Senior Old Boys - 7 spillere | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Nordjylland Fodbold efterår 2019
Turneringsansvarlige
Sisse Nygaard Bruun Tlf:
Jesper Wasilewski Larsen Tlf: 79404154 / 20428165
Dokumenter
Invitation Reglement Dommere

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Senior Old Boys - 7 spillere

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
12-08-19 19:00 Dall-Ferslev IF - Haverslev If. - Sylvia 7 - 3
12-08-19 19:15 Jarl Arden If. - Støvring If. (disp) 2 - 1
13-08-19 19:00 KB 81, Aalborg (disp) - Gug Boldklub af 1954 6 - 1
15-08-19 19:00 LKB Gistrup - Nøvling FK (disp) 5 - 0
15-08-19 19:00 Vegger If. (disp) - If Frem Skørping (disp) 1 - 2
21-08-19 19:15 Støvring If. (disp) - Dall-Ferslev IF 1 - 4
21-08-19 19:15 Nøvling FK (disp) - KB 81, Aalborg (disp) 1 - 2
NB!
Udehold taberdømt
22-08-19 19:00 Haverslev If. - Sylvia - Vegger If. (disp) 3 - 0
22-08-19 19:00 If Frem Skørping (disp) - Jarl Arden If. 2 - 1
26-08-19 19:00 Gug Boldklub af 1954 - Nøvling FK (disp) 2 - 5
26-08-19 19:15 Jarl Arden If. - Haverslev If. - Sylvia 7 - 3
27-08-19 19:00 KB 81, Aalborg (disp) - St. Restrup If. (disp) 4 - 6
28-08-19 19:15 Støvring If. (disp) - If Frem Skørping (disp) 1 - 0
29-08-19 19:00 Vegger If. (disp) - Dall-Ferslev IF 2 - 5
05-09-19 19:00 Vegger If. (disp) - Jarl Arden If. 4 - 2
05-09-19 19:00 Haverslev If. - Sylvia - Støvring If. (disp) 0 - 1
05-09-19 19:00 LKB Gistrup - KB 81, Aalborg (disp) 1 - 1
05-09-19 19:00 St. Restrup If. (disp) - Gug Boldklub af 1954 7 - 2
09-09-19 19:00 Gug Boldklub af 1954 - LKB Gistrup 0 - 4
09-09-19 19:00 Jarl Arden If. - Dall-Ferslev IF 5 - 6
11-09-19 19:15 Støvring If. (disp) - Vegger If. (disp) 3 - 4
11-09-19 19:15 Nøvling FK (disp) - St. Restrup If. (disp) 2 - 6
12-09-19 19:00 LKB Gistrup - Gug Boldklub af 1954 7 - 0
12-09-19 19:00 If Frem Skørping (disp) - Haverslev If. - Sylvia 3 - 2
16-09-19 19:00 Dall-Ferslev IF - If Frem Skørping (disp) 2 - 1
16-09-19 19:00 Gug Boldklub af 1954 - KB 81, Aalborg (disp) 2 - 5
18-09-19 19:15 Nøvling FK (disp) - LKB Gistrup 0 - 2
18-09-19 19:15 Støvring If. (disp) - Jarl Arden If. 1 - 6
19-09-19 18:30 Haverslev If. - Sylvia - Dall-Ferslev IF 6 - 4
19-09-19 19:00 If Frem Skørping (disp) - Vegger If. (disp) 4 - 1
23-09-19 18:30 St. Restrup If. (disp) - LKB Gistrup 2 - 6
23-09-19 18:30 Jarl Arden If. - If Frem Skørping (disp) 4 - 1
23-09-19 19:00 Dall-Ferslev IF - Støvring If. (disp) 5 - 1
24-09-19 19:00 KB 81, Aalborg (disp) - Nøvling FK (disp) 1 - 1
26-09-19 19:00 LKB Gistrup - St. Restrup If. (disp) 2 - 1
26-09-19 19:00 Vegger If. (disp) - Haverslev If. - Sylvia 2 - 4
30-09-19 18:30 Dall-Ferslev IF - Vegger If. (disp) 5 - 4
03-10-19 18:00 Haverslev If. - Sylvia - Jarl Arden If. 0 - 6
03-10-19 19:00 If Frem Skørping (disp) - Støvring If. (disp) 3 - 0
03-10-19 19:00 St. Restrup If. (disp) - KB 81, Aalborg (disp) 3 - 1
03-10-19 19:15 Nøvling FK (disp) - Gug Boldklub af 1954 4 - 0
07-10-19 17:45 Gug Boldklub af 1954 - St. Restrup If. (disp) 1 - 7
07-10-19 18:00 Jarl Arden If. - Vegger If. (disp) 5 - 1
08-10-19 19:00 KB 81, Aalborg (disp) - LKB Gistrup 2 - 7
09-10-19 19:15 Støvring If. (disp) - Haverslev If. - Sylvia 6 - 3
10-10-19 19:00 If Frem Skørping (disp) - Dall-Ferslev IF 5 - 3
14-10-19 18:30 Dall-Ferslev IF - Jarl Arden If. 3 - 6
17-10-19 19:00 Vegger If. (disp) - Støvring If. (disp) 3 - 11
17-10-19 19:00 St. Restrup If. (disp) - Nøvling FK (disp) 3 - 4
22-10-19 18:00 Haverslev If. - Sylvia - If Frem Skørping (disp) 0 - 2

Til toppen