym Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 3 185.33
R1192 R2190 R3174 R4-
Sum556 Snit185.33
184. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 2 272.00
R1277 R2267 R3- R4-
Sum544 Snit272.00
185. 103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H 1 2 270.00
R1271 R2269 R3- R4-
Sum540 Snit270.00
186. 127780 Carl Christiansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 2 268.50
R1271 R2266 R3- R4-
Sum537 Snit268.50
187. 145554 Glen Munkebæk Kleis Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 2 268.00
R1270 R2266 R3- R4-
Sum536 Snit268.00
188. 118404 Allan Daugaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 265.50
R1273 R2258 R3- R4-
Sum531 Snit265.50
189. 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 2 264.50
R1271 R2258 R3- R4-
Sum529 Snit264.50
190. 27502 Poul Hoffmann Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
2H 2 2 264.50
R1272 R2257 R3- R4-
Sum529 Snit264.50
191. 121421 Carl Nielsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 2 264.50
R1268 R2261 R3- R4-
Sum529 Snit264.50
192. 142913 Ole Andersen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 2 262.00
R1264 R2260 R3- R4-
Sum524 Snit262.00
193. 80753 Else Pedersen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
2H 2 2 260.00
R1268 R2252 R3- R4-
Sum520 Snit260.00
194. 66034 Preben Christensen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 2 259.50
R1262 R2257 R3- R4-
Sum519 Snit259.50
195. 41464 Carsten Qvist Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 2 259.50
R1264 R2255 R3- R4-
Sum519 Snit259.50
196. 132651 Lærke Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 2 258.50
R1259 R2258 R3- R4-
Sum517 Snit258.50
197. 145711 Christian Sunesen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 2 258.50
R1259 R2258 R3- R4-
Sum517 Snit258.50
198. 45957 Lasse Pedersen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
2H 2 2 258.00
R1259 R2257 R3- R4-
Sum516 Snit258.00
199. 137417 Anne Voss Winkler Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 2 257.50
R1264 R2251 R3- R4-
Sum515 Snit257.50
200. 56655 Anthony Facchin Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 2 257.00
R1258 R2256 R3- R4-
Sum514 Snit257.00
201. 140077 Jørgen Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 256.50
R1257 R2256 R3- R4-
Sum513 Snit256.50
202. 66135 Niels Kjær Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 2 255.00
R1256 R2254 R3- R4-
Sum510 Snit255.00
203. 103870 Leo Larsen Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 2 252.50
R1260 R2245 R3- R4-
Sum505 Snit252.50
204. 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
2H 2 2 252.50
R1259 R2246 R3- R4-
Sum505 Snit252.50
205. 66581 John Aarø Mortensen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 2 252.00
R1256 R2248 R3- R4-
Sum504 Snit252.00
206. 61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
2H 2 2 250.50
R1252 R2249 R3- R4-
Sum501 Snit250.50
207. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 2 2 249.50
R1254 R2245 R3- R4-
Sum499 Snit249.50
208. 142500 Michael Valeur Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 2 249.50
R1259 R2240 R3- R4-
Sum499 Snit249.50
209. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 2 248.00
R1253 R2243 R3- R4-
Sum496 Snit248.00
210. 136329 Søren Søndergaard Thomsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 248.00
R1256 R2240 R3- R4-
Sum496 Snit248.00
211. 129006 Mona Møller Pedersen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 2 247.50
R1248 R2247 R3- R4-
Sum495 Snit247.50
212. 137372 Helge Hansen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 2 247.50
R1248 R2247 R3- R4-
Sum495 Snit247.50
213. 147359 Maria Bang Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
2H 2 2 247.00
R1250 R2244 R3- R4-
Sum494 Snit247.00
214. 137395 Ebbe Wollenberg Torpegaard Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 2 245.50
R1254 R2237 R3- R4-
Sum491 Snit245.50
215. 51305 Poul C. Hansen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 2 245.00
R1253 R2237 R3- R4-
Sum490 Snit245.00
216. 51497 Bjarne Carlsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 2 244.50
R1251 R2238 R3- R4-
Sum489 Snit244.50
217. 99633 George Michagin Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 2 244.00
R1245 R2243 R3- R4-
Sum488 Snit244.00
218. 145243 Conni Mikkelsen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 2 243.50
R1245 R2242 R3- R4-
Sum487 Snit243.50
219. 12167 Kim Levisen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 243.00
R1250 R2236 R3- R4-
Sum486 Snit243.00
220. 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H 2 2 242.50
R1252 R2233 R3- R4-
Sum485 Snit242.50
221. 21299 Carsten Grann Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 242.00
R1245 R2239 R3- R4-
Sum484 Snit242.00
222. 144687 Casper Wiberg Havstreym Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 240.00
R1242 R2238 R3- R4-
Sum480 Snit240.00
223. 124269 Klavs Møller Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 239.00
R1241 R2237 R3- R4-
Sum478 Snit239.00
224. 131220 Helge Hessler Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
2H 2 2 237.00
R1237 R2237 R3- R4-
Sum474 Snit237.00
225. 142909 Doris Hoffmeyer Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 2 237.00
R1242 R2232 R3- R4-
Sum474 Snit237.00
226. 110438 Mathias Freund Rasmussen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 233.50
R1241 R2226 R3- R4-
Sum467 Snit233.50
227. 131053 Lars G. Knudsen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 2 232.00
R1247 R2217 R3- R4-
Sum464 Snit232.00
228. 144772 Henrik Antonsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 2 230.00
R1246 R2214 R3- R4-
Sum460 Snit230.00
229. 115519 Christian Løn Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 229.00
R1231 R2227 R3- R4-
Sum458 Snit229.00
230. 144176 Torben Brendstrup Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 2 2 226.00
R1227 R2225 R3- R4-
Sum452 Snit226.00
231. 40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 2 225.00
R1241 R2209 R3- R4-
Sum450 Snit225.00
232. 61312 Sven Holm Jensen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
2H 2 2 221.00
R1223 R2219 R3- R4-
Sum442 Snit221.00
233. 139451 Leon Bach Nielsen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 221.00
R1229 R2213 R3- R4-
Sum442 Snit221.00
234. 145042 Henning Baun Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 2 2 221.00
R1221 R2221 R3- R4-
Sum442 Snit221.00
235. 147588 Knud Scherning Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 2 2 209.00
R1209 R2209 R3- R4-
Sum418 Snit209.00
236. 130174 Kadri Elwan Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 2 200.50
R1234 R2167 R3- R4-
Sum401 Snit200.50
237. 147101 Karl Frydenlund Jaedeke Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 2 200.00
R1204 R2196 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
238. 139837 Flemming S. Andersen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 2 2 163.00
R1163 R2163 R3- R4-
Sum326 Snit163.00
239. 147104 Tanja Frydenlund Jaedeke Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 2 156.50
R1186 R2127 R3- R4-
Sum313 Snit156.50
240. 129671 Henrik Skjønnemand Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 1 285.00
R1285 R2- R3- R4-
Sum285 Snit285.00
241. 101226 Jim W.N. Thestbjerg Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 1 283.00
R1283 R2- R3- R4-
Sum283 Snit283.00
242. 17560 Janni Staack Thygesen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 1 282.00
R1282 R2- R3- R4-
Sum282 Snit282.00
243. 31020 Povl Jakobsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 1 281.00
R1281 R2- R3- R4-
Sum281 Snit281.00
244. 129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 281.00
R1281 R2- R3- R4-
Sum281 Snit281.00
245. 111814 Freja Sillesen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 1 280.00
R1280 R2- R3- R4-
Sum280 Snit280.00
246. 137420 Anders Amtoft Munkholm Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 1 275.00
R1275 R2- R3- R4-
Sum275 Snit275.00
247. 59102 Torben Emcken Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
248. 59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
249. 140939 Anders Beck Thomsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
250. 127563 Amalie Lindvig Nielsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
251. 125379 Karsten Uglebjerg Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
252. 147034 Manon Cotin Viuff Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
253. 16155 Max Lauesgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
254. 15298 Henning Mortensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
255. 17546 Martin S. Jensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
256. 111463 Sabine Hansen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
257. 121216 Lasse Plath Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
2H 2 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
258. 135588 Niels Riise Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
259. 19102 Kirsten Malene Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 1 261.00
R1261 R2- R3- R4-
Sum261 Snit261.00
260. 89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 1 261.00
R1261 R2- R3- R4-
Sum261 Snit261.00
261. 148092 Frederik Svend Andersen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 1 261.00
R1261 R2- R3- R4-
Sum261 Snit261.00
262. 23219 bent kjeldsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 1 259.00
R1259 R2- R3- R4-
Sum259 Snit259.00
263. 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 1 257.00
R1257 R2- R3- R4-
Sum257 Snit257.00
264. 138291 Sabina Møller Johansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 1 257.00
R1257 R2- R3- R4-
Sum257 Snit257.00
265. 143789 Lærke Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 1 257.00
R1257 R2- R3- R4-
Sum257 Snit257.00
266. 85238 Leif Roer Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 1 256.00
R1256 R2- R3- R4-
Sum256 Snit256.00
267. 103046 Emilia Matras Egelund Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 1 256.00
R1256 R2- R3- R4-
Sum256 Snit256.00
268. 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 256.00
R1256 R2- R3- R4-
Sum256 Snit256.00
269. 19081 Bent Ørskov Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 1 256.00
R1256 R2- R3- R4-
Sum256 Snit256.00
270. 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 1 255.00
R1255 R2- R3- R4-
Sum255 Snit255.00
271. 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 255.00
R1255 R2- R3- R4-
Sum255 Snit255.00
272. 146819 Dan Møller Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 1 255.00
R1255 R2- R3- R4-
Sum255 Snit255.00
273. 124705 Christian Bannow Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 1 254.00
R1254 R2- R3- R4-
Sum254 Snit254.00
274. 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 254.00
R1254 R2- R3- R4-
Sum254 Snit254.00
275. 143442 Stig Romby Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 1 252.00
R1252 R2- R3- R4-
Sum252 Snit252.00
276. 142970 Marlene Thim Vesterby Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 1 251.00
R1251 R2- R3- R4-
Sum251 Snit251.00
277. 117311 Povl Martens Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 1 249.00
R1249 R2- R3- R4-
Sum249 Snit249.00
278. 145242 Christina Bak Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 1 247.00
R1247 R2- R3- R4-
Sum247 Snit247.00
279. 134388 Tommy Nielsen Karsholte Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
280. 132543 Jan Witt Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 1 244.00
R1244 R2- R3- R4-
Sum244 Snit244.00
281. 32018 Niels M. Magnusson Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 1 242.00
R1242 R2- R3- R4-
Sum242 Snit242.00
282. 128962 David Skrostrup Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 1 241.00
R1241 R2- R3- R4-
Sum241 Snit241.00
283. 140195 Mila Christiansen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 1 240.00
R1240 R2- R3- R4-
Sum240 Snit240.00
284. 142901 Jesper Kodahl Andersen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 1 240.00
R1240 R2- R3- R4-
Sum240 Snit240.00
285. 125882 Mille Marie Frederiksen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 237.00
R1237 R2- R3- R4-
Sum237 Snit237.00
286. 126970 Katrine Petersen Karsholte Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 237.00
R1237 R2- R3- R4-
Sum237 Snit237.00
287. 37147 Lars Lie Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 1 236.00
R1236 R2- R3- R4-
Sum236 Snit236.00
288. 137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 1 236.00
R1236 R2- R3- R4-
Sum236 Snit236.00
289. 61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 1 235.00
R1235 R2- R3- R4-
Sum235 Snit235.00
290. 129850 Isabella K. H. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 1 234.00
R1234 R2- R3- R4-
Sum234 Snit234.00
291. 144987 Hannah Roed Hermansen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 1 234.00
R1234 R2- R3- R4-
Sum234 Snit234.00
292. 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 232.00
R1232 R2- R3- R4-
Sum232 Snit232.00
293. 71219 Claus B. Mortensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 231.00
R1231 R2- R3- R4-
Sum231 Snit231.00
294. 144639 Line Mørk Erlandsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 229.00
R1229 R2- R3- R4-
Sum229 Snit229.00
295. 145467 Torben Aabo Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 228.00
R1228 R2- R3- R4-
Sum228 Snit228.00
296. 39145 Preben Duus Hermansen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 1 227.00
R1227 R2- R3- R4-
Sum227 Snit227.00
297. 144546 Peter Martin Sørensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 1 226.00
R1226 R2- R3- R4-
Sum226 Snit226.00
298. 137329 Tina Eckardt Horne Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 1 225.00
R1225 R2- R3- R4-
Sum225 Snit225.00
299. 144813 Carsten Havstreym Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 1 224.00
R1224 R2- R3- R4-
Sum224 Snit224.00
300. 69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 1 221.00
R1221 R2- R3- R4-
Sum221 Snit221.00
301. 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 219.00
R1219 R2- R3- R4-
Sum219 Snit219.00
302. 146082 Jan Nagel Jørgensen Karsholte Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 219.00
R1219 R2- R3- R4-
Sum219 Snit219.00
303. 146093 Susanne Hvam Sørensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 1 219.00
R1219 R2- R3- R4-
Sum219 Snit219.00
304. 129026 Steen Winkler-Christensen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 1 215.00
R1215 R2- R3- R4-
Sum215 Snit215.00
305. 138211 Tommy Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 1 213.00
R1213 R2- R3- R4-
Sum213 Snit213.00
306. 48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 1 211.00
R1211 R2- R3- R4-
Sum211 Snit211.00
307. 113028 Folmer S. Gørtz Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 1 209.00
R1209 R2- R3- R4-
Sum209 Snit209.00
308. 141749 John werner Hauritz Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 1 202.00
R1202 R2- R3- R4-
Sum202 Snit202.00
309. 130179 Waldemar v. Bülow Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 1 201.00
R1201 R2- R3- R4-
Sum201 Snit201.00
310. 142580 Jimmy Nimholm Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
311. 147032 Frederikke Kristensen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
312. 144640 Maj Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
313. 102336 Jakob Vels Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
314. 145463 Janni Engdal Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
315. 119810 Aage Bach Madsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
316. 147031 Kristina Kristensen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00

Til toppen