Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
Række A-2 / 3. division | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Turnering:
DGI Sydvest Krocket 2019 - Holdturnering
Turneringsansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Holdkort
Bemærkninger
Pulje oversigt
Række A-2 / 3. division
Pulje 1
Nordenskov UIF 3
-
Bramming KK 3
-
Varde KK 3
-
Agerbæk KC 2
-
Tjæreborg IF 3
-
SGI 2
Pulje 2
Tistrup KK 4
-
Nr. Nebel krocket 1
-
Bøvl IF 2
-
NRUI 4
-
IK Nymindegab 1
-
Sig/Thorstrup IF 3
Pulje 3
Nordenskov UIF 2
-
Skads Andrup 2
-
Ølgod KK 6
-
Boldkl. Vestk. 3
-
Vorbasse K&P 3
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=99596
Komplet kampprogram
Række A-2 / 3. division
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
733323
Tirsdag
30-04-19
18:30
Tjæreborg IF 3
-
Agerbæk KC 2
Spillested
Tjæreborg Krocket Baner
2 - 2
(48 - 56)
733351
Tirsdag
30-04-19
18:30
NRUI 4
-
Tistrup KK 4
Spillested
Næsbjerg Idrætsanlæg
3 - 1
(72 - 48)
733352
Tirsdag
30-04-19
18:30
Bøvl IF 2
-
IK Nymindegab 1
Spillested
Bøvl Stadion
2 - 2
(59 - 64)
733353
Tirsdag
30-04-19
18:30
Sig/Thorstrup IF 3
-
Nr. Nebel krocket 1
Spillested
Thorstrup Skole
1 - 3
(40 - 72)
733381
Tirsdag
30-04-19
18:30
Skads Andrup 2
-
Vorbasse K&P 3
Spillested
Skads Skole
1 - 3
(50 - 64)
733382
Tirsdag
30-04-19
18:30
Boldkl. Vestk. 3
-
Ølgod KK 6
Spillested
Oksbøl Stadion
2 - 2
(64 - 56)
733321
Tirsdag
30-04-19
18:30
SGI 2
-
Bramming KK 3
Spillested
Guldager Idrætscenter
2 - 2
(54 - 51)
733383
Tirsdag
07-05-19
18:30
Nordenskov UIF 2
-
Skads Andrup 2
Spillested
Nordenskov Krocketbane
4 - 0
(80 - 31)
733384
Tirsdag
07-05-19
18:30
Vorbasse K&P 3
-
Boldkl. Vestk. 3
Spillested
Vorbasse Petanquebaner
3 - 1
(64 - 56)
733354
Tirsdag
07-05-19
18:30
Sig/Thorstrup IF 3
-
NRUI 4
Spillested
Thorstrup Skole
1 - 3
(37 - 62)
733355
Tirsdag
07-05-19
18:30
Tistrup KK 4
-
Bøvl IF 2
Spillested
Tistrup Krocketbane
4 - 0
(80 - 48)
733356
Tirsdag
07-05-19
18:30
Nr. Nebel krocket 1
-
IK Nymindegab 1
Spillested
Form og Fritid Nr. Nebel
2 - 2
(61 - 65)
733324
Tirsdag
07-05-19
18:30
Tjæreborg IF 3
-
SGI 2
Spillested
Tjæreborg Krocket Baner
3 - 1
(72 - 38)
733325
Tirsdag
07-05-19
18:30
Bramming KK 3
-
Varde KK 3
Spillested
Bramming Krocket Klub
2 - 2
(56 - 51)
733326
Tirsdag
07-05-19
18:30
Agerbæk KC 2
-
Nordenskov UIF 3
Spillested
Agerbæk Sportsplads
4 - 0
(80 - 34)
733322
Mandag
13-05-19
13:30
Varde KK 3
-
Nordenskov UIF 3
Spillested
Varde Krocketklub
2 - 2
(64 - 63)
733385
Tirsdag
14-05-19
18:30
Boldkl. Vestk. 3
-
Nordenskov UIF 2
Spillested
Oksbøl Stadion
3 - 1
(64 - 42)
733386
Tirsdag
14-05-19
18:30
Ølgod KK 6
-
Vorbasse K&P 3
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
3 - 1
(64 - 40)
733327
Tirsdag
14-05-19
18:30
Varde KK 3
-
Tjæreborg IF 3
Spillested
Varde Krocketklub
3 - 1
(62 - 36)
733328
Tirsdag
14-05-19
18:30
Nordenskov UIF 3
-
Bramming KK 3
Spillested
Nordenskov Krocketbane
3 - 1
(62 - 51)
733329
Tirsdag
14-05-19
18:30
SGI 2
-
Agerbæk KC 2
Spillested
Guldager Idrætscenter
1 - 3
(33 - 67)
733357
Tirsdag
14-05-19
18:30
Bøvl IF 2
-
Sig/Thorstrup IF 3
Spillested
Bøvl Stadion
1 - 3
(48 - 64)
733358
Tirsdag
14-05-19
18:30
IK Nymindegab 1
-
Tistrup KK 4
Spillested
Nymindegab Krocketbane
2 - 2
(56 - 54)
733359
Tirsdag
14-05-19
18:30
NRUI 4
-
Nr. Nebel krocket 1
Spillested
Næsbjerg Idrætsanlæg
2 - 2
(51 - 50)
733360
Tirsdag
21-05-19
18:30
Sig/Thorstrup IF 3
-
IK Nymindegab 1
Spillested
Thorstrup Skole
2 - 2
(68 - 68)
733361
Tirsdag
21-05-19
18:30
NRUI 4
-
Bøvl IF 2
Spillested
Næsbjerg Idrætsanlæg
2 - 2
(59 - 56)
733362
Tirsdag
21-05-19
18:30
Nr. Nebel krocket 1
-
Tistrup KK 4
Spillested
Form og Fritid Nr. Nebel
2 - 2
(54 - 53)
733330
Tirsdag
21-05-19
18:30
Tjæreborg IF 3
-
Nordenskov UIF 3
Spillested
Tjæreborg Krocket Baner
1 - 3
(38 - 67)
733331
Tirsdag
21-05-19
18:30
SGI 2
-
Varde KK 3
Spillested
Guldager Idrætscenter
1 - 3
(48 - 76)
733332
Tirsdag
21-05-19
18:30
Agerbæk KC 2
-
Bramming KK 3
Spillested
Agerbæk Sportsplads
3 - 1
(66 - 28)
733388
Tirsdag
21-05-19
18:30
Skads Andrup 2
-
Boldkl. Vestk. 3
Spillested
Skads Skole
2 - 2
(59 - 61)
733387
Mandag
27-05-19
14:00
Nordenskov UIF 2
-
Ølgod KK 6
Spillested
Nordenskov Krocketbane
2 - 2
(51 - 58)
733389
Tirsdag
28-05-19
18:30
Ølgod KK 6
-
Skads Andrup 2
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
3 - 1
(76 - 35)
733390
Tirsdag
28-05-19
18:30
Vorbasse K&P 3
-
Nordenskov UIF 2
Spillested
Vorbasse Petanquebaner
2 - 2
(65 - 49)
733333
Tirsdag
28-05-19
18:30
Nordenskov UIF 3
-
SGI 2
Spillested
Nordenskov Krocketbane
3 - 1
(76 - 64)
733334
Tirsdag
28-05-19
18:30
Bramming KK 3
-
Tjæreborg IF 3
Spillested
Bramming Krocket Klub
2 - 2
(51 - 45)
733335
Tirsdag
28-05-19
18:30
Varde KK 3
-
Agerbæk KC 2
Spillested
Varde Krocketklub
3 - 1
(66 - 36)
733363
Tirsdag
28-05-19
18:30
IK Nymindegab 1
-
NRUI 4
Spillested
Nymindegab Krocketbane
2 - 2
(64 - 68)
733364
Tirsdag
28-05-19
18:30
Tistrup KK 4
-
Sig/Thorstrup IF 3
Spillested
Tistrup Krocketbane
1 - 3
(53 - 76)
733365
Tirsdag
28-05-19
18:30
Bøvl IF 2
-
Nr. Nebel krocket 1
Spillested
Bøvl Stadion
1 - 3
(55 - 72)
733366
Tirsdag
04-06-19
18:30
Tistrup KK 4
-
NRUI 4
Spillested
Tistrup Krocketbane
1 - 3
(40 - 76)
733367
Tirsdag
04-06-19
18:30
IK Nymindegab 1
-
Bøvl IF 2
Spillested
Nymindegab Krocketbane
3 - 1
(62 - 48)
733368
Tirsdag
04-06-19
18:30
Nr. Nebel krocket 1
-
Sig/Thorstrup IF 3
Spillested
Form og Fritid Nr. Nebel
2 - 2
(49 - 52)
733336
Tirsdag
04-06-19
18:30
Bramming KK 3
-
SGI 2
Spillested
Bramming Krocket Klub
2 - 2
(54 - 53)
733337
Tirsdag
04-06-19
18:30
Nordenskov UIF 3
-
Varde KK 3
Spillested
Nordenskov Krocketbane
1 - 3
(36 - 72)
733338
Tirsdag
04-06-19
18:30
Agerbæk KC 2
-
Tjæreborg IF 3
Spillested
Agerbæk Sportsplads
1 - 3
(37 - 67)
733391
Tirsdag
04-06-19
18:30
Vorbasse K&P 3
-
Skads Andrup 2
Spillested
Vorbasse Petanquebaner
4 - 0
(80 - 17)
733392
Tirsdag
04-06-19
18:30
Ølgod KK 6
-
Boldkl. Vestk. 3
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
3 - 1
(72 - 35)
733393
Tirsdag
11-06-19
18:30
Skads Andrup 2
-
Nordenskov UIF 2
Spillested
Skads Skole
0 - 4
(26 - 80)
733394
Tirsdag
11-06-19
18:30
Boldkl. Vestk. 3
-
Vorbasse K&P 3
Spillested
Oksbøl Stadion
3 - 1
(69 - 29)
733339
Tirsdag
11-06-19
18:30
SGI 2
-
Tjæreborg IF 3
Spillested
Guldager Idrætscenter
1 - 3
(41 - 69)
733340
Tirsdag
11-06-19
18:30
Varde KK 3
-
Bramming KK 3
Spillested
Varde Krocketklub
2 - 2
(68 - 68)
733341
Tirsdag
11-06-19
18:30
Nordenskov UIF 3
-
Agerbæk KC 2
Spillested
Nordenskov Krocketbane
3 - 1
(67 - 60)
733369
Tirsdag
11-06-19
18:30
NRUI 4
-
Sig/Thorstrup IF 3
Spillested
Næsbjerg Idrætsanlæg
3 - 1
(69 - 48)
733370
Tirsdag
11-06-19
18:30
Bøvl IF 2
-
Tistrup KK 4
Spillested
Bøvl Stadion
3 - 1
(72 - 35)
733371
Tirsdag
11-06-19
18:30
IK Nymindegab 1
-
Nr. Nebel krocket 1
Spillested
Nymindegab Krocketbane
1 - 3
(43 - 66)
733372
Tirsdag
18-06-19
18:30
Sig/Thorstrup IF 3
-
Bøvl IF 2
Spillested
Thorstrup Skole
1 - 3
(51 - 69)
733373
Tirsdag
18-06-19
18:30
Tistrup KK 4
-
IK Nymindegab 1
Spillested
Tistrup Krocketbane
2 - 2
(51 - 58)
733374
Tirsdag
18-06-19
18:30
Nr. Nebel krocket 1
-
NRUI 4
Spillested
Form og Fritid Nr. Nebel
1 - 3
(60 - 76)
733342
Tirsdag
18-06-19
18:30
Tjæreborg IF 3
-
Varde KK 3
Spillested
Tjæreborg Krocket Baner
1 - 3
(54 - 69)
733343
Tirsdag
18-06-19
18:30
Bramming KK 3
-
Nordenskov UIF 3
Spillested
Bramming Krocket Klub
1 - 3
(54 - 64)
733344
Tirsdag
18-06-19
18:30
Agerbæk KC 2
-
SGI 2
Spillested
Agerbæk Sportsplads
2 - 2
(56 - 59)
733395
Tirsdag
18-06-19
18:30
Nordenskov UIF 2
-
Boldkl. Vestk. 3
Spillested
Nordenskov Krocketbane
3 - 1
(72 - 43)
733396
Tirsdag
18-06-19
18:30
Vorbasse K&P 3
-
Ølgod KK 6
Spillested
Vorbasse Petanquebaner
2 - 2
(64 - 52)
733397
Tirsdag
25-06-19
18:30
Ølgod KK 6
-
Nordenskov UIF 2
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
3 - 1
(76 - 39)
733398
Tirsdag
25-06-19
18:30
Boldkl. Vestk. 3
-
Skads Andrup 2
Spillested
Oksbøl Stadion
4 - 0
(80 - 22)
733345
Tirsdag
25-06-19
18:30
Nordenskov UIF 3
-
Tjæreborg IF 3
Spillested
Nordenskov Krocketbane
3 - 1
(72 - 55)
733346
Tirsdag
25-06-19
18:30
Varde KK 3
-
SGI 2
Spillested
Varde Krocketklub
4 - 0
(80 - 24)
733347
Tirsdag
25-06-19
18:30
Bramming KK 3
-
Agerbæk KC 2
Spillested
Bramming Krocket Klub
0 - 4
(25 - 80)
733375
Tirsdag
25-06-19
18:30
IK Nymindegab 1
-
Sig/Thorstrup IF 3
Spillested
Nymindegab Krocketbane
2 - 2
(68 - 61)
733376
Tirsdag
25-06-19
18:30
Bøvl IF 2
-
NRUI 4
Spillested
Bøvl Stadion
0 - 4
(32 - 80)
733377
Tirsdag
25-06-19
18:30
Tistrup KK 4
-
Nr. Nebel krocket 1
Spillested
Tistrup Krocketbane
1 - 3
(31 - 72)
733378
Tirsdag
02-07-19
18:30
NRUI 4
-
IK Nymindegab 1
Spillested
Næsbjerg Idrætsanlæg
4 - 0
(80 - 30)
733379
Tirsdag
02-07-19
18:30
Sig/Thorstrup IF 3
-
Tistrup KK 4
Spillested
Thorstrup Skole
1 - 3
(43 - 67)
733380
Tirsdag
02-07-19
18:30
Nr. Nebel krocket 1
-
Bøvl IF 2
Spillested
Form og Fritid Nr. Nebel
2 - 2
(63 - 45)
733348
Tirsdag
02-07-19
18:30
SGI 2
-
Nordenskov UIF 3
Spillested
Guldager Idrætscenter
4 - 0
(80 - 37)
733349
Tirsdag
02-07-19
18:30
Tjæreborg IF 3
-
Bramming KK 3
Spillested
Tjæreborg Krocket Baner
2 - 2
(56 - 57)
733350
Tirsdag
02-07-19
18:30
Agerbæk KC 2
-
Varde KK 3
Spillested
Agerbæk Sportsplads
0 - 4
(20 - 80)
733399
Tirsdag
02-07-19
18:30
Skads Andrup 2
-
Ølgod KK 6
Spillested
Skads Skole
0 - 4
(31 - 80)
733400
Tirsdag
02-07-19
18:30
Nordenskov UIF 2
-
Vorbasse K&P 3
Spillested
Nordenskov Krocketbane
1 - 3
(37 - 76)
Til toppen