U-9 Drenge C (10) - 5 mands | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Junior League - Forår 2019
Turneringsansvarlige
Jacob Levin Nielsen Tlf: 79404709 / 28865799

Bemærkninger

Spilletiden er 2 X 7 min.

Komplet kampprogram


U-9 Drenge C (10) - 5 mands

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
19-05-19 10:00 Frederikssund FB - Slangerup OIF - 2 2 4 - 0 Slangerup OIF - 2 2
19-05-19 10:00 Frederiksværk FK - Kirke Værløse If Slangerup OIF - 2 2
19-05-19 10:00 Slangerup OIF - 2 1 - IS Skævinge 0 - 3 IS Skævinge
19-05-19 10:00 Allerød FK - Værløse BK - 1 0 - 1 IS Skævinge
19-05-19 10:00 Ledøje-Smørum Fodbold - B 1973 Herlev 0 - 0 Ledøje-Smørum Fodbold
19-05-19 10:00 Rudersdal Boldklub - Hareskov IF 3 - 1 Ledøje-Smørum Fodbold
19-05-19 10:20 HUI - B 1973 Herlev 1 - 4 Ledøje-Smørum Fodbold
19-05-19 10:20 Hareskov IF - Ledøje-Smørum Fodbold 1 - 4 Ledøje-Smørum Fodbold
19-05-19 10:20 Humlebæk BK - 1 - Humlebæk BK - 2 IS Skævinge
19-05-19 10:20 Værløse BK - 1 - Slangerup OIF - 2 1 1 - 1 IS Skævinge
19-05-19 10:20 Snekkersten IF - Fredensborg BI 0 - 2 Slangerup OIF - 2 2
19-05-19 10:20 Kirke Værløse If - Frederikssund FB 2 - 1 Slangerup OIF - 2 2
19-05-19 10:40 Slangerup OIF - 2 2 - Snekkersten IF 3 - 2 Slangerup OIF - 2 2
19-05-19 10:40 Fredensborg BI - Frederiksværk FK 3 - 0 Slangerup OIF - 2 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
19-05-19 10:40 IS Skævinge - Humlebæk BK - 1 3 - 0 IS Skævinge
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
19-05-19 10:40 Humlebæk BK - 2 - Allerød FK 0 - 3 IS Skævinge
19-05-19 10:40 Rudersdal Boldklub - HUI 1 - 0 Ledøje-Smørum Fodbold
19-05-19 10:40 B 1973 Herlev - Hareskov IF 4 - 1 Ledøje-Smørum Fodbold
19-05-19 11:00 Ledøje-Smørum Fodbold - Rudersdal Boldklub 1 - 0 Ledøje-Smørum Fodbold
19-05-19 11:00 Hareskov IF - HUI 1 - 1 Ledøje-Smørum Fodbold
19-05-19 11:00 IS Skævinge - Værløse BK - 1 3 - 0 IS Skævinge
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
19-05-19 11:00 Slangerup OIF - 2 1 - Humlebæk BK - 2 3 - 0 IS Skævinge
19-05-19 11:00 Slangerup OIF - 2 2 - Kirke Værløse If 2 - 1 Slangerup OIF - 2 2
19-05-19 11:00 Frederikssund FB - Fredensborg BI 0 - 0 Slangerup OIF - 2 2
19-05-19 11:20 Frederiksværk FK - Snekkersten IF 1 - 1 Slangerup OIF - 2 2
19-05-19 11:20 Fredensborg BI - Slangerup OIF - 2 2 1 - 0 Slangerup OIF - 2 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
19-05-19 11:20 Allerød FK - Humlebæk BK - 1 3 - 0 IS Skævinge
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
19-05-19 11:20 Humlebæk BK - 2 - IS Skævinge 0 - 3 IS Skævinge
19-05-19 11:20 B 1973 Herlev - Rudersdal Boldklub 4 - 1 Ledøje-Smørum Fodbold
19-05-19 11:20 HUI - Ledøje-Smørum Fodbold 3 - 0 Ledøje-Smørum Fodbold
19-05-19 11:40 Humlebæk BK - 1 - Værløse BK - 1 0 - 3 IS Skævinge
19-05-19 11:40 Slangerup OIF - 2 1 - Allerød FK 1 - 1 IS Skævinge
19-05-19 11:40 Snekkersten IF - Kirke Værløse If 1 - 1 Slangerup OIF - 2 2
19-05-19 11:40 Frederikssund FB - Frederiksværk FK 4 - 1 Slangerup OIF - 2 2
19-05-19 12:00 Kirke Værløse If - Fredensborg BI 0 - 1 Slangerup OIF - 2 2
19-05-19 12:00 Frederiksværk FK - Slangerup OIF - 2 2 0 - 4 Slangerup OIF - 2 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
19-05-19 12:00 Værløse BK - 1 - Humlebæk BK - 2 3 - 0 IS Skævinge
19-05-19 12:00 Allerød FK - IS Skævinge 1 - 4 IS Skævinge
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
19-05-19 12:20 Humlebæk BK - 1 - Slangerup OIF - 2 1 0 - 3 IS Skævinge
19-05-19 12:20 Snekkersten IF - Frederikssund FB 0 - 2 Slangerup OIF - 2 2
02-06-19 11:50 Slangerup OIF - 2 2 - Frederikssund FB - Bane 1 Frederiksværk FK
02-06-19 11:50 Kirke Værløse If - Frederiksværk FK - Bane 2 Frederiksværk FK
02-06-19 11:50 Fredensborg BI - Snekkersten IF - Bane 3 Frederiksværk FK
02-06-19 12:10 IS Skævinge - Slangerup OIF - 2 1 - Bane 1
02-06-19 12:10 Værløse BK - 1 - Allerød FK - Bane 2
02-06-19 12:10 Humlebæk BK - 2 - Humlebæk BK - 1 - Bane 3
02-06-19 12:30 Frederikssund FB - Kirke Værløse If - Bane 1 Frederiksværk FK
02-06-19 12:30 Snekkersten IF - Slangerup OIF - 2 2 - Bane 2 Frederiksværk FK
02-06-19 12:30 Frederiksværk FK - Fredensborg BI - Bane 3 Frederiksværk FK
02-06-19 12:50 Slangerup OIF - 2 1 - Værløse BK - 1 - Bane 1
02-06-19 12:50 Humlebæk BK - 1 - IS Skævinge - Bane 2
02-06-19 12:50 Allerød FK - Humlebæk BK - 2 - Bane 3
02-06-19 13:10 Kirke Værløse If - Slangerup OIF - 2 2 - Bane 1 Frederiksværk FK
02-06-19 13:10 Fredensborg BI - Frederikssund FB - Bane 2 Frederiksværk FK
02-06-19 13:10 Snekkersten IF - Frederiksværk FK - Bane 3 Frederiksværk FK
02-06-19 13:30 Værløse BK - 1 - IS Skævinge - Bane 1
02-06-19 13:30 Humlebæk BK - 2 - Slangerup OIF - 2 1 - Bane 2
02-06-19 13:30 Humlebæk BK - 1 - Allerød FK - Bane 3
02-06-19 13:50 Slangerup OIF - 2 2 - Fredensborg BI - Bane 1 Frederiksværk FK
02-06-19 13:50 Kirke Værløse If - Snekkersten IF - Bane 2 Frederiksværk FK
02-06-19 13:50 Frederiksværk FK - Frederikssund FB - Bane 3 Frederiksværk FK
02-06-19 14:10 IS Skævinge - Humlebæk BK - 2 - Bane 1
02-06-19 14:10 Værløse BK - 1 - Humlebæk BK - 1 - Bane 2
02-06-19 14:10 Allerød FK - Slangerup OIF - 2 1 - Bane 3
02-06-19 14:30 Fredensborg BI - Kirke Værløse If - Bane 1 Frederiksværk FK
02-06-19 14:30 Slangerup OIF - 2 2 - Frederiksværk FK - Bane 2 Frederiksværk FK
02-06-19 14:30 Frederikssund FB - Snekkersten IF - Bane 3 Frederiksværk FK
02-06-19 14:50 Humlebæk BK - 2 - Værløse BK - 1 - Bane 1
02-06-19 14:50 IS Skævinge - Allerød FK - Bane 2
02-06-19 14:50 Slangerup OIF - 2 1 - Humlebæk BK - 1 - Bane 3
02-06-19 15:10 B 1973 Herlev - Ledøje-Smørum Fodbold - Bane 4
02-06-19 15:28 Hareskov IF - Rudersdal Boldklub - Bane 4
02-06-19 15:44 B 1973 Herlev - HUI - Bane 4
02-06-19 16:04 Ledøje-Smørum Fodbold - Hareskov IF - Bane 4
02-06-19 16:22 HUI - Rudersdal Boldklub - Bane 4
02-06-19 16:40 Hareskov IF - B 1973 Herlev - Bane 4
02-06-19 16:58 Rudersdal Boldklub - Ledøje-Smørum Fodbold - Bane 4
02-06-19 17:16 HUI - Hareskov IF - Bane 4
02-06-19 17:34 Rudersdal Boldklub - B 1973 Herlev - Bane 4
02-06-19 17:52 Ledøje-Smørum Fodbold - HUI - Bane 4

Til toppen