Pulje 1 - Pige A - Forår 2021

Info

Turnering: DGI Sydøstjylland - Efterskolehåndbold 2020/2021
Turneringsansvarlige
Trine Lykke Vind Tlf: 79404405 / 23832764
Dokumenter
Reglement
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=47532

Stilling DGI Sydøstjylland - Efterskolehåndbold 2020/2021
Pige A - Forår 2021
Pulje 1

Hold Kampe V U T Score Point
1. Balle Musik- & Idrætsefterskole 1 0 0 0 0 0-0 0
2. BGI-Akademiet 0 0 0 0 0-0 0
3. Brøruphus Efterskole 0 0 0 0 0-0 0
4. Hellebjerg IES 0 0 0 0 0-0 0
5. Hjemly Idrætefterskole 0 0 0 0 0-0 0
6. Strib I.Skole 0 0 0 0 0-0 0
7. Vandel Efterskole 0 0 0 0 0-0 0
8. Balle Musik- & Idrætsefterskole 2 0 0 0 0 0-0 0

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=47532

Komplet kampprogram

DGI Sydøstjylland - Efterskolehåndbold 2020/2021
Pige A - Forår 2021
Pulje 1

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Balle Musik- & Idrætsefterskole 2 - Balle Musik- & Idrætsefterskole 1 - Hal 1
NB!
Kamp udsat
Mandag 25-01-21 19:00 Vandel Efterskole - Balle Musik- & Idrætsefterskole 2
NB!
Kamp udsat
Tirsdag 26-01-21 14:00 Strib I.Skole - Hjemly Idrætefterskole
NB!
Kamp udsat
Onsdag 27-01-21 10:30 BGI-Akademiet - Balle Musik- & Idrætsefterskole 1 - Hal 1
NB!
Kamp udsat
Onsdag 27-01-21 12:00 BGI-Akademiet - Balle Musik- & Idrætsefterskole 2 - Hal 1
NB!
Kamp udsat
Torsdag 28-01-21 20:00 Hellebjerg IES - Brøruphus Efterskole - Hal G
NB!
Kamp udsat
Torsdag 04-02-21 19:00 Hellebjerg IES - Balle Musik- & Idrætsefterskole 2 - Hal G
Mandag 08-02-21 14:15 BGI-Akademiet - Vandel Efterskole - Hal 1
Onsdag 10-02-21 13:00 Brøruphus Efterskole - Balle Musik- & Idrætsefterskole 1 - Hal1
Onsdag 10-02-21 15:00 Brøruphus Efterskole - Balle Musik- & Idrætsefterskole 2 - Hal1
Torsdag 11-02-21 18:30 Hjemly Idrætefterskole - Hellebjerg IES
Tirsdag 23-02-21 10:30 Balle Musik- & Idrætsefterskole 1 - Hjemly Idrætefterskole - Hal 1
Tirsdag 23-02-21 12:30 Balle Musik- & Idrætsefterskole 2 - Hjemly Idrætefterskole - Hal 1
Tirsdag 23-02-21 15:00 Strib I.Skole - Vandel Efterskole
Mandag 08-03-21 14:15 BGI-Akademiet - Strib I.Skole - Hal 1
Mandag 22-03-21 14:00 Brøruphus Efterskole - BGI-Akademiet - Hal1
Mandag 22-03-21 19:00 Hellebjerg IES - Vandel Efterskole
Tirsdag 06-04-21 09:30 Balle Musik- & Idrætsefterskole 1 - Vandel Efterskole - Hal 1
Tirsdag 06-04-21 13:00 Strib I.Skole - Brøruphus Efterskole
Torsdag 08-04-21 10:00 Strib I.Skole - Hellebjerg IES
Torsdag 08-04-21 14:45 Hjemly Idrætefterskole - BGI-Akademiet
Mandag 12-04-21 13:30 Hjemly Idrætefterskole - Vandel Efterskole
Onsdag 21-04-21 09:30 Balle Musik- & Idrætsefterskole 1 - Strib I.Skole - Hal 1
Onsdag 21-04-21 11:15 Brøruphus Efterskole - Vandel Efterskole - Hal1
Onsdag 21-04-21 11:30 Balle Musik- & Idrætsefterskole 2 - Strib I.Skole - Hal 1
Onsdag 21-04-21 19:00 Hellebjerg IES - BGI-Akademiet - Hal G
Tirsdag 11-05-21 20:00 Hellebjerg IES - Balle Musik- & Idrætsefterskole 1 - Hal G
Onsdag 12-05-21 10:00 Brøruphus Efterskole - Hjemly Idrætefterskole - Hal1

Til toppen