4 mands række | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 4-mands turnering Vestsjælland 2020
Turneringsansvarlige
Niels Müller Tlf: 59440313 / 20207314
Berit Vintersfjord Tlf: 79404806 /
Dokumenter
Reglement Holdkort

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=107913

Komplet kampprogram


4 mands række

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 15-06-20 Hjembæk 2 - TVP 5 6 - 0
(78 - 39)
Mandag 15-06-20 Tømmerup 1 - Holbæk 1 0 - 6
(20 - 78)
Mandag 15-06-20 Ugerløse IF 2 - Hjembæk 1 4 - 2
(72 - 52)
Mandag 15-06-20 Lumsås - Kalundborg 3 - Petanque 2 - 4
(62 - 54)
Mandag 15-06-20 Oversidder DGI - Petanque Odsherred 1
Mandag 22-06-20 Hjembæk 1 - Lumsås 3 - 3
(53 - 70)
Mandag 22-06-20 Hjembæk 2 - Holbæk 1 1 - 5
(28 - 69)
Mandag 22-06-20 TVP 5 - Tømmerup 1 3 - 3
(50 - 52)
Mandag 22-06-20 Kalundborg 3 - Oversidder DGI
Onsdag 24-06-20 17:00 Ugerløse IF 2 - Petanque Odsherred 1 5 - 1
(77 - 31)
Mandag 29-06-20 Tømmerup 1 - Hjembæk 2 3 - 3
(56 - 64)
Mandag 29-06-20 Holbæk 1 - TVP 5 6 - 0
(78 - 16)
Mandag 29-06-20 Hjembæk 1 - Kalundborg 3 5 - 1
(76 - 37)
Mandag 29-06-20 Ugerløse IF 2 - Oversidder DGI
Mandag 29-06-20 17:00 Lumsås - Petanque Odsherred 1 - Petanque 5 - 1
(71 - 41)
Mandag 06-07-20 Hjembæk 1 - Petanque Odsherred 1 6 - 0
(78 - 23)
Mandag 06-07-20 Kalundborg 3 - Ugerløse IF 2 1 - 5
(59 - 68)
Mandag 06-07-20 Oversidder DGI - Lumsås
Mandag 06-07-20 TVP 5 - Hjembæk 2 0 - 6
(41 - 78)
Mandag 06-07-20 Holbæk 1 - Tømmerup 1 5 - 1
(77 - 43)
Mandag 13-07-20 Oversidder DGI - Hjembæk 1
Mandag 13-07-20 Petanque Odsherred 1 - Kalundborg 3 2 - 4
(56 - 60)
Mandag 13-07-20 Lumsås - Ugerløse IF 2 - Petanque 3 - 3
(62 - 65)
Mandag 20-07-20 Hjembæk 1 - Ugerløse IF 2 4 - 2
(67 - 54)
Mandag 20-07-20 Kalundborg 3 - Lumsås 4 - 2
(61 - 48)
Mandag 20-07-20 Petanque Odsherred 1 - Oversidder DGI
Mandag 27-07-20 Lumsås - Hjembæk 1 - Petanque 1 - 5
(29 - 74)
Mandag 27-07-20 Petanque Odsherred 1 - Ugerløse IF 2 0 - 6
(42 - 78)
Mandag 27-07-20 Oversidder DGI - Kalundborg 3
Mandag 03-08-20 Kalundborg 3 - Hjembæk 1 1 - 5
(36 - 69)
Mandag 03-08-20 Oversidder DGI - Ugerløse IF 2
Mandag 03-08-20 Holbæk 1 - Hjembæk 2 6 - 0
(78 - 21)
Mandag 03-08-20 Tømmerup 1 - TVP 5 5 - 1
(74 - 38)
Mandag 03-08-20 17:00 Petanque Odsherred 1 - Lumsås 1 - 5
(46 - 72)
Mandag 10-08-20 Petanque Odsherred 1 - Hjembæk 1 0 - 6
(36 - 78)
Mandag 10-08-20 Ugerløse IF 2 - Kalundborg 3 6 - 0
(78 - 32)
Mandag 10-08-20 Lumsås - Oversidder DGI - Petanque
Mandag 10-08-20 Hjembæk 2 - Tømmerup 1 4 - 2
(71 - 60)
Mandag 10-08-20 TVP 5 - Holbæk 1 0 - 6
(23 - 78)
Mandag 17-08-20 Hjembæk 1 - Oversidder DGI
Mandag 17-08-20 Kalundborg 3 - Petanque Odsherred 1 3 - 3
(61 - 69)
Mandag 17-08-20 Ugerløse IF 2 - Lumsås 6 - 0
(78 - 26)

Til toppen