Vest 2019 | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Midtjylland Petanque VEST 2019
Turneringsansvarlige
Poul Degn Tlf: 22158312
Dokumenter
Reglement Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

Du kan få vist oversigt over holdledere ved at klikke på Turneringsinformation

Komplet kampprogram


Vest 2019

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
01-05-19 13:30 Snejbjerg 1 - Snejbjerg 2 4 - 0
(52 - 29)
05-05-19 Kibæk 1 - Kibæk 4 3 - 1
(51 - 36)
05-05-19 Lind 2 - Lind 4 2 - 2
(35 - 31)
05-05-19 Lind 1 - Lind 3 2 - 2
(41 - 41)
05-05-19 Gullestrup 1 - Brande 3 3 - 1
(44 - 22)
05-05-19 Gullestrup 2 - Herning 1 2 - 2
(40 - 42)
05-05-19 Arnborg IF 2 - Lind 5 2 - 2
(40 - 32)
05-05-19 Brande 2 - Vorgod Barde 1 2 - 2
(47 - 40)
05-05-19 Kibæk 2 - Kibæk 3 3 - 1
(44 - 43)
06-05-19 14:00 Kibæk 3 - Snejbjerg 1 3 - 1
(48 - 30)
12-05-19 Kibæk 4 - Brande 4 1 - 3
(39 - 43)
12-05-19 Kibæk 1 - Kibæk 2 3 - 1
(51 - 25)
12-05-19 Lind 4 - Lind 1 4 - 0
(52 - 26)
12-05-19 Brande 3 - Herning 2 2 - 2
(42 - 42)
12-05-19 Gullestrup 1 - Lind 2 2 - 2
(49 - 41)
12-05-19 Herning 1 - Arnborg IF 2 2 - 2
(42 - 41)
12-05-19 Vorgod Barde 1 - Vildbjerg 1 - 3
(30 - 51)
12-05-19 Brande 2 - Gullestrup 2 2 - 2
(33 - 36)
16-05-19 14:00 Kibæk 2 - Snejbjerg 2 2 - 2
(43 - 41)
19-05-19 Brande 4 - Kibæk 3 3 - 1
(48 - 41)
19-05-19 Snejbjerg 1 - Kibæk 1 2 - 2
(36 - 39)
19-05-19 Lind 2 - Lind 3 3 - 1
(50 - 25)
19-05-19 Herning 2 - Lind 4 2 - 2
(43 - 44)
19-05-19 Lind 1 - Gullestrup 1 4 - 0
(52 - 30)
19-05-19 Gullestrup 2 - Lind 5 2 - 2
(39 - 40)
19-05-19 Vildbjerg - Herning 1 2 - 2
(37 - 40)
19-05-19 Arnborg IF 2 - Brande 2 4 - 0
(52 - 20)
23-05-19 14:00 Snejbjerg 1 - Kibæk 2 2 - 2
(40 - 44)
23-05-19 14:00 Snejbjerg 2 - Kibæk 4 1 - 3
(37 - 44)
26-05-19 Kibæk 1 - Brande 4 3 - 1
(45 - 34)
26-05-19 Lind 1 - Lind 2 2 - 2
(42 - 42)
26-05-19 Gullestrup 1 - Herning 2 3 - 1
(46 - 37)
26-05-19 Lind 3 - Brande 3 1 - 3
(37 - 49)
26-05-19 Arnborg IF 2 - Gullestrup 2 2 - 2
(31 - 34)
26-05-19 Brande 2 - Vildbjerg 3 - 1
(46 - 44)
26-05-19 Lind 5 - Vorgod Barde 1 2 - 2
(40 - 35)
28-05-19 14:00 Brande 4 - Snejbjerg 2 1 - 3
(27 - 49)
29-05-19 14:00 Kibæk 4 - Snejbjerg 1 2 - 2
(43 - 36)
29-05-19 18:30 Brande 3 - Lind 1 2 - 2
(38 - 41)
02-06-19 Herning 2 - Lind 3 2 - 2
(42 - 34)
02-06-19 Gullestrup 1 - Lind 4 0 - 4
(38 - 52)
02-06-19 Brande 2 - Herning 1 2 - 2
(41 - 35)
02-06-19 Vorgod Barde 1 - Arnborg IF 2 3 - 1
(44 - 35)
02-06-19 Vildbjerg - Lind 5 3 - 1
(45 - 37)
02-06-19 Kibæk 1 - Kibæk 3 1 - 3
(45 - 43)
11-06-19 14:00 Snejbjerg 2 - Kibæk 1 2 - 2
(39 - 31)
11-06-19 14:00 Lind 4 - Brande 3 3 - 1
(51 - 29)
16-06-19 Herning 2 - Lind 2 3 - 1
(44 - 23)
16-06-19 Lind 3 - Gullestrup 1 1 - 3
(49 - 50)
16-06-19 Herning 1 - Vorgod Barde 1 2 - 2
(50 - 50)
16-06-19 Vildbjerg - Gullestrup 2 2 - 2
(49 - 45)
16-06-19 Lind 5 - Brande 2 3 - 1
(50 - 26)
16-06-19 Kibæk 3 - Kibæk 4 3 - 1
(47 - 33)
16-06-19 Brande 4 - Kibæk 2 0 - 4
(33 - 52)
17-06-19 14:00 Snejbjerg 2 - Kibæk 3 2 - 2
(39 - 36)
17-06-19 18:30 Lind 2 - Brande 3 3 - 1
(45 - 23)
23-06-19 Lind 3 - Lind 4 2 - 2
(36 - 40)
23-06-19 Lind 1 - Herning 2 3 - 1
(51 - 25)
23-06-19 Gullestrup 2 - Vorgod Barde 1 2 - 2
(44 - 42)
23-06-19 Lind 5 - Herning 1 3 - 1
(47 - 43)
23-06-19 Arnborg IF 2 - Vildbjerg 1 - 3
(39 - 44)
23-06-19 Snejbjerg 1 - Brande 4 3 - 1
(49 - 26)
23-06-19 Kibæk 2 - Kibæk 4 3 - 1
(47 - 32)
26-06-19 13:30 Snejbjerg 2 - Snejbjerg 1 1 - 3
(30 - 44)
26-06-19 14:00 Brande 3 - Gullestrup 1 2 - 2
(48 - 38)
30-06-19 Lind 4 - Lind 2 1 - 3
(39 - 43)
30-06-19 Lind 3 - Lind 1 2 - 2
(30 - 42)
30-06-19 Herning 1 - Gullestrup 2 4 - 0
(52 - 20)
30-06-19 Lind 5 - Arnborg IF 2 1 - 3
(43 - 49)
30-06-19 Vorgod Barde 1 - Brande 2 2 - 2
(35 - 39)
30-06-19 Kibæk 4 - Kibæk 1 1 - 3
(38 - 48)
30-06-19 Kibæk 3 - Kibæk 2 3 - 1
(46 - 47)
01-08-19 18:30 Herning 2 - Brande 3 3 - 1
(45 - 22)
04-08-19 Lind 2 - Gullestrup 1 3 - 1
(46 - 26)
04-08-19 Lind 1 - Lind 4 4 - 0
(52 - 33)
04-08-19 Arnborg IF 2 - Herning 1 1 - 3
(30 - 45)
04-08-19 Vildbjerg - Vorgod Barde 1 2 - 2
(36 - 40)
04-08-19 Gullestrup 2 - Brande 2 3 - 1
(45 - 24)
04-08-19 Snejbjerg 1 - Kibæk 3 2 - 2
(48 - 42)
04-08-19 Brande 4 - Kibæk 4 3 - 1
(48 - 44)
04-08-19 Kibæk 2 - Kibæk 1 1 - 3
(39 - 41)
05-08-19 14:00 Snejbjerg 2 - Kibæk 2 3 - 1
(48 - 29)
11-08-19 Kibæk 3 - Brande 4 4 - 0
(52 - 24)
11-08-19 Kibæk 1 - Snejbjerg 1 3 - 1
(47 - 34)
11-08-19 Lind 5 - Gullestrup 2 2 - 2
(39 - 38)
11-08-19 Herning 1 - Vildbjerg 3 - 1
(48 - 31)
11-08-19 Brande 2 - Arnborg IF 2 2 - 2
(46 - 40)
11-08-19 Lind 3 - Lind 2 1 - 3
(30 - 44)
11-08-19 Lind 4 - Herning 2 3 - 1
(46 - 34)
11-08-19 Gullestrup 1 - Lind 1 1 - 3
(27 - 50)
12-08-19 13:30 Kibæk 4 - Snejbjerg 2 2 - 2
(44 - 45)
12-08-19 18:30 Brande 3 - Lind 3 1 - 3
(27 - 44)
14-08-19 12:00 Brande 3 - Lind 4 0 - 4
(24 - 52)
15-08-19 14:00 Snejbjerg 2 - Brande 4 2 - 2
(39 - 37)
18-08-19 Kibæk 2 - Snejbjerg 1 3 - 1
(49 - 38)
18-08-19 Brande 4 - Kibæk 1 1 - 3
(43 - 49)
18-08-19 Lind 2 - Lind 1 2 - 2
(44 - 45)
18-08-19 Herning 2 - Gullestrup 1 2 - 2
(39 - 41)
18-08-19 Gullestrup 2 - Arnborg IF 2 2 - 2
(45 - 44)
18-08-19 Vildbjerg - Brande 2 1 - 3
(36 - 42)
18-08-19 Vorgod Barde 1 - Lind 5 2 - 2
(47 - 44)
21-08-19 18:30 Lind 1 - Brande 3 4 - 0
(52 - 17)
25-08-19 Lind 3 - Herning 2 2 - 2
(40 - 39)
25-08-19 Kibæk 3 - Kibæk 1 1 - 3
(40 - 50)
25-08-19 Snejbjerg 1 - Kibæk 4 4 - 0
(52 - 34)
25-08-19 Herning 1 - Brande 2 3 - 1
(45 - 25)
25-08-19 Arnborg IF 2 - Vorgod Barde 1 2 - 2
(40 - 36)
25-08-19 Lind 5 - Vildbjerg 3 - 1
(48 - 32)
25-08-19 Lind 4 - Gullestrup 1 2 - 2
(45 - 41)
28-08-19 10:00 Kibæk 1 - Snejbjerg 2 3 - 1
(50 - 32)
01-09-19 Kibæk 4 - Kibæk 3 2 - 2
(44 - 35)
01-09-19 Kibæk 2 - Brande 4 2 - 2
(42 - 39)
01-09-19 Lind 2 - Herning 2 3 - 1
(51 - 30)
01-09-19 Gullestrup 1 - Lind 3 1 - 3
(35 - 44)
01-09-19 Vorgod Barde 1 - Herning 1 2 - 2
(49 - 31)
01-09-19 Gullestrup 2 - Vildbjerg 3 - 1
(42 - 30)
01-09-19 Brande 2 - Lind 5 2 - 2
(36 - 41)
02-09-19 14:00 Kibæk 3 - Snejbjerg 2 4 - 0
(52 - 25)
04-09-19 18:30 Brande 3 - Lind 2 2 - 2
(32 - 40)
08-09-19 Lind 4 - Lind 3 2 - 2
(39 - 43)
08-09-19 Herning 2 - Lind 1 1 - 3
(30 - 49)
08-09-19 Brande 4 - Snejbjerg 1 3 - 1
(44 - 28)
08-09-19 Kibæk 4 - Kibæk 2 0 - 4
(30 - 52)
08-09-19 Vorgod Barde 1 - Gullestrup 2 1 - 3
(30 - 43)
08-09-19 Herning 1 - Lind 5 2 - 2
(37 - 40)
08-09-19 Vildbjerg - Arnborg IF 2 3 - 1
(46 - 28)

Til toppen