U15 Drenge | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Mellembaneturnering i Floorball
Turneringsansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige

Bemærkninger

Komplet kampprogram


U15 Drenge

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
26-10-19 12:00 Randers/Mørke - ÅFK 6 - 7
26-10-19 13:00 Lunderskov Lsg & I - Sønderborg FC 2 2 - 11
26-10-19 13:45 Ribe Floorball klub - Sønderborg FC 4 - 9
26-10-19 14:30 Lunderskov Lsg & I - Ribe Floorball klub 1 - 4
26-10-19 15:15 Sønderborg FC 2 - Sønderborg FC 7 - 4
26-10-19 16:00 Sønderborg FC - Lunderskov Lsg & I 6 - 4
26-10-19 16:45 Sønderborg FC 2 - Ribe Floorball klub 12 - 2
16-11-19 16:00 Copenhagen FC - HG/Næstved Dragons 13 - 5
NB!
Udehold taberdømt
16-11-19 16:45 HG/Næstved Dragons - Hafnia FC 5 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
16-11-19 17:30 Hafnia FC - Copenhagen FC 0 - 5
23-11-19 12:00 Sønderborg FC 2 - Ribe Floorball klub 11 - 0
23-11-19 12:45 Sønderborg FC - Lunderskov Lsg & I 8 - 4
23-11-19 13:30 Sønderborg FC 2 - Sønderborg FC 10 - 8
23-11-19 14:15 Ribe Floorball klub - Lunderskov Lsg & I 2 - 8
23-11-19 15:00 Lunderskov Lsg & I - Sønderborg FC 2 4 - 9
23-11-19 15:45 Ribe Floorball klub - Sønderborg FC 3 - 15
24-11-19 14:30 ÅFK - Randers/Mørke 12 - 4
07-12-19 14:45 ÅFK - Randers/Mørke
07-12-19 15:30 HG/Næstved Dragons - Copenhagen FC 1 - 25
07-12-19 16:15 Copenhagen FC - Hafnia FC 13 - 5
07-12-19 17:00 Hafnia FC - HG/Næstved Dragons 11 - 5
NB!
Kamp aflyst
11-01-20 13:30 ÅFK - Randers/Mørke
26-01-20 10:15 Ribe Floorball klub - Lunderskov Lsg & I 1 - 5
26-01-20 11:00 Sønderborg FC 2 - Sønderborg FC 6 - 4
26-01-20 11:45 Ribe Floorball klub - Sønderborg FC 2 2 - 9
26-01-20 12:30 Lunderskov Lsg & I - Sønderborg FC 2 - 7
26-01-20 13:15 Sønderborg FC - Ribe Floorball klub 7 - 1
26-01-20 14:00 Lunderskov Lsg & I - Sønderborg FC 2 2 - 11
NB!
Kamp aflyst
26-01-20 14:30 HG/Næstved Dragons - Copenhagen FC
NB!
Kamp aflyst
26-01-20 15:15 Hafnia FC - HG/Næstved Dragons
NB!
Kamp aflyst
26-01-20 16:00 Copenhagen FC - Hafnia FC
29-02-20 14:00 Hafnia FC - HG/Næstved Dragons - Hal 3 2 - 3
29-02-20 14:45 HG/Næstved Dragons - Copenhagen FC - Hal 3 2 - 11
29-02-20 15:30 Copenhagen FC - Hafnia FC - Hal 3 18 - 2
NB!
Kamp aflyst
07-03-20 12:00 Sønderborg FC - Sønderborg FC 2
NB!
Kamp aflyst
07-03-20 12:30 Randers/Mørke - ÅFK
NB!
Kamp aflyst
07-03-20 12:45 Lunderskov Lsg & I - Ribe Floorball klub
NB!
Kamp aflyst
07-03-20 13:30 Sønderborg FC - Lunderskov Lsg & I
NB!
Kamp aflyst
07-03-20 14:15 Sønderborg FC 2 - Ribe Floorball klub
NB!
Kamp aflyst
07-03-20 15:00 Ribe Floorball klub - Sønderborg FC
NB!
Kamp aflyst
07-03-20 15:45 Sønderborg FC 2 - Lunderskov Lsg & I
NB!
Kamp aflyst
28-03-20 15:45 Randers/Mørke - ÅFK
NB!
Kamp aflyst
29-03-20 14:30 Copenhagen FC - HG/Næstved Dragons
NB!
Kamp aflyst
29-03-20 15:15 Hafnia FC - Copenhagen FC
NB!
Kamp aflyst
29-03-20 16:00 HG/Næstved Dragons - Hafnia FC
NB!
Kamp aflyst
02-05-20 15:30 HG/Næstved Dragons - Hafnia FC - Hal 3
NB!
Kamp aflyst
02-05-20 16:15 Copenhagen FC - HG/Næstved Dragons - Hal 3
NB!
Kamp aflyst
02-05-20 17:00 Hafnia FC - Copenhagen FC - Hal 3

Til toppen