Herre senior | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 2019 inde LM for senior, old, veteraner m.fl.
Stævneansvarlige
Fritz Andersen Tlf: 42317183
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Stævneinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Herre senior

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
09-02-19 11:50 Farsø-Ullits IK 1 - Egernførde UF/ Slesvig IF. - Hal 2 8 - 1
09-02-19 12:00 Bogense Gymnastik- & Idr. For. - Brede Idrætsforening - Hal 2 2 - 5
09-02-19 12:10 Fuglebjerg If - Slesvig IF - Hal 2 8 - 3
09-02-19 12:20 As IF - Farsø-Ullits IK 1 - Hal 2 4 - 2
09-02-19 12:50 Farsø-Ullits IK 2 - Hatting-Torsted - Hal 2 1 - 7
09-02-19 13:00 Egernførde UF/ Slesvig IF. - Bogense Gymnastik- & Idr. For. - Hal 2 2 - 9
09-02-19 13:20 Brede Idrætsforening - As IF - Hal 2 3 - 7
09-02-19 13:50 Bogense Gymnastik- & Idr. For. - Farsø-Ullits IK 1 - Hal 2 3 - 4
09-02-19 14:00 Brede Idrætsforening - Egernførde UF/ Slesvig IF. - Hal 2 4 - 3
09-02-19 14:10 Slesvig IF - Farsø-Ullits IK 2 - Hal 2 10 - 5
09-02-19 14:20 As IF - Bogense Gymnastik- & Idr. For. - Hal 2 5 - 4
09-02-19 14:50 Farsø-Ullits IK 1 - Brede Idrætsforening - Hal 2 2 - 4
09-02-19 15:00 Hatting-Torsted - Fuglebjerg If - Hal 2 3 - 6
09-02-19 15:20 Egernførde UF/ Slesvig IF. - As IF - Hal 2 0 - 3
09-02-19 15:50 Farsø-Ullits IK 2 - Fuglebjerg If - Hal 2 1 - 7
09-02-19 16:00 Slesvig IF - Hatting-Torsted - Hal 2 3 - 7
10-02-19 08:00 Slesvig IF - Farsø-Ullits IK 1 - Hal 1 6 - 2
10-02-19 08:10 Farsø-Ullits IK 2 - Bogense Gymnastik- & Idr. For. - Hal 1 3 - 7
10-02-19 08:20 Hatting-Torsted - As IF - Hal 1 3 - 9
10-02-19 08:30 Fuglebjerg If - Brede Idrætsforening - Hal 1 6 - 4
10-02-19 09:20 Egernførde UF/ Slesvig IF. - Slesvig IF - Hal 1 4 - 9
10-02-19 09:30 Farsø-Ullits IK 1 - Farsø-Ullits IK 2 - Hal 1 4 - 3
10-02-19 09:40 As IF - Fuglebjerg If - Hal 1 4 - 3
10-02-19 10:30 Bogense Gymnastik- & Idr. For. - Egernførde UF/ Slesvig IF. - Hal 1 7 - 2
10-02-19 10:40 Farsø-Ullits IK 2 - Slesvig IF - Hal 1 4 - 6
10-02-19 10:50 Brede Idrætsforening - Hatting-Torsted - Hal 1 2 - 1
10-02-19 11:00 Bogense Gymnastik- & Idr. For. - Farsø-Ullits IK 1 - Hal 1 3 - 6
10-02-19 11:10 Egernførde UF/ Slesvig IF. - Farsø-Ullits IK 2 - Hal 1 4 - 3
10-02-19 11:20 Fuglebjerg If - Hatting-Torsted - Hal 1 4 - 6
10-02-19 11:50 Slesvig IF - Bogense Gymnastik- & Idr. For. - Hal 1 7 - 3
10-02-19 12:00 As IF - Brede Idrætsforening - Hal 1 4 - 1
10-02-19 12:10 Farsø-Ullits IK 1 - Egernførde UF/ Slesvig IF. - Hal 1 6 - 1

Til toppen