Veteraner +45/B - Der bliver ikke spillet kampe frem til 8. juni. | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Aflyst - 8-mands forårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement

Bemærkninger

Der bliver ikke spillet kampe frem til 8. juni.

Komplet kampprogram


Veteraner +45/B - Der bliver ikke spillet kampe frem til 8. juni.

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
14-04-20 18:30 Ørslev Bjerge If 1 - Hg Fodbold (SOB)
15-04-20 19:00 Høng GF - B 73, Slagelse
20-04-20 19:00 Hg Fodbold (SOB) - B 92 - Slagelse
20-04-20 19:00 Jystrup IF - Ørslev Bjerge If 2
20-04-20 19:00 Hvidebæk IF - Sørby Fodbold
21-04-20 19:00 Kirke Helsinge IF - Raklev GI
22-04-20 19:00 Niløse If - Allindelille If
22-04-20 20:00 B 73, Slagelse - Ørslev Bjerge If 1
27-04-20 19:00 Hg Fodbold (SOB) - B 73, Slagelse
27-04-20 19:00 Sørby Fodbold - Kirke Helsinge IF
27-04-20 19:00 Raklev GI - Jystrup IF
29-04-20 18:30 Ørslev Bjerge If 2 - Niløse If
29-04-20 19:00 Høng GF - B 92 - Slagelse
30-04-20 18:00 B 92 - Slagelse - B 73, Slagelse
30-04-20 19:00 Allindelille If - Hvidebæk IF
04-05-20 19:00 Jystrup IF - Sørby Fodbold
05-05-20 18:30 Ørslev Bjerge If 1 - Høng GF
05-05-20 19:00 Kirke Helsinge IF - Allindelille If
06-05-20 18:30 Ørslev Bjerge If 2 - Raklev GI
06-05-20 19:00 Niløse If - Hvidebæk IF
11-05-20 19:00 Sørby Fodbold - Ørslev Bjerge If 2
11-05-20 19:00 Hvidebæk IF - Kirke Helsinge IF
11-05-20 19:00 Raklev GI - Niløse If
12-05-20 18:00 B 92 - Slagelse - Ørslev Bjerge If 1
13-05-20 19:00 Høng GF - Hg Fodbold (SOB)
14-05-20 19:00 Allindelille If - Jystrup IF
18-05-20 19:00 Hg Fodbold (SOB) - Ørslev Bjerge If 1
20-05-20 20:00 B 73, Slagelse - Høng GF
25-05-20 19:00 Jystrup IF - Hvidebæk IF
25-05-20 19:00 Raklev GI - Sørby Fodbold
26-05-20 18:30 Ørslev Bjerge If 1 - B 73, Slagelse
27-05-20 18:30 Ørslev Bjerge If 2 - Allindelille If
27-05-20 19:00 Niløse If - Kirke Helsinge IF
28-05-20 19:00 B 92 - Slagelse - Hg Fodbold (SOB)
02-06-20 19:00 Hvidebæk IF - Ørslev Bjerge If 2
02-06-20 19:00 Kirke Helsinge IF - Jystrup IF
03-06-20 20:00 B 73, Slagelse - Hg Fodbold (SOB)
04-06-20 19:00 Allindelille If - Raklev GI
08-06-20 19:00 Raklev GI - Hvidebæk IF
08-06-20 19:00 Jystrup IF - Niløse If
08-06-20 19:00 Sørby Fodbold - Allindelille If
10-06-20 18:30 Ørslev Bjerge If 2 - Kirke Helsinge IF
10-06-20 19:00 Høng GF - Ørslev Bjerge If 1
10-06-20 20:00 B 73, Slagelse - B 92 - Slagelse
15-06-20 19:00 Hg Fodbold (SOB) - Høng GF
15-06-20 19:00 Sørby Fodbold - Niløse If
16-06-20 18:30 Ørslev Bjerge If 1 - B 92 - Slagelse
18-06-20 18:00 B 92 - Slagelse - Høng GF

Til toppen