Pulje 1 - 4 mands række

Info

Turnering: 4-mands turnering Vestsjælland 2020
Turneringsansvarlige
Niels Müller Tlf: 59440313 / 20207314
Berit Vintersfjord Tlf: 79404806 /
Dokumenter
Reglement Holdkort

Stilling 4-mands turnering Vestsjælland 2020
4 mands række
Pulje 1

Hold Kampe V U T Kampe i kampen Kugler + / - Point
1. Ugerløse IF 2 8 6 1 1 37-11 570-371 199 13
2. Hjembæk 1 8 6 1 1 36-12 547-357 190 13
3. Kalundborg 3 8 3 1 4 18-30 400-526 -126 7
4. Lumsås 8 2 2 4 21-27 440-472 -32 6
5. Petanque Odsherred 1 8 0 1 7 8-40 344-575 -231 1
6. Oversidder DGI 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

4-mands turnering Vestsjælland 2020
4 mands række
Pulje 1

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

4-mands turnering Vestsjælland 2020
4 mands række
Pulje 1

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=45734

Komplet kampprogram

4-mands turnering Vestsjælland 2020
4 mands række
Pulje 1

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 15-06-20 Ugerløse IF 2 - Hjembæk 1 4 - 2
(72 - 52)
Mandag 15-06-20 Lumsås - Kalundborg 3 - Petanque 2 - 4
(62 - 54)
Mandag 15-06-20 Oversidder DGI - Petanque Odsherred 1
Mandag 22-06-20 Hjembæk 1 - Lumsås 3 - 3
(53 - 70)
Mandag 22-06-20 Kalundborg 3 - Oversidder DGI
Onsdag 24-06-20 17:00 Ugerløse IF 2 - Petanque Odsherred 1 5 - 1
(77 - 31)
Mandag 29-06-20 Hjembæk 1 - Kalundborg 3 5 - 1
(76 - 37)
Mandag 29-06-20 Ugerløse IF 2 - Oversidder DGI
Mandag 29-06-20 17:00 Lumsås - Petanque Odsherred 1 - Petanque 5 - 1
(71 - 41)
Mandag 06-07-20 Hjembæk 1 - Petanque Odsherred 1 6 - 0
(78 - 23)
Mandag 06-07-20 Kalundborg 3 - Ugerløse IF 2 1 - 5
(59 - 68)
Mandag 06-07-20 Oversidder DGI - Lumsås
Mandag 13-07-20 Oversidder DGI - Hjembæk 1
Mandag 13-07-20 Petanque Odsherred 1 - Kalundborg 3 2 - 4
(56 - 60)
Mandag 13-07-20 Lumsås - Ugerløse IF 2 - Petanque 3 - 3
(62 - 65)
Mandag 20-07-20 Hjembæk 1 - Ugerløse IF 2 4 - 2
(67 - 54)
Mandag 20-07-20 Kalundborg 3 - Lumsås 4 - 2
(61 - 48)
Mandag 20-07-20 Petanque Odsherred 1 - Oversidder DGI
Mandag 27-07-20 Lumsås - Hjembæk 1 - Petanque 1 - 5
(29 - 74)
Mandag 27-07-20 Petanque Odsherred 1 - Ugerløse IF 2 0 - 6
(42 - 78)
Mandag 27-07-20 Oversidder DGI - Kalundborg 3
Mandag 03-08-20 Kalundborg 3 - Hjembæk 1 1 - 5
(36 - 69)
Mandag 03-08-20 Oversidder DGI - Ugerløse IF 2
Mandag 03-08-20 17:00 Petanque Odsherred 1 - Lumsås 1 - 5
(46 - 72)
Mandag 10-08-20 Petanque Odsherred 1 - Hjembæk 1 0 - 6
(36 - 78)
Mandag 10-08-20 Ugerløse IF 2 - Kalundborg 3 6 - 0
(78 - 32)
Mandag 10-08-20 Lumsås - Oversidder DGI - Petanque
Mandag 17-08-20 Hjembæk 1 - Oversidder DGI
Mandag 17-08-20 Kalundborg 3 - Petanque Odsherred 1 3 - 3
(61 - 69)
Mandag 17-08-20 Ugerløse IF 2 - Lumsås 6 - 0
(78 - 26)

Til toppen