SB Cup 2018 i Struer

Stævne

Stævne: SB Cup 2018 i Struer
Stævneansvarlige
Karsten Lund Tlf: 61721439 / 61721439

Række / Puljeoversigt

U6 Drenge - Søndag 2. december
Pulje 1 Silkeborg IF - Struer B2 - Ikast FC 1 - Mejdal Halgård
Pulje 2 SB 1 - Team C.D Auto - Lemvig GF - Ikast FC 2
Placeringskamp 1 Team C.D Auto - Ikast FC 1
Placeringskamp 2 Ikast FC 2 - Mejdal Halgård
Placeringskamp 3 Silkeborg IF - Lemvig GF
Placeringskamp 4 SB 1 - Struer B2
U7 Drenge - Søndag 2. december
Pulje 1 Struer B 1 - Struer B 3 - HB 2 - Team C.D. Auto
Pulje 2 Lemvig GF - Struer B 2 - Skive IK Resen - HB 1
Placeringskamp 1 Lemvig GF - HB 2
Placeringskamp 2 HB 1 - Team C.D. Auto
Placeringskamp 3 Struer B 1 - Skive IK Resen
Placeringskamp 4 Struer B 2 - Struer B 3
U8 drenge: Lørdag 1. december
Pulje 3 RLK - Skive IK Resen 2 - Ellebæks Kæmper 2 - Holstebro Boldklub 1
Pulje 1 Holstebro Boldklub 2 - Skive IK Resen 1 - Cilaj Energi - SB 2 - Brande IF 1
Pulje 2 SB 1 - Brande IF 2 - Holstebro Frugtlager - Team BANNOT - Ellebæks Kæmper 1
A finalerunde Skive IK Resen 1 - Ellebæks Kæmper 1 - Holstebro Boldklub 1
B finalerunde Holstebro Frugtlager - Cilaj Energi - Ellebæks Kæmper 2
C mellemrunde 1 SB 2 - Skive IK Resen 2
C mellemrunde 2 Brande IF 2 - RLK
C mellemrunde 3 Holstebro Boldklub 2 - Team BANNOT
C finalerunde RLK - Team BANNOT - SB 2
U9 Drenge B/C - Lørdag 1. december
Pulje 1 Holstebro Boldklub 1 - Bording IF - Rindum SU - Struer B 2 - Friplads
Pulje 2 Struer B 1 - Brande IF - RLK - RHIF - Holstebro Boldklub 2
B finalerunde Brande IF - RLK - Rindum SU - Struer B 2
C finalerunde Holstebro Boldklub 1 - Struer B 1 - Bording IF - RHIF
U10 drenge A - Lørdag 1. december
Pulje 1 Holstebro Boldklub - Skive IK Resen - Skive Egeris - F.C Powerhosting - Real Boys - Tjørring IF 1
A finalerunde Holstebro Boldklub - F.C Powerhosting - Real Boys - Tjørring IF 1
U10 drenge B/C - lørdag 1. december
Pulje 1 Bremdal IK 1 - Struer Boldklub - Mejdal 1 - Mejrup 2
Pulje 2 Holstebro Boldklub 4 - Løgstrup - LGIF - RHIF - Mejdal 2
Pulje 3 Ringkøbing IF 1 - Skive IK Resen 2 - Mejdal 3 - Tjørring IF 2
Pulje 4 Ulfborg IF 1 - Ringkøbing IF 2 - Mejdal 4 - Rindum SU
Pulje 5 Skive IK Resen 1 - RLK - Ulfborg IF 2 - Holstebro Boldklub 2
Pulje 6 Holstebro Boldklub 3 - Mejrup 1 - Skive Egeris - Bremdal IK 2
B mellemrunde 1 1 Mejdal 1 - Ulfborg IF 2
B mellemrunde 1 2 Holstebro Boldklub 4 - Ringkøbing IF 2
B mellemrunde 1 3 Ringkøbing IF 1 - Bremdal IK 2
B mellemrunde 1 4 Ulfborg IF 1 - Skive IK Resen 2
B mellemrunde 1 5 Løgstrup - LGIF - Holstebro Boldklub 2
B mellemrunde 1 6 Holstebro Boldklub 3 - Bremdal IK 1
C mellemrunde 1 1 Skive IK Resen 1 - Mejrup 2
C mellemrunde 1 2 RHIF - Rindum SU
C mellemrunde 1 3 Mejrup 1 - Tjørring IF 2
C mellemrunde 1 4 Mejdal 3 - Mejdal 4
C mellemrunde 1 5 RLK - Mejdal 2
C mellemrunde 1 6 Struer Boldklub - Skive Egeris
B mellemrunde 2 1 Ulfborg IF 1 - Mejdal 1
B mellemrunde 2 2 Løgstrup - LGIF - Ringkøbing IF 2
B mellemrunde 2 3 Holstebro Boldklub 3 - Bremdal IK 2
C mellemrunde 2 1 Mejrup 2 - Mejdal 4
C mellemrunde 2 2 RLK - Rindum SU
C mellemrunde 2 3 Struer Boldklub - Tjørring IF 2
B finalerunde Holstebro Boldklub 3 - Løgstrup - LGIF - Mejdal 1
C finalerunde RLK - Mejdal 4 - Tjørring IF 2
U11/U12 drenge A - søndag 2. december
Pulje 1 ØSB - Ikast FC 1 - Ikast FC 2 - Team X - Mejrup GU 1
A finalerunde ØSB - Ikast FC 1 - Ikast FC 2 - Mejrup GU 1
U11 drenge B/C - Søndag 2. december
Pulje 2 Team Salling Junior - Team X Pro - Struer B 2 - Mejrup GU 3
Pulje 1 Struer B 1 - Måbjerg IF - Brande drengene - RHIF - Mejrup GU 2
B finalerunde Brande drengene - Team X Pro - Mejrup GU 2 - Mejrup GU 3
C finalerunde Måbjerg IF - Team Salling Junior - RHIF - Struer B 2
U12 drenge B/C - søndag 2. december
Pulje 2 Resen 22 - Resen 33 - Hvidbjerg bank - RLK 1 - Struer Boldklub
Pulje 1 Resen 11 - Resen 44 - Houlind EL 5 - RHIF - RLK 2 - Team X Pro
B finalerunde Resen 33 - Houlind EL 5 - Hvidbjerg bank - RLK 2
C finalerunde Resen 11 - Resen 22 - Resen 44 - RLK 1
U13 drenge A - Lørdag 1. december
Pulje 1 Team Netip/LATravel 1 - Team X - Nors/Hillerslev - Team Struer Drengene - Friplads
A finalerunde Team Netip/LATravel 1 - Team X - Nors/Hillerslev - Team Struer Drengene
U13 drenge B/C - Lørdag 1. december
Pulje 1 Spar Borbjerg - Måbjerg Drengene - Mejrup GU 1 - Linde B - Struer B 2
Pulje 2 Struer B 1 - Team Salling - KLG - Ringkøbing IF 3 - Mejrup GU 2
B finalerunde Struer B 1 - Spar Borbjerg - Team Salling - Struer B 2
C finalerunde Mejrup GU 1 - KLG - Linde B - Mejrup GU 2
U15 drenge A - Lørdag 1. december
Pulje 1 Tømrer+Murer Jensen//Jensen - AUTOMATIC SYD El-Tavler - Sport24 Holstebro - Fusionsport Holstebro - SPORT DIREKT SKJERN - LGF 1 (U14)
A finalerunde Tømrer+Murer Jensen//Jensen - Sport24 Holstebro - Fusionsport Holstebro - SPORT DIREKT SKJERN
U14/U15 piger - Søndag 2. december
Pulje 1 Struer Boldklub - RLK 1 - RLK 2 - Skive IK Resen 1 - Skive IK Resen 2
Finalerunde Struer Boldklub - RLK 1 - RLK 2 - Skive IK Resen 2
U15 drenge B/C - Lørdag 1. december
Pulje 1 SB1 - SB2 - Ringkøbing - LGF 2 (U14) - Team Hygge Nygge (U16 piger)
B finalerunde SB2 - Ringkøbing - LGF 2 (U14) - Team Hygge Nygge (U16 piger)
U16 drenge A - Søndag 2. december
Pulje 1 RLK - Jyllands vikinger - Team pixelz - Skinnerupgård - Maabjerg Allstars
A finalerunde Jyllands vikinger - Team pixelz - Skinnerupgård - Maabjerg Allstars
U16 drenge B/C - Søndag 2. december
Pulje 1 Struer B 1 - Sevel/Mogenstrup IF - Struer B 2 - Struer B 3 - RLK
B finalerunde Struer B 1 - Struer B 2 - Struer B 3 - RLK

Til toppen