Pulje 4 B-Mix - Mix Motion

Info

Turnering: DGI Sydvest Volleyball 2018-19 efter jul
Turneringsansvarlige
Kurt Kristensen Tlf: 22733914
Christina Gryholt Agermose Tlf: 79404613 / 79404613

Stilling DGI Sydvest Volleyball 2018-19 efter jul
Mix Motion
Pulje 4 B-Mix

Hold Kampe V T Sæt Bolde Point
1. NUIF 1A 12 12 0 24-3 634-444 24
2. Varde B 12 9 3 18-8 584-487 18
3. Darum 12 4 8 13-18 616-627 8
4. Årre 1 12 3 9 8-21 520-637 6
5. Bramming 1 2 12 2 10 9-22 512-671 4

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

DGI Sydvest Volleyball 2018-19 efter jul
Mix Motion
Pulje 4 B-Mix

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

DGI Sydvest Volleyball 2018-19 efter jul
Mix Motion
Pulje 4 B-Mix

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

DGI Sydvest Volleyball 2018-19 efter jul
Mix Motion
Pulje 4 B-Mix

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
08-01-19 20:00 Bramming 1 2 - NUIF 1A 0 - 2
(22 - 50)
08-01-19 20:45 NUIF 1A - Darum 2 - 1
(60 - 53)
08-01-19 21:30 Darum - Bramming 1 2 2 - 1
(61 - 52)
14-01-19 19:00 NUIF 1A - Varde B 2 - 0
(50 - 34)
14-01-19 19:00 Darum - Bramming 1 2 1 - 2
(54 - 50)
14-01-19 19:45 Bramming 1 2 - Årre 1 1 - 2
(61 - 61)
14-01-19 19:45 Varde B - Darum 2 - 1
(62 - 56)
14-01-19 20:30 Årre 1 - NUIF 1A 0 - 2
(28 - 50)
21-01-19 19:30 Darum - Årre 1 2 - 0
(50 - 38)
21-01-19 20:15 Årre 1 - NUIF 1A 0 - 2
(25 - 50)
21-01-19 21:00 NUIF 1A - Darum 2 - 0
(50 - 43)
28-01-19 19:00 Årre 1 - Varde B 0 - 2
(41 - 50)
28-01-19 19:45 Varde B - Bramming 1 2 2 - 1
(63 - 55)
28-01-19 20:30 Bramming 1 2 - Årre 1 2 - 1
(56 - 59)
20-02-19 19:00 NUIF 1A - Bramming 1 2 2 - 1
(61 - 45)
20-02-19 19:00 Varde B - Årre 1 2 - 0
(50 - 30)
20-02-19 19:45 NUIF 1A - Darum 2 - 1
(63 - 57)
20-02-19 19:45 Bramming 1 2 - Varde B 0 - 2
(26 - 50)
20-02-19 20:30 Årre 1 - Darum 1 - 2
(53 - 61)
05-03-19 20:00 Varde B - Bramming 1 2 2 - 0
(50 - 19)
05-03-19 20:45 Bramming 1 2 - NUIF 1A 0 - 2
(33 - 50)
05-03-19 21:30 NUIF 1A - Varde B 2 - 0
(50 - 34)
11-03-19 19:00 Darum - Varde B 0 - 2
(33 - 50)
11-03-19 19:45 Varde B - Årre 1 2 - 0
(50 - 31)
11-03-19 20:30 Årre 1 - Darum 2 - 1
(63 - 52)
25-03-19 19:30 NUIF 1A - Varde B 2 - 0
(50 - 41)
25-03-19 19:30 Bramming 1 2 - Årre 1 1 - 2
(57 - 62)
25-03-19 20:15 Varde B - Darum 2 - 0
(50 - 46)
25-03-19 20:15 NUIF 1A - Årre 1 2 - 0
(50 - 29)
25-03-19 21:00 Bramming 1 2 - Darum 0 - 2
(36 - 50)

Til toppen