Herre 2 personer | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Østjylland Tennis Holdturnering 2019
Turneringsansvarlige
Thomas Skaug Grasbakken Tlf: 29123582
Mik Hulgaard Jensen Tlf: 20517742

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Herre 2 personer

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
21-05-19 18:00 Skovby IF (Martin) - Ulstrup IF 2 - 1
(43 - 30)
21-05-19 18:00 Søften GF - HEI - Tennis 0 - 3
(10 - 36)
21-05-19 18:00 HOG Hinnerup - Skanderborg Lawn (Lau) 0 - 3
(2 - 36)
25-05-19 10:00 TST Tilst - Skanderborg Lawn (Michael) 3 - 0
(36 - 7)
27-05-19 18:00 Skanderborg Lawn (Lau) - TST Tilst 1 - 2
(23 - 31)
28-05-19 18:00 Skanderborg Lawn (Michael) - HOG Hinnerup 2 - 1
(41 - 29)
28-05-19 18:00 Skovby IF (René) - Søften GF 1 - 2
(47 - 51)
30-05-19 18:00 TST Tilst - Skovby IF (René) 2 - 1
(24 - 17)
30-05-19 18:00 Kolt/Hasselager - BMI, Beder Malling Idrætsforening Tennis 2 - 1
(33 - 16)
04-06-19 18:00 Ulstrup IF - Kolt/Hasselager 0 - 3
(13 - 36)
04-06-19 18:00 BMI, Beder Malling Idrætsforening Tennis - Skovby IF (Martin)
11-06-19 18:00 BMI, Beder Malling Idrætsforening Tennis - Ulstrup IF
11-06-19 18:00 Søften GF - Skanderborg Lawn (Lau) 0 - 3
(11 - 37)
11-06-19 18:00 HEI - Tennis - Skovby IF (René) 3 - 0
(36 - 10)
13-06-19 18:00 Kolt/Hasselager - Skovby IF (Martin) 3 - 0
(37 - 12)
18-06-19 18:00 HOG Hinnerup - TST Tilst 0 - 3
(4 - 36)
18-06-19 18:00 Skanderborg Lawn (Lau) - HEI - Tennis 2 - 1
(36 - 36)
18-06-19 18:00 Skanderborg Lawn (Michael) - Søften GF 1 - 2
(34 - 34)
02-07-19 18:00 Stautrup If Tennis (Anders) - Ebeltoft IF Tennis 2 - 1
(34 - 37)
02-07-19 18:00 TST Tilst - Kristrup Tennisklub 0 - 3
(12 - 36)
30-07-19 18:00 Søften GF - HOG Hinnerup 3 - 0
(37 - 19)
08-08-19 18:00 TST Tilst - Søften GF 3 - 0
(36 - 9)
13-08-19 18:00 HEI - Tennis - Skanderborg Lawn (Michael) 3 - 0
(37 - 11)
13-08-19 18:00 Skovby IF (René) - Skanderborg Lawn (Lau) 0 - 3
(33 - 48)
13-08-19 18:00 Aabyhøj Tennis Klub - TST Tilst 3 - 0
(44 - 28)
13-08-19 18:00 Aarhus Lawn Tennis Selskab - Stautrup If Tennis (Anders)
13-08-19 18:00 BMI, Beder Malling Idrætsforening Tennis - Kolt/Hasselager
13-08-19 18:00 Ulstrup IF - Skovby IF (Martin) 0 - 3
19-08-19 18:00 Kolt/Hasselager - Ulstrup IF 3 - 0
20-08-19 18:00 Skovby IF (Martin) - BMI, Beder Malling Idrætsforening Tennis 0 - 3
(26 - 42)
20-08-19 18:00 Ebeltoft IF Tennis - Aarhus Lawn Tennis Selskab 3 - 0
(36 - 4)
20-08-19 18:00 Kristrup Tennisklub - Aabyhøj Tennis Klub
20-08-19 18:00 HOG Hinnerup - HEI - Tennis 0 - 3
(9 - 37)
20-08-19 18:00 Skanderborg Lawn (Michael) - Skovby IF (René) 1 - 2
(30 - 38)
27-08-19 18:00 HEI - Tennis - TST Tilst 0 - 3
(28 - 47)
27-08-19 18:00 Skanderborg Lawn (Lau) - Skanderborg Lawn (Michael) 2 - 1
(28 - 23)
27-08-19 18:00 Skovby IF (Martin) - Kolt/Hasselager 0 - 2
(11 - 25)
27-08-19 18:00 Ulstrup IF - BMI, Beder Malling Idrætsforening Tennis 0 - 3
17-09-19 18:00 Skovby IF (René) - HOG Hinnerup 2 - 1
(34 - 23)

Til toppen