U10 piger - 3. kl. 5m | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Midtjylland - B&U - Efterår 2020
Turneringsansvarlige
André Velling Tlf: 79404346 / 21562181
Klaus Pedersen Tlf: 22675391 / 22675391
Dokumenter
Reglement Dommere Turneringsinformation

Bemærkninger

Kort om U10 piger 5 mands - læs mere her. https://mimer.dgi.dk/offentlig/E2D847F8-001 12 deltagende hold i efteråret 2020 Rækken afvikles som stævneformat. Der spilles i følgende uger - 34, 36 og 38. For spørgsmål vedr. rækken kontakt DGI Midtjylland Fodbold - André Velling, andre.velling@dgi.dk, 79404346 God fornøjelse med spillet på banerne! #sætglædenispil

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=107765

Komplet kampprogram


U10 piger - 3. kl. 5m

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Tirsdag 18-08-20 17:15 Gødvad GIF - Silkeborg KFUM 1 4 - 2 Gødvad GIF
Tirsdag 18-08-20 17:15 Sejs-Svejbæk IF 1 - Fårvang IF, disp 5 - 2 Gødvad GIF
Tirsdag 18-08-20 17:15 Silkeborg KFUM 2 - Sejs-Svejbæk IF 2 2 - 3 Silkeborg KFUM 2
Tirsdag 18-08-20 17:15 Funder GF - Gjern IF 1 - 3 Funder GF
Tirsdag 18-08-20 17:15 IF Centrum - ØBG Silkeborg 2 2 - 1 Funder GF
Tirsdag 18-08-20 17:50 Funder GF - IF Centrum 0 - 2 Funder GF
Tirsdag 18-08-20 17:50 Gjern IF - ØBG Silkeborg 2 1 - 3 Funder GF
Tirsdag 18-08-20 17:50 Sejs-Svejbæk IF 2 - ØBG Silkeborg 1 5 - 2 Silkeborg KFUM 2
Tirsdag 18-08-20 17:50 Gødvad GIF - Sejs-Svejbæk IF 1 3 - 1 Gødvad GIF
Tirsdag 18-08-20 17:50 Silkeborg KFUM 1 - Fårvang IF, disp 5 - 4 Gødvad GIF
Tirsdag 18-08-20 18:25 Silkeborg KFUM 2 - ØBG Silkeborg 1 4 - 4 Silkeborg KFUM 2
Tirsdag 01-09-20 17:15 Sejs-Svejbæk IF 2 - ØBG Silkeborg 1 - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 4 - 2 Sejs-Svejbæk IF 2
Tirsdag 01-09-20 17:15 Gødvad GIF - Fårvang IF, disp 4 - 0 Silkeborg KFUM 1
Tirsdag 01-09-20 17:15 Silkeborg KFUM 1 - Sejs-Svejbæk IF 1 0 - 2 Silkeborg KFUM 1
Tirsdag 01-09-20 17:15 Funder GF - ØBG Silkeborg 2 Gjern IF
Tirsdag 01-09-20 17:15 Gjern IF - IF Centrum 0 - 1 Gjern IF
Tirsdag 01-09-20 17:50 Funder GF - Gjern IF 2 - 0 Gjern IF
Tirsdag 01-09-20 17:50 IF Centrum - ØBG Silkeborg 2 4 - 2 Gjern IF
Tirsdag 01-09-20 17:50 Gødvad GIF - Silkeborg KFUM 1 3 - 3 Silkeborg KFUM 1
Tirsdag 01-09-20 17:50 Sejs-Svejbæk IF 1 - Fårvang IF, disp 5 - 2 Silkeborg KFUM 1
Tirsdag 01-09-20 17:50 Silkeborg KFUM 2 - ØBG Silkeborg 1 - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 6 - 1 Sejs-Svejbæk IF 2
Tirsdag 01-09-20 18:25 Sejs-Svejbæk IF 2 - Silkeborg KFUM 2 - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 4 - 0 Sejs-Svejbæk IF 2
Tirsdag 15-09-20 17:15 ØBG Silkeborg 1 - Silkeborg KFUM 2 4 - 6 ØBG Silkeborg 1
Tirsdag 15-09-20 17:15 Gødvad GIF - Sejs-Svejbæk IF 1 - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 3 - 0 Sejs-Svejbæk IF 1
Tirsdag 15-09-20 17:15 Silkeborg KFUM 1 - Fårvang IF, disp - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 2 - 3 Sejs-Svejbæk IF 1
Tirsdag 15-09-20 17:15 Funder GF - IF Centrum 1 - 4 IF Centrum
Tirsdag 15-09-20 17:15 Gjern IF - ØBG Silkeborg 2 4 - 5 IF Centrum
Tirsdag 15-09-20 17:50 Funder GF - ØBG Silkeborg 2 0 - 7 IF Centrum
Tirsdag 15-09-20 17:50 Gjern IF - IF Centrum 2 - 3 IF Centrum
Tirsdag 15-09-20 17:50 Gødvad GIF - Fårvang IF, disp - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 2 - 3 Sejs-Svejbæk IF 1
Tirsdag 15-09-20 17:50 Silkeborg KFUM 1 - Sejs-Svejbæk IF 1 - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 1 - 1 Sejs-Svejbæk IF 1
Tirsdag 15-09-20 17:50 Sejs-Svejbæk IF 2 - Silkeborg KFUM 2 4 - 2 ØBG Silkeborg 1
Tirsdag 15-09-20 18:25 ØBG Silkeborg 1 - Sejs-Svejbæk IF 2 2 - 4 ØBG Silkeborg 1

Til toppen