Combi B - Forår 19 | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Sydøstjylland - Efterskoleturnering 2018-19
Turneringsansvarlige
Trine Lykke Vind Tlf: 79404405 / 23832764

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Combi B - Forår 19

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
NB!
Udehold taberdømt
22-01-19 13:00 Strib I.Skole - Elbæk Efterskole 0 - 0
NB!
Udehold taberdømt
22-01-19 14:00 Strib I.Skole - Elbæk Efterskole 0 - 0
06-02-19 10:00 Design- og Idrætsefterskolen - Vandel Efterskole - bane 1 14 - 13
06-02-19 11:00 Design- og Idrætsefterskolen - Vandel Efterskole - bane 1 22 - 16
07-02-19 15:30 Balle Musik- & Idrætsefterskole - BGI-Akademiet 18 - 14
07-02-19 16:30 Balle Musik- & Idrætsefterskole - BGI-Akademiet 21 - 13
18-02-19 18:00 Elbæk Efterskole - Design- og Idrætsefterskolen 26 - 17
18-02-19 19:00 Elbæk Efterskole - Design- og Idrætsefterskolen 20 - 14
20-02-19 14:30 BGI-Akademiet - Brøruphus Efterskole - Hal 1 15 - 21
20-02-19 15:30 BGI-Akademiet - Brøruphus Efterskole - Hal 2 14 - 22
21-02-19 13:00 Strib I.Skole - Balle Musik- & Idrætsefterskole 20 - 22
21-02-19 14:00 Strib I.Skole - Balle Musik- & Idrætsefterskole 13 - 17
21-02-19 19:00 Ågård Efterskole - Hellebjerg Idrætsefterskole 10 - 25
21-02-19 20:00 Ågård Efterskole - Hellebjerg Idrætsefterskole 17 - 11
25-02-19 19:15 Hellebjerg Idrætsefterskole - Brøruphus Efterskole - Hal G 19 - 19
25-02-19 20:15 Hellebjerg Idrætsefterskole - Brøruphus Efterskole - Hal G 12 - 14
26-02-19 10:00 BGI-Akademiet - Design- og Idrætsefterskolen - Hal 1 22 - 23
26-02-19 11:00 BGI-Akademiet - Design- og Idrætsefterskolen - Hal 1 19 - 18
27-02-19 18:30 Brøruphus Efterskole - Ågård Efterskole - Hal1 30 - 23
27-02-19 19:30 Brøruphus Efterskole - Ågård Efterskole - Hal1 21 - 10
28-02-19 14:00 Balle Musik- & Idrætsefterskole - Elbæk Efterskole - Hal 1 12 - 17
28-02-19 15:00 Balle Musik- & Idrætsefterskole - Elbæk Efterskole - Hal 1 17 - 14
04-03-19 18:30 Brøruphus Efterskole - Design- og Idrætsefterskolen - Hal1 24 - 21
04-03-19 19:15 Balle Musik- & Idrætsefterskole - Hellebjerg Idrætsefterskole - Hal 1 21 - 25
04-03-19 19:30 Brøruphus Efterskole - Design- og Idrætsefterskolen - Hal1 18 - 15
04-03-19 20:15 Balle Musik- & Idrætsefterskole - Hellebjerg Idrætsefterskole - Hal 1 26 - 12
NB!
Hjemmehold taberdømt
06-03-19 09:00 Vandel Efterskole - Balle Musik- & Idrætsefterskole 0 - 0
06-03-19 10:00 Vandel Efterskole - Balle Musik- & Idrætsefterskole 0 - 2
12-03-19 10:00 Elbæk Efterskole - BGI-Akademiet 18 - 14
12-03-19 11:00 Elbæk Efterskole - BGI-Akademiet 11 - 9
13-03-19 10:00 Design- og Idrætsefterskolen - Balle Musik- & Idrætsefterskole - bane 1 19 - 25
13-03-19 11:00 Design- og Idrætsefterskolen - Balle Musik- & Idrætsefterskole - bane 1 25 - 26
18-03-19 19:30 Hellebjerg Idrætsefterskole - BGI-Akademiet - Hal G 18 - 12
18-03-19 20:30 Hellebjerg Idrætsefterskole - BGI-Akademiet - Hal G 8 - 14
21-03-19 13:00 Vandel Efterskole - Elbæk Efterskole 18 - 19
21-03-19 14:00 Vandel Efterskole - Elbæk Efterskole 20 - 15
21-03-19 18:30 Design- og Idrætsefterskolen - Hellebjerg Idrætsefterskole - bane 1 24 - 30
21-03-19 18:30 Brøruphus Efterskole - Strib I.Skole - Hal1 20 - 19
21-03-19 19:30 Brøruphus Efterskole - Strib I.Skole - Hal1 15 - 12
21-03-19 19:30 Design- og Idrætsefterskolen - Hellebjerg Idrætsefterskole - bane 1 15 - 16
02-04-19 13:00 Vandel Efterskole - Strib I.Skole 23 - 20
02-04-19 14:00 Vandel Efterskole - Strib I.Skole 17 - 22
NB!
Kamp aflyst
04-04-19 18:30 Brøruphus Efterskole - Vandel Efterskole - Hal1
NB!
Kamp aflyst
04-04-19 19:30 Brøruphus Efterskole - Vandel Efterskole - Hal1
08-04-19 10:00 Design- og Idrætsefterskolen - Strib I.Skole - bane 1 13 - 24
08-04-19 11:00 Design- og Idrætsefterskolen - Strib I.Skole - bane 1 8 - 26
08-04-19 16:00 Elbæk Efterskole - Brøruphus Efterskole 24 - 20
08-04-19 17:00 Elbæk Efterskole - Brøruphus Efterskole 12 - 16
09-04-19 19:00 Hellebjerg Idrætsefterskole - Elbæk Efterskole - Hal G 21 - 21
09-04-19 20:00 Hellebjerg Idrætsefterskole - Elbæk Efterskole - Hal G 10 - 14
10-04-19 10:00 Balle Musik- & Idrætsefterskole - Brøruphus Efterskole 15 - 19
10-04-19 11:00 Balle Musik- & Idrætsefterskole - Brøruphus Efterskole 27 - 18
23-04-19 10:15 Ågård Efterskole - Design- og Idrætsefterskolen 13 - 13
23-04-19 11:15 Ågård Efterskole - Design- og Idrætsefterskolen 19 - 30
29-04-19 16:00 Vandel Efterskole - Hellebjerg Idrætsefterskole 18 - 22
29-04-19 17:00 Vandel Efterskole - Hellebjerg Idrætsefterskole 21 - 18
29-04-19 18:15 BGI-Akademiet - Strib I.Skole - Hal 1 15 - 17
29-04-19 19:15 BGI-Akademiet - Strib I.Skole - Hal 1 15 - 16
16-05-19 10:00 Vandel Efterskole - BGI-Akademiet 18 - 20
16-05-19 11:00 Vandel Efterskole - BGI-Akademiet 24 - 16
20-05-19 15:00 Strib I.Skole - Hellebjerg Idrætsefterskole 17 - 19
20-05-19 16:00 Strib I.Skole - Hellebjerg Idrætsefterskole 13 - 22

Til toppen