Frederiksberg Hallen, Sorø

Information

Adresse: Smedeparken 1
4180 Sorø Rutevejledning
Tlf. Hovednr.: 57830725
Email: miga@soroe.dk
Faciliteter: 5-mands stævne, Fodbold 8 mands Bane 2, Fodbold 8 mands Bane 3, 11 mands - kunstgræs , Fodbold 8-mands Bane 4, 11 mands - kunstgræs, 8 mands kunst - bane 1, 8 mands kunst - bane 2, 8 mands kunst - bane 3, 8 mands kunst - bane 4, Hal 1, Fodbold, 8-mands Bane 1, Fodbold, 5-mands Bane 1, Fodbold, 5-mands Bane 2
Foreninger: Lynge-Broby Idrætsforening - Badminton, Lynge-Broby Idrætsforening - Fodbold, Lynge-Broby Idrætsforening - Håndbold, Lynge-Broby Idrætsforening - Volleyball

Program spillested

Fra dato: til dato:
Række Dato Tid Arrangement Arrangør Bane/hal Spilleform
Fodbold U9 drenge C/D (Spilletid: 2x10 min.) 31-10-20 10:00  -  Bane 1
Fodbold U9 drenge C/D (Spilletid: 2x10 min.) 31-10-20 10:00  -  Bane 2
Fodbold U10 drenge C/D (Spilletid: 2x13 min.) 31-10-20 10:00  -  Bane 3
Fodbold U10 drenge C/D (Spilletid: 2x13 min.) 31-10-20 10:00  -  Bane 4
Fodbold U9 drenge C/D (Spilletid: 2x10 min.) 31-10-20 10:30  -  Bane 1
Fodbold U9 drenge C/D (Spilletid: 2x10 min.) 31-10-20 10:30  -  Bane 2
Fodbold U10 drenge C/D (Spilletid: 2x13 min.) 31-10-20 10:40  -  Bane 3
Fodbold U10 drenge C/D (Spilletid: 2x13 min.) 31-10-20 10:40  -  Bane 4
Fodbold U9 drenge C/D (Spilletid: 2x10 min.) 31-10-20 11:00  -  Bane 1
Fodbold U9 drenge C/D (Spilletid: 2x10 min.) 31-10-20 11:00  -  Bane 2
Fodbold U10 drenge C/D (Spilletid: 2x13 min.) 31-10-20 11:20  -  Bane 3
Fodbold U10 drenge C/D (Spilletid: 2x13 min.) 31-10-20 11:20  -  Bane 4
Fodbold U11 drenge C/D (Spilletid: 2x15 min.) 31-10-20 11:45  -  Bane 1
Fodbold U11 drenge C/D (Spilletid: 2x15 min.) 31-10-20 12:25  -  Bane 1
Fodbold U11 drenge C/D (Spilletid: 2x15 min.) 31-10-20 13:05  -  Bane 1
Fodbold U9 drenge C/D (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 10:30  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold U9 drenge C/D (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 10:40  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold U9 drenge C/D (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 10:50  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold U9 drenge C/D (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 11:00  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold U9 drenge C/D (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 11:10  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold U9 drenge C/D (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 11:20  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold U9 drenge C/D (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 11:30  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold U9 drenge C/D (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 11:40  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold U9 drenge C/D (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 11:50  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold U9 drenge C/D (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 12:00  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold U12 piger C (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 12:45  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold U12 piger C (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 12:55  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold U12 piger C (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 13:05  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold U12 piger C (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 13:15  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold U12 piger C (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 13:25  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold U12 piger C (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 13:35  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold U12 piger C (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 13:45  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold U12 piger C (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 13:55  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold U12 piger C (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 14:05  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold U12 piger C (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 14:15  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold Damesenior A/B (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 15:00  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold Damesenior A/B (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 15:10  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold Damesenior A/B (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 15:20  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold Damesenior A/B (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 15:30  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold Damesenior A/B (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 15:40  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold Damesenior A/B (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 15:50  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold Damesenior A/B (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 16:00  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold Damesenior A/B (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 16:10  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold Damesenior A/B (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 16:20  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold Damesenior A/B (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 16:30  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold Damesenior A/B (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 17:15  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold Damesenior A/B (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 17:25  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold Damesenior A/B (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 17:35  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold Damesenior A/B (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 17:45  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold Damesenior A/B (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 17:55  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold Damesenior A/B (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 18:05  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold Damesenior A/B (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 18:15  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold Damesenior A/B (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 18:25  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold Damesenior A/B (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 18:35  -  Frederiksberg Hallen, Sorø
Fodbold Damesenior A/B (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 18:45  -  Frederiksberg Hallen, Sorø

Til toppen