Pulje A - Oldboys (fyldt 32 år)

Info

Turnering: DGI Sydvest indefodboldturn. 2019-20 (efter jul)
Turneringsansvarlige
Jesper Møller Tlf: 20757778
Anette Olesen Tlf: 79404452 / 40637573

Stilling DGI Sydvest indefodboldturn. 2019-20 (efter jul)
Oldboys (fyldt 32 år)
Pulje A

Hold Kampe V U T Score Point
1. Aadum I&U 10 7 3 0 57-29 24
2. Næsbjerg/Rousthøje UI 10 8 0 2 51-22 24
3. Grindsted GIF 10 6 1 3 45-37 19
4. Hejnsvig IF 10 3 2 5 35-36 11
5. Bække SF 10 2 0 8 29-54 6
6. BK 89 Stalden 10 1 0 9 25-64 3

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

DGI Sydvest indefodboldturn. 2019-20 (efter jul)
Oldboys (fyldt 32 år)
Pulje A

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

DGI Sydvest indefodboldturn. 2019-20 (efter jul)
Oldboys (fyldt 32 år)
Pulje A

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

DGI Sydvest indefodboldturn. 2019-20 (efter jul)
Oldboys (fyldt 32 år)
Pulje A

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
08-01-20 19:00 Grindsted GIF - Næsbjerg/Rousthøje UI - Hal 1 2 - 5 Næsbjerg/Rousthøje UI
08-01-20 19:10 Hejnsvig IF - BK 89 Stalden - Hal 1 3 - 0 Næsbjerg/Rousthøje UI
08-01-20 19:20 Bække SF - Grindsted GIF - Hal 1 2 - 4 Næsbjerg/Rousthøje UI
08-01-20 19:30 BK 89 Stalden - Næsbjerg/Rousthøje UI - Hal 1 2 - 8 Næsbjerg/Rousthøje UI
08-01-20 19:40 Aadum I&U - Bække SF - Hal 1 9 - 2 Næsbjerg/Rousthøje UI
08-01-20 19:50 Grindsted GIF - Hejnsvig IF - Hal 1 6 - 4 Næsbjerg/Rousthøje UI
08-01-20 20:00 Næsbjerg/Rousthøje UI - Aadum I&U - Hal 1 1 - 4 Næsbjerg/Rousthøje UI
08-01-20 20:10 Bække SF - Hejnsvig IF - Hal 1 2 - 6 Næsbjerg/Rousthøje UI
08-01-20 20:20 BK 89 Stalden - Grindsted GIF - Hal 1 1 - 5 Næsbjerg/Rousthøje UI
08-01-20 20:30 Næsbjerg/Rousthøje UI - Bække SF - Hal 1 7 - 1 Næsbjerg/Rousthøje UI
08-01-20 20:40 Aadum I&U - BK 89 Stalden - Hal 1 5 - 3 Næsbjerg/Rousthøje UI
08-01-20 20:50 Hejnsvig IF - Næsbjerg/Rousthøje UI - Hal 1 1 - 4 Næsbjerg/Rousthøje UI
08-01-20 21:00 Grindsted GIF - Aadum I&U - Hal 1 0 - 7 Næsbjerg/Rousthøje UI
08-01-20 21:10 BK 89 Stalden - Bække SF - Hal 1 6 - 3 Næsbjerg/Rousthøje UI
08-01-20 21:20 Hejnsvig IF - Aadum I&U - Hal 1 3 - 3 Næsbjerg/Rousthøje UI
16-01-20 19:00 Næsbjerg/Rousthøje UI - Grindsted GIF - Hal 1 5 - 2 Bække SF
16-01-20 19:10 BK 89 Stalden - Hejnsvig IF - Hal 1 2 - 5 Bække SF
16-01-20 19:20 Grindsted GIF - Bække SF - Hal 1 7 - 2 Bække SF
16-01-20 19:30 Næsbjerg/Rousthøje UI - BK 89 Stalden - Hal 1 9 - 4 Bække SF
16-01-20 19:40 Bække SF - Aadum I&U - Hal 1 2 - 6 Bække SF
16-01-20 19:50 Hejnsvig IF - Grindsted GIF - Hal 1 3 - 4 Bække SF
16-01-20 20:00 Aadum I&U - Næsbjerg/Rousthøje UI - Hal 1 4 - 3 Bække SF
16-01-20 20:10 Hejnsvig IF - Bække SF - Hal 1 4 - 5 Bække SF
16-01-20 20:20 Grindsted GIF - BK 89 Stalden - Hal 1 9 - 2 Bække SF
16-01-20 20:30 Bække SF - Næsbjerg/Rousthøje UI - Hal 1 1 - 4 Bække SF
16-01-20 20:40 BK 89 Stalden - Aadum I&U - Hal 1 4 - 8 Bække SF
16-01-20 20:50 Næsbjerg/Rousthøje UI - Hejnsvig IF - Hal 1 5 - 1 Bække SF
16-01-20 21:00 Aadum I&U - Grindsted GIF - Hal 1 6 - 6 Bække SF
16-01-20 21:10 Bække SF - BK 89 Stalden - Hal 1 9 - 1 Bække SF
16-01-20 21:20 Aadum I&U - Hejnsvig IF - Hal 1 5 - 5 Bække SF

Til toppen