Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
Senior Oldboys | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Turnering:
DGI Vestjylland Indendørsturnering herre efter jul
Turneringsansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Bemærkninger
Pulje oversigt
Senior Oldboys
+40 A Rækken
Holmsland G & U
-
Ringkøbing IF
-
Spjald IF
-
Spjald IF +32
-
Lemvig GF
+40 B Rækken
Ramme - Lomborg IF 1
-
Ramme - Lomborg IF 2
-
Harboøre IF
-
Ørnhøj/Abildå BK
-
VestRum
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=105243
Komplet kampprogram
Senior Oldboys
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
781698
Fredag
10-01-20
18:30
Holmsland G & U
-
Ringkøbing IF
Spillested
Spjald Fritidscenter
2 - 2
781699
Fredag
10-01-20
18:39
Spjald IF
-
Spjald IF +32
Spillested
Spjald Fritidscenter
2 - 6
781700
Fredag
10-01-20
18:48
Lemvig GF
-
Holmsland G & U
Spillested
Spjald Fritidscenter
781701
Fredag
10-01-20
18:57
Ringkøbing IF
-
Spjald IF
Spillested
Spjald Fritidscenter
2 - 2
781702
Fredag
10-01-20
19:06
Spjald IF +32
-
Lemvig GF
Spillested
Spjald Fritidscenter
781703
Fredag
10-01-20
19:15
Holmsland G & U
-
Spjald IF
Spillested
Spjald Fritidscenter
2 - 2
781704
Fredag
10-01-20
19:24
Lemvig GF
-
Ringkøbing IF
Spillested
Spjald Fritidscenter
781705
Fredag
10-01-20
19:33
Spjald IF +32
-
Holmsland G & U
Spillested
Spjald Fritidscenter
6 - 3
781706
Fredag
10-01-20
19:42
Spjald IF
-
Lemvig GF
Spillested
Spjald Fritidscenter
781707
Fredag
10-01-20
19:51
Ringkøbing IF
-
Spjald IF +32
Spillested
Spjald Fritidscenter
2 - 6
781718
Fredag
10-01-20
20:00
Ramme - Lomborg IF 1
-
Ramme - Lomborg IF 2
Spillested
Spjald Fritidscenter
781719
Fredag
10-01-20
20:09
Harboøre IF
-
Ørnhøj/Abildå BK
Spillested
Spjald Fritidscenter
3 - 3
781720
Fredag
10-01-20
20:18
VestRum
-
Ramme - Lomborg IF 1
Spillested
Spjald Fritidscenter
4 - 5
781721
Fredag
10-01-20
20:27
Ramme - Lomborg IF 2
-
Harboøre IF
Spillested
Spjald Fritidscenter
781722
Fredag
10-01-20
20:36
Ørnhøj/Abildå BK
-
VestRum
Spillested
Spjald Fritidscenter
4 - 2
781723
Fredag
10-01-20
20:45
Ramme - Lomborg IF 1
-
Harboøre IF
Spillested
Spjald Fritidscenter
5 - 3
781724
Fredag
10-01-20
20:54
VestRum
-
Ramme - Lomborg IF 2
Spillested
Spjald Fritidscenter
781725
Fredag
10-01-20
21:03
Ørnhøj/Abildå BK
-
Ramme - Lomborg IF 1
Spillested
Spjald Fritidscenter
4 - 2
781726
Fredag
10-01-20
21:12
Harboøre IF
-
VestRum
Spillested
Spjald Fritidscenter
2 - 4
781727
Fredag
10-01-20
21:21
Ramme - Lomborg IF 2
-
Ørnhøj/Abildå BK
Spillested
Spjald Fritidscenter
781728
Tirsdag
21-01-20
18:30
Ramme - Lomborg IF 2
-
Ramme - Lomborg IF 1
Spillested
Ørnhøj Hallen
2 - 3
781729
Tirsdag
21-01-20
18:39
Ørnhøj/Abildå BK
-
Harboøre IF
Spillested
Ørnhøj Hallen
2 - 4
781730
Tirsdag
21-01-20
18:48
Ramme - Lomborg IF 1
-
VestRum
Spillested
Ørnhøj Hallen
3 - 2
781731
Tirsdag
21-01-20
18:57
Harboøre IF
-
Ramme - Lomborg IF 2
Spillested
Ørnhøj Hallen
6 - 1
781732
Tirsdag
21-01-20
19:06
VestRum
-
Ørnhøj/Abildå BK
Spillested
Ørnhøj Hallen
2 - 4
781733
Tirsdag
21-01-20
19:15
Harboøre IF
-
Ramme - Lomborg IF 1
Spillested
Ørnhøj Hallen
5 - 4
781734
Tirsdag
21-01-20
19:24
Ramme - Lomborg IF 2
-
VestRum
Spillested
Ørnhøj Hallen
4 - 3
781735
Tirsdag
21-01-20
19:33
Ramme - Lomborg IF 1
-
Ørnhøj/Abildå BK
Spillested
Ørnhøj Hallen
4 - 4
781736
Tirsdag
21-01-20
19:42
VestRum
-
Harboøre IF
Spillested
Ørnhøj Hallen
1 - 3
781737
Tirsdag
21-01-20
19:51
Ørnhøj/Abildå BK
-
Ramme - Lomborg IF 2
Spillested
Ørnhøj Hallen
4 - 7
781708
Tirsdag
21-01-20
20:00
Ringkøbing IF
-
Holmsland G & U
Spillested
Ørnhøj Hallen
2 - 1
781709
Tirsdag
21-01-20
20:09
Spjald IF +32
-
Spjald IF
Spillested
Ørnhøj Hallen
4 - 3
781710
Tirsdag
21-01-20
20:18
Holmsland G & U
-
Lemvig GF
Spillested
Ørnhøj Hallen
3 - 2
781711
Tirsdag
21-01-20
20:27
Spjald IF
-
Ringkøbing IF
Spillested
Ørnhøj Hallen
2 - 6
781712
Tirsdag
21-01-20
20:36
Lemvig GF
-
Spjald IF +32
Spillested
Ørnhøj Hallen
2 - 4
781713
Tirsdag
21-01-20
20:45
Spjald IF
-
Holmsland G & U
Spillested
Ørnhøj Hallen
1 - 5
781714
Tirsdag
21-01-20
20:54
Ringkøbing IF
-
Lemvig GF
Spillested
Ørnhøj Hallen
2 - 5
781715
Tirsdag
21-01-20
21:03
Holmsland G & U
-
Spjald IF +32
Spillested
Ørnhøj Hallen
2 - 6
781716
Tirsdag
21-01-20
21:12
Lemvig GF
-
Spjald IF
Spillested
Ørnhøj Hallen
4 - 2
781717
Tirsdag
21-01-20
21:21
Spjald IF +32
-
Ringkøbing IF
Spillested
Ørnhøj Hallen
2 - 3
Til toppen