Vemmelev Hallen

Information

Adresse: Skolevej 2
4241 Vemmelev Rutevejledning
Tlf. Hovednr.: 58352306
Email: idraetshaller@slagelse.dk
Faciliteter: Hal 1, Udendørs, Ude, Inde, 3-mandsbane, fodbold Bane 1, 3-mandsbane, fodbold Bane 2, Fodbold - 8 mands bane, Fodbold - 8 mands lysbane, 8-mands kunstgræsbane - bane 1, 8-mands kunstgræsbane - bane 2, Fodbold, 5-mands Bane 1, Fodbold, 5-mands Bane 2, Fodbold, 5-mands Bane 3, Fodbold, 5-mands Bane 4
Foreninger: Vemmelev Sg&i - Badminton, Vemmelev Sg&i - Fodbold, Vemmelev Sg&i - Håndbold, Vemmelev Sg&i - Skydning, Vemmelev Sg&i - Volleyball

Program spillested

Fra dato: til dato:
Række Dato Tid Arrangement Arrangør Bane/hal Spilleform
Fodbold U10 drenge C/D (Spilletid: 2x13 min.) 31-10-20 10:00  -  Bane 1
Fodbold U10 drenge C/D (Spilletid: 2x13 min.) 31-10-20 10:00  -  Bane 2
Fodbold U10 drenge C/D (Spilletid: 2x13 min.) 31-10-20 10:40  -  Bane 1
Fodbold U10 drenge C/D (Spilletid: 2x13 min.) 31-10-20 10:40  -  Bane 2
Fodbold U10 drenge C/D (Spilletid: 2x13 min.) 31-10-20 11:20  -  Bane 1
Fodbold U10 drenge C/D (Spilletid: 2x13 min.) 31-10-20 11:20  -  Bane 2
Fodbold U13 drenge C/D (Spilletid: 2x15 min.) 31-10-20 12:15  -  Bane 1
Fodbold U13 drenge C/D (Spilletid: 2x15 min.) 31-10-20 12:55  -  Bane 1
Fodbold U13 drenge C/D (Spilletid: 2x15 min.) 31-10-20 13:35  -  Bane 1
Fodbold U6 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 09:30  -  Bane 1
Fodbold U6 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 09:30  -  Bane 2
Fodbold U6 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 09:45  -  Bane 1
Fodbold U6 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 09:45  -  Bane 2
Fodbold U6 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 10:00  -  Bane 1
Fodbold U6 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 10:00  -  Bane 2
Fodbold U6 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 10:15  -  Bane 1
Fodbold U6 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 10:15  -  Bane 2
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 11:00  -  Bane 1
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 11:00  -  Bane 2
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 11:15  -  Bane 1
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 11:15  -  Bane 2
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 11:30  -  Bane 1
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 11:30  -  Bane 2
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 11:45  -  Bane 1
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 11:45  -  Bane 2
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 12:30  -  Bane 1
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 12:30  -  Bane 2
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 12:40  -  Bane 1
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 12:40  -  Bane 2
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 12:55  -  Bane 1
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 12:55  -  Bane 2
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 13:05  -  Bane 1
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 13:05  -  Bane 2
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 13:20  -  Bane 1
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 13:20  -  Bane 2
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 14:00  -  Bane 1
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 14:00  -  Bane 2
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 14:15  -  Bane 1
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 14:15  -  Bane 2
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 14:30  -  Bane 1
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 14:30  -  Bane 2
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 14:45  -  Bane 1
Fodbold U7 (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 14:45  -  Bane 2
Fodbold U8 drenge C (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 15:30  -  Vemmelev Hallen
Fodbold U8 drenge C (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 15:40  -  Vemmelev Hallen
Fodbold U8 drenge C (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 15:50  -  Vemmelev Hallen
Fodbold U8 drenge C (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 16:00  -  Vemmelev Hallen
Fodbold U8 drenge C (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 16:10  -  Vemmelev Hallen
Fodbold U8 drenge C (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 16:20  -  Vemmelev Hallen
Fodbold U8 drenge C (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 16:30  -  Vemmelev Hallen
Fodbold U8 drenge C (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 16:40  -  Vemmelev Hallen
Fodbold U8 drenge C (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 16:50  -  Vemmelev Hallen
Fodbold U8 drenge C (Spilletid: 9 min.) 08-11-20 17:00  -  Vemmelev Hallen

Til toppen