U10 drenge - 3. kl. 5m - efter ombrydning | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Midtjylland - B&U - Efterår 2020
Turneringsansvarlige
André Velling Tlf: 79404346 / 21562181
Klaus Pedersen Tlf: 22675391 / 22675391
Dokumenter
Reglement Dommere Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=109160

Komplet kampprogram


U10 drenge - 3. kl. 5m - efter ombrydning

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 21-09-20 17:30 Silkeborg KFUM 2 - Gødvad GIF 1 4 - 2
Mandag 21-09-20 18:15 Gl. Rye IF 1 - Virklund B. 1 7 - 4
Mandag 21-09-20 18:15 Thorning IF, disp - Grauballe UGF 6 - 3
Mandag 21-09-20 18:15 Sejs-Svejbæk IF 3 - Gl. Rye IF 2 - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 3 - 5
Mandag 21-09-20 18:15 ØBG Silkeborg 2 - Silkeborg KFUM 1 3 - 9
Mandag 21-09-20 18:15 Gødvad GIF 2 - Sorring-Voel 1 2 - 4
Mandag 21-09-20 18:15 Sejs-Svejbæk IF 1 - Engesvang B. 5 - 1
Mandag 21-09-20 18:15 HA85 1 - Funder GF 5 - 3
Mandag 21-09-20 18:15 Sorring-Voel 3 - Them GF 1 - 5
Mandag 21-09-20 18:15 Virklund B. 2 - ØBG Silkeborg 3 - Virklund Hallen 0 - 8
Mandag 21-09-20 18:15 IF Centrum - Sejs-Svejbæk IF 2 7 - 0
Mandag 21-09-20 18:15 SIFolinos - Silkeborg IF - HA85 2 - Søholt Idrætspark 8 - 3
Mandag 28-09-20 17:30 Them GF - Virklund B. 2 11 - 6
Mandag 28-09-20 18:15 ØBG Silkeborg 3 - Sorring-Voel 3 8 - 3
Mandag 28-09-20 18:15 Sejs-Svejbæk IF 2 - SIFolinos - Silkeborg IF 2 - 10
Mandag 28-09-20 18:15 HA85 2 - IF Centrum 1 - 5
Mandag 28-09-20 18:15 Engesvang B. - HA85 1 7 - 8
Mandag 28-09-20 18:15 Funder GF - Sejs-Svejbæk IF 1 2 - 2
Mandag 28-09-20 18:15 Silkeborg KFUM 1 - Gødvad GIF 2 8 - 2
Mandag 28-09-20 18:15 Sorring-Voel 1 - ØBG Silkeborg 2 1 - 4
Mandag 28-09-20 18:15 Grauballe UGF - Sejs-Svejbæk IF 3 0 - 10
Mandag 28-09-20 18:15 Gl. Rye IF 2 - Thorning IF, disp 3 - 5
Mandag 28-09-20 18:15 ØBG Silkeborg 1 - Gl. Rye IF 1 6 - 7
Mandag 28-09-20 18:15 Fårvang IF - Silkeborg KFUM 2 5 - 3
Mandag 05-10-20 17:30 Gødvad GIF 1 - Fårvang IF 1 - 6
Mandag 05-10-20 17:30 Them GF - ØBG Silkeborg 3 2 - 7
Mandag 05-10-20 18:15 Sejs-Svejbæk IF 2 - HA85 2 3 - 4
Mandag 05-10-20 18:15 Virklund B. 1 - ØBG Silkeborg 1 2 - 6
Mandag 05-10-20 18:15 Sejs-Svejbæk IF 3 - Thorning IF, disp - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 6 - 3
Mandag 05-10-20 18:15 Grauballe UGF - Gl. Rye IF 2 2 - 3
Mandag 05-10-20 18:15 Gødvad GIF 2 - ØBG Silkeborg 2 2 - 6
Mandag 05-10-20 18:15 Silkeborg KFUM 1 - Sorring-Voel 1 2 - 2
Mandag 05-10-20 18:15 HA85 1 - Sejs-Svejbæk IF 1 4 - 5
Mandag 05-10-20 18:15 Engesvang B. - Funder GF 4 - 5
Mandag 05-10-20 18:15 Virklund B. 2 - Sorring-Voel 3 - Virklund Hallen 3 - 9
Onsdag 07-10-20 18:15 IF Centrum - SIFolinos - Silkeborg IF 5 - 4

Til toppen