Pulje 1 - U8 drenge C - 1. kl. (Finalestævne 7./8. marts 2020)

Info

Turnering: Indendørsturnering for børn og unge 2019/2020
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Stilling Indendørsturnering for børn og unge 2019/2020
U8 drenge C - 1. kl. (Finalestævne 7./8. marts 2020)
Pulje 1

Hold Kampe V U T Score Point
1. B 73, Slagelse 2 5 2 3 0 9-3 9
2. Benløse Idrætsforening 5 3 0 2 6-4 9
3. Dianalund IF 1 5 2 1 2 8-8 7
4. Fodboldklubben Sorø Freja 5 2 0 3 4-7 6
5. Vemmelev Sg&i 5 1 2 2 3-5 5
6. Slagelse B&i 5 1 2 2 5-8 5

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

Indendørsturnering for børn og unge 2019/2020
U8 drenge C - 1. kl. (Finalestævne 7./8. marts 2020)
Pulje 1

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

Indendørsturnering for børn og unge 2019/2020
U8 drenge C - 1. kl. (Finalestævne 7./8. marts 2020)
Pulje 1

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal
24-11-19 14:00  -  - Hal 1
24-11-19 14:10  -  - Hal 1
24-11-19 14:20  -  - Hal 1
24-11-19 14:30  -  - Hal 1
24-11-19 14:40  -  - Hal 1
24-11-19 14:50  -  - Hal 1
24-11-19 15:00  -  - Hal 1
24-11-19 15:10  -  - Hal 1
24-11-19 15:20  -  - Hal 1
24-11-19 15:30  -  - Hal 1
24-11-19 15:40  -  - Hal 1
24-11-19 15:50  -  - Hal 1
24-11-19 16:00  -  - Hal 1
24-11-19 16:10  -  - Hal 1
24-11-19 16:20  -  - Hal 1

Komplet kampprogram

Indendørsturnering for børn og unge 2019/2020
U8 drenge C - 1. kl. (Finalestævne 7./8. marts 2020)
Pulje 1

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
10-11-19 15:40 Fodboldklubben Sorø Freja - Benløse Idrætsforening - Hal 1 0 - 1 Vemmelev Sg&i
10-11-19 15:50 Vemmelev Sg&i - Dianalund IF 1 - Hal 1 1 - 3 Vemmelev Sg&i
10-11-19 16:00 Slagelse B&i - B 73, Slagelse 2 - Hal 1 2 - 2 Vemmelev Sg&i
10-11-19 16:10 Dianalund IF 1 - Fodboldklubben Sorø Freja - Hal 1 0 - 2 Vemmelev Sg&i
10-11-19 16:20 Benløse Idrætsforening - Slagelse B&i - Hal 1 0 - 2 Vemmelev Sg&i
10-11-19 16:30 B 73, Slagelse 2 - Vemmelev Sg&i - Hal 1 0 - 0 Vemmelev Sg&i
10-11-19 16:40 Slagelse B&i - Dianalund IF 1 - Hal 1 0 - 3 Vemmelev Sg&i
10-11-19 16:50 Vemmelev Sg&i - Fodboldklubben Sorø Freja - Hal 1 1 - 0 Vemmelev Sg&i
10-11-19 17:00 B 73, Slagelse 2 - Benløse Idrætsforening - Hal 1 1 - 0 Vemmelev Sg&i
10-11-19 17:10 Vemmelev Sg&i - Slagelse B&i - Hal 1 1 - 1 Vemmelev Sg&i
10-11-19 17:20 Fodboldklubben Sorø Freja - B 73, Slagelse 2 - Hal 1 0 - 5 Vemmelev Sg&i
10-11-19 17:30 Benløse Idrætsforening - Dianalund IF 1 - Hal 1 4 - 1 Vemmelev Sg&i
10-11-19 17:40 Fodboldklubben Sorø Freja - Slagelse B&i - Hal 1 2 - 0 Vemmelev Sg&i
10-11-19 17:50 Benløse Idrætsforening - Vemmelev Sg&i - Hal 1 1 - 0 Vemmelev Sg&i
10-11-19 18:00 Dianalund IF 1 - B 73, Slagelse 2 - Hal 1 1 - 1 Vemmelev Sg&i
24-11-19 14:00 Benløse Idrætsforening - B 73, Slagelse 2 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 14:10 Slagelse B&i - Vemmelev Sg&i - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 14:20 B 73, Slagelse 2 - Fodboldklubben Sorø Freja - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 14:30 Dianalund IF 1 - Benløse Idrætsforening - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 14:40 Slagelse B&i - Fodboldklubben Sorø Freja - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 14:50 Vemmelev Sg&i - Benløse Idrætsforening - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 15:00 B 73, Slagelse 2 - Dianalund IF 1 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 15:10 Benløse Idrætsforening - Fodboldklubben Sorø Freja - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 15:20 Dianalund IF 1 - Vemmelev Sg&i - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 15:30 B 73, Slagelse 2 - Slagelse B&i - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 15:40 Fodboldklubben Sorø Freja - Dianalund IF 1 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 15:50 Slagelse B&i - Benløse Idrætsforening - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 16:00 Vemmelev Sg&i - B 73, Slagelse 2 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 16:10 Dianalund IF 1 - Slagelse B&i - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 16:20 Fodboldklubben Sorø Freja - Vemmelev Sg&i - Hal 1 Benløse Idrætsforening
12-01-20 09:00 Dianalund IF 1 - Fodboldklubben Sorø Freja - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 09:10 Benløse Idrætsforening - Slagelse B&i - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 09:20 B 73, Slagelse 2 - Vemmelev Sg&i - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 09:30 Slagelse B&i - Dianalund IF 1 - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 09:40 Vemmelev Sg&i - Fodboldklubben Sorø Freja - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 09:50 B 73, Slagelse 2 - Benløse Idrætsforening - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 10:00 Vemmelev Sg&i - Slagelse B&i - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 10:10 Fodboldklubben Sorø Freja - B 73, Slagelse 2 - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 10:20 Benløse Idrætsforening - Dianalund IF 1 - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 10:30 Fodboldklubben Sorø Freja - Slagelse B&i - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 10:40 Benløse Idrætsforening - Vemmelev Sg&i - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 10:50 Dianalund IF 1 - B 73, Slagelse 2 - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 11:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Benløse Idrætsforening - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 11:10 Vemmelev Sg&i - Dianalund IF 1 - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 11:20 Slagelse B&i - B 73, Slagelse 2 - Hal 1 Vemmelev Sg&i

Til toppen