2. division / M2 | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Sydvest Krocket 2020 - Holdturnering
Turneringsansvarlige
Christian Jacobsen Tlf: 61284186
Dokumenter
Reglement Holdkort

Bemærkninger

Komplet kampprogram


2. division / M2

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
03-06-20 18:30 Askov/Vejen KK 1 - Skads Andrup G&U 1 3 - 1
(67 - 29)
03-06-20 18:30 Lunde/Kvong IF 1 - Ansager KK 4 1 - 3
(50 - 69)
03-06-20 18:30 Varde KK 2 - Vorbasse K&P 2 1 - 3
(40 - 62)
03-06-20 18:30 Janderup FS 1 - Ølgod KK 2 1 - 3
(48 - 67)
03-06-20 18:30 Vorbasse K&P 1 - Vesterhede KK 2 4 - 0
(80 - 25)
03-06-20 18:30 Næsbjerg RUI 2 - Hovborg U&IF 1 2 - 2
(55 - 54)
03-06-20 18:30 Bøvl IF 1 - Kongeådal SF 1 2 - 2
(72 - 72)
03-06-20 18:30 Sig/Thorstrup IF 1 - Bramming KK 1 3 - 1
(64 - 43)
08-06-20 18:30 Sig/Thorstrup IF 1 - Næsbjerg RUI 2 2 - 2
(51 - 59)
08-06-20 18:30 Hovborg U&IF 1 - Bøvl IF 1 3 - 1
(72 - 28)
08-06-20 18:30 Bramming KK 1 - Kongeådal SF 1 3 - 1
(72 - 30)
08-06-20 18:30 Ribe krocket 1 - Janderup FS 1 2 - 2
(43 - 59)
08-06-20 18:30 Ølgod KK 2 - Vorbasse K&P 1 0 - 4
(29 - 80)
08-06-20 18:30 Varde KK 2 - Askov/Vejen KK 1 2 - 2
(52 - 61)
08-06-20 18:30 Skads Andrup G&U 1 - Lunde/Kvong IF 1 3 - 1
(63 - 44)
08-06-20 18:30 Vorbasse K&P 2 - Ansager KK 4 2 - 2
(61 - 58)
15-06-20 18:30 Lunde/Kvong IF 1 - Varde KK 2 1 - 3
(52 - 67)
15-06-20 18:30 Ansager KK 4 - Skads Andrup G&U 1 2 - 2
(46 - 56)
15-06-20 18:30 Askov/Vejen KK 1 - Vorbasse K&P 2 1 - 3
(53 - 62)
15-06-20 18:30 Vorbasse K&P 1 - Ribe krocket 1 3 - 1
(72 - 28)
15-06-20 18:30 Vesterhede KK 2 - Ølgod KK 2 3 - 1
(67 - 47)
15-06-20 18:30 Bøvl IF 1 - Sig/Thorstrup IF 1 0 - 4
(39 - 80)
15-06-20 18:30 Kongeådal SF 1 - Hovborg U&IF 1 0 - 4
(35 - 80)
15-06-20 18:30 Næsbjerg RUI 2 - Bramming KK 1 3 - 1
(69 - 49)
22-06-20 18:30 Sig/Thorstrup IF 1 - Kongeådal SF 1 4 - 0
(80 - 9)
22-06-20 18:30 Næsbjerg RUI 2 - Bøvl IF 1 1 - 3
(35 - 64)
22-06-20 18:30 Bramming KK 1 - Hovborg U&IF 1 2 - 2
(46 - 47)
22-06-20 18:30 Ribe krocket 1 - Vesterhede KK 2 2 - 2
(56 - 64)
22-06-20 18:30 Janderup FS 1 - Vorbasse K&P 1 0 - 4
(28 - 80)
22-06-20 18:30 Varde KK 2 - Ansager KK 4 3 - 1
(66 - 54)
22-06-20 18:30 Askov/Vejen KK 1 - Lunde/Kvong IF 1 3 - 1
(67 - 34)
22-06-20 18:30 Vorbasse K&P 2 - Skads Andrup G&U 1 3 - 1
(64 - 33)
29-06-20 18:30 Ansager KK 4 - Askov/Vejen KK 1 4 - 0
(80 - 8)
29-06-20 18:30 Skads Andrup G&U 1 - Varde KK 2 3 - 1
(64 - 36)
29-06-20 18:30 Lunde/Kvong IF 1 - Vorbasse K&P 2 3 - 1
(66 - 43)
29-06-20 18:30 Vesterhede KK 2 - Janderup FS 1 3 - 1
(69 - 56)
29-06-20 18:30 Ølgod KK 2 - Ribe krocket 1 1 - 3
(35 - 63)
29-06-20 18:30 Kongeådal SF 1 - Næsbjerg RUI 2 2 - 2
(46 - 49)
29-06-20 18:30 Hovborg U&IF 1 - Sig/Thorstrup IF 1 3 - 1
(67 - 46)
29-06-20 18:30 Bøvl IF 1 - Bramming KK 1 1 - 3
(60 - 62)

Til toppen