Super Veteraner +50/B - Der bliver ikke spillet kampe frem til 8. juni. | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Aflyst - 8-mands forårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement

Bemærkninger

Der bliver ikke spillet kampe frem til 8. juni.

Komplet kampprogram


Super Veteraner +50/B - Der bliver ikke spillet kampe frem til 8. juni.

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
14-04-20 19:00 Tårnborg IF - Hg Fodbold
14-04-20 19:00 Team AS Fodbold - Boeslunde Boldklub
14-04-20 19:00 Dianalund If - Høng GF
15-04-20 18:30 Gørlev IF - Bringstrup Sigersted If
15-04-20 19:00 Benløse IF - Gørslev IF
16-04-20 19:00 Kirke Helsinge I - Lynge-Broby If +55
21-04-20 19:00 Høng GF - Slagelse B&i
21-04-20 19:00 Lynge-Broby If +55 - Dianalund If
21-04-20 19:00 Hg Fodbold - B 92 - Slagelse
21-04-20 19:00 Bringstrup Sigersted If - Tømmerup G & U
22-04-20 19:00 Boeslunde Boldklub - Gørlev IF
22-04-20 19:00 Gørslev IF - Tårnborg IF
23-04-20 18:30 Ørslev Bjerge If - Benløse IF
28-04-20 19:00 Team AS Fodbold - Tømmerup G & U
28-04-20 19:00 Bringstrup Sigersted If - Boeslunde Boldklub
28-04-20 19:00 Høng GF - Lynge-Broby If +55
28-04-20 19:15 B 92 - Slagelse - Tårnborg IF
29-04-20 19:00 Gørslev IF - Ørslev Bjerge If
29-04-20 19:00 Benløse IF - Hg Fodbold
30-04-20 19:00 Kirke Helsinge I - Slagelse B&i
05-05-20 19:00 Slagelse B&i - Lynge-Broby If +55
05-05-20 19:00 Dianalund If - Kirke Helsinge I
05-05-20 19:00 Tårnborg IF - Ørslev Bjerge If
05-05-20 19:00 Hg Fodbold - Gørslev IF
05-05-20 19:00 Tømmerup G & U - Boeslunde Boldklub
06-05-20 18:30 Gørlev IF - Team AS Fodbold
06-05-20 19:00 Benløse IF - B 92 - Slagelse
12-05-20 19:00 Tårnborg IF - Benløse IF
12-05-20 19:00 Tømmerup G & U - Gørlev IF
12-05-20 19:00 Team AS Fodbold - Bringstrup Sigersted If
12-05-20 19:00 Slagelse B&i - Dianalund If
12-05-20 19:15 B 92 - Slagelse - Gørslev IF
14-05-20 18:30 Ørslev Bjerge If - Hg Fodbold
14-05-20 19:00 Kirke Helsinge I - Høng GF
19-05-20 19:00 Lynge-Broby If +55 - Kirke Helsinge I
19-05-20 19:00 Høng GF - Dianalund If
19-05-20 19:00 Bringstrup Sigersted If - Gørlev IF
19-05-20 19:00 Hg Fodbold - Tårnborg IF
19-05-20 19:15 B 92 - Slagelse - Ørslev Bjerge If
20-05-20 19:00 Boeslunde Boldklub - Team AS Fodbold
20-05-20 19:00 Gørslev IF - Benløse IF
21-05-20 18:30 Ørslev Bjerge If - B 92 - Slagelse
25-05-20 19:00 Benløse IF - Ørslev Bjerge If
26-05-20 19:00 Tømmerup G & U - Bringstrup Sigersted If
26-05-20 19:00 Slagelse B&i - Høng GF
26-05-20 19:00 Dianalund If - Lynge-Broby If +55
26-05-20 19:00 Tårnborg IF - Gørslev IF
26-05-20 19:15 B 92 - Slagelse - Hg Fodbold
27-05-20 18:30 Gørlev IF - Boeslunde Boldklub
02-06-20 19:00 Tømmerup G & U - Team AS Fodbold
02-06-20 19:00 Slagelse B&i - Kirke Helsinge I
02-06-20 19:00 Lynge-Broby If +55 - Høng GF
02-06-20 19:00 Tårnborg IF - B 92 - Slagelse
02-06-20 19:00 Hg Fodbold - Benløse IF
03-06-20 19:00 Boeslunde Boldklub - Bringstrup Sigersted If
04-06-20 18:30 Ørslev Bjerge If - Gørslev IF
09-06-20 19:00 Team AS Fodbold - Gørlev IF
09-06-20 19:00 Lynge-Broby If +55 - Slagelse B&i
09-06-20 19:15 B 92 - Slagelse - Benløse IF
10-06-20 19:00 Gørslev IF - Hg Fodbold
10-06-20 19:00 Boeslunde Boldklub - Tømmerup G & U
11-06-20 18:30 Ørslev Bjerge If - Tårnborg IF
11-06-20 19:00 Kirke Helsinge I - Dianalund If
16-06-20 19:00 Høng GF - Kirke Helsinge I
16-06-20 19:00 Dianalund If - Slagelse B&i
16-06-20 19:00 Bringstrup Sigersted If - Team AS Fodbold
16-06-20 19:00 Hg Fodbold - Ørslev Bjerge If
17-06-20 18:30 Gørlev IF - Tømmerup G & U
17-06-20 19:00 Benløse IF - Tårnborg IF
17-06-20 19:00 Gørslev IF - B 92 - Slagelse

Til toppen