Standardpistol, 25m - Voksen 2-hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 11. maj 2021 - kl. 06:04
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H1 4 548.00
R1563 R2559 R3543 R4527
Sum2192 Snit548.00
2. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H1 11 536.09
R1553 R2546 R3545 R4545
Sum2189 Snit547.25
3. 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H1 4 544.75
R1555 R2552 R3543 R4529
Sum2179 Snit544.75
4. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 6 538.33
R1549 R2547 R3543 R4540
Sum2179 Snit544.75
5. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H2 11 526.91
R1545 R2545 R3538 R4537
Sum2165 Snit541.25
6. 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H1 10 528.60
R1545 R2540 R3540 R4538
Sum2163 Snit540.75
7. 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H1 4 539.25
R1560 R2559 R3521 R4517
Sum2157 Snit539.25
8. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 6 532.67
R1544 R2534 R3533 R4530
Sum2141 Snit535.25
9. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H2 5 526.40
R1535 R2527 R3526 R4526
Sum2114 Snit528.50
10. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 6 521.33
R1534 R2533 R3523 R4517
Sum2107 Snit526.75
11. 134780 Aksel Jørgensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 4 521.75
R1525 R2525 R3524 R4513
Sum2087 Snit521.75
12. 141958 Klaus Nørgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H2 4 521.50
R1532 R2523 R3517 R4514
Sum2086 Snit521.50
13. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 5 518.80
R1522 R2521 R3520 R4520
Sum2083 Snit520.75
14. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 5 515.20
R1536 R2517 R3512 R4506
Sum2071 Snit517.75
15. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 5 516.00
R1521 R2519 R3518 R4512
Sum2070 Snit517.50
16. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 5 506.40
R1535 R2524 R3505 R4493
Sum2057 Snit514.25
17. 38263 Knud Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H2 5 508.80
R1523 R2510 R3506 R4504
Sum2043 Snit510.75
18. 130245 Johnny E. Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 4 510.00
R1525 R2517 R3501 R4497
Sum2040 Snit510.00
19. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 4 504.75
R1521 R2502 R3500 R4496
Sum2019 Snit504.75
20. 35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 4 501.50
R1522 R2511 R3507 R4466
Sum2006 Snit501.50
21. 126724 Preben John Christensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 5 493.80
R1531 R2513 R3484 R4476
Sum2004 Snit501.00
22. 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 5 495.00
R1498 R2497 R3497 R4496
Sum1988 Snit497.00
23. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 6 478.83
R1516 R2493 R3473 R4466
Sum1948 Snit487.00
24. 19081 Bent Ørskov Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 4 478.50
R1501 R2501 R3485 R4427
Sum1914 Snit478.50
25. 37601 Tonny Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 4 476.00
R1491 R2482 R3473 R4458
Sum1904 Snit476.00
26. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 5 468.60
R1487 R2482 R3473 R4457
Sum1899 Snit474.75
27. 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 7 461.86
R1482 R2475 R3466 R4462
Sum1885 Snit471.25
28. 139613 Lars Mosberg Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 9 452.89
R1477 R2470 R3464 R4460
Sum1871 Snit467.75
29. 141454 Frank Hejselbæk Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 4 456.50
R1475 R2455 R3449 R4447
Sum1826 Snit456.50
30. 142054 Vagn Hessel Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 6 440.33
R1466 R2466 R3448 R4431
Sum1811 Snit452.75
31. 139087 Brian Kjærsgaard Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 5 417.00
R1482 R2459 R3445 R4385
Sum1771 Snit442.75
32. 139611 Susanne Mosberg Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 7 427.29
R1443 R2438 R3438 R4433
Sum1752 Snit438.00
33. 106388 Peter Allan Reynolds Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 8 411.38
R1442 R2424 R3420 R4420
Sum1706 Snit426.50
34. 131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 8 403.75
R1433 R2433 R3425 R4404
Sum1695 Snit423.75
35. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H1 3 546.33
R1553 R2549 R3537 R4-
Sum1639 Snit546.33
36. 99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 3 542.33
R1563 R2546 R3518 R4-
Sum1627 Snit542.33
37. 134795 Nils Johannes Klitmøller Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H1 3 540.67
R1574 R2559 R3489 R4-
Sum1622 Snit540.67
38. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 3 532.33
R1533 R2533 R3531 R4-
Sum1597 Snit532.33
39. 114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 3 519.67
R1524 R2524 R3511 R4-
Sum1559 Snit519.67
40. 125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 3 510.00
R1521 R2517 R3492 R4-
Sum1530 Snit510.00
41. 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 3 508.33
R1512 R2512 R3501 R4-
Sum1525 Snit508.33
42. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 3 507.00
R1510 R2508 R3503 R4-
Sum1521 Snit507.00
43. 141957 Claus Raaby Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 3 493.67
R1504 R2503 R3474 R4-
Sum1481 Snit493.67
44. 59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 3 492.00
R1500 R2500 R3476 R4-
Sum1476 Snit492.00
45. 139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 3 492.00
R1493 R2492 R3491 R4-
Sum1476 Snit492.00
46. 139219 Ole Christiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 3 487.67
R1522 R2518 R3423 R4-
Sum1463 Snit487.67
47. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H3 3 487.00
R1491 R2487 R3483 R4-
Sum1461 Snit487.00
48. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 3 484.00
R1491 R2485 R3476 R4-
Sum1452 Snit484.00
49. 142500 Michael Valeur Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 3 479.67
R1501 R2486 R3452 R4-
Sum1439 Snit479.67
50. 34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 3 470.67
R1509 R2480 R3423 R4-
Sum1412 Snit470.67
51. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 3 464.67
R1499 R2448 R3447 R4-
Sum1394 Snit464.67
52. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 3 439.67
R1464 R2435 R3420 R4-
Sum1319 Snit439.67
53. 122287 Carsten Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H3 3 426.67
R1465 R2430 R3385 R4-
Sum1280 Snit426.67
54. 137545 Martin Johansen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H3 3 424.00
R1438 R2428 R3406 R4-
Sum1272 Snit424.00
55. 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H1 2 561.50
R1563 R2560 R3- R4-
Sum1123 Snit561.50
56. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H1 2 551.50
R1561 R2542 R3- R4-
Sum1103 Snit551.50
57. 135261 Michael Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H1 2 550.50
R1553 R2548 R3- R4-
Sum1101 Snit550.50
58. 68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 2 541.50
R1551 R2532 R3- R4-
Sum1083 Snit541.50
59. 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H1 2 539.50
R1540 R2539 R3- R4-
Sum1079 Snit539.50
60. 31549 Per Jacobsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 2 520.00
R1524 R2516 R3- R4-
Sum1040 Snit520.00
61. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 2 519.00
R1524 R2514 R3- R4-
Sum1038 Snit519.00
62. 92839 Kasper Ladegaard Nielsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
2H2 2 516.00
R1529 R2503 R3- R4-
Sum1032 Snit516.00
63. 68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 512.50
R1514 R2511 R3- R4-
Sum1025 Snit512.50
64. 137428 Søren Andersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 2 510.50
R1515 R2506 R3- R4-
Sum1021 Snit510.50
65. 122716 Dorte Nielsen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 2 509.00
R1519 R2499 R3- R4-
Sum1018 Snit509.00
66. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 507.00
R1515 R2499 R3- R4-
Sum1014 Snit507.00
67. 133836 Frank Møller Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 2 501.00
R1502 R2500 R3- R4-
Sum1002 Snit501.00
68. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 497.00
R1499 R2495 R3- R4-
Sum994 Snit497.00
69. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 488.00
R1498 R2478 R3- R4-
Sum976 Snit488.00
70. 141313 Tore Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 2 484.00
R1506 R2462 R3- R4-
Sum968 Snit484.00
71. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 482.50
R1497 R2468 R3- R4-
Sum965 Snit482.50
72. 140704 Boris Strandsbjerg Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 2 480.00
R1528 R2432 R3- R4-
Sum960 Snit480.00
73. 133049 Frantz Glantz-Jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 2 478.50
R1499 R2458 R3- R4-
Sum957 Snit478.50
74. 134797 Kurt Hyldgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 2 473.00
R1502 R2444 R3- R4-
Sum946 Snit473.00
75. 143246 Anders Rude Nord KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H3 2 472.50
R1477 R2468 R3- R4-
Sum945 Snit472.50
76. 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 2 465.50
R1493 R2438 R3- R4-
Sum931 Snit465.50
77. 37684 Niels Åge Vastrup Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 2 438.00
R1446 R2430 R3- R4-
Sum876 Snit438.00
78. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 2 374.50
R1421 R2328 R3- R4-
Sum749 Snit374.50
79. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 1 560.00
R1560 R2- R3- R4-
Sum560 Snit560.00
80. 109163 René Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
2H1 1 554.00
R1554 R2- R3- R4-
Sum554 Snit554.00
81. 32683 Erling Jørgensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 1 552.00
R1552 R2- R3- R4-
Sum552 Snit552.00
82. 90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 1 550.00
R1550 R2- R3- R4-
Sum550 Snit550.00
83. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 1 550.00
R1550 R2- R3- R4-
Sum550 Snit550.00
84. 95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 1 542.00
R1542 R2- R3- R4-
Sum542 Snit542.00
85. 125822 Lasse Dars Riis Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H1 1 541.00
R1541 R2- R3- R4-
Sum541 Snit541.00
86. 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H1 1 534.00
R1534 R2- R3- R4-
Sum534 Snit534.00
87. 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 1 533.00
R1533 R2- R3- R4-
Sum533 Snit533.00
88. 24634 Peer Boldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H1 1 532.00
R1532 R2- R3- R4-
Sum532 Snit532.00
89. 142943 Kristian Friis Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H1 1 532.00
R1532 R2- R3- R4-
Sum532 Snit532.00
90. 126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 531.00
R1531 R2- R3- R4-
Sum531 Snit531.00
91. 128729 Jens Dall Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H2 1 527.00
R1527 R2- R3- R4-
Sum527 Snit527.00
92. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H2 1 525.00
R1525 R2- R3- R4-
Sum525 Snit525.00
93. 13708 Benjamin Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 1 525.00
R1525 R2- R3- R4-
Sum525 Snit525.00
94. 54957 Carsten F. Petersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 1 523.00
R1523 R2- R3- R4-
Sum523 Snit523.00
95. 21143 John Walker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 1 521.00
R1521 R2- R3- R4-
Sum521 Snit521.00
96. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 1 520.00
R1520 R2- R3- R4-
Sum520 Snit520.00
97. 140892 Kim Bo Poulsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H3 1 520.00
R1520 R2- R3- R4-
Sum520 Snit520.00
98. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 509.00
R1509 R2- R3- R4-
Sum509 Snit509.00
99. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 509.00
R1509 R2- R3- R4-
Sum509 Snit509.00
100. 20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 1 509.00
R1509 R2- R3- R4-
Sum509 Snit509.00
101. 56737 René Kelberg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 1 507.00
R1507 R2- R3- R4-
Sum507 Snit507.00
102. 60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 507.00
R1507 R2- R3- R4-
Sum507 Snit507.00
103. 61194 Ib Naumann Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 1 507.00
R1507 R2- R3- R4-
Sum507 Snit507.00
104. 142798 Anders Hovgaard Møller Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 505.00
R1505 R2- R3- R4-
Sum505 Snit505.00
105. 136822 Dennis Catharus Kristiansen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 1 501.00
R1501 R2- R3- R4-
Sum501 Snit501.00
106. 24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H2 1 499.00
R1499 R2- R3- R4-
Sum499 Snit499.00
107. 101226 Jim W.N. Thestbjerg Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 1 497.00
R1497 R2- R3- R4-
Sum497 Snit497.00
108. 142776 Kasper Knudsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H2 1 496.00
R1496 R2- R3- R4-
Sum496 Snit496.00
109. 138025 Rene Faigh Tåstrup Skytteforening 13.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 489.00
R1489 R2- R3- R4-
Sum489 Snit489.00
110. 119249 Jonas Holst Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 486.00
R1486 R2- R3- R4-
Sum486 Snit486.00
111. 130849 Jesper Pedersen Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H3 1 478.00
R1478 R2- R3- R4-
Sum478 Snit478.00
112. 87571 Anders Diget Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 477.00
R1477 R2- R3- R4-
Sum477 Snit477.00
113. 55529 H. C. Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 475.00
R1475 R2- R3- R4-
Sum475 Snit475.00
114. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 474.00
R1474 R2- R3- R4-
Sum474 Snit474.00
115. 129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H3 1 474.00
R1474 R2- R3- R4-
Sum474 Snit474.00
116. 35140 Peder Moss Pistol Club Vejle
DGI Sydøstjylland
2H3 1 473.00
R1473 R2- R3- R4-
Sum473 Snit473.00
117. 142064 Henrik Løntoft Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 473.00
R1473 R2- R3- R4-
Sum473 Snit473.00
118. 118404 Allan Daugaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 1 471.00
R1471 R2- R3- R4-
Sum471 Snit471.00
119. 139117 Kim Ham Tåstrup Skytteforening 13.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 471.00
R1471 R2- R3- R4-
Sum471 Snit471.00
120. 117090 Hejdi Røygaard Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 470.00
R1470 R2- R3- R4-
Sum470 Snit470.00
121. 122288 Michael Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 470.00
R1470 R2- R3- R4-
Sum470 Snit470.00
122. 129671 Henrik Skjønnemand Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H3 1 465.00
R1465 R2- R3- R4-
Sum465 Snit465.00
123. 142697 Sten Krog Duerlund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 464.00
R1464 R2- R3- R4-
Sum464 Snit464.00
124. 117647 Ole Breiner Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 461.00
R1461 R2- R3- R4-
Sum461 Snit461.00
125. 99764 Hans Ove Rasmussen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
2H3 1 461.00
R1461 R2- R3- R4-
Sum461 Snit461.00
126. 126441 Knud Jørgensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 459.00
R1459 R2- R3- R4-
Sum459 Snit459.00
127. 140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 459.00
R1459 R2- R3- R4-
Sum459 Snit459.00
128. 87026 Cecillia S. Stoltenberg Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 456.00
R1456 R2- R3- R4-
Sum456 Snit456.00
129. 135400 Kathrine Vestergaard Jørgensen Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 453.00
R1453 R2- R3- R4-
Sum453 Snit453.00
130. 134588 Leif Bech Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 448.00
R1448 R2- R3- R4-
Sum448 Snit448.00
131. 129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 1 439.00
R1439 R2- R3- R4-
Sum439 Snit439.00
132. 134106 Lars Nielsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 439.00
R1439 R2- R3- R4-
Sum439 Snit439.00
133. 134725 Erik Albrecht Schollert Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 438.00
R1438 R2- R3- R4-
Sum438 Snit438.00
134. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 1 437.00
R1437 R2- R3- R4-
Sum437 Snit437.00
135. 130848 Doris Pedersen Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H3 1 434.00
R1434 R2- R3- R4-
Sum434 Snit434.00
136. 133539 Harald Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 1 430.00
R1430 R2- R3- R4-
Sum430 Snit430.00
137. 34146 Frands Øhlenslager Kristensen Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H3 1 428.00
R1428 R2- R3- R4-
Sum428 Snit428.00
138. 119569 Carsten Larsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 416.00
R1416 R2- R3- R4-
Sum416 Snit416.00
139. 133696 Elvart Nørgaard Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 1 416.00
R1416 R2- R3- R4-
Sum416 Snit416.00
140. 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 414.00
R1414 R2- R3- R4-
Sum414 Snit414.00
141. 137020 Gönül Bicen Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 407.00
R1407 R2- R3- R4-
Sum407 Snit407.00
142. 13694 Dan Pedersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 404.00
R1404 R2- R3- R4-
Sum404 Snit404.00
143. 142569 Linda Malene List Nissen Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H3 1 383.00
R1383 R2- R3- R4-
Sum383 Snit383.00
144. 142887 Jan Lundorff Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 1 379.00
R1379 R2- R3- R4-
Sum379 Snit379.00
145. 142873 Svend Erik Poulsen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 1 376.00
R1376 R2- R3- R4-
Sum376 Snit376.00
146. 138569 Carsten Huus Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 359.00
R1359 R2- R3- R4-
Sum359 Snit359.00
147. 143344 Rasmus Kræmmergaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 328.00
R1328 R2- R3- R4-
Sum328 Snit328.00
148. 142437 Benjamin Buter Petersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H3 1 240.00
R1240 R2- R3- R4-
Sum240 Snit240.00
149. 115590 Michael Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H3 1 226.00
R1226 R2- R3- R4-
Sum226 Snit226.00
150. 97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H3 1 210.00
R1210 R2- R3- R4-
Sum210 Snit210.00
151. 142509 Søren Peter Bang Nissen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H3 1 202.00
R1202 R2- R3- R4-
Sum202 Snit202.00

Til toppen