Nord 7 - Række C

Info

Turnering: DGI Midt- Og Vestsjælland Petanque 2017
Turneringsansvarlige
Niels Müller Tlf: 59440313 / 20207314
Carsten Nielsen Tlf: 004530596913 / 30596913
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort

Stilling DGI Midt- Og Vestsjælland Petanque 2017
Række C
Nord 7

Hold Kampe V U T Kampe i kampen Kugler + / - Point
1. Høng 5 10 6 3 1 35-25 626-579 47 15
2. Holbæk 3 10 7 0 3 39-21 665-558 107 14
3. Petanque Odsherred 2 10 4 2 4 29-31 588-619 -31 10
4. Lumsås 10 3 2 5 28-32 594-628 -34 8
5. Svebølle 2 10 2 3 5 25-35 551-629 -78 7
6. Ugerløse 2 10 1 4 5 24-36 578-589 -11 6

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

DGI Midt- Og Vestsjælland Petanque 2017
Række C
Nord 7

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

DGI Midt- Og Vestsjælland Petanque 2017
Række C
Nord 7

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=27704

Komplet kampprogram

DGI Midt- Og Vestsjælland Petanque 2017
Række C
Nord 7

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 24-04-17 19:00 Høng 5 - Holbæk 3 4 - 2
(74 - 60)
Tirsdag 25-04-17 18:30 Ugerløse 2 - Petanque Odsherred 2 2 - 4
(50 - 61)
Torsdag 27-04-17 14:00 Svebølle 2 - Lumsås 1 - 5
(42 - 67)
Mandag 01-05-17 18:00 Petanque Odsherred 2 - Svebølle 2 4 - 2
(64 - 59)
Tirsdag 02-05-17 18:30 Holbæk 3 - Ugerløse 2 4 - 2
(65 - 62)
Torsdag 04-05-17 18:30 Lumsås - Høng 5 2 - 4
(47 - 66)
Mandag 08-05-17 19:00 Høng 5 - Petanque Odsherred 2 4 - 2
(69 - 44)
Tirsdag 09-05-17 18:30 Holbæk 3 - Lumsås 6 - 0
(78 - 40)
Onsdag 10-05-17 18:30 Ugerløse 2 - Høng 5 3 - 3
(59 - 57)
Torsdag 11-05-17 18:30 Svebølle 2 - Ugerløse 2 3 - 3
(62 - 58)
Mandag 15-05-17 18:00 Petanque Odsherred 2 - Holbæk 3 1 - 5
(52 - 69)
Mandag 15-05-17 19:00 Høng 5 - Svebølle 2 3 - 3
(59 - 55)
Torsdag 18-05-17 18:30 Ugerløse 2 - Lumsås 3 - 3
(65 - 57)
Torsdag 25-05-17 14:00 Svebølle 2 - Holbæk 3 1 - 5
(39 - 72)
Torsdag 25-05-17 18:30 Lumsås - Petanque Odsherred 2 2 - 4
(65 - 74)
Mandag 29-05-17 18:00 Petanque Odsherred 2 - Ugerløse 2 3 - 3
(45 - 60)
Tirsdag 30-05-17 18:30 Holbæk 3 - Høng 5 5 - 1
(73 - 48)
Torsdag 01-06-17 18:30 Lumsås - Svebølle 2 2 - 4
(57 - 70)
Mandag 05-06-17 19:00 Høng 5 - Lumsås 5 - 1
(65 - 56)
Onsdag 07-06-17 18:30 Ugerløse 2 - Holbæk 3 1 - 5
(49 - 70)
Torsdag 08-06-17 14:00 Svebølle 2 - Petanque Odsherred 2 4 - 2
(55 - 54)
Mandag 12-06-17 18:00 Petanque Odsherred 2 - Høng 5 2 - 4
(53 - 69)
Onsdag 14-06-17 18:30 Ugerløse 2 - Svebølle 2 4 - 2
(65 - 49)
Torsdag 15-06-17 18:30 Lumsås - Holbæk 3 5 - 1
(73 - 50)
Tirsdag 20-06-17 18:30 Holbæk 3 - Petanque Odsherred 2 2 - 4
(58 - 69)
Torsdag 22-06-17 14:00 Svebølle 2 - Høng 5 3 - 3
(68 - 63)
Torsdag 22-06-17 18:30 Lumsås - Ugerløse 2 5 - 1
(67 - 46)
Mandag 26-06-17 18:00 Petanque Odsherred 2 - Lumsås 3 - 3
(72 - 65)
Tirsdag 27-06-17 18:30 Høng 5 - Ugerløse 2 4 - 2
(56 - 64)
Tirsdag 27-06-17 18:30 Holbæk 3 - Svebølle 2 4 - 2
(70 - 52)

Til toppen