Damesenior 7-mands | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Udendørsturnering fodbold efterår 2020 - Senior
Turneringsansvarlige
Andrea Dam Hoedt Tlf: 79404407 / 29374638
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Dommere Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Damesenior 7-mands

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
11-08-20 19:00 Egebjerg - Juelsminde IF - Hal 1 1 - 3
12-08-20 19:00 Hornsyld IF - Oversidder - fodbold
12-08-20 19:00 Hovedgård IF - Riis-Tebstrup - fodbold 11-mand bane 1 8 - 8
12-08-20 19:00 FC Horsens - Sdr. Vissing U&G - fodbold 7-mand bane 1 3 - 0
12-08-20 19:00 Ølsted U&GF - Hatting Motion 2 - 2
12-08-20 19:00 Løsning IF - Oversidder
12-08-20 19:00 Østbirk IF - Oversidder
12-08-20 19:00 Hedensted IF (OG) - As IF 6 - 0
13-08-20 18:00 HFS Fodbold - Gedved IF 1 - 1
17-08-20 19:00 Juelsminde IF - Hovedgård IF 7 - 5
19-08-20 Oversidder - HFS Fodbold
19-08-20 Oversidder - Lund IF 1
19-08-20 Oversidder - Egebjerg
19-08-20 19:00 Sdr. Vissing U&G - Ølsted U&GF 3 - 3
19-08-20 19:00 Gedved IF - FC Horsens - Hal 1 4 - 1
19-08-20 19:00 Hatting Motion - Løsning IF 2 - 6
19-08-20 19:00 Riis-Tebstrup - Hornsyld IF 3 - 5
19-08-20 19:00 As IF - Østbirk IF 2 - 1
20-08-20 19:00 Horsens Boldklub - Hedensted IF (OG) - fodbold 0 - 6
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
24-08-20 19:00 Lund IF 1 - Horsens Boldklub 0 - 3
24-08-20 19:00 Østbirk IF - Hedensted IF (OG) 0 - 13
25-08-20 19:00 Egebjerg - Riis-Tebstrup - Hal 1 4 - 4
26-08-20 Gedved IF - Oversidder - Hal 1
26-08-20 Juelsminde IF - Oversidder - fodbold
26-08-20 19:00 Hornsyld IF - Hovedgård IF - fodbold 4 - 4
26-08-20 19:00 Lund IF 1 - As IF 0 - 0
26-08-20 19:00 Løsning IF - Sdr. Vissing U&G 4 - 0
26-08-20 19:00 FC Horsens - Ølsted U&GF - fodbold 7-mand bane 1 4 - 0
27-08-20 18:00 HFS Fodbold - Hatting Motion 4 - 2
27-08-20 19:00 Horsens Boldklub - Oversidder - fodbold
02-09-20 Hovedgård IF - Oversidder - fodbold 11-mand bane 1
02-09-20 Oversidder - FC Horsens
02-09-20 19:00 Riis-Tebstrup - Juelsminde IF 2 - 2
02-09-20 19:00 Egebjerg - Hornsyld IF - Hal 1 1 - 1
02-09-20 19:00 Sdr. Vissing U&G - HFS Fodbold 1 - 1
02-09-20 19:00 Hatting Motion - Gedved IF 0 - 2
02-09-20 19:00 Ølsted U&GF - Løsning IF 1 - 9
02-09-20 19:00 Hedensted IF (OG) - Oversidder
02-09-20 19:00 As IF - Horsens Boldklub 3 - 1
02-09-20 19:00 Lund IF 1 - Østbirk IF 5 - 0
07-09-20 19:00 Østbirk IF - Horsens Boldklub 1 - 7
09-09-20 Oversidder - As IF
09-09-20 Oversidder - Hatting Motion
09-09-20 Oversidder - Riis-Tebstrup
09-09-20 18:30 Hovedgård IF - Egebjerg - fodbold 11-mand bane 1 3 - 6
09-09-20 18:30 Gedved IF - Sdr. Vissing U&G - Hal 1 3 - 0
09-09-20 19:00 Hedensted IF (OG) - Lund IF 1 3 - 1
09-09-20 19:00 Hornsyld IF - Juelsminde IF - fodbold 1 - 2
10-09-20 18:00 HFS Fodbold - Ølsted U&GF 1 - 0
14-09-20 18:30 Juelsminde IF - Egebjerg 2 - 5
16-09-20 Oversidder - Hornsyld IF
16-09-20 Oversidder - Østbirk IF
16-09-20 Sdr. Vissing U&G - Oversidder
16-09-20 18:30 Hatting Motion - FC Horsens 4 - 4
16-09-20 18:30 As IF - Hedensted IF (OG) 0 - 7
16-09-20 19:00 Ølsted U&GF - Gedved IF 0 - 3
16-09-20 19:00 Løsning IF - HFS Fodbold 2 - 0
17-09-20 19:00 Horsens Boldklub - Lund IF 1 - fodbold 4 - 2
21-09-20 18:15 Riis-Tebstrup - Hovedgård IF 3 - 2
21-09-20 18:30 Østbirk IF - As IF 1 - 4
22-09-20 18:00 Egebjerg - Oversidder - Hal 1
23-09-20 Oversidder - Ølsted U&GF
23-09-20 Lund IF 1 - Oversidder
23-09-20 18:00 Hovedgård IF - Juelsminde IF - fodbold 11-mand bane 1 2 - 3
23-09-20 18:00 Hatting Motion - Sdr. Vissing U&G 0 - 4
23-09-20 18:00 Gedved IF - Løsning IF - Hal 1 0 - 6
23-09-20 19:00 Hornsyld IF - Riis-Tebstrup - fodbold 2 - 3
23-09-20 19:00 Hedensted IF (OG) - Horsens Boldklub 10 - 1
24-09-20 18:00 HFS Fodbold - FC Horsens 2 - 2
30-09-20 Oversidder - Juelsminde IF
30-09-20 Oversidder - Horsens Boldklub
30-09-20 17:45 As IF - Lund IF 1 2 - 0
30-09-20 17:45 Hovedgård IF - Hornsyld IF - fodbold 11-mand bane 1
30-09-20 17:45 Riis-Tebstrup - Egebjerg 2 - 4
30-09-20 18:00 FC Horsens - Løsning IF - fodbold 7-mand bane 1 3 - 7
NB!
Udehold taberdømt
30-09-20 19:00 Hedensted IF (OG) - Østbirk IF 3 - 0
05-10-20 19:00 Juelsminde IF - Riis-Tebstrup 2 - 1
07-10-20 Oversidder - Hovedgård IF
07-10-20 Oversidder - Hedensted IF (OG)
07-10-20 19:00 Hornsyld IF - Egebjerg - fodbold 1 - 9
08-10-20 19:00 Horsens Boldklub - As IF - fodbold 3 - 3
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
13-10-20 18:00 Egebjerg - Hovedgård IF - Hal 1 0 - 3
14-10-20 Riis-Tebstrup - Oversidder
14-10-20 As IF - Oversidder
15-10-20 19:00 Horsens Boldklub - Østbirk IF - fodbold 3 - 3
19-10-20 17:30 Østbirk IF - Lund IF 1 1 - 2
19-10-20 19:00 Juelsminde IF - Hornsyld IF
26-10-20 19:00 Lund IF 1 - Hedensted IF (OG)

Til toppen