Luftpistol, 15m - 2-Hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 23. september 2020 - kl. 06:05
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 20 286.40
R1293 R2293 R3292 R4291
Sum1169 Snit292.25
2. 95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 5 288.00
R1292 R2291 R3290 R4286
Sum1159 Snit289.75
3. 97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 7 285.43
R1291 R2291 R3288 R4287
Sum1157 Snit289.25
4. 37561 Bjarne Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 1 16 284.56
R1291 R2289 R3289 R4288
Sum1157 Snit289.25
5. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 15 284.40
R1293 R2288 R3287 R4287
Sum1155 Snit288.75
6. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 8 285.75
R1291 R2289 R3286 R4286
Sum1152 Snit288.00
7. 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 4 287.75
R1290 R2288 R3287 R4286
Sum1151 Snit287.75
8. 32683 Erling Jørgensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 10 282.80
R1289 R2288 R3287 R4287
Sum1151 Snit287.75
9. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 1 13 282.69
R1288 R2288 R3288 R4286
Sum1150 Snit287.50
10. 133147 Dennis Bøgh Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 10 281.20
R1290 R2288 R3286 R4286
Sum1150 Snit287.50
11. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 11 280.27
R1288 R2286 R3286 R4283
Sum1143 Snit285.75
12. 110298 Lars Bilø Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 7 280.71
R1291 R2287 R3283 R4281
Sum1142 Snit285.50
13. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 19 277.79
R1287 R2285 R3285 R4285
Sum1142 Snit285.50
14. 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 6 283.50
R1288 R2287 R3283 R4282
Sum1140 Snit285.00
15. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 12 278.58
R1288 R2287 R3283 R4282
Sum1140 Snit285.00
16. 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 4 283.50
R1286 R2283 R3283 R4282
Sum1134 Snit283.50
17. 40479 Villy Nissen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 6 281.17
R1289 R2283 R3282 R4280
Sum1134 Snit283.50
18. 134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 14 274.86
R1284 R2283 R3283 R4283
Sum1133 Snit283.25
19. 131171 Bogdan Przybycien Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 4 283.00
R1285 R2283 R3283 R4281
Sum1132 Snit283.00
20. 92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 13 276.54
R1283 R2283 R3282 R4282
Sum1130 Snit282.50
21. 38516 Carina Damkier Jørgensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
2H 1 7 276.00
R1286 R2286 R3280 R4276
Sum1128 Snit282.00
22. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 11 275.09
R1285 R2281 R3281 R4281
Sum1128 Snit282.00
23. 64322 Dennis Sten Bagge Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 6 279.83
R1286 R2283 R3279 R4279
Sum1127 Snit281.75
24. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 13 276.23
R1285 R2283 R3280 R4279
Sum1127 Snit281.75
25. 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 5 280.40
R1284 R2284 R3282 R4276
Sum1126 Snit281.50
26. 134218 Karina Petersen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 7 278.71
R1284 R2282 R3281 R4279
Sum1126 Snit281.50
27. 66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 12 277.08
R1283 R2282 R3282 R4279
Sum1126 Snit281.50
28. 127248 Kjeld Junge Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 9 274.11
R1287 R2282 R3280 R4277
Sum1126 Snit281.50
29. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 10 272.20
R1284 R2282 R3279 R4279
Sum1124 Snit281.00
30. 130936 Cecilie Hänsch Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 13 274.62
R1283 R2282 R3278 R4277
Sum1120 Snit280.00
31. 57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 6 278.17
R1282 R2282 R3278 R4277
Sum1119 Snit279.75
32. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 31 271.39
R1281 R2280 R3280 R4278
Sum1119 Snit279.75
33. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 15 271.33
R1281 R2279 R3279 R4279
Sum1118 Snit279.50
34. 103038 Malthe Fogh Sillesen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 1 16 270.25
R1282 R2282 R3277 R4276
Sum1117 Snit279.25
35. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 28 269.43
R1284 R2281 R3277 R4275
Sum1117 Snit279.25
36. 24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 1 6 277.50
R1281 R2280 R3278 R4277
Sum1116 Snit279.00
37. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 30 265.40
R1284 R2281 R3276 R4274
Sum1115 Snit278.75
38. 127025 Jakob Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 4 278.50
R1283 R2278 R3277 R4276
Sum1114 Snit278.50
39. 130849 Jesper Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 1 13 271.54
R1290 R2275 R3275 R4274
Sum1114 Snit278.50
40. 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 6 276.00
R1279 R2278 R3278 R4278
Sum1113 Snit278.25
41. 91950 Mogens Bering Larsen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
2H 1 8 273.25
R1282 R2280 R3277 R4274
Sum1113 Snit278.25
42. 56737 Rene Kelberg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 13 272.92
R1282 R2277 R3277 R4277
Sum1113 Snit278.25
43. 12415 Ernst Klysner Jensen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 5 275.80
R1283 R2279 R3276 R4274
Sum1112 Snit278.00
44. 24634 Peer Boldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 1 4 277.75
R1281 R2280 R3276 R4274
Sum1111 Snit277.75
45. 47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 5 276.80
R1279 R2278 R3276 R4276
Sum1109 Snit277.25
46. 10158 Jan Hejgaard Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 7 274.14
R1279 R2278 R3276 R4276
Sum1109 Snit277.25
47. 134780 Aksel Jørgensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 26 268.35
R1281 R2278 R3275 R4275
Sum1109 Snit277.25
48. 63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 7 274.86
R1282 R2277 R3275 R4274
Sum1108 Snit277.00
49. 35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 7 273.00
R1280 R2277 R3277 R4273
Sum1107 Snit276.75
50. 134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 11 269.55
R1278 R2277 R3276 R4276
Sum1107 Snit276.75
51. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 8 272.13
R1278 R2278 R3277 R4273
Sum1106 Snit276.50
52. 59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 7 273.86
R1279 R2277 R3277 R4272
Sum1105 Snit276.25
53. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 7 268.86
R1281 R2279 R3278 R4267
Sum1105 Snit276.25
54. 136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 1 5 272.60
R1281 R2276 R3276 R4271
Sum1104 Snit276.00
55. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 1 8 272.38
R1277 R2277 R3276 R4274
Sum1104 Snit276.00
56. 87026 Cecillia S. Stoltenberg Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 4 275.75
R1277 R2277 R3276 R4273
Sum1103 Snit275.75
57. 131971 Sune Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 11 264.82
R1284 R2275 R3272 R4272
Sum1103 Snit275.75
58. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 7 273.14
R1280 R2278 R3272 R4272
Sum1102 Snit275.50
59. 15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 6 273.50
R1278 R2275 R3274 R4272
Sum1099 Snit274.75
60. 17598 Per Olesen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 6 272.83
R1281 R2274 R3272 R4272
Sum1099 Snit274.75
61. 59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 10 270.00
R1282 R2274 R3273 R4270
Sum1099 Snit274.75
62. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 8 271.13
R1277 R2274 R3274 R4273
Sum1098 Snit274.50
63. 137523 Jens Junker Eriksen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 6 261.67
R1274 R2274 R3273 R4273
Sum1094 Snit273.50
64. 139850 Kristian Turner Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 7 271.29
R1274 R2274 R3274 R4271
Sum1093 Snit273.25
65. 128729 Jens Dall Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 2 8 269.75
R1277 R2275 R3271 R4269
Sum1092 Snit273.00
66. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 8 267.75
R1276 R2273 R3272 R4271
Sum1092 Snit273.00
67. 125822 Lasse Dars Riis Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 6 267.67
R1277 R2276 R3271 R4268
Sum1092 Snit273.00
68. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 32 258.06
R1280 R2273 R3270 R4269
Sum1092 Snit273.00
69. 110393 Johan Mastrell Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 6 270.17
R1279 R2274 R3270 R4268
Sum1091 Snit272.75
70. 41443 Jan Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 11 269.73
R1277 R2272 R3271 R4271
Sum1091 Snit272.75
71. 78057 Erik Hansen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 7 266.71
R1275 R2274 R3272 R4270
Sum1091 Snit272.75
72. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 16 264.63
R1274 R2273 R3272 R4272
Sum1091 Snit272.75
73. 137733 Kim Chr. Hansen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 4 272.50
R1279 R2277 R3276 R4258
Sum1090 Snit272.50
74. 23219 Bent Kjeldsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 6 269.83
R1276 R2275 R3273 R4266
Sum1090 Snit272.50
75. 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 9 269.44
R1278 R2272 R3270 R4270
Sum1090 Snit272.50
76. 35758 Bent Thorvald Knudsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
2H 2 10 266.50
R1274 R2274 R3272 R4270
Sum1090 Snit272.50
77. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 8 267.75
R1276 R2271 R3271 R4271
Sum1089 Snit272.25
78. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 6 269.67
R1275 R2274 R3270 R4268
Sum1087 Snit271.75
79. 55529 H. C. Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 16 266.13
R1274 R2272 R3271 R4270
Sum1087 Snit271.75
80. 38263 Knud Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 19 264.32
R1275 R2274 R3270 R4268
Sum1087 Snit271.75
81. 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 9 267.00
R1275 R2270 R3270 R4270
Sum1085 Snit271.25
82. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
2H 1 4 271.00
R1278 R2276 R3265 R4265
Sum1084 Snit271.00
83. 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 11 263.55
R1274 R2272 R3268 R4267
Sum1081 Snit270.25
84. 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 13 261.46
R1274 R2271 R3271 R4265
Sum1081 Snit270.25
85. 129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 5 267.80
R1275 R2272 R3270 R4263
Sum1080 Snit270.00
86. 15458 Jesper Christiansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 8 266.25
R1274 R2272 R3267 R4267
Sum1080 Snit270.00
87. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 6 266.17
R1272 R2272 R3271 R4265
Sum1080 Snit270.00
88. 137417 Anne Voss Winkler Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 7 264.57
R1271 R2271 R3269 R4268
Sum1079 Snit269.75
89. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 4 269.50
R1273 R2273 R3272 R4260
Sum1078 Snit269.50
90. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 8 265.75
R1270 R2270 R3270 R4268
Sum1078 Snit269.50
91. 136479 Josephine Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 5 265.80
R1274 R2273 R3265 R4265
Sum1077 Snit269.25
92. 127006 Iben Hald Nørgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 4 269.00
R1275 R2270 R3270 R4261
Sum1076 Snit269.00
93. 63546 Kaare O. Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 7 264.14
R1275 R2272 R3266 R4263
Sum1076 Snit269.00
94. 107322 Jørgen Hansen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 10 262.60
R1271 R2271 R3268 R4265
Sum1075 Snit268.75
95. 111024 Søren Christiansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 7 263.00
R1276 R2273 R3265 R4260
Sum1074 Snit268.50
96. 56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 20 254.70
R1272 R2269 R3268 R4265
Sum1074 Snit268.50
97. 140195 Mila Christiansen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 5 267.60
R1271 R2268 R3268 R4266
Sum1073 Snit268.25
98. 129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 5 265.60
R1272 R2269 R3268 R4264
Sum1073 Snit268.25
99. 57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 5 266.60
R1277 R2267 R3267 R4261
Sum1072 Snit268.00
100. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 12 257.67
R1272 R2267 R3267 R4266
Sum1072 Snit268.00
101. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 4 267.25
R1273 R2270 R3265 R4261
Sum1069 Snit267.25
102. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 10 262.10
R1269 R2268 R3266 R4266
Sum1069 Snit267.25
103. 126724 Preben John Christensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 7 261.43
R1276 R2265 R3264 R4262
Sum1067 Snit266.75
104. 44044 Finn H. O. Andersen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 10 257.90
R1272 R2269 R3263 R4263
Sum1067 Snit266.75
105. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
2H 2 10 262.70
R1269 R2266 R3265 R4264
Sum1064 Snit266.00
106. 131749 Henrik Vorborg Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 2 4 265.75
R1273 R2272 R3262 R4256
Sum1063 Snit265.75
107. 136309 Louise Renee Mosholt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 7 262.86
R1270 R2266 R3264 R4263
Sum1063 Snit265.75
108. 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 6 260.50
R1267 R2267 R3265 R4264
Sum1063 Snit265.75
109. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 6 262.83
R1270 R2265 R3265 R4262
Sum1062 Snit265.50
110. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 2 5 263.80
R1271 R2270 R3261 R4259
Sum1061 Snit265.25
111. 15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 5 263.40
R1276 R2265 R3261 R4259
Sum1061 Snit265.25
112. 86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 264.75
R1272 R2272 R3258 R4257
Sum1059 Snit264.75
113. 140078 Marek Heider Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 4 263.75
R1275 R2270 R3262 R4248
Sum1055 Snit263.75
114. 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 4 263.75
R1272 R2261 R3261 R4261
Sum1055 Snit263.75
115. 134989 Kim Thorenfeldt Nielsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 263.75
R1270 R2270 R3265 R4250
Sum1055 Snit263.75
116. 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 263.50
R1273 R2271 R3260 R4250
Sum1054 Snit263.50
117. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 8 259.75
R1266 R2265 R3262 R4261
Sum1054 Snit263.50
118. 134228 Kim Flindt-Madsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 8 260.50
R1266 R2264 R3262 R4261
Sum1053 Snit263.25
119. 116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 4 262.75
R1264 R2263 R3262 R4262
Sum1051 Snit262.75
120. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 262.75
R1273 R2263 R3259 R4256
Sum1051 Snit262.75
121. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 6 256.67
R1265 R2262 R3261 R4261
Sum1049 Snit262.25
122. 128033 Bo Jakobsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 4 261.75
R1277 R2264 R3254 R4252
Sum1047 Snit261.75
123. 66135 Niels Kjær Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 4 261.50
R1273 R2265 R3255 R4253
Sum1046 Snit261.50
124. 68863 Jan Christiansen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 261.25
R1268 R2263 R3261 R4253
Sum1045 Snit261.25
125. 41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 4 258.00
R1263 R2262 R3258 R4249
Sum1032 Snit258.00
126. 131815 Jens Nissen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 2 4 257.50
R1264 R2257 R3255 R4254
Sum1030 Snit257.50
127. 126441 Knud Jørgensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 7 253.57
R1265 R2257 R3256 R4252
Sum1030 Snit257.50
128. 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 4 257.25
R1260 R2257 R3257 R4255
Sum1029 Snit257.25
129. 97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 5 251.40
R1262 R2258 R3254 R4252
Sum1026 Snit256.50
130. 128153 Cecilie Rahbek Nielsen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
2H 2 6 253.67
R1265 R2255 R3252 R4252
Sum1024 Snit256.00
131. 116963 Jan Van de Louw Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 5 252.80
R1263 R2258 R3254 R4246
Sum1021 Snit255.25
132. 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H 2 4 254.75
R1265 R2260 R3254 R4240
Sum1019 Snit254.75
133. 135231 Lech Bojanowski Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 4 253.25
R1265 R2254 R3247 R4247
Sum1013 Snit253.25
134. 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 4 252.75
R1260 R2254 R3252 R4245
Sum1011 Snit252.75
135. 42579 Palle Deigård Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 2 4 252.25
R1256 R2256 R3251 R4246
Sum1009 Snit252.25
136. 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 6 249.67
R1254 R2252 R3251 R4250
Sum1007 Snit251.75
137. 129215 Lis Christensen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 6 245.67
R1259 R2252 R3248 R4247
Sum1006 Snit251.50
138. 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 2 4 251.00
R1255 R2253 R3250 R4246
Sum1004 Snit251.00
139. 130848 Doris Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 14 234.86
R1256 R2256 R3250 R4242
Sum1004 Snit251.00
140. 100532 Birger Johansen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
2H 2 4 249.25
R1257 R2255 R3244 R4241
Sum997 Snit249.25
141. 83306 Bjarne Christian Lund Hansen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 5 243.60
R1257 R2252 R3242 R4236
Sum987 Snit246.75
142. 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 9 241.67
R1249 R2247 R3246 R4245
Sum987 Snit246.75
143. 140598 Anja Kristensen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 244.75
R1257 R2247 R3238 R4237
Sum979 Snit244.75
144. 139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 2 8 233.38
R1259 R2247 R3239 R4231
Sum976 Snit244.00
145. 89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 2 4 243.50
R1257 R2246 R3243 R4228
Sum974 Snit243.50
146. 134705 Leif Christensen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
2H 2 6 236.50
R1253 R2250 R3238 R4230
Sum971 Snit242.75
147. 42693 Hans Hansen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 2 4 241.75
R1250 R2246 R3236 R4235
Sum967 Snit241.75
148. 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 11 227.45
R1254 R2244 R3231 R4229
Sum958 Snit239.50
149. 56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 4 237.25
R1246 R2245 R3229 R4229
Sum949 Snit237.25
150. 141935 John Lysberg Borrits Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 4 236.25
R1245 R2238 R3235 R4227
Sum945 Snit236.25
151. 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 7 226.00
R1242 R2237 R3232 R4230
Sum941 Snit235.25
152. 140493 Jannick Nimholm Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 7 224.14
R1242 R2238 R3235 R4221
Sum936 Snit234.00
153. 19785 Bent Svejstrup Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 4 228.25
R1235 R2234 R3226 R4218
Sum913 Snit228.25
154. 133978 Finn Leif Christensen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 2 5 219.40
R1241 R2227 R3227 R4216
Sum911 Snit227.75
155. 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 4 226.75
R1243 R2223 R3221 R4220
Sum907 Snit226.75
156. 139821 Rasmus Rando Mouritzen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 218.50
R1237 R2217 R3214 R4206
Sum874 Snit218.50
157. 135261 Michael Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 1 3 283.67
R1286 R2284 R3281 R4-
Sum851 Snit283.67
158. 99838 Nicki R. M. Jensen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 282.00
R1287 R2282 R3277 R4-
Sum846 Snit282.00
159. 44403 Karl E Nielsen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 1 3 279.33
R1282 R2280 R3276 R4-
Sum838 Snit279.33
160. 20850 John Mikkelsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 3 279.00
R1281 R2280 R3276 R4-
Sum837 Snit279.00
161. 49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 3 279.00
R1286 R2276 R3275 R4-
Sum837 Snit279.00
162. 44068 Anders Løbner Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 3 277.33
R1280 R2277 R3275 R4-
Sum832 Snit277.33
163. 129671 Henrik Skjønnemand Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 3 276.00
R1285 R2275 R3268 R4-
Sum828 Snit276.00
164. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 3 274.67
R1278 R2278 R3268 R4-
Sum824 Snit274.67
165. 59102 Torben Emcken Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 274.33
R1276 R2275 R3272 R4-
Sum823 Snit274.33
166. 134289 Michael Rømer Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 273.00
R1279 R2275 R3265 R4-
Sum819 Snit273.00
167. 129739 Ricco Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 1 3 272.67
R1276 R2275 R3267 R4-
Sum818 Snit272.67
168. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 3 272.67
R1278 R2270 R3270 R4-
Sum818 Snit272.67
169. 63326 Jørgen Rav Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 270.33
R1276 R2271 R3264 R4-
Sum811 Snit270.33
170. 112611 Lars Peter Sørensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 268.67
R1274 R2271 R3261 R4-
Sum806 Snit268.67
171. 57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 268.00
R1271 R2267 R3266 R4-
Sum804 Snit268.00
172. 125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 266.00
R1271 R2267 R3260 R4-
Sum798 Snit266.00
173. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 264.33
R1269 R2265 R3259 R4-
Sum793 Snit264.33
174. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 3 261.67
R1276 R2259 R3250 R4-
Sum785 Snit261.67
175. 140077 Jørgen Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 3 259.00
R1261 R2259 R3257 R4-
Sum777 Snit259.00
176. 135588 Niels Riise Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 3 259.00
R1266 R2257 R3254 R4-
Sum777 Snit259.00
177. 138291 Sabina Møller Johansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 3 253.67
R1260 R2254 R3247 R4-
Sum761 Snit253.67
178. 136079 Jonas Grau Thomsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 3 253.00
R1263 R2260 R3236 R4-
Sum759 Snit253.00
179. 141147 Aleksandar Mitrevski Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 252.00
R1258 R2253 R3245 R4-
Sum756 Snit252.00
180. 98183 Marie Herlev Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 3 246.33
R1257 R2255 R3227 R4-
Sum739 Snit246.33
181. 139595 Mathias Kronborg Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 3 245.67
R1250 R2244 R3243 R4-
Sum737 Snit245.67
182. 125517 Jeanette Klein Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 3 243.33
R1254 R2241 R3235 R4-
Sum730 Snit243.33
183. 99169 Marianne Myr Juhl Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 2 3 235.00
R1241 R2237 R3227 R4-
Sum705 Snit235.00
184. 138038 Karl Laursen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 2 3 231.00
R1235 R2231 R3227 R4-
Sum693 Snit231.00
185. 22821 Henrik Boserup Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 3 230.33
R1259 R2220 R3212 R4-
Sum691 Snit230.33
186. 103614 Benjamin Svenstrup Graves Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 286.50
R1289 R2284 R3- R4-
Sum573 Snit286.50
187. 55706 Christian Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 2 282.00
R1285 R2279 R3- R4-
Sum564 Snit282.00
188. 139320 Steen Gundersborg Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 2 281.00
R1283 R2279 R3- R4-
Sum562 Snit281.00
189. 57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 280.50
R1283 R2278 R3- R4-
Sum561 Snit280.50
190. 60025 Morten Kleffel Petersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 278.50
R1280 R2277 R3- R4-
Sum557 Snit278.50
191. 47380 Leif Rosengreen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 2 275.00
R1278 R2272 R3- R4-
Sum550 Snit275.00
192. 118530 Mie Marie Lassen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 2 274.00
R1283 R2265 R3- R4-
Sum548 Snit274.00
193. 130245 Johnny E. Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 2 271.50
R1272 R2271 R3- R4-
Sum543 Snit271.50
194. 89619 Lene Friis Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 2 271.00
R1276 R2266 R3- R4-
Sum542 Snit271.00
195. 20863 Ulrich Bo Andersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 271.00
R1275 R2267 R3- R4-
Sum542 Snit271.00
196. 88133 Pavel Ibenforth Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 2 269.50
R1274 R2265 R3- R4-
Sum539 Snit269.50
197. 60311 Kjeld Karbæk Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 267.50
R1271 R2264 R3- R4-
Sum535 Snit267.50
198. 101166 Helge Kelkeland Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 267.50
R1270 R2265 R3- R4-
Sum535 Snit267.50
199. 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 267.00
R1269 R2265 R3- R4-
Sum534 Snit267.00
200. 113996 Jens Skov Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 265.50
R1269 R2262 R3- R4-
Sum531 Snit265.50
201. 125569 Lis Culmbach Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 264.00
R1267 R2261 R3- R4-
Sum528 Snit264.00
202. 140160 Mathias Christensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 263.50
R1268 R2259 R3- R4-
Sum527 Snit263.50
203. 129528 Mikkel Gudbrand Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 263.50
R1276 R2251 R3- R4-
Sum527 Snit263.50
204. 66581 John Aarø Mortensen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 2 260.00
R1265 R2255 R3- R4-
Sum520 Snit260.00
205. 66034 Preben Christensen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 2 259.50
R1262 R2257 R3- R4-
Sum519 Snit259.50
206. 35659 Hans Jacobsen Assens Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 2 258.00
R1264 R2252 R3- R4-
Sum516 Snit258.00
207. 15559 Jan Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 257.50
R1265 R2250 R3- R4-
Sum515 Snit257.50
208. 15650 Troels Nielsen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 257.00
R1260 R2254 R3- R4-
Sum514 Snit257.00
209. 91152 Gitte Nysten Hansen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 2 2 256.50
R1257 R2256 R3- R4-
Sum513 Snit256.50
210. 15984 Carsten Thimm Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 256.00
R1260 R2252 R3- R4-
Sum512 Snit256.00
211. 56747 Niels Jensen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 2 253.00
R1253 R2253 R3- R4-
Sum506 Snit253.00
212. 135214 Rasmus Dybbro Engelsholm Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 2 252.00
R1253 R2251 R3- R4-
Sum504 Snit252.00
213. 103870 Leo Larsen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
2H 2 2 250.00
R1254 R2246 R3- R4-
Sum500 Snit250.00
214. 140494 Di Peng Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 248.50
R1249 R2248 R3- R4-
Sum497 Snit248.50
215. 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 2 248.50
R1251 R2246 R3- R4-
Sum497 Snit248.50
216. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 2 248.00
R1262 R2234 R3- R4-
Sum496 Snit248.00
217. 120351 Kirsten Højsgård Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 2 247.00
R1252 R2242 R3- R4-
Sum494 Snit247.00
218. 61310 Svend E. Pihl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
2H 2 2 246.50
R1253 R2240 R3- R4-
Sum493 Snit246.50
219. 48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 2 246.50
R1247 R2246 R3- R4-
Sum493 Snit246.50
220. 136697 Mikkel Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 2 245.50
R1263 R2228 R3- R4-
Sum491 Snit245.50
221. 57172 Leif Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 242.00
R1248 R2236 R3- R4-
Sum484 Snit242.00
222. 130619 Helle Borgen Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 2 239.00
R1241 R2237 R3- R4-
Sum478 Snit239.00
223. 102595 Jan Pedersen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 2 236.50
R1251 R2222 R3- R4-
Sum473 Snit236.50
224. 134400 Jens Ole Mørup Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 2 236.00
R1239 R2233 R3- R4-
Sum472 Snit236.00
225. 125367 Rene-Vong Nørby Vagtborg Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 2 234.50
R1247 R2222 R3- R4-
Sum469 Snit234.50
226. 138340 Johnny Damm Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 225.50
R1241 R2210 R3- R4-
Sum451 Snit225.50
227. 104920 Ole Steen Johansen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 221.50
R1228 R2215 R3- R4-
Sum443 Snit221.50
228. 113028 Folmer S. Gørtz Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 2 215.00
R1224 R2206 R3- R4-
Sum430 Snit215.00
229. 113824 Mathias Mortensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 2 213.00
R1222 R2204 R3- R4-
Sum426 Snit213.00
230. 141345 Malene Normann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 203.50
R1215 R2192 R3- R4-
Sum407 Snit203.50
231. 134444 Flemming Haslev Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 198.00
R1210 R2186 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
232. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 1 285.00
R1285 R2- R3- R4-
Sum285 Snit285.00
233. 131611 Hans Erik Tjelum Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 1 283.00
R1283 R2- R3- R4-
Sum283 Snit283.00
234. 134795 Nils Johannes Klitmøller Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 1 282.00
R1282 R2- R3- R4-
Sum282 Snit282.00
235. 139458 Max Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 280.00
R1280 R2- R3- R4-
Sum280 Snit280.00
236. 125443 Lars A. G. Lauridsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 1 277.00
R1277 R2- R3- R4-
Sum277 Snit277.00
237. 134263 Christian Jeppesen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 1 1 276.00
R1276 R2- R3- R4-
Sum276 Snit276.00
238. 140162 Mikkel Ellegaard Schulz Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 1 273.00
R1273 R2- R3- R4-
Sum273 Snit273.00
239. 65681 Rudi Steen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
2H 1 1 272.00
R1272 R2- R3- R4-
Sum272 Snit272.00
240. 135322 Per Spiegal Johansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 272.00
R1272 R2- R3- R4-
Sum272 Snit272.00
241. 127339 Philip Greisen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 1 271.00
R1271 R2- R3- R4-
Sum271 Snit271.00
242. 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
243. 57323 Lars Binger Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
244. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
245. 33828 Jens Jørn Ravn Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
246. 132179 Simonia Tjelum Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 1 261.00
R1261 R2- R3- R4-
Sum261 Snit261.00
247. 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 258.00
R1258 R2- R3- R4-
Sum258 Snit258.00
248. 69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 258.00
R1258 R2- R3- R4-
Sum258 Snit258.00
249. 127468 Helle Bjørslev Papuga Varde Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 1 257.00
R1257 R2- R3- R4-
Sum257 Snit257.00
250. 15298 Henning Mortensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 257.00
R1257 R2- R3- R4-
Sum257 Snit257.00
251. 107502 Jana Clausen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 1 256.00
R1256 R2- R3- R4-
Sum256 Snit256.00
252. 69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 256.00
R1256 R2- R3- R4-
Sum256 Snit256.00
253. 82617 Geert Ovedahl Andersen Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 1 256.00
R1256 R2- R3- R4-
Sum256 Snit256.00
254. 95495 Knud Gadeberg Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
2H 2 1 254.00
R1254 R2- R3- R4-
Sum254 Snit254.00
255. 130700 Birthe Ringgaard Pedersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 254.00
R1254 R2- R3- R4-
Sum254 Snit254.00
256. 50976 Kaj Kristoffersen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
2H 2 1 253.00
R1253 R2- R3- R4-
Sum253 Snit253.00
257. 51497 Bjarne Carlsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 1 253.00
R1253 R2- R3- R4-
Sum253 Snit253.00
258. 124054 Michael Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 1 253.00
R1253 R2- R3- R4-
Sum253 Snit253.00
259. 140971 Carsten Lynggard Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 253.00
R1253 R2- R3- R4-
Sum253 Snit253.00
260. 128923 Sikem Andreas Daehnel Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 252.00
R1252 R2- R3- R4-
Sum252 Snit252.00
261. 128595 Steen Hjorthede Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 1 251.00
R1251 R2- R3- R4-
Sum251 Snit251.00
262. 117311 Povl Martens Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 1 250.00
R1250 R2- R3- R4-
Sum250 Snit250.00
263. 34735 Jens Jensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 1 249.00
R1249 R2- R3- R4-
Sum249 Snit249.00
264. 51305 Poul C. Hansen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 1 248.00
R1248 R2- R3- R4-
Sum248 Snit248.00
265. 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 246.00
R1246 R2- R3- R4-
Sum246 Snit246.00
266. 128543 Ida Marie Pindstofte Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
267. 17262 Annette Hyldgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
268. 61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
269. 125958 Michael Søgård Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 1 243.00
R1243 R2- R3- R4-
Sum243 Snit243.00
270. 120503 Morten Lindhardt Zühlke Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 1 242.00
R1242 R2- R3- R4-
Sum242 Snit242.00
271. 39145 Preben Duus Hermansen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 1 242.00
R1242 R2- R3- R4-
Sum242 Snit242.00
272. 135210 Høgni Weihe Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 1 241.00
R1241 R2- R3- R4-
Sum241 Snit241.00
273. 87571 Anders Diget Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 1 225.00
R1225 R2- R3- R4-
Sum225 Snit225.00
274. 130179 Waldemar v. Bülow Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 1 221.00
R1221 R2- R3- R4-
Sum221 Snit221.00
275. 102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 220.00
R1220 R2- R3- R4-
Sum220 Snit220.00
276. 60795 Knud Thylkær Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 219.00
R1219 R2- R3- R4-
Sum219 Snit219.00
277. 133989 Kim Orloff Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 1 218.00
R1218 R2- R3- R4-
Sum218 Snit218.00
278. 105325 Jan Bertelsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 1 210.00
R1210 R2- R3- R4-
Sum210 Snit210.00
279. 133007 Claus Hega Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
280. 134046 René Trebbien Andersen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
281. 138558 Rasmus Kielstrup Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
282. 117097 Erik Larsen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
283. 134039 Mustafa Hassan Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
284. 134537 Peter Anderskov Jensen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
285. 126399 Mila Stensli Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
286. 95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00

Til toppen