Old Boys +30 - 11 mands | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Midtjylland - Senior, Old, Vet - Efterår 2019
Turneringsansvarlige
Klaus Pedersen Tlf: 22675391 / 22675391
André Velling (DGI) Tlf: 79404346 / 21562181
Dokumenter
Reglement Dommere Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Old Boys +30 - 11 mands

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
29-05-19 18:00 Fjelstervang If - Haunstrup IF 2 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
29-05-19 19:00 Feldborg-Haderup If - Sunds IF, disp. 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
29-05-19 19:00 Hammerum IF OB 3 - Videbæk IF, disp. 3 - 0
29-05-19 19:00 Vorgod Barde M&F - Lind OB, disp 3 - 2
29-05-19 19:00 Vildbjerg SF, disp - Tjørring IF - Vildbjerg 1 - 1
29-05-19 19:00 Ikast FC OB - Snejbjerg SG&I 3 - 1
29-05-19 19:00 Mejrup GU - Ikast FS OB 2 - 4
NB!
Hjemmehold taberdømt
29-05-19 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Hammerum IF OB 1, disp. 0 - 3
05-06-19 19:00 Ikast FS OB - Herning Fr. OB, disp. 4 - 1
05-06-19 19:00 Brande OB, disp. - Ikast FC OB - Brande Stadion 2 - 2
05-06-19 19:00 Hammerum IF OB 2, disp. - Herning KFUM, disp. 3 - 2
05-06-19 19:00 Sunds IF, disp. - Hammerum IF OB 3 - Sunds IF 1 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
05-06-19 19:00 Haunstrup IF - Feldborg-Haderup If 3 - 0
05-06-19 19:00 EIF/NSG, disp. - Fjelstervang If - Ejstrupholm IF's Klubhus 0 - 3
05-06-19 19:30 Snejbjerg SG&I - Mejrup GU 2 - 2
12-06-19 19:00 Ikast FC OB - Hammerum IF OB 1, disp. 4 - 0
12-06-19 19:00 Mejrup GU - Herning Fr. OB, disp. 4 - 3
12-06-19 19:00 Snejbjerg SG&I - Brande OB, disp. 0 - 2
12-06-19 19:00 Fjelstervang If - Videbæk IF, disp. 0 - 1
12-06-19 19:00 Feldborg-Haderup If - Hammerum IF OB 3 2 - 3
12-06-19 19:00 Haunstrup IF - EIF/NSG, disp. 1 - 2
12-06-19 19:00 Herning KFUM, disp. - Vildbjerg SF, disp 2 - 0
12-06-19 19:30 Tjørring IF - Vorgod Barde M&F - Nordvesthallen Tjørring 3 - 0
19-06-19 18:30 Ikast FS OB - Ikast FC OB 0 - 5
19-06-19 19:00 Vildbjerg SF, disp - Hammerum IF OB 2, disp. - Vildbjerg 0 - 1
19-06-19 19:00 Lind OB, disp - Tjørring IF 3 - 5
19-06-19 19:00 Vorgod Barde M&F - Herning KFUM, disp. 4 - 2
19-06-19 19:00 Sunds IF, disp. - Fjelstervang If - Sunds IF 2 - 3
19-06-19 19:00 Haunstrup IF - Videbæk IF, disp. 1 - 5
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
19-06-19 19:00 EIF/NSG, disp. - Feldborg-Haderup If 3 - 0
19-06-19 19:30 Hammerum IF OB 1, disp. - Snejbjerg SG&I 2 - 1
19-06-19 19:30 Brande OB, disp. - Mejrup GU - Brande Stadion 2 - 4
26-06-19 19:00 Ikast FC OB - Herning Fr. OB, disp. 2 - 3
26-06-19 19:00 Snejbjerg SG&I - Ikast FS OB 1 - 5
26-06-19 19:00 Brande OB, disp. - Hammerum IF OB 1, disp. - Brande Stadion 2 - 1
26-06-19 19:00 Fjelstervang If - Hammerum IF OB 3 6 - 2
26-06-19 19:00 Haunstrup IF - Sunds IF, disp. 0 - 6
26-06-19 19:00 EIF/NSG, disp. - Videbæk IF, disp. - Ejstrupholm IF's Klubhus 1 - 1
14-08-19 19:00 Sunds IF, disp. - EIF/NSG, disp. - Sunds IF 0 - 1
14-08-19 19:00 Videbæk IF, disp. - Feldborg-Haderup If 3 - 1
14-08-19 19:00 Hammerum IF OB 3 - Haunstrup IF 4 - 2
14-08-19 19:00 Herning KFUM, disp. - Lind OB, disp 1 - 1
14-08-19 19:00 Vorgod Barde M&F - Vildbjerg SF, disp 1 - 3
14-08-19 19:00 Ikast FS OB - Brande OB, disp. 1 - 2
14-08-19 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Snejbjerg SG&I 1 - 3
14-08-19 19:30 Hammerum IF OB 1, disp. - Mejrup GU 1 - 3
14-08-19 19:30 Tjørring IF - Hammerum IF OB 2, disp. 1 - 0
21-08-19 19:00 Herning KFUM, disp. - Tjørring IF 1 - 2
21-08-19 19:00 Lind OB, disp - Vildbjerg SF, disp 1 - 3
21-08-19 19:00 Feldborg-Haderup If - Fjelstervang If 2 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
21-08-19 19:00 Videbæk IF, disp. - Sunds IF, disp. 3 - 0
21-08-19 19:00 EIF/NSG, disp. - Hammerum IF OB 3 - Ejstrupholm IF's Klubhus 2 - 2
21-08-19 19:00 Ikast FC OB - Mejrup GU 1 - 2
21-08-19 19:30 Hammerum IF OB 1, disp. - Ikast FS OB 0 - 4
28-08-19 19:00 Snejbjerg SG&I - Ikast FC OB 1 - 4
28-08-19 19:00 Ikast FS OB - Mejrup GU 2 - 4
NB!
Hjemmehold taberdømt
Manglende spillere
28-08-19 19:00 Haunstrup IF - Fjelstervang If 0 - 3
NB!
Hjemmehold taberdømt
Manglende spillere
28-08-19 19:00 Sunds IF, disp. - Feldborg-Haderup If - Sunds IF 0 - 3
28-08-19 19:00 Videbæk IF, disp. - Hammerum IF OB 3 4 - 2
28-08-19 19:00 Herning KFUM, disp. - Hammerum IF OB 2, disp. 2 - 3
28-08-19 19:00 Lind OB, disp - Vorgod Barde M&F 1 - 3
28-08-19 19:30 Tjørring IF - Vildbjerg SF, disp - Nordvesthallen Tjørring 7 - 0
28-08-19 19:30 Hammerum IF OB 1, disp. - Herning Fr. OB, disp. 0 - 1
04-09-19 18:45 Ikast FC OB - Brande OB, disp. 4 - 1
04-09-19 18:45 Lind OB, disp - Hammerum IF OB 2, disp. 0 - 1
04-09-19 18:45 Vorgod Barde M&F - Tjørring IF 0 - 5
04-09-19 18:45 Feldborg-Haderup If - Haunstrup IF 3 - 3
04-09-19 19:00 Fjelstervang If - EIF/NSG, disp. 3 - 3
04-09-19 19:00 Vildbjerg SF, disp - Herning KFUM, disp. - Vildbjerg 1 - 2
04-09-19 19:00 Hammerum IF OB 3 - Sunds IF, disp. 3 - 3
04-09-19 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Ikast FS OB 1 - 1
04-09-19 19:00 Mejrup GU - Snejbjerg SG&I 4 - 0
11-09-19 18:30 Brande OB, disp. - Snejbjerg SG&I - Brande Stadion 6 - 2
11-09-19 18:30 Videbæk IF, disp. - Fjelstervang If 3 - 2
11-09-19 18:30 EIF/NSG, disp. - Haunstrup IF 2 - 4
11-09-19 18:30 Vorgod Barde M&F - Herning KFUM, disp. 1 - 1
11-09-19 19:00 Hammerum IF OB 2, disp. - Vildbjerg SF, disp 3 - 2
11-09-19 19:00 Feldborg-Haderup If - Hammerum IF OB 3 1 - 2
11-09-19 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Mejrup GU 1 - 3
11-09-19 19:30 Tjørring IF - Lind OB, disp - Nordvesthallen Tjørring 3 - 0
11-09-19 19:30 Hammerum IF OB 1, disp. - Ikast FC OB 5 - 2
18-09-19 18:00 Fjelstervang If - Sunds IF, disp.
18-09-19 18:15 Videbæk IF, disp. - Haunstrup IF
18-09-19 18:15 Feldborg-Haderup If - EIF/NSG, disp.
18-09-19 18:15 Lind OB, disp - Herning KFUM, disp.
18-09-19 19:00 Vildbjerg SF, disp - Vorgod Barde M&F - Vildbjerg
18-09-19 19:00 Ikast FC OB - Ikast FS OB
18-09-19 19:00 Snejbjerg SG&I - Hammerum IF OB 1, disp.
18-09-19 19:00 Mejrup GU - Brande OB, disp.
25-09-19 18:00 Ikast FS OB - Snejbjerg SG&I
25-09-19 18:00 Vildbjerg SF, disp - Lind OB, disp
25-09-19 18:00 Videbæk IF, disp. - EIF/NSG, disp.
25-09-19 18:30 Vorgod Barde M&F - Hammerum IF OB 2, disp.
25-09-19 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Ikast FC OB
25-09-19 19:00 Fjelstervang If - Hammerum IF OB 3
25-09-19 19:00 Sunds IF, disp. - Haunstrup IF - Sunds IF
25-09-19 19:30 Tjørring IF - Herning KFUM, disp.
25-09-19 19:30 Hammerum IF OB 1, disp. - Brande OB, disp.
30-09-19 19:30 Hammerum IF OB 2, disp. - Tjørring IF
02-10-19 17:45 Feldborg-Haderup If - Videbæk IF, disp.
02-10-19 17:45 Haunstrup IF - Hammerum IF OB 3
02-10-19 19:00 EIF/NSG, disp. - Sunds IF, disp.
02-10-19 19:00 Brande OB, disp. - Ikast FS OB - Brande Stadion
02-10-19 19:00 Mejrup GU - Hammerum IF OB 1, disp.
02-10-19 19:00 Snejbjerg SG&I - Herning Fr. OB, disp.
02-10-19 19:00 Hammerum IF OB 2, disp. - Lind OB, disp
09-10-19 17:30 Ikast FS OB - Hammerum IF OB 1, disp.
09-10-19 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Brande OB, disp.
09-10-19 19:00 Mejrup GU - Ikast FC OB
09-10-19 19:00 Fjelstervang If - Feldborg-Haderup If
09-10-19 19:00 Sunds IF, disp. - Videbæk IF, disp. - Sunds IF
09-10-19 19:00 Hammerum IF OB 3 - EIF/NSG, disp.
09-10-19 19:00 Hammerum IF OB 2, disp. - Vorgod Barde M&F
11-10-19 18:00 Brande OB, disp. - Herning Fr. OB, disp. - Brande Stadion

Til toppen