Pige B | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Sydøstjylland - Efterskolehåndbold 2020/2021
Turneringsansvarlige
Trine Lykke Vind Tlf: 79404405 / 23832764
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=109587

Komplet kampprogram


Pige B

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
NB!
Kamp aflyst
Ågård Efterskole - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole
NB!
Kamp aflyst
Agerskov Ungdomsskole - Balle Musik- & Idrætsefterskole 1
NB!
Kamp aflyst
Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole - Glamsdalens Idrætsefterskole
NB!
Kamp aflyst
Broby Sportsefterskole - Balle Musik- & Idrætsefterskole 1
Mandag 26-10-20 19:00 Ågård Efterskole - Strib I.Skole 15 - 27
Onsdag 28-10-20 09:00 Balle Musik- & Idrætsefterskole 2 - Vandel Efterskole - Hal 1 18 - 15
Onsdag 28-10-20 16:30 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole - Balle Musik- & Idrætsefterskole 1 - Vojens ung. hal 1
Torsdag 29-10-20 10:00 Glamsdalens Idrætsefterskole - Broby Sportsefterskole 19 - 8
Torsdag 29-10-20 19:00 Balle Musik- & Idrætsefterskole 2 - Hellebjerg IES - Hal 1 20 - 17
NB!
Kamp aflyst
Mandag 02-11-20 13:00 Broby Sportsefterskole - Design & Idræts
NB!
Kamp aflyst
Mandag 02-11-20 15:00 Design & Idræts - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole
Mandag 02-11-20 15:00 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole - Broby Sportsefterskole 18 - 14
Mandag 02-11-20 20:00 Hellebjerg IES - Elbæk Efterskole - Hal N 22 - 14
Onsdag 04-11-20 15:30 Elbæk Efterskole - Brøruphus Efterskole 14 - 17
Onsdag 04-11-20 20:00 Vandel Efterskole - Hellebjerg IES 14 - 19
NB!
Kamp aflyst
Torsdag 05-11-20 Ågård Efterskole - Agerskov Ungdomsskole
Mandag 09-11-20 20:00 Hellebjerg IES - Brøruphus Efterskole - Hal G 17 - 27
Onsdag 11-11-20 10:30 BGI-Akademiet - Balle Musik- & Idrætsefterskole 2 - Hal 1 18 - 23
NB!
Kamp aflyst
Mandag 16-11-20 09:00 Strib I.Skole - Glamsdalens Idrætsefterskole
NB!
Kamp aflyst
Mandag 16-11-20 11:00 Glamsdalens Idrætsefterskole - Balle Musik- & Idrætsefterskole 1
NB!
Kamp aflyst
Mandag 16-11-20 12:00 Balle Musik- & Idrætsefterskole 1 - Strib I.Skole
Onsdag 18-11-20 19:00 Broby Sportsefterskole - Ågård Efterskole 21 - 16
Torsdag 19-11-20 10:00 Glamsdalens Idrætsefterskole - Design & Idræts 15 - 16
Torsdag 19-11-20 10:00 Elbæk Efterskole - Balle Musik- & Idrætsefterskole 2 15 - 21
Tirsdag 24-11-20 17:00 Elbæk Efterskole - BGI-Akademiet 15 - 18
Torsdag 26-11-20 15:00 Agerskov Ungdomsskole - Strib I.Skole 8 - 22
Torsdag 26-11-20 16:00 Strib I.Skole - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 16 - 17
Torsdag 26-11-20 17:00 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole - Agerskov Ungdomsskole 21 - 7
Onsdag 02-12-20 19:00 Glamsdalens Idrætsefterskole - Agerskov Ungdomsskole
Onsdag 02-12-20 19:30 Vandel Efterskole - Brøruphus Efterskole 18 - 17
Tirsdag 08-12-20 14:30 Strib I.Skole - Broby Sportsefterskole 23 - 10
NB!
Kamp aflyst
Tirsdag 08-12-20 20:30 Hellebjerg IES - BGI-Akademiet - Hal G
Onsdag 09-12-20 09:30 Design & Idræts - Strib I.Skole - bane 1 11 - 14
NB!
Kamp aflyst
Onsdag 09-12-20 12:15 Vandel Efterskole - Elbæk Efterskole
Onsdag 09-12-20 15:30 Brøruphus Efterskole - Balle Musik- & Idrætsefterskole 2 - Hal1 18 - 19
NB!
Kamp aflyst
Torsdag 10-12-20 Ågård Efterskole - Glamsdalens Idrætsefterskole
Torsdag 10-12-20 17:00 Balle Musik- & Idrætsefterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole - Hal 1 17 - 15
NB!
Kamp aflyst
Fredag 11-12-20 09:30 Design & Idræts - Ågård Efterskole - bane 1
NB!
Kamp aflyst
Fredag 11-12-20 11:30 Ågård Efterskole - Balle Musik- & Idrætsefterskole 1
Fredag 11-12-20 12:30 Balle Musik- & Idrætsefterskole 1 - Design & Idræts - bane 1 25 - 25
Mandag 14-12-20 14:00 Broby Sportsefterskole - Agerskov Ungdomsskole 13 - 17
NB!
Kamp aflyst
Mandag 14-12-20 15:00 BGI-Akademiet - Brøruphus Efterskole - Hal 2
Tirsdag 15-12-20 09:00 Agerskov Ungdomsskole - Design & Idræts 10 - 23
NB!
Kamp aflyst
Onsdag 16-12-20 11:00 BGI-Akademiet - Vandel Efterskole - Hal 2

Til toppen