U-9 Drenge C (12) - 5 mands | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Junior League - Efterår 2020
Turneringsansvarlige
Jacob Levin Nielsen Tlf: 79404700 / 28865799

Bemærkninger

Spilletiden er 2 X 7 min.

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=107658

Komplet kampprogram


U-9 Drenge C (12) - 5 mands

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Søndag 27-09-20 10:00 Stenløse BK - 2 - Stenløse BK - 1 1 - 2 Slangerup OIF
Søndag 27-09-20 10:00 Slangerup OIF - Ølsted IF 2 - 0 Slangerup OIF
Søndag 27-09-20 10:00 Frederikssund FB - Lundtofte BK 0 - 0 FC Rudersdal
Søndag 27-09-20 10:00 Humlebæk BK - Ramløse IF 0 - 1 FC Rudersdal
Søndag 27-09-20 10:20 FC Rudersdal - Lundtofte BK 1 - 2 FC Rudersdal
Søndag 27-09-20 10:20 Ramløse IF - Frederikssund FB 1 - 1 FC Rudersdal
Søndag 27-09-20 10:20 Fredensborg BI - Stenløse BK - 1 2 - 0 Slangerup OIF
Søndag 27-09-20 10:20 Ølsted IF - Stenløse BK - 2 0 - 2 Slangerup OIF
Søndag 27-09-20 10:40 Slangerup OIF - Fredensborg BI 1 - 4 Slangerup OIF
Søndag 27-09-20 10:40 Stenløse BK - 1 - Ølsted IF 3 - 1 Slangerup OIF
Søndag 27-09-20 10:40 Humlebæk BK - FC Rudersdal 0 - 0 FC Rudersdal
Søndag 27-09-20 10:40 Lundtofte BK - Ramløse IF 0 - 1 FC Rudersdal
Søndag 27-09-20 11:00 Frederikssund FB - Humlebæk BK 0 - 1 FC Rudersdal
Søndag 27-09-20 11:00 Ramløse IF - FC Rudersdal 4 - 0 FC Rudersdal
Søndag 27-09-20 11:00 Stenløse BK - 2 - Slangerup OIF 3 - 2 Slangerup OIF
Søndag 27-09-20 11:00 Ølsted IF - Fredensborg BI 1 - 1 Slangerup OIF
Søndag 27-09-20 11:20 Stenløse BK - 1 - Slangerup OIF 1 - 2 Slangerup OIF
Søndag 27-09-20 11:20 Fredensborg BI - Stenløse BK - 2 3 - 2 Slangerup OIF
Søndag 27-09-20 11:20 Lundtofte BK - Humlebæk BK 1 - 1 FC Rudersdal
Søndag 27-09-20 11:20 FC Rudersdal - Frederikssund FB 0 - 3 FC Rudersdal
Søndag 04-10-20 10:00 Lundtofte BK - Frederikssund FB 0 - 1 Frederikssund FB
Søndag 04-10-20 10:00 Ramløse IF - Humlebæk BK 1 - 0 Frederikssund FB
Søndag 04-10-20 10:00 Stenløse BK - 1 - Stenløse BK - 2 0 - 2 Fredensborg BI
Søndag 04-10-20 10:00 Ølsted IF - Slangerup OIF 3 - 3 Fredensborg BI
Søndag 04-10-20 10:20 Stenløse BK - 1 - Fredensborg BI 1 - 2 Fredensborg BI
Søndag 04-10-20 10:20 Stenløse BK - 2 - Ølsted IF 1 - 2 Fredensborg BI
NB!
Udehold taberdømt
Søndag 04-10-20 10:20 Lundtofte BK - FC Rudersdal 3 - 0 Frederikssund FB
Søndag 04-10-20 10:20 Frederikssund FB - Ramløse IF 1 - 0 Frederikssund FB
NB!
Hjemmehold taberdømt
Søndag 04-10-20 10:40 FC Rudersdal - Humlebæk BK 0 - 3 Frederikssund FB
Søndag 04-10-20 10:40 Ramløse IF - Lundtofte BK 2 - 2 Frederikssund FB
Søndag 04-10-20 10:40 Fredensborg BI - Slangerup OIF 4 - 1 Fredensborg BI
Søndag 04-10-20 10:40 Ølsted IF - Stenløse BK - 1 0 - 2 Fredensborg BI
Søndag 04-10-20 11:00 Slangerup OIF - Stenløse BK - 2 2 - 2 Fredensborg BI
Søndag 04-10-20 11:00 Fredensborg BI - Ølsted IF 1 - 0 Fredensborg BI
Søndag 04-10-20 11:00 Humlebæk BK - Frederikssund FB 1 - 3 Frederikssund FB
NB!
Hjemmehold taberdømt
Søndag 04-10-20 11:00 FC Rudersdal - Ramløse IF 0 - 3 Frederikssund FB
Søndag 04-10-20 11:20 Humlebæk BK - Lundtofte BK 1 - 3 Frederikssund FB
NB!
Udehold taberdømt
Søndag 04-10-20 11:20 Frederikssund FB - FC Rudersdal 3 - 0 Frederikssund FB
Søndag 04-10-20 11:20 Slangerup OIF - Stenløse BK - 1 1 - 1 Fredensborg BI
Søndag 04-10-20 11:20 Stenløse BK - 2 - Fredensborg BI 1 - 0 Fredensborg BI

Til toppen