Dame Senior | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Vestjylland Fodbold - 7 mands dame ude 2020
Turneringsansvarlige
Jacob Kjær Olesen Tlf: 79404276 / 92435639

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=106781

Komplet kampprogram


Dame Senior

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Torsdag 06-08-20 19:00 Mejrup GU - Lemvig GF 3 - 7
Tirsdag 11-08-20 19:00 Tvis - Nr. Felding GIF 4 - 4
Onsdag 12-08-20 19:00 Borbjerg GU 2 - Vinding UIF 3 - 0
Onsdag 12-08-20 19:00 Vinderup IK - Mejrup GU 3 - 1
Onsdag 12-08-20 19:00 Ringkøbing IF - Spjald IF 2 - 1
Onsdag 12-08-20 19:00 Hover UIF - Aadum I&U 0 - 6
Torsdag 13-08-20 19:00 Borris IF - Faster B&G 5 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Mandag 17-08-20 18:30 Lemvig GF - Måbjerg IF 3 - 0
Mandag 17-08-20 18:30 Nr. Felding GIF - Borbjerg GU 2 1 - 4
Onsdag 19-08-20 19:00 Spjald IF - Skjern GF (OG) 6 - 5
Torsdag 20-08-20 18:30 RLK - Tvis 3 - 2
Mandag 24-08-20 19:00 Måbjerg IF - Mejrup GU 3 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
Mandag 24-08-20 19:00 Spjald IF - Hover UIF 3 - 0
Mandag 24-08-20 19:00 Faster B&G - Ringkøbing IF 2 - 4
Tirsdag 25-08-20 19:00 Tvis - Holstebro Boldklub 6 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Manglende spillere
Onsdag 26-08-20 18:30 Vinding UIF - Nr. Felding GIF 0 - 3
Onsdag 26-08-20 19:00 Borbjerg GU 2 - RLK 0 - 0
Torsdag 27-08-20 19:00 Borris IF - Skjern GF (OG) 1 - 7
Mandag 31-08-20 18:30 Lemvig GF - Vinderup IK 3 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Onsdag 02-09-20 19:00 Hover UIF - Borris IF 3 - 0
Onsdag 02-09-20 19:00 Skjern GF (OG) - Faster B&G 9 - 0
Onsdag 02-09-20 19:00 Aadum I&U - Ringkøbing IF 6 - 1
Onsdag 02-09-20 19:00 Vinderup IK - Måbjerg IF 0 - 3
Torsdag 03-09-20 18:30 RLK - Vinding UIF 10 - 0
Torsdag 03-09-20 19:00 Holstebro Boldklub - Borbjerg GU 2 0 - 5
Mandag 07-09-20 18:30 Vinding UIF - Holstebro Boldklub 5 - 1
NB!
Hjemmehold taberdømt
Mandag 07-09-20 18:30 Nr. Felding GIF - RLK 0 - 3
Mandag 07-09-20 19:00 Lemvig GF - Mejrup GU 5 - 2
Onsdag 09-09-20 18:45 Ringkøbing IF - Skjern GF (OG) 3 - 5
Onsdag 09-09-20 19:00 Aadum I&U - Borris IF 8 - 0
Onsdag 09-09-20 19:00 Hover UIF - Faster B&G 0 - 6
Tirsdag 15-09-20 19:00 Tvis - Borbjerg GU 2 0 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Onsdag 16-09-20 18:30 Ringkøbing IF - Borris IF 3 - 0
Onsdag 16-09-20 19:00 Aadum I&U - Spjald IF 1 - 3
Torsdag 17-09-20 19:00 Mejrup GU - Vinderup IK 3 - 5
Torsdag 17-09-20 19:00 Holstebro Boldklub - Nr. Felding GIF
Mandag 21-09-20 18:30 Vinding UIF - Tvis 1 - 3
Mandag 21-09-20 18:30 Faster B&G - Aadum I&U 0 - 7
NB!
Hjemmehold taberdømt
Mandag 21-09-20 19:00 Måbjerg IF - Lemvig GF 0 - 3
Onsdag 23-09-20 19:00 Hover UIF - Ringkøbing IF 2 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Torsdag 24-09-20 18:30 RLK - Holstebro Boldklub 3 - 0
Onsdag 30-09-20 19:00 Skjern GF (OG) - Hover UIF 12 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Onsdag 30-09-20 19:00 Spjald IF - Borris IF 3 - 0
Onsdag 30-09-20 19:00 Vinderup IK - Lemvig GF 4 - 5
NB!
Udehold taberdømt
Torsdag 01-10-20 19:00 Mejrup GU - Måbjerg IF 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Sygdomsramt
Mandag 05-10-20 19:00 Måbjerg IF - Vinderup IK 3 - 0
Onsdag 07-10-20 19:00 Aadum I&U - Skjern GF (OG) 2 - 3
Onsdag 07-10-20 19:00 Spjald IF - Faster B&G 6 - 3

Til toppen