Old Boys | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Vestjylland Fodbold - 11 mands herre 2020
Turneringsansvarlige
Jacob Kjær Olesen Tlf: 79404276 / 92435639

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=106779

Komplet kampprogram


Old Boys

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Torsdag 06-08-20 19:00 HB OB - Mejrup GU 1 - 0
Torsdag 06-08-20 19:00 Lemvig GF - Mejdal-Halgård 1 3 - 1
Mandag 10-08-20 19:00 Mejrup GU - Lemvig GF 3 - 0
Mandag 10-08-20 19:00 Lidenlund B SOB - NSK-Fodbold 5 - 3
Onsdag 12-08-20 19:00 Linde B - Vinding/Vind 3 - 4
Onsdag 12-08-20 19:00 Thyholm IF - Vemb 4 - 2
Onsdag 12-08-20 19:15 Måbjerg IF - HB OB 0 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Tirsdag 18-08-20 19:00 Mejdal-Halgård 1 - Måbjerg IF 3 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Manglende spillere
Tirsdag 18-08-20 19:00 Nr. Felding - Thyholm IF 0 - 3
Onsdag 19-08-20 19:00 NSK-Fodbold - RLK 0 - 1
Torsdag 20-08-20 19:00 Lemvig GF - HB OB 3 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Mandag 24-08-20 19:00 Lidenlund B SOB - Nr. Felding 3 - 0
Onsdag 26-08-20 19:00 NSK-Fodbold - Vemb 1 - 2
Onsdag 26-08-20 19:00 Thyholm IF - Vinding/Vind 4 - 1
Onsdag 26-08-20 19:15 Måbjerg IF - Lemvig GF 1 - 0
Torsdag 27-08-20 19:00 RLK - Linde B 5 - 0
Mandag 31-08-20 19:00 Mejrup GU - Måbjerg IF 2 - 0
Tirsdag 01-09-20 19:00 Nr. Felding - NSK-Fodbold 2 - 0
Onsdag 02-09-20 19:00 Vemb - RLK 0 - 0
Onsdag 02-09-20 19:00 Vinding/Vind - Lidenlund B SOB 3 - 4
Torsdag 03-09-20 19:00 HB OB - Mejdal-Halgård 1 2 - 2
Mandag 07-09-20 19:00 Mejrup GU - HB OB 1 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Tirsdag 08-09-20 19:00 Mejdal-Halgård 1 - Lemvig GF 3 - 0
Onsdag 09-09-20 18:30 Vemb - Nr. Felding 1 - 2
Onsdag 09-09-20 19:00 NSK-Fodbold - Vinding/Vind 4 - 1
Onsdag 09-09-20 19:00 Thyholm IF - Linde B 4 - 0
Tirsdag 15-09-20 19:00 Nr. Felding - RLK 1 - 0
Tirsdag 15-09-20 19:00 Mejdal-Halgård 1 - Mejrup GU 3 - 3
Onsdag 16-09-20 19:00 Linde B - Lidenlund B SOB 0 - 6
Onsdag 16-09-20 19:00 Vinding/Vind - Vemb 4 - 3
Torsdag 17-09-20 19:00 HB OB - Måbjerg IF 2 - 1
Tirsdag 22-09-20 19:00 Nr. Felding - Vinding/Vind 3 - 1
Onsdag 23-09-20 18:15 Vemb - Lidenlund B SOB 1 - 3
Onsdag 23-09-20 18:30 Thyholm IF - RLK 0 - 0
Onsdag 23-09-20 19:00 NSK-Fodbold - Linde B 2 - 0
Onsdag 23-09-20 19:00 HB OB - Lemvig GF 1 - 1
Onsdag 23-09-20 19:15 Måbjerg IF - Mejdal-Halgård 1 1 - 5
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 28-09-20 18:00 Lemvig GF - Måbjerg IF 3 - 0
Mandag 28-09-20 19:00 Mejrup GU - Mejdal-Halgård 1 1 - 0
Onsdag 30-09-20 18:30 Thyholm IF - Lidenlund B SOB 3 - 1
Onsdag 30-09-20 19:00 Linde B - Vemb
Torsdag 01-10-20 19:00 RLK - Vinding/Vind 2 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Lørdag 03-10-20 14:00 Lemvig GF - Mejrup GU 3 - 0
Mandag 05-10-20 18:00 Lidenlund B SOB - RLK 1 - 2
Tirsdag 06-10-20 19:00 Nr. Felding - Linde B 2 - 1
Tirsdag 06-10-20 19:00 Mejdal-Halgård 1 - HB OB 2 - 4
Onsdag 07-10-20 19:00 NSK-Fodbold - Thyholm IF 1 - 4
Onsdag 07-10-20 19:15 Måbjerg IF - Mejrup GU 3 - 3

Til toppen