Old Boys - 7 spillere | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Nordjylland Fodbold efterår 2019
Turneringsansvarlige
Sisse Nygaard Bruun Tlf: 79404169 /
Jesper Wasilewski Larsen Tlf: 79404154 / 20428165
Dokumenter
Invitation Reglement Dommere

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Old Boys - 7 spillere

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
12-08-19 19:00 Grindsted & Uggerhalne IF - Bislev If. 3 - 0
12-08-19 19:00 LKB Gistrup - If Frem Skørping 3 - 1
14-08-19 19:15 KB 81, Aalborg - Vokslev If. (disp) 4 - 2
15-08-19 19:00 Veddum IF (disp) - Blenstrup If. 5 - 2
15-08-19 19:00 Sebber IF (1) - Bjørn Nørholm 4 - 2
15-08-19 19:00 Farstrup BK (disp) - Sebber IF (2) 3 - 0
22-08-19 19:00 Farsø-Ullits IK - Sebber IF (1) 5 - 1
22-08-19 19:00 Bjørn Nørholm - Farstrup BK (disp) 0 - 3
22-08-19 19:00 If Stjernen Gundersted - KB 81, Aalborg 4 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
22-08-19 19:00 Vokslev If. (disp) - Grindsted & Uggerhalne IF 3 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
22-08-19 19:00 Blenstrup If. - LKB Gistrup 0 - 3
22-08-19 19:15 Ellidshøj If. - Veddum IF (disp) 3 - 2
26-08-19 19:00 LKB Gistrup - Ellidshøj If. 1 - 0
26-08-19 19:00 Grindsted & Uggerhalne IF - If Stjernen Gundersted 4 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
27-08-19 19:00 Veddum IF (disp) - If Frem Skørping 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
29-08-19 19:00 If Frem Skørping - Blenstrup If. 3 - 0
29-08-19 19:00 Bislev If. - Vokslev If. (disp) 6 - 1
29-08-19 19:00 Sebber IF (2) - Bjørn Nørholm 5 - 4
29-08-19 19:00 Farstrup BK (disp) - Farsø-Ullits IK 1 - 2
04-09-19 19:15 KB 81, Aalborg - Grindsted & Uggerhalne IF 5 - 2
05-09-19 19:00 If Stjernen Gundersted - Bislev If. 12 - 2
05-09-19 19:00 Sebber IF (1) - Farstrup BK (disp) 3 - 3
05-09-19 19:00 Farsø-Ullits IK - Sebber IF (2) 4 - 2
05-09-19 19:00 Veddum IF (disp) - LKB Gistrup 4 - 2
05-09-19 19:15 Ellidshøj If. - If Frem Skørping 0 - 6
12-09-19 19:00 If Frem Skørping - Veddum IF (disp) 6 - 3
12-09-19 19:00 Blenstrup If. - Ellidshøj If. 5 - 3
12-09-19 19:00 Sebber IF (2) - Sebber IF (1) 2 - 7
12-09-19 19:00 Bjørn Nørholm - Farsø-Ullits IK 6 - 3
12-09-19 19:00 Bislev If. - KB 81, Aalborg 0 - 8
12-09-19 19:00 Vokslev If. (disp) - If Stjernen Gundersted 0 - 3
19-09-19 18:30 Bjørn Nørholm - Sebber IF (1) 1 - 7
19-09-19 19:00 Sebber IF (2) - Farstrup BK (disp) 2 - 4
19-09-19 19:00 Bislev If. - Grindsted & Uggerhalne IF 1 - 7
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
19-09-19 19:00 Vokslev If. (disp) - KB 81, Aalborg 0 - 3
19-09-19 19:00 If Frem Skørping - LKB Gistrup 2 - 2
19-09-19 19:00 Blenstrup If. - Veddum IF (disp) 3 - 5
23-09-19 19:00 LKB Gistrup - Blenstrup If. 7 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
23-09-19 19:00 Grindsted & Uggerhalne IF - Vokslev If. (disp) 3 - 0
NB!
Kamp aflyst
25-09-19 19:15 KB 81, Aalborg - If Stjernen Gundersted
NB!
Udehold taberdømt
26-09-19 18:00 Veddum IF (disp) - Ellidshøj If. 3 - 0
26-09-19 19:00 Sebber IF (1) - Farsø-Ullits IK 11 - 1
26-09-19 19:00 Farstrup BK (disp) - Bjørn Nørholm 1 - 1
03-10-19 19:00 Bjørn Nørholm - Sebber IF (2) 10 - 1
03-10-19 19:00 Farsø-Ullits IK - Farstrup BK (disp) 2 - 5
03-10-19 19:00 Vokslev If. (disp) - Bislev If. 3 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
03-10-19 19:00 If Stjernen Gundersted - Grindsted & Uggerhalne IF 3 - 0
03-10-19 19:00 Blenstrup If. - If Frem Skørping 5 - 3
03-10-19 19:15 Ellidshøj If. - LKB Gistrup 3 - 2
07-10-19 19:00 Grindsted & Uggerhalne IF - KB 81, Aalborg 2 - 2
10-10-19 19:00 LKB Gistrup - Veddum IF (disp) 1 - 0
10-10-19 19:00 Bislev If. - If Stjernen Gundersted 0 - 3
10-10-19 19:00 Sebber IF (2) - Farsø-Ullits IK 4 - 8
10-10-19 19:00 Farstrup BK (disp) - Sebber IF (1) 1 - 7
17-10-19 19:00 Sebber IF (1) - Sebber IF (2)
17-10-19 19:00 Farsø-Ullits IK - Bjørn Nørholm
17-10-19 19:00 If Stjernen Gundersted - Vokslev If. (disp)
17-10-19 19:15 Ellidshøj If. - Blenstrup If.
23-10-19 19:00 KB 81, Aalborg - Bislev If.
31-10-19 18:30 If Frem Skørping - Ellidshøj If.

Til toppen