Pulje 1 C-Mic - Mix Motion

Info

Turnering: DGI Sydvest Volleyball 2018-19 efter jul
Turneringsansvarlige
Kurt Kristensen Tlf: 22733914
Christina Gryholt Agermose Tlf: 79404613 / 79404613

Stilling DGI Sydvest Volleyball 2018-19 efter jul
Mix Motion
Pulje 1 C-Mic

Hold Kampe V T Sæt Bolde Point
1. Janderup NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
12 7 5 16-14 524-555 14
2. Horne 1 1 12 6 6 14-16 608-584 12
3. Strellev-Lyne Gymnastik- og Ungdomsforening NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
12 6 6 14-14 520-535 12
4. Lunde G&U 12 5 7 14-14 564-542 10

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

DGI Sydvest Volleyball 2018-19 efter jul
Mix Motion
Pulje 1 C-Mic

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

DGI Sydvest Volleyball 2018-19 efter jul
Mix Motion
Pulje 1 C-Mic

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

DGI Sydvest Volleyball 2018-19 efter jul
Mix Motion
Pulje 1 C-Mic

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
09-01-19 19:00 Strellev-Lyne Gymnastik- og Ungdomsforening - Lunde G&U 2 - 0
(50 - 34)
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet uden afbud
09-01-19 19:45 Lunde G&U - Janderup 2 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet uden afbud
09-01-19 20:30 Janderup - Strellev-Lyne Gymnastik- og Ungdomsforening 0 - 2
22-01-19 19:30 Lunde G&U - Janderup 0 - 2
(36 - 50)
22-01-19 20:15 Janderup - Horne 1 1 2 - 1
(60 - 57)
22-01-19 21:00 Horne 1 1 - Lunde G&U 2 - 1
(64 - 52)
07-02-19 19:30 Janderup - Horne 1 1 2 - 0
(50 - 37)
07-02-19 20:15 Horne 1 1 - Strellev-Lyne Gymnastik- og Ungdomsforening 2 - 1
(64 - 63)
07-02-19 21:00 Strellev-Lyne Gymnastik- og Ungdomsforening - Janderup 2 - 1
(58 - 49)
20-02-19 19:30 Horne 1 1 - Strellev-Lyne Gymnastik- og Ungdomsforening 1 - 2
(59 - 60)
20-02-19 20:15 Strellev-Lyne Gymnastik- og Ungdomsforening - Lunde G&U 0 - 2
(38 - 51)
20-02-19 21:00 Lunde G&U - Horne 1 1 1 - 2
(61 - 55)
06-03-19 19:00 Strellev-Lyne Gymnastik- og Ungdomsforening - Lunde G&U 0 - 2
(38 - 50)
06-03-19 19:45 Lunde G&U - Janderup 1 - 2
(50 - 52)
06-03-19 20:30 Janderup - Strellev-Lyne Gymnastik- og Ungdomsforening 2 - 1
(63 - 63)
19-03-19 19:30 Lunde G&U - Janderup 1 - 2
(50 - 63)
19-03-19 20:15 Janderup - Horne 1 1 1 - 2
(47 - 54)
19-03-19 21:00 Horne 1 1 - Lunde G&U 0 - 2
(42 - 51)
03-04-19 19:30 Horne 1 1 - Strellev-Lyne Gymnastik- og Ungdomsforening 0 - 2
(36 - 50)
03-04-19 20:15 Strellev-Lyne Gymnastik- og Ungdomsforening - Lunde G&U 2 - 0
(50 - 29)
03-04-19 21:00 Lunde G&U - Horne 1 1 2 - 0
(50 - 40)
11-04-19 19:30 Janderup - Horne 1 1 0 - 2
(40 - 50)
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
11-04-19 20:15 Horne 1 1 - Strellev-Lyne Gymnastik- og Ungdomsforening 2 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
11-04-19 21:00 Strellev-Lyne Gymnastik- og Ungdomsforening - Janderup 0 - 2

Til toppen