Luftpistol, 15m - BK | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 05. december 2020 - kl. 06:09
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK 7 292.00
R1299 R2294 R3294 R4293
Sum1180 Snit295.00
2. 134790 Marius Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
BK 4 291.00
R1294 R2292 R3292 R4286
Sum1164 Snit291.00
3. 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK 5 284.40
R1286 R2285 R3284 R4284
Sum1139 Snit284.75
4. 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK 12 276.17
R1287 R2286 R3283 R4283
Sum1139 Snit284.75
5. 140062 Hedvig Bendix Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK 7 275.00
R1293 R2281 R3279 R4275
Sum1128 Snit282.00
6. 139598 Stella Lone vincentz Hermansen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK 6 273.00
R1281 R2278 R3277 R4270
Sum1106 Snit276.50
7. 136310 Christoffer Rene Mosholt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK 6 249.67
R1260 R2257 R3255 R4250
Sum1022 Snit255.50
8. 139621 Sabastian Schou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK 4 243.75
R1251 R2250 R3242 R4232
Sum975 Snit243.75
9. 123576 Julius Trap Frederiksværk Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK 3 289.33
R1296 R2287 R3285 R4-
Sum868 Snit289.33
10. 123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK 3 269.33
R1275 R2269 R3264 R4-
Sum808 Snit269.33
11. 140908 Jasmin Hedmann Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK 3 202.67
R1207 R2207 R3194 R4-
Sum608 Snit202.67
12. 138980 Anna Duus Vognhøj Moesgaard Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK 2 260.00
R1261 R2259 R3- R4-
Sum520 Snit260.00
13. 126405 Patrick Risbøl Osther Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK 2 237.00
R1249 R2225 R3- R4-
Sum474 Snit237.00
14. 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK 2 227.00
R1241 R2213 R3- R4-
Sum454 Snit227.00
15. 139952 Liva Bang Rasmussen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK 1 279.00
R1279 R2- R3- R4-
Sum279 Snit279.00
16. 129157 Frederik Carlsen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
17. 136624 Kasper Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK 1 255.00
R1255 R2- R3- R4-
Sum255 Snit255.00
18. 135113 Emil Aslan Karlin Uslu Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK 1 221.00
R1221 R2- R3- R4-
Sum221 Snit221.00
19. 142918 Marie Van Weezel Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00

Til toppen