Dame Senior - 7 spillere | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Nordjylland Fodbold efterår 2019
Turneringsansvarlige
Sisse Nygaard Bruun Tlf: 79404169 /
Jesper Wasilewski Larsen Tlf: 79404154 / 20428165
Dokumenter
Invitation Reglement Dommere

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Dame Senior - 7 spillere

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
13-08-19 19:00 Aab Fodbold - Løgstør If. 3 - 3
13-08-19 19:15 IK Rosendal (OG) (disp) - Jarl Arden If. 7 - 4
14-08-19 19:00 Haverslev If. - BK Viking-Als 1 - 3
20-08-19 19:00 Jarl Arden If. - Aab Fodbold 2 - 5
20-08-19 19:00 Løgstør If. - Haverslev If. 7 - 0
20-08-19 19:00 Aars IK - Veddum IF 1 - 1
20-08-19 19:00 Hornum If. - Strandby If. 3 - 0
20-08-19 19:00 If. Stjernen - Øster Hornum IF 7 - 3
21-08-19 19:00 BK Viking-Als - IK Rosendal (OG) (disp) 3 - 2
27-08-19 18:30 Strandby If. - If. Stjernen 1 - 9
27-08-19 18:45 IK Rosendal (OG) (disp) - Haverslev If. 7 - 0
27-08-19 19:00 Løgstør If. - Jarl Arden If. 2 - 6
27-08-19 19:00 Aab Fodbold - BK Viking-Als 0 - 3
27-08-19 19:00 Sønderup/Suldrup - Veddum IF 1 - 13
27-08-19 19:00 Aars IK - Hornum If. 2 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
02-09-19 19:00 Øster Hornum IF - Sønderup/Suldrup 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
02-09-19 19:00 BK Viking-Als - Løgstør If. 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
03-09-19 18:30 IK Rosendal (OG) (disp) - Aab Fodbold 3 - 0
03-09-19 19:00 Haverslev If. - Jarl Arden If. 2 - 0
03-09-19 19:00 Veddum IF - Hornum If. 6 - 1
03-09-19 19:00 If. Stjernen - Aars IK 6 - 0
09-09-19 19:00 Øster Hornum IF - Veddum IF 2 - 4
10-09-19 18:30 Strandby If. - Sønderup/Suldrup 3 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
10-09-19 19:00 Hornum If. - If. Stjernen 3 - 0
10-09-19 19:00 Løgstør If. - IK Rosendal (OG) (disp) 4 - 4
10-09-19 19:00 Jarl Arden If. - BK Viking-Als 3 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
10-09-19 19:00 Aab Fodbold - Haverslev If. 3 - 0
17-09-19 18:30 Strandby If. - Øster Hornum IF 0 - 3
NB!
Udehold taberdømt
17-09-19 18:30 Veddum IF - If. Stjernen 3 - 0
17-09-19 19:00 Løgstør If. - Aab Fodbold 6 - 5
17-09-19 19:00 Jarl Arden If. - IK Rosendal (OG) (disp) 1 - 9
17-09-19 19:00 Sønderup/Suldrup - Aars IK 0 - 12
18-09-19 19:00 BK Viking-Als - Haverslev If. 3 - 2
23-09-19 19:00 Øster Hornum IF - Aars IK 1 - 6
24-09-19 18:00 IK Rosendal (OG) (disp) - BK Viking-Als 3 - 1
24-09-19 18:45 Veddum IF - Strandby If. 9 - 0
24-09-19 19:00 Sønderup/Suldrup - Hornum If. 0 - 6
NB!
Udehold taberdømt
24-09-19 19:00 Aab Fodbold - Jarl Arden If. 3 - 0
25-09-19 18:30 Haverslev If. - Løgstør If. 3 - 3
30-09-19 18:30 Haverslev If. - IK Rosendal (OG) (disp) 1 - 3
01-10-19 18:30 Jarl Arden If. - Løgstør If. 3 - 7
01-10-19 19:00 If. Stjernen - Sønderup/Suldrup 15 - 0
01-10-19 19:00 Hornum If. - Øster Hornum IF 5 - 3
01-10-19 19:00 Aars IK - Strandby If. 4 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
02-10-19 18:30 BK Viking-Als - Aab Fodbold 3 - 0
08-10-19 18:30 Jarl Arden If. - Haverslev If. 0 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
08-10-19 19:00 Løgstør If. - BK Viking-Als 3 - 0
08-10-19 19:00 Aab Fodbold - IK Rosendal (OG) (disp) 2 - 3
14-10-19 18:30 Haverslev If. - Aab Fodbold 5 - 2
15-10-19 19:15 IK Rosendal (OG) (disp) - Løgstør If. 3 - 6
NB!
Udehold taberdømt
16-10-19 18:30 BK Viking-Als - Jarl Arden If. 3 - 0

Til toppen