Herre senior | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 2020 Fodbold Landsmesterskab for senior, old, seni
Stævneansvarlige
Fritz Andersen Tlf: 42317183
Anette Damgaard Carstens Tlf: 51891688
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Stævneinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Herre senior

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
25-01-20 09:00 Glostrup Fodbold Klub IF32 - Løgum if - 1 - Hal 1 5 - 3
25-01-20 09:10 Egernførde UF - Slesvig IF - Hal 1 0 - 6
25-01-20 09:20 Ørebro BK - Løgum if - 2 - Hal 1 6 - 3
25-01-20 09:30 Sideline FC - Frifelt Sportsforening - Hal 1 4 - 2
25-01-20 10:30 Farsø-Ullits IK 2 - Glostrup Fodbold Klub IF32 - Hal 1 2 - 4
25-01-20 10:40 Løgum if - 1 - Egernførde UF - Hal 1 9 - 0
25-01-20 10:50 Bogense Gymnastik- & Idr. For. - Farsø-Ullits IK 1 - Hal 1 5 - 5
25-01-20 11:20 Hatting-Torsted - Fuglebjerg If - Hal 1 2 - 5
25-01-20 12:20 Slesvig IF - Farsø-Ullits IK 2 - Hal 1 5 - 1
25-01-20 12:30 Egernførde UF - Glostrup Fodbold Klub IF32 - Hal 1 1 - 10
25-01-20 12:40 Fuglebjerg If - Sideline FC - Hal 1 3 - 2
25-01-20 12:50 Løgum if - 2 - Bogense Gymnastik- & Idr. For. - Hal 1 3 - 6
25-01-20 14:20 Frifelt Sportsforening - Hatting-Torsted - Hal 1 2 - 4
25-01-20 14:30 Farsø-Ullits IK 1 - Ørebro BK - Hal 1 6 - 1
25-01-20 14:40 Slesvig IF - Løgum if - 1 - Hal 1 2 - 4
25-01-20 14:50 Farsø-Ullits IK 2 - Egernførde UF - Hal 1 4 - 3
25-01-20 15:40 Sideline FC - Hatting-Torsted - Hal 1 2 - 8
25-01-20 15:50 Bogense Gymnastik- & Idr. For. - Ørebro BK - Hal 1 4 - 1
25-01-20 16:10 Glostrup Fodbold Klub IF32 - Slesvig IF - Hal 1 1 - 2
25-01-20 16:30 Fuglebjerg If - Frifelt Sportsforening - Hal 2 5 - 1
25-01-20 16:40 Løgum if - 2 - Farsø-Ullits IK 1 - Hal 2 1 - 7
25-01-20 16:50 Løgum if - 1 - Farsø-Ullits IK 2 - Hal 2 4 - 1
26-01-20 08:30 Slesvig IF - Løgum if - 2 - Hal 2 3 - 2
26-01-20 08:40 Frifelt Sportsforening - Farsø-Ullits IK 2 - Hal 2 5 - 3
26-01-20 08:50 Fuglebjerg If - Løgum if - 1 - Hal 2 0 - 4
26-01-20 09:00 Hatting-Torsted - Glostrup Fodbold Klub IF32 - Hal 2 5 - 3
26-01-20 09:50 Sideline FC - Egernførde UF - Hal 2 5 - 2
26-01-20 10:00 Farsø-Ullits IK 2 - Ørebro BK - Hal 2 4 - 4
26-01-20 10:10 Løgum if - 2 - Sideline FC - Hal 2 5 - 4
26-01-20 10:20 Løgum if - 1 - Farsø-Ullits IK 1 - Hal 2 6 - 2
26-01-20 10:30 Glostrup Fodbold Klub IF32 - Bogense Gymnastik- & Idr. For. - Hal 2 5 - 1
26-01-20 11:20 Egernførde UF - Slesvig IF - Hal 2 1 - 8
26-01-20 11:30 Sideline FC - Slesvig IF - Hal 2 3 - 4
26-01-20 11:40 Frifelt Sportsforening - Ørebro BK - Hal 2 3 - 1
26-01-20 11:50 Fuglebjerg If - Farsø-Ullits IK 1 - Hal 2 3 - 3
26-01-20 12:00 Hatting-Torsted - Bogense Gymnastik- & Idr. For. - Hal 2 4 - 3
26-01-20 12:10 Løgum if - 2 - Egernførde UF - Hal 2 6 - 2
26-01-20 13:30 Frifelt Sportsforening - Slesvig IF - Hal 2 1 - 3
26-01-20 13:40 Glostrup Fodbold Klub IF32 - Farsø-Ullits IK 1 - Hal 2 3 - 4
26-01-20 13:50 Løgum if - 1 - Hatting-Torsted - Hal 2 3 - 1

Til toppen