Skoleliga 2 Drenge | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Skoleligaerne Håndbold 2019-20
Turneringsansvarlige
Christian Pedersen Tlf: 20603057

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Skoleliga 2 Drenge

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
31-10-19 10:00 Hjemly Idrætsefterskole - Broby Sportsefterskole 29 - 19 Broby Sportsefterskole
31-10-19 12:00 Agerskov Ungdomsskole - Hjemly Idrætsefterskole 18 - 40 Broby Sportsefterskole
31-10-19 14:00 Broby Sportsefterskole - Agerskov Ungdomsskole 24 - 24 Broby Sportsefterskole
18-11-19 11:00 UCS10 Skanderborg - Broby Sportsefterskole UCS10 Skanderborg
03-12-19 10:00 Haslev Idrætsefterskole - Sydøstsjællands Idrætsefterskole Haslev Idrætsefterskole
03-12-19 11:00 UCS10 Skanderborg - Strib Idrætsefterskole Strib Idrætsefterskole
03-12-19 12:00 Sydøstsjællands Idrætsefterskole - Idrætsefterskolen Grønsund Haslev Idrætsefterskole
03-12-19 12:15 Hellebjerg IES - UCS10 Skanderborg Strib Idrætsefterskole
03-12-19 13:30 Strib Idrætsefterskole - Hellebjerg IES Strib Idrætsefterskole
03-12-19 14:00 Idrætsefterskolen Grønsund - Haslev Idrætsefterskole Haslev Idrætsefterskole
09-12-19 11:00 UCS10 Skanderborg - Hjemly Idrætsefterskole UCS10 Skanderborg
10-12-19 10:00 Idrætsefterskolen Ubby - Idrætsefterskolen Grønsund Idrætsefterskolen Grønsund
10-12-19 11:15 Sydøstsjællands Idrætsefterskole - Idrætsefterskolen Ubby Idrætsefterskolen Grønsund
10-12-19 12:30 Idrætsefterskolen Grønsund - Sydøstsjællands Idrætsefterskole Idrætsefterskolen Grønsund
13-01-20 11:00 Strib Idrætsefterskole - Hjemly Idrætsefterskole Hjemly Idrætsefterskole
13-01-20 13:00 Hjemly Idrætsefterskole - Hellebjerg IES Hjemly Idrætsefterskole
20-01-20 11:00 Sydøstsjællands Idrætsefterskole - Idrætsefterskolen Ubby Sydøstsjællands Idrætsefterskole
20-01-20 13:00 Idrætsefterskolen Ubby - Haslev Idrætsefterskole Sydøstsjællands Idrætsefterskole
20-01-20 15:00 Haslev Idrætsefterskole - Sydøstsjællands Idrætsefterskole Sydøstsjællands Idrætsefterskole
24-02-20 10:30 Broby Sportsefterskole - Strib Idrætsefterskole Hellebjerg IES
24-02-20 11:30 Agerskov Ungdomsskole - Hellebjerg IES Hellebjerg IES
24-02-20 12:30 Hellebjerg IES - Broby Sportsefterskole Hellebjerg IES
24-02-20 13:30 Strib Idrætsefterskole - Agerskov Ungdomsskole Hellebjerg IES
26-02-20 10:00 Idrætsefterskolen Ubby - Haslev Idrætsefterskole Idrætsefterskolen Ubby
26-02-20 11:15 Haslev Idrætsefterskole - Idrætsefterskolen Grønsund Idrætsefterskolen Ubby
26-02-20 12:30 Idrætsefterskolen Grønsund - Idrætsefterskolen Ubby Idrætsefterskolen Ubby
09-03-20 12:00 UCS10 Skanderborg - Agerskov Ungdomsskole Agerskov Ungdomsskole

Til toppen