Skoleligaen Piger | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Skoleligaerne Fodbold 2018-19
Turneringsansvarlige
Christian Pedersen Tlf: 20603057
Dokumenter
Reglement Holdkort

Bemærkninger

Der er Play-off-spil tirs. d. 26. marts, 1/4-finaler tirs. d. 30. april og Final-4 man. d. 20. maj.

Komplet kampprogram


Skoleligaen Piger

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
18-09-18 10:00 Gunslevholm Idrætsefterskole - Holbæk Sportsakademi 1 - 3
18-09-18 10:00 Gørlev Idrætsefterskole - Idrætsefterskolen Klintsøgaard 0 - 2
18-09-18 10:00 SØS Idrætsefterskole - Københavns Idrætsefterskole 0 - 3
18-09-18 10:00 Sportsefterskolen Sjælsølund - Vestsjællands Idrætsefterskole 3 - 0
18-09-18 10:00 Efterskolen Ved Nyborg - BGI Akademiet 5 - 1
25-09-18 10:30 Lyngs Idrætsefterskole - Vivild G&I 4 - 1
02-10-18 10:00 Hjemly Idrætefterskole - Efterskolen Ved Nyborg 3 - 8
02-10-18 10:00 Balle Musik- og Idrætsefterskole - Sportsefterskolen SINE 4 - 0
02-10-18 10:00 Idrætsefterskolen Klintsøgaard - SØS Idrætsefterskole 2 - 1
02-10-18 10:00 Gunslevholm Idrætsefterskole - Gørlev Idrætsefterskole 1 - 2
02-10-18 10:00 Københavns Idrætsefterskole - Sportsefterskolen Sjælsølund 2 - 1
02-10-18 10:00 Vestsjællands Idrætsefterskole - Holbæk Sportsakademi 1 - 1
23-10-18 10:00 Gunslevholm Idrætsefterskole - Vestsjællands Idrætsefterskole 1 - 2
23-10-18 10:00 Sportsefterskolen SINE - BGI Akademiet 1 - 8
23-10-18 14:30 Vivild G&I - Aabybro Efterskole 2 - 9
06-11-18 10:00 Skyum Idrætsefterskole - Vivild G&I 9 - 0
06-11-18 10:00 BGI Akademiet - Hellebjerg Idrætsefterskole 0 - 1
06-11-18 10:00 Balle Musik- og Idrætsefterskole - Hjemly Idrætefterskole 0 - 2
06-11-18 10:00 Idrætsefterskolen Klintsøgaard - Holbæk Sportsakademi 6 - 1
06-11-18 10:00 Københavns Idrætsefterskole - Gunslevholm Idrætsefterskole 12 - 0
06-11-18 10:00 SØS Idrætsefterskole - Sportsefterskolen Sjælsølund 2 - 0
06-11-18 10:00 Vestsjællands Idrætsefterskole - Gørlev Idrætsefterskole 1 - 4
28-11-18 10:30 Hjemly Idrætefterskole - Hellebjerg Idrætsefterskole 1 - 1
04-12-18 10:00 Vivild G&I - Hald Ege Efterskole 1 - 2
04-12-18 10:00 Holbæk Sportsakademi - SØS Idrætsefterskole 1 - 4
04-12-18 10:00 Gunslevholm Idrætsefterskole - Idrætsefterskolen Klintsøgaard 0 - 5
04-12-18 10:00 Vestsjællands Idrætsefterskole - Københavns Idrætsefterskole 0 - 6
04-12-18 10:00 Efterskolen Ved Nyborg - Sportsefterskolen SINE 17 - 1
04-12-18 10:00 Hjemly Idrætefterskole - BGI Akademiet 3 - 0
05-12-18 10:00 Hellebjerg Idrætsefterskole - Balle Musik- og Idrætsefterskole 1 - 0
06-12-18 11:00 Aabybro Efterskole - Skyum Idrætsefterskole 5 - 2
16-01-19 10:15 Hellebjerg Idrætsefterskole - Efterskolen Ved Nyborg 0 - 5
23-01-19 10:15 Hald Ege Efterskole - Aabybro Efterskole 0 - 2
05-02-19 10:00 Lyngs Idrætsefterskole - Hald Ege Efterskole 2 - 1
05-02-19 10:00 Balle Musik- og Idrætsefterskole - Efterskolen Ved Nyborg 0 - 6
05-02-19 10:00 Sportsefterskolen SINE - Hellebjerg Idrætsefterskole 0 - 3
05-02-19 10:00 Københavns Idrætsefterskole - Gørlev Idrætsefterskole 5 - 1
05-02-19 10:00 SØS Idrætsefterskole - Gunslevholm Idrætsefterskole 2 - 0
NB!
Udehold taberdømt
05-02-19 10:00 Sportsefterskolen Sjælsølund - Holbæk Sportsakademi 3 - 0
05-03-19 09:30 Skyum Idrætsefterskole - Lyngs Idrætsefterskole 3 - 2
06-03-19 10:00 Sportsefterskolen Sjælsølund - Idrætsefterskolen Klintsøgaard 0 - 4
12-03-19 10:00 Holbæk Sportsakademi - Gørlev Idrætsefterskole 1 - 2
12-03-19 10:00 Vestsjællands Idrætsefterskole - SØS Idrætsefterskole 0 - 4
12-03-19 10:00 Sportsefterskolen SINE - Hjemly Idrætefterskole 0 - 3
14-03-19 13:20 Aabybro Efterskole - Lyngs Idrætsefterskole 2 - 0
21-03-19 10:00 Sportsefterskolen Sjælsølund - Gunslevholm Idrætsefterskole 3 - 1
21-03-19 10:00 Idrætsefterskolen Klintsøgaard - Vestsjællands Idrætsefterskole 3 - 1
NB!
Udehold taberdømt
21-03-19 10:00 Holbæk Sportsakademi - Københavns Idrætsefterskole 3 - 0
22-03-19 10:00 Gørlev Idrætsefterskole - SØS Idrætsefterskole 1 - 1
25-03-19 10:00 Gørlev Idrætsefterskole - Sportsefterskolen Sjælsølund 4 - 1
26-03-19 12:00 Hald Ege Efterskole - Skyum Idrætsefterskole 1 - 4
02-04-19 10:00 BGI Akademiet - Balle Musik- og Idrætsefterskole 3 - 1
02-04-19 10:00 Idrætsefterskolen Klintsøgaard - Københavns Idrætsefterskole 3 - 6

Til toppen